Sprzątanie po zalaniu Jelenia Góra

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Jakie są najlepsze sposoby na sprzątanie po zalaniu w Jeleniej Górze? Dezynfekcja mieszkania  po fekaliach z szamba

Zalana piwnica lub mieszkanie w Jeleniej Górze? Przydarzyło Ci się wybicie kanalizacji? Zamów u najlepszych fachowców kompleksowe sprzątanie po zalaniu Jelenia Góra woj. dolnośląskie.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Wystawiamy certyfikat dezynfekcji i poosiadamy pełne ubezpieczanie, a cena profesjonalnej dezynfekcji zaczyna się już od 800 zł netto. Takie odkażanie to za pierwszy krok pracy przy sprzątaniu zalanych pomieszczeń. Współpraca z ekipą Kastelnik to gwarancja jakości, a nasz zespół to profesjonaliści, którzy znajdą sposób na niemal każdy problem związany z dezynfekcją zalanego pomieszczenia w każdej miejscowości powiatu karkonoskiego.

Całodobowe odkażanie po zalaniach realizujemy za pomocą:

 • ozonu;
 • nadtlenku wodoru i suchej mgły;
 • czwartorzędowych soli amoniowych.

Popularna usługa: odgrzybianie ścian w woj. małopolskim

Sprzątanie pomieszczenia po zalaniu Jelenia Góra

Jak najskuteczniej oczyścić dom po zalaniu, kiedy niespodziewanie znajdziesz się w tej przykrej sytuacji? Nie rób nic na własną rękę. Zaufaj specjalistom, którzy szybko i metodycznie zlikwidują wszelkie szkody i skutki zalania domu lub piwnicy. Tylko powierzenie czyszczenia fekaliów w ręce specjalistów sprawi, że szybko zapomnisz o nieprzyjemnościach związanych z awarią kanalizacji.

Jakie są etapy sprzątania po zalaniu w Jeleniej Górze?

Niezależnie, co spowodowało zalanie w twoim lokalu, powinieneś zachować zimną krew i skontaktować się ze służbami mundurowymi, jeśli wymaga tego sytuacja. Straż pożarna pomoże w zabezpieczeniu zalanego terenu oraz ewakuuje mieszkańców, a także pomoże wypompować nadwyżki zalegającej wody.

Jeśli zalanie nie jest bardzo poważne w skutkach, skonsultuj się od razu ze specjalistą z firmy Kastelnik. Bowiem może okazać się, że bez pomocy fachowców z firmy sprzątającej po zalaniu się nie obejdzie. Z jej pomocą szybko i bezboleśnie przeprowadzisz kolejne etapy oczyszczania zalanego domu. Sprzątanie po zalaniu obejmuje wiele różnych prac, do których zaliczyć można następujące kroki.

Sprzątanie po fekaliach Jelenia Góra

Ozonowanie po fekaliach to jeden z najskuteczniejszych sposobów na pozbycie się zarazków i nieprzyjemnego zapachu. Pomieszczenie w trakcie sprzątania po nieczystościach w Jeleniej Górze.

Sprawdzone etapy sprzątania pomieszczeń po zalaniu w Jeleniej Górze

 • wypompowanie brudnej wody;
 • odpompowanie resztek ścieków;
 • wywiezienie zniszczonych przedmiotów;
 • przeprowadzenie ekspertyzy odnośnie strat materialnych;
 • utylizacja zalanych przedmiotów;
 • sprzątanie pomieszczenia po zalaniu;
 • dezynfekcja po fekaliach;
 • usunięcie przykrego zapachu za pomocą ozonu.

Jaką rolę odgrywa czyszczenie suchym lodem w zalanym domu?

Nowatorska technika czyszczenia suchym lód to wykorzystanie granulek suchego lodu, które generowane z urządzeń pod bardzo wysokim ciśnieniem uderzają w brud. Rozbijają warstwy brudu poprzez niszczenie jego struktury, dzięki czemu zanieczyszczenia znikają błyskawicznie.

