Sprzątanie po zalaniu Jasło

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu w Jaśle. Czym wykonać dezynfekcję domu po wylaniu fekaliów?

Jak zachować się po zalaniu mieszkania fekaliami? Jakie kroki podjąć w początkowej fazie sprzątania mieszkania po wylaniu ścieków? Gruntowne sprzątanie po Jasło to usługa, której szukasz! Najlepiej skontaktować się ze specjalistami z branży DDD, którzy w błyskawiczny sposób pozbędą się skutków awarii kanalizacji i całkowicie odkażą zanieczyszczone miejsca.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Oferujemy również sprzątanie po wylaniu szamba w powiecie jasielskim w mieście tj. Kołaczyce.

Kompleksowe czyszczenie po zalaniu w woj. podkarpackim, to wieloetapowa praca techników, w której jednym z najważniejszych elementów jest pełna dekontaminacja przy pomocy silnych środków biobójczych, a także metodach opartych na ozonie, nadtlenku wodoru czy czwartorzędowych solach amoniowych.

Jasło, piwnica zlana wodą

Wypompowywanie wody z zalanej piwnicy w Jaśle.

Ozonowanie pomieszczeń na terenie Podkarpackiego to usługa sprzątania, na którą składa się kilka prac:

 • czyszczenie po wybiciu kanalizacji Kołaczyce i okolica;
 • pomiar wilgotności ścian;
 • profesjonalne czyszczenie;
 • utylizacja zalanych przedmiotów;
 • sprzątanie po rozlanych fekaliach.
Kastelnik – ozonowanie powietrza – kontakt 7 dni w tygodniu

Samodzielne próby sprzątania mieszkania po zalaniu mogą nie być skuteczne, zwłaszcza w kontekście mocy środków i możliwości ich dotarcia w niedostępne zakamarki. Dodatkowo ważne jest, by dezynfekcja objęła również powietrze, bo atmosferze unosi się szereg toksyn, bakterii i wirusów, które mają negatywny wpływ na zdrowie.

Gdzie najczęściej dochodzi do zalania?

 • Piwnica w domu;
 • pomieszczenie biurowe;
 • mieszkanie, przyziemie w restauracji;
 • pomieszczenie gospodarcze w hotelu.

Kastelnik jest liderem branży w walce z patogenami i nieczystościami po zalaniu od 2013 r. Wiedza ta i doświadczenie sprawiają, że technicy bezbłędnie oceniają sytuację i dopasowują najlepsze metody sprzątania i dezynfekcji pomieszczeń.

Wiele osób z Jasła decyduje się również na osuszanie mokrych ścian. Zamów firmę sprzątającą do bezpłatnej wyceny i pozbądź się problemu raz na zawsze. Osoby prywatne zachęcamy do całodobowego kontaktu przez formularz kontaktowy, gdzie otrzymasz wycenę zlecenia.

Sprzątanie mieszkania po zalaniu Jasło

Czyszczenia mieszkania po zalaniu w Jaśle w woj. podkarpackim. Zalana piwnica wymaga osuszania i dezynfekcji.

Sprzątanie i dezynfekcja budynku po zalaniu w Jaśle — woj. podkarpackie

Ekipa sprzątająca firmy Kastelnik od 2013 roku oferuje gruntowne prace porządkowe po zalaniu mieszkania czy podtopieniu garażu. Działa na całym terenie województwa podkarpackiego. Wyszkolona kadra techników działa zgodnie z najnowocześniejszymi metodami, stosując przy tym ekologiczne i bezpieczne sposoby dezynfekcji czy osuszania mokrych ścian i tynków.

Ciągłe szkolenia i wdrażanie nowych procedur sprawiają, że jesteśmy liderami na rynku usług porządkowych. Sprzątanie budynków w Jaśle obejmuje nie tylko zbieranie nieczystości, ale również dezynfekcję powietrza.

usługi DDD firmy Kastelnik

Jeżeli jesteś ofiarą zalania mieszkania lub zmagasz się z problemem wylanego szamba, działaj prędko. Im szybciej specjaliści podejmą działania porządkowe, tym zmniejszą koszty. Co również bardzo ważne – niezwłoczny kontakt i wdrożenie kolejnych etapów sprzątania po zalaniu pozwoli również uratować większą ilość zalanych i zainfekowanych przedmiotów.

