Sprzątanie po zalaniu Kłobuck

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Kompleksowe sprzątanie mieszkania po zalaniu Kłobuck. Jak szybko i bezpiecznie pozbyć się grzyba na ścianie? Poznaj sposoby fachowców Kastelnik

Jeśli mierzysz się właśnie z problemem zalanego mieszkania, nie zwlekaj! Szybko kontakt z firmą specjalizującą się w usługach dezynfekcji po wylaniu fekaliów pozwoli na zminimalizowanie kosztów w sprzątaniu po zalaniu Kłobuck. Pomoc fachowców, to także pewność, że serwis zostanie wykonany przy użyciu najnowszego sprzętu i zgodnie z europejskimi standardami bezpieczeństwa. 

Wieloletnie doświadczenie firmy Kastelnik pozwala zaoferować nam pomoc przy:

 • gruntownym sprzątaniu po zalaniu mieszkania;
 • odgrzybianiu piwnicy czy strychu
 • usuwaniu nieprzyjemnego zapachu po wylaniu fekaliów;
 • czyszczenie garażu po powodzi;
 • ozonowanie pomieszczeń;
 • transporcie ADR;
 • osuszaniu mokrych tynków i ścian.

Odgrzybianie pomieszczeń – skuteczne sposoby

Woda to niebezpieczny żywioł, a skutki zalania czy podtopienia mogą być odczuwalne przez wiele lat. Nawet jeśli uda się nam szybko opanować awarię, to szkody jakie wyrządziła mogą nie być widoczne gołym okiem i pojawić się w późniejszym czasie. Dokładnie tak powstają grzyby, zacieki na ścianach, stęchlizna. 

Efektem zalania czy podtopienia, a także źle klimatyzowanych czy nie wietrzonych pomieszczeń, są grzyby. Rozwijają się niezauważone, ale ich toksyczne działanie ma ogromny wpływ na nasze zdrowie. Ukryte pod tapetami, panelami czy powstały na wskutek niewysuszonych ścian, oddziałują na: 

 • układ oddechowy;
 • mięsień sercowy;
 • wzmagają alergie;
 • powodują zmęczenie, stany depresyjne, senność;
 • mogą być przyczyną zatruć, wymiotów, biegunek,
 • w skrajnych przypadkach powodują pojawienie się nowotworów.

Wykwity grzyba czy pleśni należy natychmiast usunąć, ale domowe środki czy chemikalia dostępne w supermarketach mogą nie być wystarczające. Dlaczego? Przede wszystkim chodzi o ich zasięg – specjalistyczne metody usuwania grzyba przez firmę Kastelnik koncentrują się na wysokiej jakości sprzęcie, ochronie zdrowia i środowiska i stuprocentowej skuteczności.

Ozonowanie i zamgławianie – sprawdzone metody dezynfekcji

Dziś dezynfekowanie powierzchni, nie tylko w biurach czy miejscach publicznych, ale i po wylaniu fekaliów czy podtopieniu, to usługa standardowa i niezwykle pożądana. Chroni przed rozprzestrzenianiu się wirusów, bakterii i grzybów, co w dzisiejszych okolicznościach stanowi podstawę bezpiecznej pracy, przemieszczania się transportem publicznym czy też korzystania z supermarketów, parkingów. Wśród dwóch najbardziej popularnych sposobów neutralizowania zarazków znajduje się ozonowanie i zamgławianie powierzchni.

 • ozonowanie, to nic innego jak wykorzystanie silnego działania odkażającego ozonu, który tworzony w ozonatorach i nakierowywany w silnym stężeniu na zanieczyszczone powierzchnie. Ma właściwości wyjaławiające, nie pozostawia po sobie zanieczyszczeń wtórnych, jest przyjazny dla środowiska i pozwala pozbyć się nieprzyjemnego zapachu. 
 • zamgławianie powierzchni polega na wytworzeniu gęstej mgły (nadtlenku wodoru lub chloru) przy pomocy specjalistycznych generatorów mgły. Dociera ona do każdego zakamarka dezynfekowanej powierzchni, a także długo unosi się w powietrzu. 

Obie metody wykazują wysoką skuteczność w dezynfekcji i odkażaniu, a wybór odpowiedniej dla naszych potrzeb najlepiej zdefiniuje fachowiec Kastelnik po wcześniejszej, bezpłatnej konsultacji.

Ile kosztuje sprzątanie po wylaniu fekaliów Kłobuck?

By precyzyjnie oszacować koszty sprzątania mieszkania po zalaniu niezbędna jest wizyta specjalisty. Oceni on straty, zaproponuje metody dezynfekcji po wylaniu kanalizacji, a także dobierze najbardziej efektywne metody sprzątania po zalaniu. Podstawowa usługa, to koszt 700 zł netto, ale gruntowne usuwanie szkód usterki, wraz z ozonowaniem czy osuszaniem ścian, może być znacznie droższe. Dlatego nie warto zwlekać bo w tym wypadku czas to pieniądz. 

Jeśli potrzebujesz pomocy przy sprzątaniu piwnicy po wylaniu szamba lub zastanawiasz się nad montażem czujników zalania – zadzwoń do nas, a my odpowiemy na wszystkie pytania. 

Dezynfekcja piwnicy Kłobuck – certyfikat IICRC

Dla nas najważniejsze jest bezpieczeństwo i ochrona zdrowia. Wiemy też, że bakterie kałowe, które są pozostałością po wylaniu fekaliów są wyjątkowo groźne; mogą masowo rozprzestrzeniać choroby. Nasi specjaliści błyskawicznie wdrażają metody czyszczenia i dezynfekowania powierzchni, by zapewnić bezpieczeństwo dla Ciebie i Twojej rodziny. 

Naszym priorytetem są szkolenie, a także najnowsze technologie i wysokiej klasy sprzęt. Możemy pochwalić się, że posiadamy unikatowy certyfikat zawodowy IICRC numer 8680154-2021, który został wystawiony przez Institute of Inspection Cleaning and Restoration Certification dla szefowej działu osuszania i głównego specjalisty – Doroty Kastelnik. Pozwala on realizować światowe standardy w osuszaniu budynków. Dla nas jest to powód do dumy, a dla klientów gwarancja pracy na najwyższym światowym poziomie. 

Kastelnik – rodzinna firma z doświadczeniem

Od ponad 10 lat zajmujemy się sprzątaniem po zalaniu, dezynfekcją pomieszczeń czy osuszaniem tynków. Nasze doświadczenie na rynku sprawia, że szybko i skutecznie potrafimy dopasować metody sprzątania do każdej usterki, a także przygotować niezbędne dokumenty uprawniające do uzyskania odszkodowania.

Przez całą dobę, na naszej bezpłatnej infolinii, można nie tylko zgłosić usterkę, ale i szukać odpowiedzi na palące pytania dotyczące wylania szamba czy awarii kanalizacji Kłobuck. Oferujemy całodobową pomoc przez siedem dni w tygodniu. Przez cały rok. Zadzwoń do Kastelnik i powiedz nam, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Nasi klienci

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

0
0,0 rating
0 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 0)
Doskonale0%
Bardzo dobrze0%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%