Sprzątanie po zalaniu Kłodzko

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu w Kłodzku. Jak wyczyścić podłogę po awarii kanalizacji?

Szukasz najlepszej metody do gruntownego usunięcia fekaliów z podłogi? Koniecznie wybierz przeszkoloną kadrę techników DDD, którzy dokładnie oczyszczą mieszkanie z kału. Niezbędnym elementem w procesie usuwania szkód po wylaniu się wody z rur kanalizacyjnych jest dezynfekcja mieszkania. To usługa, którą najlepiej powierzyć firmie, która od ponad dekady profesjonalnie sprząta zanieczyszczone pomieszczenia.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Kadara sprzątająca metodycznie usuwa zniszczone meble, zajmuje się osuszaniem wilgotnych ścian i tynków, a także odpowiada za bezpieczeństwo podczas transportu skażonych przedmiotów. Gruntowne sprzątanie po zalaniu Kłodzko, woj. dolnośląskie możesz zamówić w firmie Kastelnik przez całą dobę. Nie martw się, jesteśmy tu dla Ciebie.

sprzątanie po wybiciu szamba

Sprzątanie po zalaniu fekaliami w powiecie kłodzkim

Kastelnik, to rodzinna firma, która od lat wspomaga poszkodowanych po zalaniu mieszkania fekaliami, przy podtopieniach garażu czy w procesie dezynfekcji w pomieszczeniach skażonych grzybem i stęchlizną.

Wysokiej jakości sprzęt, dobrze przeszkolona kadra oraz usługi na najwyższym poziomie sprawiają, że w miejscowości Kłodzko, to właśnie firma sprzątająca Kastelnik jest liderem. Usuwanie zabrudzeń, oczyszczenie mieszkania przy pomocy silnych środków biobójczych czy utylizacja skażonych mebli czy sprzętów, to tylko niektóre z usług jakie wykonujemy.

usługi dezynfekcji ozonem

Czym jest paciorkowiec kałowy?

Enterococcus faecalis, czyli paciorkowiec kałowy to bakteria z grupy enterokonów, która może znajdować się w fekaliach na podłodze po awarii kanalizacji. Dezynfekcja tych mikroorganizmów jest niezwykle ważna, gdyż bakterie te mogą być siedliskim chorób zakaźnych i bardzo szybko rozprzestrzeniać się zarówno poprzez wodę, jak i powietrze.

Nie wystarczy zatem samodzielne usunięcie zabrudzeń. Konieczna jest pomoc grupy techników, którzy szybko wdrożą metody odkażania. Wśród nich znajduje się zamgławianie przy pomocy nadtlenku wodoru, dezynfekcja powierzchni przy pomocy ozonowania czy dokładna dekontaminacja z użyciem środków biobójczych zawierających czwartorzędowe sole aminowe. By mieć pewność, że pozbędziemy się całkowicie toksyn z pomieszczeń oraz z powietrza, warto wybrać przeszkolonych fachowców. To gwarancja bezpieczeństwa dla rodziny oraz pracowników.

Sprzątanie mieszkania po zalaniu Kłodzko Centrum

Dezynfekcja pomieszczenia po zalaniu w Kłodzku w centrum miasta.

Jaki jest koszt sprzątania po wylaniu fekaliów?

By całkowicie oszacować koszty usuwania skutków zalania mieszkania fekaliami potrzeba dokładnej inspekcji techników. Ważne jest nie tylko wyczyszczenie podłóg i wypompowanie brudu i nieczystości. Konieczna jest również specjalna dezynfekcja pomieszczeń, osuszenie posadzek, ścian i murów, a także usunięcie nieprzyjemnych zapachów, które pozostają po wylaniu się kału.

