Sprzątanie po zalaniu Józefów

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu w Józefowie. Na czym polega usuwanie nieczystości po powodziach i innych awariach kanalizacji?

Potrzebujesz pomocy przy dezynfekcji domu po zalaniu? Oferujemy kompleksowe sprzątanie po zalaniu Józefów, woj. mazowieckie, na które składa się komplet czynności porządkowych, które są niezbędne do pozostawienia pomieszczenia po wybiciu kanalizacji bez chorobotwórczych drobnoustrojów.

Takie specjalistyczne czyszczenie polega na usunięciu wylanych na podłogę nieczystości, wymyciu posadzki oraz wydezynfekowaniu powietrza. Czasami niezbędne jest oddanie wilgotnych mebli do utylizacji.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Zajmiemy się wszystkim od A do Z, wystarczy do nas zadzwonić, a my zajmiemy się resztą. Dezynfekcja po wylaniu nieczystości jest zabiegiem, który wykonuje się z zastosowaniem najnowocześniejszych oczyszczających brudne posadzki i sprawdzonych form odkażania powietrza.

Osoby poszkodowane przez awarię kanalizacji najczęściej poszukują jednej z następujących usług:

 • ozonowanie z przemysłowym generatorem ozonu;
 • czyszczenie suchym lodem po zalaniu w domu;
 • zamgławianie suchą mgłą piwnicy pełnej fekaliów.

Sprzątanie piwnicy po zalaniu Józefów
Sytuacje związane z awariami wodnymi bywają zagrożeniem dla naszego życia i zdrowia, dlatego powinniśmy mieć możliwość zamówienia usługi takiej jak sprzątanie po zalaniu w Józefowie o każdej porze dnia i nocy. Czyszczenie po zalaniu wykonujemy w całym mieście, a w szczególności: Emilianów, Dębinka, czy Rycice. 

Sprzątanie piwnicy po zalaniu Józefów – ile kosztuje czyszczenie po wybiciu kanalizacji?

Specjalistyczne podejście do tematu usuwania skutków zalania powinno być podstawą każdej profesjonalnej firmy interwencyjnej. Gruntowne sprzątanie po zalaniu Józefów to robota, która ma na celu pozbycie się nadwyżki wody, szlamu, czy też chorobotwórczych drobnoustrojów obecnych w fekaliach.

Szeroka dostępność tej usługi w przystępnej cenie ma na celu przyniesienie szybkiej pomocy poszkodowanym w powodzi lub też po wybiciu szamba. Sam koszt zależy bezpośrednio od zakresu działań, które należy wykonać. Powierzchnia dezynfekowanych pomieszczeń również ma niemałe znaczenie.

W przypadku dużych hal magazynowych, czy też powierzchni biurowych o dużym metrażu cena sukcesywnie rośnie. Technicy z ekipy Kastelnik chętnie wykonają bezpłatną wycenę sprzątania po zalaniu, cena zaczyna się kwoty od 700 zł. 

dezynfekcja po zalaniu fekaliami

Dezynfekcja pomieszczenia po zalaniu fekaliami Józefów © 2023 Kastelnik

Czyszczenie po wybiciu kanalizacji w Józefowie

Problemy z zapchanym lub niewydolnym systemem kanalizacji są do rozwiązania, dzięki profesjonalnym firmom sprzątającym. Praca przy tego typu zleceniach polega przede wszystkim na usunięciu nieczystości, ale także dezynfekcji i zlikwidowaniu uciążliwego odoru.

Do prac związanych z eliminacją konsekwencji zalania, jakimi są fekalia, czy też szlam należy się odpowiednio przygotować. Używane środki chemiczne powinny posiadać Atest Zakładu Bezpieczeństwa Żywności, natomiast urządzenia dezynfekujące pochodzić od sprawdzonych firm.

Czyszczenie po wybiciu kanalizacji to także zwrócenie szczególnej uwagi na aspekt bezpieczeństwa w czasie wykonywanej pracy. Na miejscu odkażania nie mogą przebywać osoby np. postronne, a także zwierzęta i inne istoty żywe. 

Pozostałe usługi sprzątanie po pożarze Józefów

Zamgławianie po zalaniu – czy jest szkodliwe dla zdrowia?

