Sprzątanie po zalaniu Jarosław

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu Jarosław. Jak wygląda sprzątanie domu po wylaniu fekaliów?

Rodzinna firma Kastelnik od lat oferuje wszechstronne usługi sprzątania mieszkania, domu czy biura po zalaniu fekaliami w mieście Jarosław czy w całym województwie podkarpackim.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

W ofercie znajduje się gruntowne czyszczenie powierzchni po wylaniu szamba, solidna dezynfekcja po awarii kanalizacji w domu czy na klatce schodowej.

Wśród usług czyszczenia domu po zalaniu znajdują się m.in.:

 • solidne czyszczenie mieszkania i piwnicy po wylaniu szamba;
 • pełna i nowoczesna dezynfekcja powierzchni gospodarczych po wylaniu kanalizacji;
 • szybkie osuszanie murów i ścian certyfikowanymi metodami;
 • profesjonalna utylizacja zniszczonych sprzętów i wywóz ADR;
 • usuwanie nieprzyjemnych zapachów po wylaniu fekaliów.

Profesjonalne sprzątanie po wylaniu szamba w powiecie jarosławskim

Oferujemy również sprzątanie po wylaniu szamba w powiecie jarosławskim, w miastach: Pruchnik, Radymno. W trakcie trwania prac porządkowych po zalaniu w mieście Jarosław konieczne jest przeprowadzenie wieloetapowego czyszczenie oraz dezynfekcji zniszczonych pomieszczeń.

Warto postawić na wykwalifikowanych techników, którzy dzięki nowoczesnym metodą są w stanie szybko zneutralizować niebezpieczne dla zdrowia toksyny. Pełna dezynfekcja zalanych fekaliami miejsc, to konieczność określona przepisami prawnymi.

Najważniejsze kroki po zalaniu – zaufaj specjalistom

Wśród kroków, jakie należy podjąć, przy kompleksowych pracach porządkowych znajdują się również prace skupiające się na osuszaniu mokrych ścian i tynków. Wieloletnie doświadczenie w branży prac porządkowych po zalaniu Jarosław sprawia, że szybko i bez szwanku usuwamy skutki awarii, wylania szamba, zalania mieszkania.

sprzątanie pomieszczeń po zalaniu Jarosław

Sprzątanie domu po zalaniu w mieście Jarosław

Jeżeli jesteś ofiarą zalanego mieszkania lub wylania fekaliów w mieście Jarosław – zaufaj specjalistom! Dekada na rynku sprawia, że firma Kastelnik to niekwestionowani specjaliści w pracach porządkowych i dezynfekcji po zalaniu. Gruntowne prace porządkowe, nowoczesny sprzęt i niezawodne metody dezynfekcji stawiają firmę Kastelnik w pozycji lidera na rynku. Całodobowa, darmowa infolinia ułatwia kontakt i sprawia, że technicy mogą zacząć prace porządkowe po zalaniu bardzo szybko po zgłoszeniu usterki.

Zalanie mieszkanie czy podtopienie garażu to sytuacja stresogenna i powodująca chaos. Mamy również świadomość, że prócz sporego bałaganu, to również niezapieczone dla zdrowia substancje toksyczne.

Woda znajdująca się w ściekach, to tykająca bomba biologiczna i samodzielne próby jej neutralizacji nie przynoszą pożądanych efektów. Nie ma co zwlekać i czym prędzej skontaktować się z technikami, którzy w sposób metodyczny pozbędą się zanieczyszczeń.

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – kontakt 7 dni w tygodniu

Czyszczenie pomieszczeń po zalaniu fekaliami, to również wdrożenie silnych i efektywnych metod dezynfekcji, a także neutralizacji przykrych zapachów. Pomoc specjalistów pozwala na natychmiastowe zatrzymanie rozprzestrzeniania się groźnych substancji toksycznych.

czyszczenie podłogi po rozlanych fekaliach

Jak zdezynfekować mieszkanie po wylaniu fekaliów w Jarosławiu?

