Sprzątanie po zalaniu
Kielce

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu Kielce. Dlaczego po zalaniu fekaliami powinniśmy dezynfekować zalane pomieszczenie?

Tylko osoby będące w ciężkiej sytuacji, jaką jest zalanie, zdają sobie sprawę, ile ono może nieść za sobą konsekwencji. Niektóre z nich jednak nie jesteśmy w stanie usunąć samodzielnie. W tym celu najlepiej zaufać profesjonalistom, którzy posiadają w tej profesji stosowne doświadczenie. Firma Kastelnik sprzątanie po zalaniu Kielce świadczy od 2013 roku, dzięki czemu pomogła już wielu osobom. Satysfakcja i bezpieczeństwo naszych klientów jest dla nas priorytetem, dlatego podczas czyszczenia po zalaniu staramy się stosować wyłącznie najskuteczniejsze metody dezynfekcji. Odbieramy telefony 7/24, ponieważ nagłe wypadki, jakimi są zalania, wymagają ekspresowej reakcji. Po kontakcie z nami wykonujemy także bezpłatną wycenę. W powiecie kieleckim działamy w takich dzielnicach miasta jak np.: Herby i Piaski, Czarnów, a także Zagórze. 

sprzątanie pomieszczenia po zalaniu Kielce

Sprzątanie po zalaniu Kielce – czyszczenie specjalistyczne Kastelnik 

Pewnie niewielu z nas zdaje sobie sprawę z tego, co tak właściwie ma wspólnego dezynfekcja ze sprzątaniem po zalaniu. Otóż jest jego częścią. W jakim celu odkażamy podczas czyszczenia po awariach wodnych? Wyobraź sobie miejsce, w którym doszło po wylaniu fekaliów. Nie bez powodu zostały stworzone systemy kanalizacji, w których spuszczamy do rur fekalia, ponieważ są one toksyczne dla naszego zdrowia. W połączeniu z chemią łazienkową, czy też kuchenną jest wybuchową mieszanką. Gdy tego typu ciecz zostanie wylana, powinniśmy się jej jak najszybciej pozbyć, a ponadto usunąć z tego pomieszczenia wirusy, bakterie i grzyby. 

Osuszanie po zalaniu Kielce

Dezynfekcja pomieszczeń po zalaniu w Kielcach – zamgławianie suchą mgłą 

W dzisiejszych czasach, gdzie mamy do wyboru mnóstwo nowoczesnych form odkażania możemy efektywnie usunąć skutki zalania. Jedną z nich jest zamgławianie nadtlenkiem wodoru przy użyciu suchej mgły. Dlaczego jest takie skuteczne? Generowana sucha mgła przez specjalistyczne urządzenie,  jest w stanie dotrzeć do każdego zakamarka dezynfekowanego pomieszczenia, które uległo zalaniu. Dzięki temu mamy pewność, że pozbędziemy się wszystkich niebezpiecznych mikroorganizmów. Uwaga! Zabieg ten powinien być wykonywany wyłącznie przez profesjonalistów. Niezbędne jest w jego trakcie przestrzeganie zasad BHP, a także niedopuszczanie osób trzecich. Następną zaletą zamgławiania jest fakt, iż usuwa on również uciążliwy fetor, który w związku ze ściekami, czy fekaliami jest nieunikniony. Pamiętajmy o tym, że popularne dezynfekaty z marketów tylko maskują zapach, a nie neutralizują go na stałe.

zamgławianie po zalaniu Kielce

Suszenie ścian po zalaniu w domu, mieszkaniu lub piwnicy 

Nie tylko dezynfekcja jest kluczową kwestią podczas sprzątania po zalaniu w Kielcach. Bezapelacyjnie trzeba przeprowadzić specjalistyczne osuszanie. Nie należy tutaj zdawać się na domowe sposoby, jak wietrzenie, ponieważ może to nie być skuteczne. Skupić się należy na tym, aby wykonać to z użyciem profesjonalnych osuszaczy. Jeśli pozwolimy na to, aby woda wniknęła w ściany, powstanie niebezpieczny dla naszego zdrowia grzyb. Jest on winowajcą zatruć pokarmowych, a nawet nowotworów! Nie warto ryzykować, a wezwać specjalistyczną firmę sprzątającą, która skutki zalania usunie sprawnie i niezawodnie. 

Do prac związanych z czyszczeniem po awarii wodnej należą:

 • gruntowne sprzątanie po zalaniu Kielce;
 • czyszczenie po zalaniu woj. świętokrzyskie;
 • kompleksowe mycie i dezynfekcja po wylaniu fekaliów w piwnicy;
 • dezynfekcja po wybiciu szamba;
 • dogłębne czyszczenie po wybiciu kanalizacji;
 • usuwanie nieprzyjemnych zapachów;
 • zamgławianie pomieszczeń;
 • sprzątanie po wybiciu kanalizacji;
 • ozonowanie pomieszczeń;
 • czyszczenie piwnicy po zalaniu wodą;
 • czyszczenie suchym lodem po zalaniu;
 • odkażanie zalanej piwnicy – 7 dni w tygodniu.

dezynfekcja po wybiciu szamba Kielce

Kastelnik Studio sp. z o.o. – sprzątanie po wybiciu kanalizacji

Niewątpliwie najlepszym posunięciem po wystąpieniu zalania na terenie naszego domostwa będzie zamówienie usługi sprzątania w profesjonalnej firmie. Fachowiec radzi, że do ozonowania budynku po awarii kanalizacji, czy dezynfekcji po wylania szamba, najlepiej wezwać ekipę Kastelnik. Gruntowne sprzątanie po zalaniu Kielce wykonujemy  niezwykle szybko w ciągu dwóch dni roboczych. Dzięki profesjonalnemu podejściu do usługi czyszczenia, a także dezynfekcji fekaliów mamy duże grono zadowolonych klientów. Świadczymy bezpłatną wycenę na czyszczenie po zalaniu, którą wykonujemy do 20 minut. Działania te przyspieszają znacznie termin na usuwanie szkód po zalaniu. Posiadamy całodobową infolinię, dzięki czemu można dzwonić do nas o dowolnej porze dnia i nocy. Czekamy na Twój telefon! 

Kastelnik Kielce – najlepsza jakość usług sprzątających w województwie świętokrzyskim!

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Nasi klienci

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

5
5,0 rating
5 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 1)
Doskonale100%
Bardzo dobrze0%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%