Sprzątanie po zalaniu Kalisz

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Dezynfekcja i sprzątanie po zalaniu Kalisz. Ile kosztuje usuwanie pleśni i grzyba ze ściany w domu?

Zalane mieszkanie? To już dziś nie Twój problem. Kastelnik jest tutaj, aby pomóc Ci w potrzebie. W naszej ofercie znajdziesz wiele usługi w zakresie profesjonalnego usuwania szkód po awarii kanalizacji m.in. sprzątanie po zalaniu Kalisz. Osuszanie i dezynfekcja po wylaniu szamba świadczymy już ponad 10 lat. Częstym problem jest grzyb, cena odgrzybiania ściany zaczyna się już od 800 zł.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Warto dodać, iż nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na dogłębne poznanie wszystkich najlepszych form odkażania.

Sprzątanie pomieszczenia po zgonie w Kaliszu.

Ozonowanie pomieszczenia po zgonie w Kaliszu.

W stałej ofercie znajdziesz wiele różnych usług.

 • ozonowanie zalanej fekaliami piwnicy;
 • zamgławianie suchą mgłą z nadtlenkiem wodoru;
 • dezynfekcja za pomocą środków biobójczych opartych na czwartorzędowych solach amoniowych.

sprzątanie pomieszczenia po zalaniu Kalisz

Mamy pewność, że wykonywane przez nas prace są na najwyższym poziomie i sprawiają, że klient płaci rachunek za dobrze wykonaną robotę. Stosowanie odpowiedniego sprzętu do osuszania po zalaniach jest drugim czynnikiem poza doświadczeniem, od którego zależy sukces każdej firmy sprzątającej. Jednym z takich urządzeń jest wysokiej klasy przemysłowy generator ozonu o mocy dochodzącej do 240 g./h. W przypadku uciążliwych zapachów, usunięcie odoru jest już możliwe przy stężeniu 10 ppm.

Usuwanie szkód po zalaniach – całodobowa pomoc Kastelnik

Aby wyjść naprzeciw klientom, obsługujemy całodobową infolinię, przez którą można się z nami skontaktować 24h/dobę, przez 365 dni w roku.  Oferujemy także bezpłatną i szczegółową wycenę. Pamiętaj, że nasze usługi  na usuwanie szkód po zalaniach i powodziach świadczymy nie tylko w Kaliszu, ale na obszarze całego województwa wielkopolskiego i w okolicach.

firma sprzątająca

Sprzątanie po zalaniu Kalisz – wypróbuj nas!

Całodobowe sprzątanie po zalaniu w Kaliszu na osiedlach Rogatka, Kaliniec oraz Rypinek realizowane jest od przeszło dekady. Jak sprawnie przeprowadzić sprzątanie pomieszczenia po zalaniu? Po całkowitym odpompowaniu wody z zalanego domu przechodzimy do pomiarów wilgoci mokrej ściany. Poziom wilgoci należy monitorować regularnie w czasie całego procesu osuszania budynku.

Gdy podejrzewasz, że warstwy izolacji domu są przesiąknięte wodą – warto zadzwonić po specjalistów. W takim przypadku należy koniecznie sprawdzić, czy nie doszło do przemoczenia ścian.

Jak posprzątać dom po zalaniu?

 • usuń wszystkie mokre przedmioty z domu i umieść je gdzieś w suchym miejscu;
 • zadbaj o wentylacje pomieszczenia;
 • otwórz okna i drzwi i zrób przeciąg – użyj wentylatora;
 • zniszczone przedmioty odłóż do utylizacji;
 • wysprzątaj nieczystości, stosując przy tym odzież ochronną;
 • wykonaj dezynfekcję skażonych powierzchni.

Inne usługi dostępne w Twoim mieście: sprzątanie po zgonie w Kaliszu

czyszczenie po wybiciu kanalizacji Wielkopolska

Zdjęcie: czyszczenie po wybiciu kanalizacji Wielkopolska © 2021 Kastelnik

W jaki sposób można wykonać pomiar wilgoci zalanej ściany?

W firmie Kastelnik, technicy do pomiarów wilgoci ścian stosują urządzenia pomiarowe z atestem. Miernik wilgoci, to inaczej hydrometr, który służy do monitorowania wilgoci na zalanej powierzchni. Urządzenia takie pokazują także, kiedy w pomieszczeniu jest zbyt sucho.

Warto wiedzieć, że nadmierna suchość powietrza nie jest pozytywnym zjawiskiem. Ona także może negatywnie wpływać na ludzkie zdrowie oraz pogarszać stan zużycia drewnianych mebli.

Mierniki wilgoci – dlaczego warto je używać w domu?

