Sprzątanie po zalaniu Jaworzno

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu w Jaworznie. Jakie są metody osuszania mieszkania po zalaniu? Oferta firmy Kastelnik 

Mierzysz się z problemem zalania domu w Jaworznie? Chcesz poznać szczegóły prac porządkowych po wybiciu kanalizacji lub szamba? Sprzątanie po zalaniu Jaworzno – 7 dni w tygodniu. Postaw na specjalistów Kastelnik i przywróć świetność starej zagrzybianej piwnicy czy podtopionemu garażowi w Jaworznie Cieżkowicach. Czyszczenie po wybiciu kanalizacji warto zlecić dobrej firmie sprzątającej.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Nasze wieloletnie doświadczenie i certyfikowane sprzęty pozwolą Ci szybko zapomnieć o nieprzyjemnościach związanych z zalaniem mieszkania. Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej o:

 • sposobach na skuteczne odgrzybianie mieszkania;
 • ozonowaniu pomieszczeń po zalaniu;
 • bezpiecznych metodach na pozbycie się nieprzyjemnego zapachu fekaliów;
 • dezynfekcji garażu po powodzi;
 • najlepszych środkach bakteriobójczych niezbędnych przy pracach porządkowych po zalaniu.

Inne usługi dostępne w Twoim mieście: odgrzybianie ścian w Jaworznie

Sprzątanie mieszkań po zalaniach w Jaworznie

Fekalia na podłodze to smród i zarazki. Konieczne jest usunięcie nieczystości i dokładna dezynfekcja.

Sprzątanie po zalaniu Jaworzno – nie czekaj, zaufaj specjalistom

Najważniejszy przy zalaniu domu czy pomieszczeń gospodarczych jest czas! Jeśli chcesz zminimalizować koszty i ilość pracy, jaką będzie trzeba wykonać przy likwidacji skutków powodzi, nie czekaj i zadzwoń po fachowców Kastelnik.

Jesteśmy dostępni przez całą dobę, siedem dni w tygodniu, przez cały rok. Nasza dyspozycyjność wiąże się z troską o Państwa – działamy szybko, sprawnie, bezpiecznie i od ręki. Pamiętamy przy tym o takich sprawach jak dokumentacja papierów do ubezpieczalni, a przede wszystkim – o szybkim doprowadzeniu pomieszczeń do ponownego użytkowania.

sprzątanie po zalaniu Jaworzno

Dla nas człowiek jest najważniejszy. Dbamy o środowisko – używamy jak najbardziej ekologicznych metod suszenia, czyszczenia i dezynfekcji miejsc zalanych, zanieczyszczonych czy podtopionych. Wierzymy, że troska o bezpieczeństwo, to niezawodna i jedyna droga. 

Jakie są najczęstsze powody zalania mieszkania czy domu Jaworzno?

Niestety, większość dramatycznych wydarzeń, które prowadzą do zalania mieszkania, może być bezpośrednio związana z naszymi niedopatrzeniem. Dlatego warto uważać i pamiętać, że czasem niewielkie kroki mogą uchronić nas przed dramatem, jakim jest zalanie:

 • niezależnie czy wyjeżdżamy na dłużej, czy krócej – zamykamy okna w każdym pomieszczeniu, by nie doprowadzić do zalania przy gwałtownych zmianach pogodowych;
 • dbamy o szczelność instalacji hydraulicznych w domu czy bloku – starannie przeprowadzamy kontrole, wymieniajmy zardzewiałe i stare rury;
 • zwracajmy uwagę zmiany na ścianach czy sufitach – zaciemnione miejsca mogą sugerować, że woda zbiera się np. pod kaflami u sąsiada;
 • regularnie udrażniamy rury kanalizacyjne przy pomocy środków chemicznych, a jeśli te zawodzą – wezwijmy fachowca, który skutecznie pozbędzie się śmieci w kanalizacji; 
 • sprawdzamy nasz sprzęt AGD – pęknięty wężyk odpływowy w zmywarce czy pralce, to jedna z najczęstszych przyczyn zalań mieszkań w blokach mieszkalnych w Jaworznie; 
 • uważnie przyglądamy się naszemu otoczeniu, gdyż rozszczelnienia rur, które mogą zdarzyć się np. w piwnicy, to także powód częstych zalań.
ozonowanie mieszkania po zalaniu Jaworzno

Dezynfekcja po zalaniu pomaga zwalczać zarazki i zarodniki grzyba. Ozonowanie mieszkania po zalaniu w Jaworznie.

Usuwanie wody po zalaniu mieszkania – jak robią to specjaliści?

W pierwszym kroku przy pracach porządkowych po zalaniu mieszkania jest oszacowanie przez ekipę techników, jakich maszyn powinni użyć, bo pozbyć się jak najszybciej wody, szlamu i nieczystości, jakie pozostają w zalanych pomieszczeniach. To zadanie dla specjalistów, którzy dodatkowo są przeszkoleni w dziedzinie niebezpiecznych dla zdrowia substancji mogących się pojawić przy wylaniu wody czy fekaliów. 

