Sprzątanie po zalaniu Kępno

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu w Kępnie. Jakie zasady bezpieczeństwa zachować podczas czyszczenia po wybiciu kanalizacji? 

Sprzątanie po zalaniu Kępno w woj. wielkopolskim to rodzaj usługi, która powinna być świadczona w jak najszybszym czasie po wystąpieniu zdarzenia. Jest to ważny aspekt ze względu na toksyczność środowiska występującego po zalaniu fekaliami, czy nieczystościami.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Czyszczenie po wybiciu kanalizacji wykonywane jest przez przedsiębiorstwo Kastelik z zachowaniem odpowiednich zasad higieny i bezpieczeństwa pracy, m.in.:

 • niewpuszczanie na teren dezynfekcji osób nieupoważnionych;
 • stosowanie środków ochrony osobistej;
 • specjalistyczne szkolenia z odkażania skażonych powierzchni;
 • stosowanie wyłącznie atestowanych środków chemicznych.
Sprzątanie pomieszczenia po zalaniu Kępno

Zalaną nieczystościami piwnicę należy wyczyścić i zdezynfekować.

Te i inne kwestie są istotne do tego, by pozostawić czyste pomieszczenie bez rozprzestrzeniających się bakterii. Dezynfekcja po zalaniu Kępno realizowana jest m.in. w takich rejonach jak np.: Osiedle 700-lecia i okolice ulic Obrońców Pokoju oraz Kwiatowej.

Sprzątanie po zalaniu Kępno – ile trwa?

Specjalistyczne działania związane z usuwaniem chorobotwórczych drobnoustrojów rozpoczynają się już od samego pierwszego kontaktu. Sprzątanie po zalaniu w Kępnie osoby w potrzebie zamówić mogą całodobowo poprzez kontakt z BOK Kastelnika. Wówczas ustalany jest konkretny termin zlecenia i następuje bezpłatna wycena.

Sprzątanie piwnicy po zalaniu Kępno

Czas zabiegu czyszczenie po wybiciu kanalizacji zależny jest od paru kwestii. Jedną z nich jest konkretny rodzaj zdarzenia. Czy mamy do czynienia z powodzią, czy też wylaniem fekaliów? Jaki rodzaj odkażania zastosujemy? Podczas sprzątania wykonywane są m.in.: osuszanie po zalaniu, wypompowywanie wody, odgrzybianie lub ozonowanie. Realizacja sprzątanie po zalaniu trwa około 6 h, maksymalnie do 12 h.

Jak przebiega dezynfekcja po zalaniu Kępno?

Bez względu na to, jaki rodzaj dezynfekcji zostanie użyty przez specjalistów z firmy sprzątającej po zalaniach, musi być ona wykonana prawidłowo. Rozumie się przez to realizowanie odpowiednich czynności. Dezynfekcja po zalaniu przez przedsiębiorstwo Kastelnik najczęściej świadczona jest z zastosowaniem ozonowania lub zamgławiania.

Przebiegać powinna z zachowaniem kolejności działań. Na początku usuwane zostają nieczystości. Potem wynosimy skażone meble. Czasami potrzeba zerwać posadzkę, czy zeskrobać tynki. Następnie wykonuje się zamgławianie suchą mgłą z użyciem nadtlenkiem wodoru. Stosuje się do tego profesjonalne fumiagatory. Ta metoda odkażania działa także na nieprzyjemne zapachy. Podczas tej realizacji na miejscu mogą przebywać tylko osoby upoważnione ze stosownymi kwalifikacjami.

Ozonowanie po zalaniu fekaliami w województwie wielkopolskim

Zabieg ozonowania jest jedną z częściej wybieranych form odkażania. Czyszczenie po wybiciu kanalizacji wymaga nie tylko usunięcia fekaliów z posadzki. Również musimy zadbać o zlikwidowanie niebezpiecznych mikroorganizmów. Dzięki dezynfekcji ozonem zapewniamy sterylną czystość i bezpieczeństwo.

