Sprzątanie po zalaniu
Kielce

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu w Kielcach. Dlaczego warto dezynfekować pomieszczenie po fekaliach?

Tylko osoby, które doświadczyły powodzi w domu, zdają sobie sprawę, ile to generuje problemów. Warto zaufać profesjonalistom, którzy posiadają w dziedzinie specjalistycznego czyszczenia wieloletnie doświadczenie. Kastelnik oferuje sprzątanie po zalaniu Kielce wraz z usuwaniem nieczystości z podłogi i patogenów z powietrza.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Dezynfekcja pomieszczeń po fekaliach powinna być przeprowadzona ze względów bezpieczeństwa mieszkańców nieruchomości.

Bakterie kałowe są niezwykle groźne dla zdrowia i zawierają w sobie niebezpieczne patogeny. Tylko ich eliminacja umożliwi bezpieczny powrót do życia w domu i jest to ważny powód, dlaczego należy profesjonalnie dezynfekować powietrze po rozlanych fekaliach.

Sprzątanie korytarza po zalaniu Kielce

Czyszczenie podłogi po zalaniu fekaliami w Kielcach wraz z odkażaniem powietrza.

Czyszczenie mieszkań po zalaniu w powiecie kieleckim

Satysfakcja i bezpieczeństwo naszych klientów jest dla nas priorytetem, dlatego podczas czyszczenia po zalaniu staramy się stosować wyłącznie najskuteczniejsze metody dezynfekcji. Odbieramy telefony 7/24, ponieważ nagłe wypadki, jakimi są zalania, wymagają ekspresowej reakcji. Po kontakcie z nami wykonujemy także bezpłatną wycenę. W powiecie kieleckim działamy w takich dzielnicach miasta jak np.: Herby i Piaski, Czarnów, a także Zagórze. 

sprzątanie pomieszczenia po zalaniu Kielce

Sprzątanie po zalaniu Kielce w woj. świętokrzyskim

Pewnie niewielu z nas zdaje sobie sprawę z tego, co tak właściwie ma wspólnego dezynfekcja ze sprzątaniem po zalaniu. Otóż jest jego częścią. W jakim celu odkażamy podczas czyszczenia po awariach wodnych? Wyobraź sobie miejsce, w którym doszło po wylaniu fekaliów. Nie bez powodu zostały stworzone systemy kanalizacji, w których spuszczamy do rur fekalia, ponieważ są one toksyczne dla naszego zdrowia. W połączeniu z chemią łazienkową, czy też kuchenną jest wybuchową mieszanką. Gdy tego typu ciecz zostanie wylana, powinniśmy się jej jak najszybciej pozbyć, a ponadto usunąć z tego pomieszczenia wirusy, bakterie i grzyby. 

Osuszanie po zalaniu Kielce

Dezynfekcja zalanych pomieszczeń – zamgławianie suchą mgłą

W dzisiejszych czasach, gdzie mamy do wyboru mnóstwo nowoczesnych form odkażania możemy efektywnie usunąć skutki zalania. Jedną z nich jest zamgławianie nadtlenkiem wodoru przy użyciu suchej mgły. Dlaczego jest takie skuteczne? Generowana sucha mgła przez specjalistyczne urządzenie,  jest w stanie dotrzeć do każdego zakamarka dezynfekowanego pomieszczenia, które uległo zalaniu.

Dzięki temu mamy pewność, że pozbędziemy się wszystkich niebezpiecznych mikroorganizmów. Uwaga! Zabieg ten powinien być wykonywany wyłącznie przez profesjonalistów. Niezbędne jest w jego trakcie przestrzeganie zasad BHP, a także niedopuszczanie osób trzecich. Następną zaletą zamgławiania jest fakt, iż usuwa on również uciążliwy fetor, który w związku ze ściekami, czy fekaliami jest nieunikniony. Pamiętajmy o tym, że popularne dezynfekaty z marketów tylko maskują zapach, a nie neutralizują go na stałe.

zamgławianie po zalaniu Kielce

Suszenie ścian po zalaniu w domu, mieszkaniu lub piwnicy

Nie tylko dezynfekcja jest kluczową kwestią podczas sprzątania po zalaniu w Kielcach. Bezapelacyjnie trzeba przeprowadzić specjalistyczne osuszanie. Nie należy tutaj zdawać się na domowe sposoby, jak wietrzenie, ponieważ może to nie być skuteczne. Skupić się należy na tym, aby wykonać to z użyciem profesjonalnych osuszaczy. Jeśli pozwolimy na to, aby woda wniknęła w ściany, powstanie niebezpieczny dla naszego zdrowia grzyb. Jest on winowajcą zatruć pokarmowych, a nawet nowotworów! Nie warto ryzykować, a wezwać specjalistyczną firmę sprzątającą, która skutki zalania usunie sprawnie i niezawodnie. 

