Sprzątanie po zalaniu
Kędzierzyn-Koźle

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu Kędzierzyn-Koźle. Ozonowanie woj. opolskie

Mieszkanie, w którym doszło do zalania fekaliami, to sytuacja, kiedy nie mamy możliwości korzystania z własnych czterech kątów. Profesjonalna dezynfekcja oznacza konieczność, by zamówić usługę na sprzątanie po zalaniu Kędzierzyn-Koźle od specjalistycznej firmy sprzątającej. Kastelnik pracuje w tym fachu już od roku 2013 r., co pozwoliło nam, aby przeprowadzić w tym czasie kilkaset realizacji związanych z dezynfekcją zalanych pomieszczeń. Całodobowa infolinia to ukłon w stronę naszych klientów, ponieważ wiemy, że zalanie to kryzysowa sytuacja, w której ważna jest szybkość działania. Zawsze oferujemy bezpłatną wycenę sprzątania piwnicy po zalaniu, przy pierwszym kontakcie telefonicznym. Czyszczenie po wybiciu kanalizacji wykonujemy we wszystkich dzielnicach Kędzierzyna-Koźla jak np.: Kłodnica i Pogorzelec oraz Azoty, a także Blachownia Śląska. 

sprzątanie pomieszczeń po zalaniu Kędzierzyn-Koźle

Sprzątanie po zalaniu Kędzierzyn-Koźle – czyszczenie 7/24

Gruntowne sprzątanie po zalaniu w Kędzieżynu-Koźlu, to nie jest wyłącznie mycie i odsączanie na wody szmatkami. Ważne jest również, aby pamiętać o tym, czego pod żadnym pozorem nie wolno robić. Zacznijmy najpierw od tej pierwszej kwestii. Przedsiębiorstwo Kastelnik od lat, a mianowicie od 2013 roku świadczy swoje usługi związane z usuwaniem skutków awarii wodnych. W związku z tym ma ono bogate doświadczenie i doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że działania kompleksowe są konieczne już na drugi dzień od wykrycia awarii. Na samym początku powinno zadbać się o pozbycie się wody, używane do tego są specjalistyczne motopompy do wypompowywania wody i nieczystości. Następnie nie zapominamy o osuszaniu po zalaniu. Kastelnik używa sprawdzonych osuszaczy firmy Trotec. Ostatnim aspektem, który trzeba wziąć pod uwagę, jest dezynfekcja po zalaniu fekaliami. Wykonuje się ją z zastosowaniem nowoczesnych metod sprzątających. Najczęściej przez nas stosowaną techniką odkażania po zalaniach jest ozonowanie pomieszczeń za pomocą przemysłowych generatorów ozonu o mocy 240 g./h. 

ozonowanie pomieszczeń po zalaniu Kędzierzyn-Koźle

Czego unikać podczas sprzątania po zalaniu w powiecie kędzierzyńsko-kozielskim?

Usługi specjalistyczne wymagają doświadczenia, doboru skutecznych metod osuszania oraz wykwalifikowanego personelu technicznego. Do gamy czynności, których nie powinno się wykonywać podczas samodzielnego sprzątania po zalaniu, czyszczenia po wylaniu szamba, lub cofce z kanalizacji należą m.in.:

 • wpuszczanie osób trzecich na miejsce dezynfekcji bez odzieży ochronnej;
 • brak osuszania pomieszczenia po zalaniu;
 • brak wykonania pomiarów wilgotności;
 • niezabezpieczanie się odpowiednimi środkami ochrony osobistej po zalaniu fekaliami;
 • usuwanie nieprzyjemnych zapachów za pomocą aerozoli z marketu budowlanego. 

Jeśli chcesz skorzystać z usługi likwidacji niebezpiecznych mikroorganizmów po zalaniu, zaufaj profesjonalistom z przedsiębiorstwa Kastelnik. Posiadamy skuteczny sprzęt do osuszania po zalaniu, a także wieloletnie doświadczenie dzięki, któremu świadczymy zabiegi czyszczenia po wybiciu kanalizacji na najwyższym poziomie. 

dezynfekcja po zalaniu fekaliami osuszanie

Zdjęcie: osuszanie i dezynfekcja po zalaniu © 2021 Kastelnik Studio sp. z o.o.

Dezynfekcja po wybiciu kanalizacji Kędzierzyn-Koźle

Chorobotwórcze mikroorganizmy, z którymi mamy do czynienia po dostaniu się do naszej łazienki nieczystości, to niebezpieczne dla nas środowisko. Mikroby, które należy od razu usunąć, mogą powodować zatrucie pokarmowe, choroby skóry, stany zapalne, czy też próchnicę. Skuteczną formą odkażania jest dezynfekcja po wybiciu kanalizacji w Kędzierzyn-Koźle, przeprowadzona poprzez ozonowanie pomieszczeń. Metoda ta ma szerokie zastosowanie, ponieważ nie dość, że likwiduje mikroorganizmy, to pomaga również w neutralizowaniu nieprzyjemnych zapachów po wylaniu szamba. To niesamowita ulga dla użytkowników zalanego mieszkania, ponieważ smród po wybiciu kanalizacji jest bardzo intensywny. Pamiętać tutaj należy o tym, że dezynfekcję ozonem powinny realizować wyłącznie przeszkolone osoby. W ofercie firmy Kastelnik zamówisz następujące usługi: 

 • całodobowe sprzątanie po zalaniu Kędzierzyn-Koźle;
 • dezynfekcja pomieszczeń po wylaniu szamba;
 • sprzątanie po zalaniu Toszek, Wielowieś, Ujazd;
 • odkażanie ozonem;
 • dezynfekcja po zalaniu fekaliami Reńska Wieś;
 • utylizacja zalanych mebli;
 • osuszanie po zalaniu w mieszkaniu;
 • czyszczenie po awarii kanalizacji;
 • odgrzybianie mokrej ściany;
 • zamgławianie po wylaniu szamba;
 • restytucję mienia oraz dekontaminację pomieszczeń.

dezynfekcja po wybiciu szamba kędzierzyn koźle

Całodobowy kontakt telefoniczny Kastelnik 

Warto wiedzieć, iż całodobowe sprzątanie po zalaniu w Kędzierzynie-Koźle wykonujemy z zastosowaniem nowoczesnych metod dezynfekcji. Jesteśmy pewni, że używanie atestowanych środków chemicznych i specjalistycznych zabiegów odkażania np. ozonowanie zalanych pomieszczeń, pozostawi miejsce awarii bez chorobotwórczych drobnoustrojów. Naszymi klientami są osoby prywatne, firmy i instytucje publiczne, każdym z nich opiekujemy się od samego początku z maksymalną starannością. Już sam kontakt z nami jest ułatwiony, ponieważ uruchomiliśmy infolinię czynną całą dobę.

Nasi konsultanci odbierają telefony o każdej porze, nawet w nocy i od razu przechodzą do oceny sytuacji i działania. Proponują bezpłatną wycenę zlecenia na usuwanie szkód po zalaniu, dzięki czemu czyszczenie będzie przebiegać sprawnie, a w przypadkach zalania jest to bardzo istotne. Nasi technicy każdorazowo przechodzą do realizacji zlecenia w jak najszybszym czasie. Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Zadzwoń!

Kastelnik – skuteczne usuwanie skutków zalania w piwnicy na terenie Kędzierzyna-Koźle.

 

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Nasi klienci

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

5
5,0 rating
5 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 1)
Doskonale100%
Bardzo dobrze0%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%