Firma Kastelnik przygotowuje bezpłatną wycenę prac porządkowych i przedstawia pełen plan działania. Widełki cen oscylują między kilkoma set złotymi a kilkudziesięcioma. Ważny jest czas i tempo prac służby porządkowych. Cena dezynfekcji jednego pomieszczenia w mieście Kłodzko rozpoczyna się od 800 zł netto.

sprzątanie piwnicy po zalaniu Kłodzko

Całodobowe usługi sprzątania firmy Kastelnik

Wybierając specjalistów od zalań, masz pewność, że usługa sprzątania pomieszczeń po zalaniu będzie wykonana z pełną starannością i dokładnością. Co więcej, co równie ważne, kompleksowe sprzątanie jest wykonywane certyfikowanymi metodami i najnowszym sprzętem. Dla techników firmy Kastelnik liczy się skuteczność i bezpieczeństwo.

Wierzymy, że nasza oferta wspomoże każdego przy wybiciu kanalizacji czy awarii rur. Jesteś ofiarą zalania? Nie czekaj i zadzwoń po techników DDD! To oszczędzi Twój czas i pieniądze. Warto pamiętać, że im szybciej rozpoczniemy proces oczyszczania i odkażanie powierzchni, tym mniejsze szanse na zniszczenia i stratę sprzętów gospodarstwa domowego.

Wśród usług, jakie proponujemy, znajdują się następujące prace:

 • niezwłoczne zabezpieczaniem skażonego miejsca;
 • wyniesienie zniszczonych mebli i sprzętów;
 • wpompowanie brudu i wody specjalnymi pompami przesyłowymi;
 • czyszczenie powierzchni przy pomocy środków biobójczych;
 • oczyszczanie za pomocą suchego lodu;
 • pełna dezynfekcja skażonych pomieszczeń;
 • ozonowanie mieszkania po wylaniu fekaliów;
 • dokładne osuszenie ścian i murów;
 • utylizacja skażonych przedmiotów;
 • zamgławianie pomieszczeń przy pomocy nadtlenku wodoru;
 • transport ADR;
 • usuwanie nieprzyjemnych zapachów;
 • drobne prace remontowe po zalaniu mieszkania.

Działamy na terenie całej Polski, a technicy firmy Kastelnik są dostępni przez całą dobę, cały rok. Usługę sprzątania po zalaniu Kłodzko możesz zamówić na bezpłatnej infolinii. Tam również uzyskasz wskazówki, jak zachować się po zalaniu pomieszczenia i jak skutecznie zabezpieczyć się przed utratą zdrowia i mienia w czasie awarii.

Odgrzybianie ścian.

Grzyby na ścianie i suficie. Wykwity do neutralizacji.

Ozonowanie pomieszczeń po zalaniu wysokim stężeniem O3

Masz problem z zalanym garażem? A może szukasz specjalistów, którzy trwale pozbędą się powracającego grzyba? Wybierz firmę, która już od ponad dziesięciu lat specjalizuje się w pracach porządkowych po zalaniu mieszkania. Jako najlepsze metody dezynfekcji pomieszczeń oferuje m.in. ozonowanie przy pomocy silnie stężonego ozonu. To skuteczna i ekologiczna metoda, która od lat jest używana przy dezynfekcji pomieszczeń na całym świecie.

Czytaj także artykuł na blogu Kastelnik: ozonowanie piwnicy po zalaniu

Ozon posiada silne działanie biobójcze i jest nawet 300 razy skuteczniejszy w procesie odkażania niż popularny chlor. Jest całkowicie bezpieczny dla Ciebie i Twoich bliskich, ale również dla środowiska. Podczas procesu utleniania ozonu nie dochodzi do powstawania niebezpiecznych substancji wtórnych. A po ozonowaniu wystarczy dokładnie wywietrzyć pomieszczenia przez 30 minut, by wrócić do ich użytkowania.