W tym wypadku slogan czas to pieniądz jest jak najbardziej na miejscu. Warto pamiętać, że samodzielne próby sprzątania po zalaniu i dezynfekcji mogą okazać się fiaskiem i strata czasu oraz pieniędzy. Bez wypracowanej metodyki i nowoczesnych narzędzi, sprzątanie jest tylko powierzchowne, a zarazki, bakterie czy wirusy nadal nie pozostają zneutralizowane. Warto wybrać specjalistów, którzy skutecznie przejdą do działań porządkowych.

zalana piwnica podkarpackie

Zalana fekaliami piwnica, to nie jest przyjemny widok. Usługi sprzątania w Jaśle to realna pomoc poszkodowanym.

Woda, jaka wydostała się z rur kanalizacyjnych to prawdziwa bomba biologiczna; znajdują się w niej odchody, śmieci, a także groźne wirusy i bakterie. By mieć pewność, że nie przedostanie się do gleby czy nie skazi powietrza, konieczna jest pomoc fachowców. Wyłącznie w procesie specjalistycznej dezynfekcji i dekontaminacji jesteśmy w stanie całkowicie wyeliminować toksyny zagrażające zdrowiu i życiu.

Oferta firmy Kastelnik — poznaj liderów na rynku

Szukasz specjalistów, którzy pomogą w sprzątaniu domu po powodzi w Jaśle? Nie zwlekaj i zadzwoń do firmy Kastelnik. Przeszkolona kadra techników sprawnie pozbędzie się wszelkich usterek wywołanych podczas awarii kanalizacji.

Odpompowanie wody i nieczystości, to dopiero pierwszy krok przy sprzątaniu po zalaniu. Kolejne z nich warto przeprowadzić przy pomocy fachowców, z którymi można skontaktować się poprzez bezpłatną, alarmową infolinię pomocową.

Firma Kastelnik od lat spełnia wszelkie normy i działa zgodnie z zasadami BHP. Zasze stosuje certyfikowane metody porządkowe po zalaniu oraz używa wyłącznie atestowanych środków biobójczych. Działamy sprawnie, bezpiecznie i szybko, tak by poszkodowany mógł bezzwłocznie powrócić do swoich obowiązków.

Eksperci Kastelnik dbają o każdy detal prac porządkowych po wylaniu szamba, a jeśli zmagasz się z awarią, możesz liczyć na szeroki zakres usług:

 • ozonowanie mieszkania po zalaniu;
 • sprzątanie domu po wybiciu kanalizacji;
 • usuwanie nieczystości;
 • drobne usługi remontowe po zalaniu wodami gruntowymi;
 • pełna dezynfekcja pomieszczeń po zalaniu;
 • usuwanie nieprzyjemnych zapachów po wylaniu kału;
 • usuwanie grzybów i stęchlizny;
 • pozbywanie się pleśni w starych pomieszczeniach;
 • czyszczenie po zalaniu suchym lodem;
 • zamgławianie pomieszczeń przy pomocy nadtlenku wodoru;
 • osuszanie mokrych ścian;
 • bezpieczny transport i utylizacja zniszczonych mebli;
 • odpompowanie wody, ścieków i nieczystości.

sprzątanie pomieszczenia po zalaniu Jasło

Odgrzybianie ścian po zalaniu Jasło i okolica

Ofiary zalanego mieszkania muszą stawić czoła wielu problemom, w tym rozwijającym się grzybom. Niebezpieczne dla zdrowia, trujące i toksyczne grzyby lubią ciepłe, niewietrzone pomieszczenia i mają tendencję do szybkiego rozmnażania się. Niestety, mogą również występować w chłodnych pomieszczeniach, jak piwnica czy strych.

Długotrwałe przebywanie w ich obecności może mieć tragiczne skutki dla zdrowia. Grzyby działają na negatywnie na skórę, prowadzą do zatruć, biegunek, problemów z oddychanie, alergii i astmy, a także mogą być pośrednią przyczyną pojawienie się zmian onkologicznych oraz problemów z mięśniem sercowym.

Kastelnik – dezodoryzacja pomieszczeń – potwierdzona certyfikatem

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Usuwanie zapachów

By mieć pewność, że na ścianach czy sufitach nie pojawi się grzyb, warto oddać sprawy dekontaminacji w ręce fachowców. To oni prędko i bezpiecznie wdrożą metody usuwania grzyba ze ściany. Zastosują przy tym nowoczesne metody dezynfekcji, jakimi jest np. ozonowanie pomieszczeń.

