Sprzątanie po zalaniu Kętrzyn

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu w Kętrzynie, woj. warmińsko-mazurskie. Czym najlepiej wymyć podłogę zalaną fekaliami? 

Masz problem z rozlanymi na podłodze fekaliami? Nie martw się, tylko niezwłocznie skontaktuj się i zamów sprzątanie po zalaniu Kętrzyn, woj. warmińsko-mazurskie. Awaria kanalizacji może zdarzyć się nawet w nowym domu, ale to nie koniec świata. Warto pamiętać, że tylko fachowa pomoc jest w stanie całkowicie usunąć nieczystości, a także pozbyć się nieprzyjemnego zapachu po kale.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Dezynfekcja mieszkań, osuszanie wilgotnych ścian czy mycie okien po wylaniu szamba, to tylko niektóre usługi, jakie świadczy firma Kastelnik.

Mycie podłogi po fekaliach najlepiej zacząć od ręcznego zebrania nieczystości, odessania resztek płynów po odpadach metabolicznych za pomocą odkurzacza do wody i spryskania posadzki środkiem do odkażania.

Dezynfekcja po wybiciu szamba

Dezynfekcja pomieszczenia w domu wybiciu szamba na podłogę.

Profesjonalne usługi sprzątania po wylaniu szamba w Kętrzynie

Dezynfekcja pomieszczeń śmiało może zostać wykonana za pomocą nadtlenku wodoru lub czwartorzędowych soli amoniowych. Zapamiętaj, firma sprzątająca Kastelnik sprawnie wykona dla Ciebie różne prace porządkowe, wśród których znajdują się usługi:

 • usuwanie szkód po zalaniu piwnicy wodą;
 • utylizację rzeczy skażonych biologicznie;
 • odpompowanie wody z fekaliami;
 • osuszanie budynków;
 • odgrzybianie pomieszczeń i usuwanie pleśni ze ściany;
 • profesjonalne czyszczenie suchym lodem;
 • czyszczenie brudnych posadzek po odpadach metabolicznych;
 • ozonowanie pomieszczeń;
 • usuwanie skutków zalania w pomieszczeniach biurowych;
 • utylizacja sprzętów RTV i AGD;
 • dezodoryzacja pomieszczeń po zalaniu.

Inna usługa dostępna profesjonalnej firmie sprzątającej Kastelnik: sprzątanie po zgonach Kalisz

Kontaktując się z naszą firmą, masz gwarancję najwyższej jakości działań. Usługi porządkowe, w tym sprzątanie i dezynfekcja, to od ponad dekady zakres działań rodzinnej firmy Kastelnik. Stawiamy na doświadczenie kadry techników, innowacyjne metody pracy oraz indywidualne podejście, jakie oferujemy wszystkim klientom.

Usługa ozonowania

Dezynfekcja pomieszczeń po wybiciu kanalizacji – usuwanie szkód

Mierząc się z problemem usuwania nieczystości po wylaniu szamba, należy pamiętać o pełnej dezynfekcji zanieczyszczonych pomieszczeń. Ciecz z rur kanalizacyjnych to nie tylko woda, ale i śmieci, kał, piach. To również tykająca bomba biologiczna, którą należy jak najszybciej zneutralizować. Niestety, bakterie i wirusy znajdujące się w cieczy bardzo szybko migrują do innych pomieszczeń, a także unoszą się w powietrzu.

Należy pamiętać, że samo odpompowanie nieczystości nie wystarczy. Należy dokładnie umyć i zdezynfekować podłogi oraz ściany. Dodatkowo – oczywiście powietrze z wirusów, a także pozbyć się nieprzyjemnego zapachu jaki pozostawia po sobie woda ze ścieków. Do prac porządkowych po zalaniu niezbędne są również specjalistyczne osuszacze powietrza, które błyskawicznie wyciągają wilgoć ze ścian, posadzek i tynków.

Kastelnik – dezynfekcja powietrza ozonem – usługi całodobowe 24/7

Pomieszczenia zalane wodą należy dokładnie osuszyć, by mieć pewność, że do mieszkania czy domu nie przedostanie się wilgoć, czyli w późniejszej fazie grzyb. Firma sprzątająca po zalaniu wykonuje profesjonalne pomiary wilgotności i dzięki temu jest w stanie dokładnie oszacować koniec zlecenia.

Rozlane fekalia na podłodze.

Usuwanie szkód po zalaniu warto rozpocząć po zahamowaniu przecieku.

Zaufaj specjalistom – czym jest ozonowanie po zalaniu?

Jedną z najskuteczniejszych metod dezynfekcji pomieszczeń po zalaniu fekaliami jest tzw. ozonowanie. Jest to nic innego jak neutralizacja bakterii, toksyn i wirusów przy pomocy silnie stężonego ozonu. Ma on postać gazu, przez co dociera do każdego zakamarka w skażonym pomieszczeniu. Doskonale radzi sobie z wirusami “fruwającymi” w atmosferze.

Ozon posiada silne właściwości biobójcze i błyskawicznie wchodzi w reakcje z innymi substancjami chemicznymi. Neutralizuje je, a podczas rozpadu nie dochodzi do powstawania toksycznych substancji wtórnych. To sprawia, że metoda ozonowania mieszkania po zalaniu jest nie tylko szybka i skuteczna, ale i bezpieczna dla środowiska. Ozon odznacza się niezwykła skutecznością i jest o wiele silniej działającym dezynfektorem niż np. popularny chlor.

Podczas procesu ozonowania technicy rozpylają ozon w skażonych miejscach. A on eliminuje drobnoustroje, grzyby, bakterie. Jednocześnie usuwa nieprzyjemny zapach kału, ale również dymu papierosowego, stęchlizny czy zapachu zwierząt. Jest też doskonałym oczyszczaczem powietrza dla alergików.