Biorąc pod uwagę te wszystkie za i przeciw związane z zabiegiem fumigacji suchą mgłą zdecydowanie możemy stwierdzić, że wad zamgławiania po zalaniu suchą mgłą praktycznie nie ma. Być może jedyną wadą, jest fakt, że nie wykonamy tej usługi samodzielnie.

Tu warto zaufać w tej kwestii profesjonalistom z branży usług specjalistycznego sprzątania. Do zalet tego zabiegu należy fakt, iż zamgławianie nadtlenkiem wodoru jest niezwykle bezpieczne dla całego otoczenia budynku. Zaraz po jego wykonaniu można wrócić bez obaw do użytkowania zalanego pomieszczenia.

Realizacja związana z rozprowadzeniem za pomocą suchej mgły nadtlenku wodoru ma na celu usunięcie wszystkich szkodliwych mikroorganizmów i patogenów. Jeśli chcesz zamówić ten zabieg – zadzwoń do nas!Czyszczenie po wybiciu kanalizacji w józefowie

Profesjonalna oferta usług firmy Kastelnik:

 • sprzątanie po zalaniu Józefów;
 • czyszczenie po wybiciu szamba;
 • dezynfekcja po zalaniu Józefów;
 • sprzątanie po wybiciu kanalizacji – miasta województwa mazowieckiego;
 • zamgławianie piwnicy po cofce kanalizacyjnej;
 • pomiar stężenia ozonu podczas dezynfekcji;
 • utylizacja skażonych mebli;
 • sprzątanie po wybiciu kanalizacji;
 • dezynfekcja po wybiciu szamba;
 • wypompowywanie wody z piwnicy;
 • odgrzybianie po zalaniu;
 • transport odpadów skażonych;
 • ozonowanie pomieszczenia po zalaniu.

Sprzątanie po zalaniu oferujemy również w innych miastach Mazowieckiego:

detektor pomiaru stężenia ozonu drager pac 8000

Detektor pomiaru stężenia ozonu Dräger Pac 8000 © 2023 Kastelnik

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Czyszczenie po zalaniu w domu warto zlecić fachowej ekipie. Pragnąc odpowiedzieć na liczne pytania odnośnie do usuwania szkód po zalaniach, pragniemy poniżej udzielić kilku najważniejszych informacji. Oczywiście zawsze zachęcamy również do wysłania wiadomości e-mail lub kontaktu telefonicznego.

Dlaczego po wybiciu szamba potrzebna jest dezodoryzacja?

Zabieg dezodoryzacji polega na usuwaniu brzydkich zapachów, a nie tylko powierzchownym maskowaniu. Przeprowadzany jest na przykład po wybiciu szamba, czy też po awarii kanalizacji. Musimy pamiętać o tym, że pozbycie się chorobotwórczych drobnoustrojów po zalaniu nieczystościami jest niezbędne w przypadku wybicia szamba.

Gdzie można wypożyczyć urządzenie do osuszania po zalaniu?

Urządzenia do osuszania mokrych ścian można wypożyczyć w jednej lokalnych firmy, które świadczą swe usługi w każdym mieście. Cena wynajmu zaczyna się od 40 zł netto za jedną dobę.

Ozonowanie zalanej piwnicy Mazowieckie

Zdjęcie przedstawia przemysłowy generator ozonu w trakcie ozonowania © 2023 Kastelnik

Osuszanie po zalaniu - całodobowa infolinia Kastelnik 7/24

Charakterystyczną cechą przedsiębiorstwa Kastelnik jest dokładność oraz zaangażowanie w likwidowanie skutków zalania. Kompleksowe sprzątanie po zalaniu w Józefowie wykonujemy wraz z dokładnym osuszaniem pomieszczeń. Zawilgocone ściany są zagrożeniem dla naszego zdrowia w szczególności dla osób, które posiadają choroby związane z układem oddechowym.

Osuszanie po zalaniu z zastosowaniem osuszaczy Trotec to praca, która jest niezbędna w celu pozbycia się wilgoci w budynku. Kompleksowy zabieg osuszania i czyszczenia po zalaniu można zamówić poprzez całodobowy telefon interwencyjny, natomiast wycena jest u nas zawsze bezpłatna. Wykonujemy ją już w 20 minut! Zadzwoń i zaufaj profesjonalistom!

Kastelnik – czas na sprzątanie w Józefowie!

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%