Sprzątanie po zalaniu Jędrzejów

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu w Jędrzejowie. Metody czyszczenia po zalaniu, wszystko, co chcesz wiedzieć o osuszaniu pomieszczeń

Nie bez powodu trafiłeś na naszą stronę — potrzebujesz pomocy w usuwaniu skutków zalania, a my takową oferujemy! Na terenie województwa świętokrzyskiego wykonujemy sprzątanie po zalaniu Jędrzejów i powiat jędrzejowski.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Przykładamy dużą wagę do tego, aby czyszczenie po zalaniu odbywała się w jak najlepszych warunkach, zarówno dla naszych pracowników, jak i klientów. Usuwanie szkód po zalaniu obejmuje etapy:

 • wypompowywanie wody z piwnicy po zalaniu;
 • czyszczenie podłogi i wybieranie nieczystości;
 • dezynfekcja punktowa;
 • ozonowanie po zalaniu całego pomieszczenia.

sprzątanie pomieszczenia po zalaniu Jędrzejów

Możliwe jest to dzięki selektywnemu podejściu do wyboru stosownych metod dezynfekcji, inwestycji w szkolenia kadry pracowniczej oraz dobór najlepszych środków chemicznych. Naszym pomysłem bez, którego naszym zdaniem nie moglibyśmy już funkcjonować, jest infolinia 24/7.

Dzięki temu mamy stały kontakt z naszymi zleceniodawcami i jesteśmy im w stanie w bardzo szybki sposób pomóc. Chętnie wykonamy czyszczenie pomieszczenia po zalaniu również w takich miejscowościach woj. świętokrzyskiego jak np.: Skalbmierz, Pacanów, Działoszyce.

Sprzątanie po zalaniu Jędrzejów – co musisz wiedzieć o osuszaniu?

Jak wygląda sprzątanie po zalaniu w Jędrzejowie? Dbanie o odpowiednią wilgotność powietrza w naszych pomieszczeniach to nie tylko jeden z kroków osuszania po zalaniu, to również aspekt, o którym nie możemy zapominać na co dzień. Wilgotność powietrza ma bardzo duże znaczenie, ponieważ, gdy jest zbyt wysoka, możemy mieć do czynienia z zawilgoceniem, pleśnią i grzybem.

Wartość ta nie powinna przekraczać 50%. Na ten czynnik wpływać może nawet wielkość naszego mieszkania tj. ilość osób zamieszkujących gospodarstwo domowe. Im jest ich więcej, tym większe ryzyko przekroczenia tej wartości. Wówczas tym bardziej powinniśmy uważać na stan naszego powietrza i zaopatrzyć się np. w hydrometr. 

Co to jest punkt rosy?

Jeśli powietrze nie jest w stanie sobie poradzić z wilgocią, woda zaczyna się skraplać, a zjawisko to nazywane jest fachowo punktem rosy. Do usunięcia zbędnej wilgoci najlepiej zastosować niskotemperaturowe osuszacze powietrza. Grzyby powstają już przy zawilgoceniu powietrza na poziomie 70%. Proces ten jest bardzo niebezpieczny dla naszego zdrowia, a nawet życia!

Pamiętajmy tutaj o jednej kwestii, to, że nawet jak temperatura powietrza zostanie zwiększona, nie wystarczy to, by usunąć wilgoć. Jeśli chcesz osuszyć skutecznie swoje ściany, zadzwoń do nas. Oferujemy kompleksowe sprzątanie po zalaniu w Jędrzejowie, a także usuwanie skutków zalania w całym powiecie jędrzejowskim.  

Dezynfekcja piwnicy po zalaniu fekaliami w Jędrzejowie

Zdjęcie: osuszanie i dezynfekcja piwnicy po zalaniu fekaliami Jędrzejów © 2023 Kastelnik

Dezynfekcja piwnicy po zalaniu fekaliami Jędrzejów

Zalana piwnica? Zamów usługi związane z dezynfekcją po zalaniu fekaliami w Jędrzejowie i pozbądź się chorobotwórczych mikroorganizmów. Jeśli pragniesz czuć się bezpiecznie, pomyśl o zabiegu odkażania zalanego pomieszczenia ozonem.

To skuteczny i sprawdzony sposób dezynfekcji po fekaliach. Ozonowanie budynku po zalaniu realizujemy z zastosowaniem przemysłowych generatorów ozonu, które mają moc nawet do 240 g./h, oznacza to, że są niezwykle wydajne w usuwaniu drobnoustrojów. Ozon ma wszechstronne zastosowanie, nie dość, że usuwa wirusy, bakterie i grzyby, to również pomaga w eliminowaniu brzydkich zapachów.

Usuwanie szkód po zalaniu – oferta Kastelnik 

 • gruntowne sprzątanie po zalaniu Jędrzejów, Działoszyce; 
 • czyszczenie po wybiciu kanalizacji w Jędrzejowie, Skalbmierzu;
 • usuwanie nieprzyjemnych zapachów po wybiciu szamba;
 • dezynfekcja po wylaniu fekaliów powiat jędrzejowski;
 • ozonowanie pomieszczeń po zalaniu;
 • odkażanie powierzchni po wybiciu szamba.

Sprzątanie po zalaniach dostępne jest również w miastach:

usuwanie szkód po wybiciu kanalizacji

FAQ – usuwanie szkód po zalaniu i powodzi

Starając się odpowiedzieć na liczne pytania odnośnie usuwania szkód po zalaniach, pragniemy poniżej udzielić kilku najważniejszych informacji. Oczywiście zawsze zachęcamy również do wysłania wiadomości e-mail lub kontaktu telefonicznego. 

W jakich godzinach można dzwonić w sprawie sprzątania po zalaniu?

Kastelnik obsługuje klientów przez całą dobę – 365 dni w roku. Im szybciej zadzwonisz, tym wcześniej firma sprzątająca po zalaniach przyjedzie na interwencje. Pomoc w sprawie usuwania szkód po zalaniu można uzyskać przez dwadzieścia cztery godziny. 

W jakim celu przeprowadza się ozonowanie po zalaniu?

Zabieg ozonowania po zalaniu zaleca się, gdy mamy do czynienia z chorobotwórczymi drobnoustrojami, a także z wybiciem szamba oraz nieprzyjemnym zapachem fekaliów. Ozonowanie po zalaniu przeprowadza się zazwyczaj po wybiciu nieczystości. Wykonywany jest przez specjalistyczne firmy sprzątające.

 

czyszczenie po zalaniu Jędrzejów

Czyszczenie po wybiciu kanalizacji - firma Kastelnik

W ramach prac związanych z naszą usługą na czyszczenie po wybiciu kanalizacji w Jędrzejowie dezynfekujemy i osuszamy zalane pomieszczenia mieszkalne i nie tylko. Chcemy pomagać naszym klientom w jak najbardziej skuteczny sposób, dlatego liczy się dla nas czas reakcji związany z czyszczeniem po zalaniu. W związku z tym postanowiliśmy włączyć całodobową infolinię, która działa przez cały rok – 365 dni. Wiemy, że przypadki związane z powodzią są nagłe, dlatego natychmiastowy kontakt jest dużym ułatwieniem. Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej wyceny dotyczącej usunięcia skutków zalania.
Zadzwoń do nas i przekonaj się, jak szybko usuniemy szkodę po zalaniu.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik




  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%