Ozonatory używane są zarówno u osób prywatnych, jak i w przestrzeni publicznej, np. w bankach, toaletach, na dworcach autobusowych czy w szkołach. To również skuteczna metoda dezynfekcji w lokalach gastronomicznych i hotelach.

sprzątanie pomieszczenia po zalaniu Kętrzyn

Czyszczenie posadzki po zalaniu mieszkania wodą z rur kanalizacyjnych

Zanieczyszczenia, jakie znajdują się w wodzie z rur kanalizacyjnych, to ogrom toksyn czy wirusów. Woda ściekowa może być również powodem roznoszenia się chorób zakaźnych, dlatego też po wylaniu kanalizacji należy szybko powiadomić doświadczonych techników.

Usuwanie nieczystości po zalaniu wiąże się z dokładnym wypompowaniem wody i śmieci, a także z intensywnym czyszczeniem podłóg, ścian, posadzek. Niezbędne do tego są silne środki biobójcze. np. oparte na czwartorzędowych solach aminowych. Wyłącznie specjaliści posiadają certyfikowane i bezpieczne substancje dezynfekujące, które faktycznie usuwają wirusy, a nie tylko je przykrywają i maskują.

Wybierz firmą sprzątającą z długim stażem i wysoce wykwalifikowaną kadrą techników, która już od ponad dziesięciu lat świadczy usługi sprzątania, dezynfekcji, zamgławianie pomieszczeń. Firma Kastelnik na terenie całej Polski wspiera poszkodowanych po zalaniu fekaliami, oferuje szybkie usuwanie grzyba i stęchlizny z piwnicy, pomaga przy usuwaniu skutków podtopień garażu. Doświadczenie, profesjonalizm, punktualność i niezawodność – to cechy, jakie wyróżniają pracowników Kastelnik.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej – zadzwoń na bezpłatną infolinię działającą przez całą dobę. Tam przyjmujemy zgłoszenia, odpowiadamy na pytania dotyczące kosztów sprzątania po zalaniu, omawiamy konieczne etapy prac porządkowych po wylaniu fekaliów, a także wspomagamy klientów w procesie zbierania dokumentów potrzebnych do uzyskania odszkodowania.

Sprzątanie mieszkania po zalaniu Kętrzyn

Pomiar wilgoci mokrej ściany rozpoczyna proces osuszania.

Osuszanie ścian po zalaniu z certyfikatem IICRC

By firma Kastelik ciągle pozostawała w gronie liderów w dziedzinie prac porządkowych DDD, cały czas podnosimy swoje kwalifikacje. Kadra techników bierze udział w licznych kursach i szkoleniach, a metody, jakie stosujemy w pracy, są nowoczesne i zgodne z międzynarodowymi wytycznymi. Możemy się pochwalić, że jako jedna z pierwszych firm z Polski południowej posiadamy certyfikat zawodowy IICRC nr 8680154-2022 uzyskany przez specjalistę do spraw osuszania i szefową działu – Dorotę Kastelnik.

Kastelnik – osuszanie wilgotnych ścian – usługi całodobowe 24/7

Jest on potwierdzeniem, że rodzinna firma Kastelnik dba o najwyższe standardy usług, również dbając o ekologię i środowisko. W naszej pracy cenimy sobie uczciwość, szybkie działanie i wysoką jakość usług w zakresie sprzątania po wylaniu fekaliów. Doskonale wiemy, że gruntowne porządki, to również osuszanie budynków, usuwanie grzyba i stęchlizny, a także bezpieczna utylizacja skażonych przedmiotów.

Warmia Mazury osuszanie po zalaniu

Usługa sprzątania po zalaniach dostępna jest również w miastach:

 • Bartoszyce
 • Biskupiec
 • Braniewo
 • Działdowo
 • Elbląg
 • Ełk
 • Morąg
 • Mrągowo
 • Nidzica
 • Nowe Miasto Lubawskie
 • Olecko
 • Olsztyn

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Zaufaj liderowi branży DDD – firmie Kastelnik, która już od ponad dekady zajmuje się gruntownymi porządkami po zalaniu w Kętrzynie. Działamy na terenie całego kraju, a jeśli masz problem z wylewającym się szambem – zadzwoń niezwłocznie. Wybierz ekspertów w odgrzybianiu budynków i najwyższą jakość usług.

FAQ pytania o sprzątanie Kętrzyn miasto

Ile kosztuje opróżnienie zalanej piwnicy?

Cena wyniesienia mebli z zalanej piwnicy zaczyna się od 800 zł. Warto również przy okazji zamówić dezynfekcję pomieszczeń i usunąć zapach stęchlizny. Czynności te można wykonać za pomocą przemysłowego generatora ozonu lub urządzenia do zamgławiania suchą mgłą.

Co pochłania zapach stęchlizny?

Jest wiele środków, które pomogą usunąć zapach stęchlizny, ale najważniejsze to wyniesienie starych mebli i mokrych ubrań, które przesiąknąły sobą nawzajem. Jednak, by mieć pewność, że całkowicie pozbędziemy się niechcianego odoru, a także dokładnie zdezynfekujemy pomieszczenie – warto wybrać skuteczną metodę dezodoryzacji – ozonowanie pomieszczeń.

Czy warto wykonać ozonowanie pomieszczeń po zalaniu?

Tak, zdecydowanie warto wykonać ozonowanie pomieszczeń po zalaniu bo wówczas mamy pewność, że całkowicie usuwamy bakterie, wirusy oraz toksyny znajdujące się na podłodze oraz w otoczeniu. Pełna dezynfekcja pozwala na bezpieczne użytkowanie budynku i jest zgodna z przepisami.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%