Ozonowanie powietrza

Za pomocą ozonu dezynfekujemy i odświeżamy miejsce po zalaniu.

Realizację tę wykonuje się za pomocą przemysłowych generatorów ozonu o mocy nawet 240 g/h. Po odkażaniu tego typu można wrócić do pomieszczenia po upływie określonego czasu. Jeśli zabieg trwał 120 minut, to tyle samo musimy odczekać. To także idealna forma dezodoryzacji powietrza. Jest ona konieczna, gdy mamy do czynienia z wylaniem fekaliów. Zwykłe mycie nie pomoże w usunięciu brzydkich zapachów.

Firma sprzątająca Kastelnik

Oferta firmy Kastelnik na specjalistyczne usuwanie szkód po awariach wodnych:

 • sprzątanie po zalaniu Kępno;
 • czyszczenie po wybiciu kanalizacji;
 • dezodoryzacja pomieszczenia po fekaliach;
 • utylizacja skażonych mebli;
 • osuszanie po zalaniu;
 • dezynfekcja po nieczystościach;
 • sprzątanie po zgonach Kalisz i okolica;
 • zamgławianie po zalaniu;
 • wypompowywanie wody po powodzi;
 • ozonowanie po zalaniu;
 • odgrzybianie po zalaniu;
 • doczyszczanie posadzki po zalaniu fekaliami;
 • usuwanie grzyba ze ścian;
 • opróżnianie mieszkań po zalaniu.
Osuszanie zalanych mieszkań

Osuszamy i dezynfekujemy mieszkania po zalaniu!

Usługi porządkowe, sprzątanie po zalaniu w miastach:

 

FAQ — najczęściej zadawane pytania

W naszej firmie mamy zespół wykwalifikowanych specjalistów, którzy wiedzą, jak poradzić sobie z podtopieniem, czy awarią kanalizacji. Podczas naszej pracy przestrzegamy zasadami BHP. Oto odpowiedzi na jedne z najczęściej pojawiających się pytań.

Usługi firmy sprzątającej Kastelnik

Ile kosztuje sprzątanie po zalaniu?

Cena sprzątania mieszkania po zalaniu ustalona jest po wizji lokalnej na miejscu zdarzenia. Koszt czyszczenia pomieszczenia po zalaniu zaczyna się od 800 zł w przypadku podstawowej dezynfekcji i może sięgnąć kilku tysięcy złotych za sprzątanie kilkunastu pomieszczeń i utylizację zalanych przedmiotów.

Kiedy niezbędna jest dezodoryzacja?

Aby odpowiedzieć na to pytanie, musimy wyjaśnić, czym tak właściwie jest dezodoryzacja. Jest to szybkie neutralizowanie nieprzyjemnych zapachów po wylaniu szamba, które polega na stałym usunięciu cząsteczek odoroczynnych. W tym celu stosujemy takie metody, jak ozonowanie lub zamgławianie zalanych pomieszczeń.

Pomoc przy usuwaniu konsekwencji awarii kanalizacyjnych

Sprzątanie po zalaniu w Kępnie z zastosowaniem nowoczesnego sprzętu i atestowanej chemii. Po wystąpieniu zalania musimy jak najszybciej zamówić pomoc przy usuwaniu konsekwencji awarii kanalizacyjnych. Jest to ważne, biorąc pod uwagę szkodliwość rozprzestrzeniających się chorobotwórczych patogenów.

W skład takiego zlecenia wchodzi na przykład ozonowanie, odkażanie suchą mgłą, osuszanie za pomocą specjalistycznych osuszaczy. Po wykonaniu czyszczenia przez profesjonalistów mamy pewność, że skażone powierzchnie zostały dokładnie zdezynfekowane. Lepiej nie wykonywać likwidowania szkód po zalaniu samodzielnie, bo możemy być skazani na zatrucie się toksycznymi substancjami pochodzącymi z fekaliów. Zamów czyszczenie piwnicy po zalaniu już teraz!

Kastelnik – czas na sprzątanie po zalaniu w Kępnie!

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%