Jednym z najważniejszych etapów sprzątania pomieszczeń po wylaniu fekaliów czy wybiciu kanalizacji jest gruntowna dezynfekcja przeprowadzona przez specjalistów. Dzięki innowacyjnym metodom pracy, a także nowoczesnemu sprzętowi, są w stanie w szybkim tempie całkowicie pozbyć się grzybów, wirusów, bakterii i toksyn, które w błyskawicznym tempie rozprzestrzeniają się wraz ze ściekami. Może to skutkować roznoszeniem się chorób zakaźnych.

Kadra przeszkolonych techników natychmiast wprowadzi rutynowe metody dezynfekcji pomieszczeń zalanych przez fekalia czy podtopionych podczas wzmożonej fali ulew. Neutralizacja toksycznych związków jest niezbędna, by powrócić do domów czy biur, a także zapewnić ochronę zdrowia dla rodzin czy pracowników.

Samodzielne próby dezynfekcji podejmowane przez ofiary zalań nie są dostatecznie skuteczne. Środki chemiczne, które dostępne są w centrach handlowych czy w sieci, zazwyczaj nie docierają do najgłębszych zakamarków skażonych pomieszczeń.

Połowiczna dezynfekcja prowadzi to dalszego rozwijania się wirusów czy bakterii. Oznacza to jedynie, że będzie trzeba ponownie zainwestować z dekontaminacje skażonej przestrzeni i niezbędna będzie pomoc fachowców. Wydamy przez to jeszcze więcej pieniędzy. Niepotrzebnie.

dezynfekcja mieszkania po zalaniu w Jarosławiu

Poznaj skuteczne metody usuwania skutków wylania szamba.

Jednym z pierwszych elementów prac porządkowych po zalaniu w mieście Jarosław jest zabezpieczenie skażonego terenu i próba odzyskania jak największej ilości mebli i sprzętów. Wykwalifikowani specjaliści są w stanie szybko ocenić, czy uszkodzone meble nadają się do użytku, i czy są bezpieczne.

Jeżeli okaże się, że sprzęt może stanowić zagrożenia dla życia lub zdrowia, wówczas w grę wchodzi jedynie transport ADR. Samodzielne przewożenie czy utylizacja jest nie tylko niebezpieczna, ale i nielegalna. Niezastosowanie się do przepisów może powodować wysokie kary.

Elementem prac porządkowych po awarii kanalizacji jest również odpompowanie zalegającej wody oraz ścieków. Nieczystości, które znajdują się w wodzie, powodują nie tylko skażenie biologiczne. Wymagają użycia specjalistycznego sprzętu, który dopasowywany jest do specyfiki cieczy, jaka będzie usuwana.

Wśród pomp technicznych znajdują się poniższe rodzaje:

 • pompa hydrauliczna;
 • pompa zanurzeniowa;
 • pompa z rozdrabniaczem.

Wyłącznie odpowiednio dopasowany sprzęt jest w stanie efektywnie usunąć stojącą ciecz i zapobiec kolejnej fali zniszczeń, jakie przynosi awaria kanalizacji. Postaw na specjalistów, którzy prędko pozbywają się nieczystości po zalaniu.

Dlaczego należy przeprowadzić dezynfekcję po zalaniu?

Każdy, kto był ofiarą zalania mieszkania przez awarię kanalizacji, doskonale zdaje sobie sprawę, że wyciek z rur, to nie tylko woda, ale i mnóstwo nieczystości. Wraz z cieczą przedostają się bakterie kałowe, toksyny, wirusy, które w szybkim tempie roznoszą się po kolejnych pomieszczeniach.

Niestety, może być to powodem wielu chorób, także zakaźnych. Niezbędnym jest nie tylko usunięcie stojących ścieków, ale i wprowadzenie silnych metod dezynfekujących.

Najczęściej polecane i niesłychanie skuteczne metody dekontaminacji to:

 • dezynfekcja przy pomocy wodoru, czyli zamgławianie zanieczyszczonych powierzchni;
 • usuwanie zanieczyszczeń przy pomocy silnie stężonego ozonu, zwane potocznie ozonowaniem.