Dzięki nowoczesnym urządzeniom Cold Jet i niskiej temperaturze (-79 stopni) fachowcy są w stanie dotrzeć i zneutralizować nawet najbardziej odległe i zanieczyszczone fekaliami miejsca. W efekcie nie tracimy czasu na demontaż czy przenoszenie mebli. To skuteczna i rewelacyjna metoda, która sprawdza się także przy czyszczeniu nie tylko mieszkań, ale nawet wielkich hal produkcyjnych czy magazynów zalanych po awarii kanalizacji. Kastelnik w Jeleniej Górze to najlepsi specjaliści od sprzątania po zalaniu w regionie.

Efektowne czyszczenie po zalaniu za pomocą CO2

Sprzątanie suchym lodem po zalaniu lokalu to metoda  bezpieczna dla ludzi i środowiska. Jedyna reakcja, jaka zachodzi podczas dezynfekcji suchym lodem to tzw. sublimacja. Jest to naturalny proces, w którego trakcie nie powstają żadne toksyczne odpady ani wyziewy.

Warto wspomnieć, iż w naszej praktyce nie używamy żadnych trujących środków chemicznych. Dbamy o zdrowie swoje i naszych klientów. Dzięki temu mogą oni szybciej wrócić do oczyszczonego po awarii kanalizacji domu. Efekt po sprzątaniu, jaki uzyskamy przy użyciu  suchego lodu, jest zawsze więcej niż satysfakcjonujący.

Grzyby, pleśń i wirusy – dezynfekcja po fekaliach Jelenia Góra

Sprzątanie po zalaniu fekaliami to nie jedyny problem, jaki zdarza się przy wybiciu kanalizacji. Nawet jeśli szybko pozbędziemy się wody i ścieków, które pozostały po zalaniu pomieszczenia, to niestety nie możemy być pewni, że nasze metody osuszania podłóg, ścian czy drewnianych elementów będą aż tak skuteczne, że zatamują wykwit grzyba czy pleśni.

Trzeba pamiętać, że długie obcowanie z grzybem może mieć tragiczne konsekwencje dla zdrowia. Wśród licznych chorób, jakie powodują pleśń czy grzyby wyróżniamy:

 • astmę;
 • choroby układu oddechowego;
 • przewlekły kaszel;
 • bóle stawów oraz mięśni;
 • bóle brzucha;
 • biegunki, wymioty;
 • zapalenie zatok;
 • wysypki i alergie;
 • zmęczenie, otępienie organizmu;
 • migreny i przewlekłe bóle głowy;
 • pojawienie się zmian nowotworowych.

Jakie warunki sprzyjają rozwojowi pleśni w domu?

Pleśń i grzyb lubią ciepłe i wilgotne miejsca, więc najczęściej rozwijają się w łazienkach, na strychach czy w piwnicach. Również nierzadko pojawiają się w przestrzeni biurowej, kiedy lokal ma nieodpowiedni przepływ powietrza i wadliwie działającą klimatyzację. Rozwijać się mogą też pod tapetą i boazerią na ścianie, kiedy doszło do zalania mieszkania lub podtopienia.

Sprzątanie po zalaniu na terenie Jeleniej Góry i osuszanie budynków!

Zespół techników firmy Kastelnik oferuje wszelkie usługi tj. sprzątanie po zalaniu na terenie Jeleniej Góry, osuszanie budynków, a także ich dezynfekcję. Zamówienie dezynfekcji po zalaniu u nas to gwarancja bezpieczeństwa i najlepiej dobranych metod. Samodzielne próby walki z efektami zalania, takimi jak wykwit pleśni mogą okazać się nieskuteczne, gdyż dostępne od ręki środki bakteriobójcze zwykle nie są na tyle silne, aby w pełni pozbyć się narastającego problemu.