Możemy wyróżnić następujące rodzaje wilgotnościomierzy:

 • hydrometr kondensacyjny;
 • psychometr;
 • hydrometr elektrolityczny.
pomiar wilgotności w zalanym domu

Zdjęcie: miernik wilgoci Trotec © 2021 Kastelnik

Hydrometry, wykorzystywane przez specjalistyczne firmy czyszczące lokale po zalaniach są najwyższej jakości, więc działają sprawnie i potrafią dokonać analizy powietrza. Dobrej klasy hydrometry mogą w skuteczny sposób mierzyć wilgotność w zalanych miejscach, nawet tych trudno dostępnych. W odpowiednio suchym pomieszczeniu wskaźnik powinien wskazywać wartość 30-65% wilgotności.

Wówczas nie musimy martwić się o jakość powietrza. Oczywiście wilgotność zależeć będzie w dużej mierze od temperatury panującej w badanym pokoju. W chłodnych miejscach, jak wiemy, istnieje znacznie większe prawdopodobieństwo powstania wilgoci, a co za tym idzie rozwoju grzyba.  Jeśli chcesz skonsultować jakość powietrza i zbadać wilgotność ścian w Twoim mieszkaniu, skontaktuj się z nami poprzez naszą infolinię.

Odkażanie pomieszczenia po wybiciu szamba w Kaliszu

Jeśli spotkał Cię incydent, jakim jest wybicie szamba, doskonale wiesz, że bardzo trudno sobie poradzić samodzielnie z niwelacją jego skutków.  Tylko zachowanie zasad prawidłowego sprzątania po zalaniu pomoże nam szybko powrócić do bezpiecznego korzystania z zalanych pomieszczeń. Nieczystości, które pojawiły się na posadzce w związku wybiciem kanalizacji, muszą zostać jak najszybciej usunięte. Są one największym zagrożeniem dla zdrowia osób przebywających w ich otoczeniu. Ich usunięcie to element skutecznej dezynfekcji, którą wykonuje się z użyciem specjalistycznych sprzętów i atestowanych środków chemicznych.

wysprzątane pomieszczenia po zalaniu

Zdjęcie: wysprzątane pomieszczenia, biura po zalaniu © Kalisz 2021 Kastelnik

Jakie usługi zamówisz w firmie Kastelnik?

 • sprzątanie pomieszczeń po zalaniu Kalisz;
 • awaryjne czyszczenie po wybiciu szamba;
 • odkażanie pomieszczeń i ozonowanie;
 • gruntowne sprzątanie po wybiciu kanalizacji;
 • gruntowna dezynfekcja po zalaniu fekaliami w domu;
 • utylizacja zniszczonych przez wodę przedmiotów;
 • badania mykologiczne;
 • odkażanie przy pomocy nadtlenku wodoru;
 • ozonowanie zalanego lokalu;
 • suszenie wilgotnych ścian piwnicy i łazienki;
 • pomiar zawilgocenia w piwnicy;
 • odgrzybianie i usuwanie pleśni;
 • dezynfekcja po wylaniu fekaliów.

FAQ – ile kosztuje profesjonalne sprzątanie po zalaniu?

Nasi fachowcy otrzymują liczne pytania odnośnie usuwania szkód po zalaniach, Aby ułatwić Państwu dostęp do wiedzy, przedstawiamy poniżej najważniejsze informacje o procesie sprzątania po zalaniu. Poza czerpaniem wiedzy z naszych artykułów, zawsze zachęcamy naszych klientów do wysłania nam prywatnej wiadomości e-mail lub zadzwonienia na infolinię. 

Ile kosztuje czyszczenie po zalaniu w Kaliszu?

Koszty związane z czyszczeniem pomieszczenia po zalaniu zaczynają się już od 700 zł, ale mogą sięgnąć także kilku tysięcy złotych. Ostateczna cena sprzątania zależy od ilości zalanych pomieszczeń, a także liczby przedmiotów, które należy zutylizować.

Czy dezynfekcja lokalu po zalaniu jest bezpieczna?

Dezynfekcja i odkażanie pomieszczeń po zalaniu za pomocą ozonu jest wyjątkowo skuteczna i bardzo bezpieczna nawet dla alergików i małych dzieci. Wystarczy odczekać około 60 – 120 min do pełnego rozkładu ozonu przed ponownym wejściem do pokoju.

dezynfekcja domu po zalaniu w Kaliszu

Dezynfekcja pomieszczenia po zalaniu w Kaliszu

Zadbamy o to, aby Twój dom po pęknięciu rury został szybko wysprzątany. Na terenie miasta Kalisz wyróżniającą nas cechą pośród innych firm sprzątających, jest holistyczne podejście do usługi tj. dezynfekcja po zalaniu.

Jako doświadczeni eksperci w branży przykładamy wielką wagę do tego, aby usuwanie szkód po zalaniu w powiecie kaliskim było zrealizowane szybko i w przystępnej cenie. Możesz zadzwonić do nas w dowolnym momencie, aby uzyskać więcej informacji co do odkażania domu po fekaliach.

Usługa sprzątania piwnic po zalaniu dostępna jest również w miastach:

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%