Do prac związanych z czyszczeniem po awarii wodnej należą usługi

 • gruntowne sprzątanie po zalaniu Kielce;
 • czyszczenie po zalaniu woj. świętokrzyskie;
 • kompleksowe mycie i dezynfekcja po wylaniu fekaliów w piwnicy;
 • dezynfekcja po wybiciu szamba;
 • dogłębne czyszczenie po wybiciu kanalizacji;
 • usuwanie nieprzyjemnego zapachu;
 • zamgławianie pomieszczeń;
 • sprzątanie po wybiciu kanalizacji;
 • ozonowanie po zalaniu;
 • czyszczenie piwnicy po zalaniu wodą;
 • czyszczenie suchym lodem po zalaniu;
 • odkażanie zalanej piwnicy – 7 dni w tygodniu.

dezynfekcja po wybiciu szamba Kielce

Sprzątanie po wybiciu kanalizacji z firmą Kastelnik

Niewątpliwie najlepszym posunięciem po wystąpieniu zalania na terenie naszego domostwa będzie zamówienie usługi sprzątania w profesjonalnej firmie. Fachowiec radzi, że do ozonowania budynku po awarii kanalizacji, czy dezynfekcji po wylania szamba, najlepiej wezwać ekipę Kastelnik. Gruntowne sprzątanie po zalaniu Kielce wykonujemy  niezwykle szybko w ciągu dwóch dni roboczych. Dzięki profesjonalnemu podejściu do usługi czyszczenia, a także dezynfekcji fekaliów mamy duże grono zadowolonych klientów. Świadczymy bezpłatną wycenę na czyszczenie po zalaniu, którą wykonujemy do 20 minut. Działania te przyspieszają znacznie termin na usuwanie szkód po zalaniu. Posiadamy całodobową infolinię, dzięki czemu można dzwonić do nas o dowolnej porze dnia i nocy. Czekamy na Twój telefon! 

Kastelnik Kielce – najlepsza jakość usług sprzątających w województwie świętokrzyskim:

Najczęściej zadawane pytania - FAQ

Jakie są sposoby na nieprzyjemny fetor fekaliów po zalaniu? W ramach usługi tj. sprzątanie po zalaniu wykonywane jest gruntowne czyszczenie mieszkania. Skuteczne sposoby na odkażanie budynku po wybiciu fekaliów obejmują m.in. czyszczenie suchym lodem podłóg i stosowanie specjalistycznych środków chemicznych. Przeważnie zawsze jednak konieczne jest ręczne usuwanie nieczystości, by gruntownie usunąć zabrudzenia z posadzki.

Usługi sprzątania Kielce.

Fekalia po wybiciu szamba w domu to źródło wielu groźnych bakterii i zarazków, dlatego gruntowne ich wyeliminowanie jest kluczowym elementem usuwania szkód po zalaniach. O co najczęściej pytają osoby zainteresowane usługą tj. czyszczenie po wybiciu kanalizacji w Kielcach?

Jak skutecznie osuszyć mieszkanie po zalaniu?

Osuszanie mieszkanie po zalaniu najlepiej rozpocząć od usuwania wody i szlamu przy pomocy specjalnych pomp ściekowych. Wietrzenie pomieszczeń zazwyczaj nie przynosi zadowalającego rezultatu. Dlatego technicy w trakcie usuwania wilgoci z budynku po zalaniu sięgają po specjalistyczne osuszacze, kontrolując poziom wilgoci.

Ile kosztuje sprzątanie po zalaniu?

Cena za sprzątanie po zalaniu może być różna w zależności od konkretnego przypadku. Na koszty usługi składa się wielkość mieszkania czy ilość nieczystości do usunięcia. Najczęściej kwota za czyszczenie po zalaniu zaczyna się od 800 zł za dezynfekcję pomieszczenia.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 4 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%