Dodatkowo, by dotrzeć do wszystkich potencjalnie zainfekowanych miejsc i zakamarków, należy użyć specjalistycznego sprzętu. Domowe usuwanie grzyba i pleśni po zalaniu może okazać się syzyfową pracą. Efekty będą widoczne tylko na powierzchni, a najgłębsze warstwy pozostaną pełne szkodliwych zarodników. Pamiętaj, żeby całkowicie wyeliminować kłopot, należy dotrzeć do wszystkich punktów rozwoju drobnoustrojów i zastopować ich namnażanie.

Kastelnik – co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

 • sprzątanie po zalaniu w piwnicy;
 • usuwanie skutków powodzi w domu;
 • pełna dezynfekcja powierzchni płaskich za pomocą ozonu;
 • odgrzybianie ścian łazienki;
 • usuwanie nieprzyjemnego zapachu po wylaniu szamba;
 • bezpieczne usuwanie pleśni i grzyba;
 • suszenie mokrych ścian po zalaniu fekaliami;
 • osuszanie tynków po wylaniu kanalizacji;
 • dezynfekcja po fekaliach;
 • czyszczenie po wybiciu kanalizacji Wałbrzych;
 • ozonowanie po zalaniu;
 • odkażanie zainfekowanych bakteriami miejsc;
 • utylizacja przedmiotów.
osuszanie po zalaniu dolnoślaskie

Osuszanie budynku po zalaniu z certi faktem IICRC.

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Jesteśmy od 2013 r. zarejestrowaną firmą, która oferuje kompleksowe sprzątanie po zalaniu w Jeleniej Górze. Aby jak najszybciej odpowiedzieć na liczne pytania naszych klientów odnośnie likwidacji szkód po zalaniach, pragniemy udzielić kilku najważniejszych ogólnych informacji. Oczywiście zawsze zachęcamy do osobistej konsultacji telefonicznej za pośrednictwem naszego biura obsługi klienta.

Czyszczenie po wybiciu kanalizacji Dolny Śląsk

Czy zamgławianie po zalaniu jest niezbędne?

Zamgławianie pomieszczeń po zalaniu to polecana forma dezynfekcji i dezodoryzacji. Wykonywane jest jako istotny punkt sprzątania przez wszystkie profesjonalne firmy sprzątające. Usługa ta jest w stu procentach bezpieczna dla nas i przyrody.  Dezynfekcja ta realizowana jest za pomocą suchej mgły i nadtlenku wodoru.

Jak zapobiec powstaniu wilgoci po zalaniu?

Na pierwszy rzut oka, walka z wilgocią po zalaniu wydaje się karkołomna, lecz aby szybko osiągnąć sukces, należy w jak najszybszym czasie po zalaniu, usunąć wodę z lokalu. Jeśli tego nie wykonamy, to dojdzie do zawilgocenia ścian, w tym powstania grzybów. W przypadku, gdy nie umiemy sobie z tym poradzić samodzielnie, warto zamówić usługę sprzątania po zalaniu w renomowanej firmie.

Czyszczenie po wybiciu kanalizacji - Dolnośląskie 7/24

Naszym zobowiązaniem jest świadczenie wysokiej jakości usług sprzątania zalanych pomieszczeń, abyś mógł czuć się bezpiecznie w swoim domu po usunięciu awarii kanalizacji. Czyszczenie po wybiciu kanalizacji w Jeleniej Górze, to realna pomoc poszkodowanym. Zainwestowaliśmy w wysokiej jakości sprzęt, który zapewnia nam większą skuteczność pracy, wydajność i niezawodność. Zawsze szukamy sposobów na ulepszenie usługi osuszania budynku czy też jego dezynfekcji. My rozumiemy, że każdy poszkodowany przez powódź w domu wymaga szczególnej troski i uwagi. Wierzymy, że każdy zasługuje na wysokiej jakości obsługę w przystępnej cenie. Masz pytania? Zadzwoń do nas!

Kastelnik – czas na sprzątanie po zalaniu w Jeleniej Górze!

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%