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Jakie są etapy sprzątania po zalaniu?

Wyprowadzenie wody z zalanych pomieszczeń, to kluczowy krok i niezbędnym do tego są pompy o silnej mocy ssania, tak by maksymalnie skrócić czas porządków. Firma Kastelnik posiada nowoczesny i niezawodny sprzęt sprawdzający się jednakowo przy pracach porządkowych w domach czy mieszkaniach, ale także w urzędach, halach przemysłowych czy szpitalnych piwnicach.

usuwanie grzyba ze ściany jaworzno

 • Pompa hydrauliczna to najpopularniejsza i najczęściej używana maszyna przy usuwaniu brudnej i zanieczyszczonej wody;
 • pompa zanurzeniowa jest sprzętem, który ekipa techników używa przy brudnej, mętnej wodzie,
 • jeśli w domu wylało szambo lub doszło do rozszczelnienia kanalizacji i wylania fekaliów, wówczas konieczne jest użycie pompy z rozdrabniaczem,
 • zupełnie czym innym są motopompy spalinowe, które przede wszystkim służą do pozbywania się wody z piachem lub żwirem – często używane są przy podtopieniach garażów czy wylaniu rzeki,
 • specjalistyczna pompa głębinowa do czystej wody.

Grzyb, pleśń, stęchlizna – zadbaj o swoje bezpieczeństwo po zalaniu mieszkania

Jeżeli myślisz, że samodzielne uporządkowania domu po zalaniu Jaworzno wystarczy, to pamiętaj – niebezpieczne wirusy, bakterie, drobnoustroje, które powstają na skutek wylanej wody, mogą być szkodliwe dla Ciebie i Twojej rodziny. Mogą powodować szereg niebezpiecznych chorób, a nawet prowadzić do zgonu.

Zobacz najnowsze wpisy na stronie: blog Kastelnik.

Zaufaj specjalistom i bądź bezpieczny. Działaj nim pojawią się nieprzyjemne skutki przebywania w nieodkażonych pomieszczeniach – problemy z układem oddechowym, alergie, astmy, bóle brzucha, biegunki, problemy z mięśniem sercowym.

certyfikat osuszania Kastelnik

Certyfikat IICRC. Profesjonalne osuszanie pomieszczeń z Dorotą Kastelnik.

Kastelnik – szybko, niezawodnie, sprawnie

Jeden telefon wystarczy, by przyjąć zgłoszenie i uruchomić proces porządkowania po zalaniu w Twoim domu. Zajmujemy się sprzątaniem po zalaniu wodą czy fekaliami. Neutralizujemy nieprzyjemne zapachy, odkażamy i oczyszczamy pomieszczenia przy użyciu najnowszych metod, takich jak ozonowanie czy suchy lód. Chcesz dowiedzieć się więcej – zadzwoń, nie zwlekaj!

Skuteczne sprzątanie po zalaniach w całym woj. śląskim:

Baza wiedzy dla mieszkańców Jaworzna

Zalana piwnica przez cofkę z kanalizacji? To jedna z najczęściej występujących usterek powodujących zalania w domu. Rozwiązaniem tego nieprzyjemnego problemu jest całodobowe sprzątanie po zalaniu, w ramach którego technicy nie tylko usuną nadmiar wody i według potrzeby także fekalia z podłóg, ale i osuszą pomieszczenie.

sprzątanie Jaworzno

Wysprzątana piwnica po zalaniu poddawana jest również zabiegowi ozonowania, który zabija zarazki i nieprzyjemny zapach raz na zawsze. Przedstawiamy najczęściej zadawane pytania przez mieszkańców Jaworzna o czyszczenie po zalaniu.

Jak skutecznie osuszyć mieszkanie po zalaniu?

Osuszanie mieszkania po zalaniu to niezbędny krok przy usuwaniu szkód po zalaniu, ponieważ bez niego nie można odkazić pomieszczeń. Technicy zazwyczaj sięgają po profesjonalne osuszacze, które kumulują wilgoć z powietrza przez wentylator, a następnie woda jest filtrowana i zbierana w specjalnym pojemniku. Po osuszaniu pomieszczenia można wykonać ozonowanie po zalaniu.

Gdzie wyrzucić zniszczone rzeczy po zalaniu?

W wyniku zalania często dochodzi do uszkodzenia różnych sprzętów i mebli w domu. Takich gabarytów nie należy wyrzucać do kosza na śmieci, a zutylizować je w legalny sposób. W ramach usuwania szkód po zalaniu można zlecić wywóz zniszczonych rzeczy do spalarni, gdzie poddawane są bezpiecznej utylizacji.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%