Ozon, czyli gaz podawany w wysokim stężeniu, pozwala szybko zneutralizować grzyby, ale i inne bakterie, wirusy czy toksyny. Działa nawet z 50 krotnie większą siłą niż chlor. To jeden z najbezpieczniejszych i ekologicznych sposobów na usuwanie grzyba ze ściany.

urządzenie do czyszczenia podłogi

Urządzenie do dezynfekcji podłogi suchym lodem.

Jakie są ceny dezynfekcji domu po zalaniu fekaliami?

By poznać pełne koszty sprzątania po zalaniu Jasło, należy wykonać dogłębne oględziny skażonych miejsc. Wówczas technik jest w stanie oszacować czas pracy, a także metody, jakie należy wdrożyć, by całkowicie pozbyć się skutków zalania. Firma Kastelnik gwarantuje bezpłatne oględziny zalanego miejsca i stworzenie pełnego kosztorysu prac porządkowych. Gruntowne prace porządkowe, to wieloetapowe zajęcie dla ekipy specjalistów.

Pełna dezynfekcja pojedynczego pomieszczenia rozpoczyna się od kwoty 700 zł netto i zawiera m.in. usunięcie bakterii i wirusów, pozbycie się alergenów, a także całkowite usunięcie nieprzyjemnych zapachów po wylaniu fekaliów. Wyłącznie sprawdzone, silne środki biobójcze są w stanie całkowicie pozbyć się toksyn. Nie należy lekceważyć wylania się nieczystości z rur kanalizacyjnych, gdyż mogą one być powodem wielu groźnych chorób.

osuszanie budynków, firma Kastelnik

Dorota Kastelnik z certyfikatem osuszania IICRC.

Certyfikowane osuszanie domu po zalaniu IICRC – zaufaj specjalistom

Jedną z wielu cech, jakie wyróżniają specjalistów Kastelnik na rynku firm zajmujących się sprzątaniem po zalaniu jest dbałość o to, by kadra techników ciągle podnosiła swoje umiejętności i poznawała nowe metody pracy. Ciągłe rozbudowujemy zakres usług i stawiamy na szkolenia wewnętrzne oraz systematykę kwalifikacji zawodowych kadry techników.

Możemy pochwalić się m.in. certyfikatem zawodowym IICRC nr 8680154-2022 zdobytym przez Dorotę Kastelik, szefową działu osuszania i głównego specjalistę. Potwierdza ona prace na wysokim poziomie wedle międzynarodowych praktyk i standardów.

Inne usługi związane z zagrzybioną ścianą: Odgrzybianie w województwie małopolskim

Wykorzystujemy je w czasie przeprowadzania osuszania murów, tynków i ścian po zalaniu. Inwestycja w wiedzę daje nam przewagę nad konkurencją, ale i pozwala kompleksowo obsługiwać nawet najbardziej wymagających klientów.

Całodobowe usługi sprzątania oraz dezynfekcji po zalaniu, dostępne są również w miastach:

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Fachowcy w sprzątaniu mieszkania po zalaniu, to najlepsza inwestycja jeśli chodzi o szybkie i sprawne usunięcie nieczystości i wody stojącej po wylaniu kanalizacji. Wysokiej jakości sprzęt i nowoczesne metody sprzątania sprawiają, że pozbycie się brudnej wody ściekowej odbywa się błyskawicznie i bezpiecznie.

firma sprzątająca

Jak wykonać osuszanie mokrych ścian po zalaniu?

Jedną z niezbędnych czynności przy sprzątaniu po zalaniu mieszkania jest osuszanie mokrych ścian i tynków. Gruntowne pozbycie się wilgoci sprawi, że nie rozwinie się grzyb czy pleśń. By całkowicie ją usunąć niezbędna będzie pomoc specjalistów, którzy przy pomocy przemysłowych osuszaczy szybko pozbędą się problemu.

Jakie są najskuteczniejsze metody dezynfekcji po zalaniu?

Jeżeli jesteś ofiarą zalanego mieszkania powinieneś niezwłocznie skontaktować się ze specjalistami do dezynfekcji, gdyż ciecz z kanalizacji może być przyczyną rozprzestrzeniania się chorób zakaźnych. Fachowcy posiadają silne środki biobójcze, a także skuteczne metody pozbywania się bakterii, wirusów, grzybów. Wśród nich znajdują się m.in. zamgławianie przy pomocy nadtlenku wodoru czy dekontaminacja za pomocą ozonowania.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%