Kastelnik – dezodoryzacja pomieszczeń – usługi całodobowe 24/7

Ozonowanie pomieszczeń przeprowadzane jest przez przeszkoloną grupę techników w kombinezonach i maskach zabezpieczających. Rozpylają oni silnie neutralizujący ozon w pomieszczeniu. Gaz ten jest tworzony w przemysłowych generatorach i podawany w wysokim stężeniu. Dzięki temu szybko wyłapuje bakterie i wirusy, nie tylko na meblach czy dywanie, ale również te “zawieszone” w powietrzu. Co również bardzo ważne – ozon eliminuje nieprzyjemne zapachy, jakie wydzielają się przy wylaniu się kanalizacji.

Ozon to skuteczna dezynfekcja mieszkania, ale również biur, zakładów przemysłowych, banków, a także miejsc użytku publicznego. Od lat jest używany w szkołach, lokalach gastronomicznych czy w gabinetach lekarskich. To również niezawodna dezynfekcja powierzchni w kontekście rozprzestrzeniania się chorób zakaźnych i wirusów.

Ozonowanie jest również doskonałą metodą usuwania alergenów i odoru dymu papierosowego czy zapachu stęchlizny.

dolnośląskie osuszanie po zalaniu

Certyfikat IICRC – Dorota Kastelnik.

Certyfikowane osuszanie budynków po zalaniu – IICRC

Jednym z największych atutów firmy Kastelnik jest ciągłe stawianie na rozwój firmy oraz załogi techników DDD. Ciągłe poszerzanie umiejętności, liczne szkolenia i poznawanie nowych technik sprawia, że nie tylko jesteśmy liderem na rynku usług sprzątających. Może również zaoferować wysokiej jakości obsługę, nowoczesny sprzęt i metody sprzątania pomieszczeń wykonywane na całym świecie.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, a nasze doświadczenie sprawia, że każdą awarię rozwiązujemy szybko i sprawnie.

Kastelnik – osuszanie mokrych ścian – usługi całodobowe 24/7

Dorota Kastelnik, szefowa działu osuszania oraz główny specjalista do spraw osuszania w firmie może pochwalić się zawodowym certyfikatem IICRC nr 8680154-2022, który potwierdza najwyższa jakość działań firmy. Został on wydany przez Institute of Inspection Cleaning and Restoration Certification. Duże doświadczenie i potwierdzone, innowacyjne usługi osuszania mieszkań i domów sprawiają, że od lat jesteśmy w gronie liderów w branży.

Jeżeli szukasz pomocy firmy sprzątającej po zalaniu, zadzwoń do techników z naszej firmy.

 • Karpacz
 • Kłodzko
 • Kudowa-Zdrój
 • Lądek-Zdrój
 • Legnica
 • Lubań
 • Lubin
 • Lwówek Śląski

Kastelnik- skuteczne sprzątanie po zalaniu Wrocław, woj. dolnośląskie!

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Jeżeli jesteś ofiarą zalania mieszkania, czym prędzej zamów usługę sprzątania profesjonalnym sprzętem myjącym i odkażającym powierzchnie. Firma Kastelnik to specjaliści w zakresie sprzątania piwnic i garażów po zalaniu. Działa zarówno u osób prywatnych, jak i wykonuje odkażanie na terenie całej Polski w biurach i halach przemysłowych.

FAQ pytania o sprzątanie Kłodzko

Czym wysuszyć ściany po zalaniu?

Ściany po zalaniu najlepiej osuszyć za pomocą urządzenia do osuszania lub za pomocą nawiertów w ścianach. Wybór odpowiedniej metody zależy od stopnia zalania i ilości wody w murze. Specjaliści firmy Kastlenik dobiorą najbardziej efektywną metodę osuszania przystosowaną do rodzaju osuszanej powierzchni oraz warunków atmosferycznych.

Czy ozon usuwa bakterie po fekaliach?

Ozonowanie pomieszczeń po zalaniu, to jedna z najlepszych metod usuwania nieprzyjemnych zapachów oraz pełnej dezynfekcji mieszkań po wylaniu fekaliów. Jeżeli zmagasz się z problemem rozlanego kału czy grzyba osiadającego na suficie – wybierz ekologiczną metodę suwania zanieczyszczeń.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%