Obie metody cieszą się niezwykłą popularnością, ale również zapewniają wysoką skuteczność. Co bardzo istotne – są one ekologiczne i bezpieczne dla mieszkańców czy pracowników skażonych terenów. Po przeprowadzeniu dezynfekcji wystarczy dobrze przewietrzyć zainfekowane wcześniej pomieszczenia.

Poznaj specjalistyczne usługi sprzątania po zalaniu w Jarosławiu

Firma Kastelnik cieszy się ogromnym zaufaniem klientów. Budowane jest ono na przestrzeni lat, a dzięki innowacyjnym metodom i wykwalifikowanym specjalistom, oferuje usługi na najwyższym poziomie. Ofiary podtopień, wylania szamba czy awarii kanalizacji powinny skorzystać z wszechstronnej pomocy, jaką oferuje Kastelnik.

Kastelnik – odgrzybianie ścian – potwierdzone certyfikatem

Wśród szeregu usług, proponowane są:

 • sprzątanie piwnicy po zalaniu Jarosław, Pruchnik, Radymno;
 • czyszczenie powierzchni przy pomocy suchego lodu;
 • neutralizacja bakterii i wirusów po wybiciu kanalizacji;
 • kompleksowe czyszczenie powierzchni płaskich;
 • szybkie osuszanie ścian i tynków;
 • odgrzybianie ścian w starych mieszkaniach;
 • usuwanie nieprzyjemnych zapachów po wylaniu fekaliów;
 • transport ADR z certyfikatem;
 • ozonowanie pomieszczeń po zalaniu Jarosław;
 • dezynfekcja mieszkania po zalaniu;
 • usuwanie stęchlizny i pleśni;
 • osuszanie klatek schodowych i piwnic;
 • drobne prace remontowe po wylaniu.

osuszanie budynków Jarosław

Kastelnik — firma z certyfikatem

Jeżeli poszukujesz firmy, która bezpiecznie i szybko pomoże osuszyć mokre ściany czy tynki, skontaktuj się z rodzinną firmą Kastelnik. Wyspecjalizowani technicy w szybkim tempie pozbędą się wilgoci z murów, drewnianych powierzchni czy tynków. Nowoczesny sprzęt pozwala odpowiednio dopasować metodę osuszania, a wieloletnie doświadczenie na rynku sprawia, że Kastelnik to lider wśród firm specjalizujących się w sprzątaniu mieszkań po zalaniu.

Należy też dodać, że firma Kastelik ciągle poszerza umiejętności swoich pracowników i stawia na najnowsze trendy. Posiada m.in. certyfikat IICRC, który daje możliwość realizacji najwyższych standardów w dziedzinie osuszania budynków. Certyfikat zawodowy IICRC o numerze 8680154-2022 otrzymała specjalistka w dziedzinie osuszania, i zarazem szefowa działu, Dorota Kastelnik. Liczne szkolenia pozwalają technikom na szybkie i skuteczne prace porządkowe po zalaniu.

Pozostałe miasta w woj. podkarpackim gdzie świadczymy nasze usługi:

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Poznaj firmę Kastelnik, która od lat specjalizuje się w gruntownych pracach porządkowych mieszkań i domów po zalaniu czy wybiciu szamba. Ogromne doświadczenie sprawia, że technicy mają wyrobioną metodykę działań i pracują tak, by jak najszybciej doprowadzić dom klienta do stanu sprzed powodzi.

FAQ zadaj pytanie miasto Jarosław

Jaka jest cena sprzątania mieszkania po zalaniu?

W zależności od ilości prac porządkowych, jakie musi wykonać firma sprzątająca ceny rozpoczynają się od 800 zł netto za jedno pomieszczenie. Pełna estymacja kosztów jest dostępna po wcześniejszych oględzinach zalanego miejsca.

Jakie są skuteczne metody usuwania zarazków po wylaniu fekaliów?

Jeśli zmagasz się z problemem zalanego garażu czy wylania szamba, nie zwlekaj i skontaktuj się z technikami, którzy wykorzystają silnie biobójczo preparaty neutralizujące wirusy i bakterie. Wśród polecanych metod znajduje się m.in. ozonowanie mieszkania czy czyszczenie wodorem o bardzo wysokim stężeniu.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%