Sprzątanie po zalaniu Inowrocław

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu w Inowrocławiu. W czym pomagają specjalistyczne firmy sprzątające po awariach wodnych?

Doczyszczanie posadzki z fekaliów to niezbędny element podczas kompleksowego zlecenia sprzątanie po zalaniu Inowrocław i woj. kujawsko-pomorskie.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Awarie wodne charakteryzują się mocną ingerencją w nasz mir domowy. Niestety, ale często zostajemy z tym sami. Jednak firma Kastelnik oferuje dogłębne czyszczenie po wybiciu kanalizacji. Co możemy zyskać podczas ich wizyty u nas?

 • Usunięcie skażonego mienia;
 • Pozbycie się nieczystości;
 • Zlikwidowanie chorobotwórczych drobnoustrojów;
 • Dogłębne czyszczenie podłóg i ścian.

Specjalistyczne działania polegające na błyskawicznym pozbywaniu się skutków zalań, polegają m.in. na osuszeniu pomieszczenia. Bez tego może dojść w nim do zawilgocenia. W konsekwencji do powstania grzyba i pleśni. Czyszczenie po wybiciu kanalizacji wykonujemy m.in. w takich dzielnicach miasta Inowrocław:  Mątwy, Miechowiczki, Nowe Osiedle i Osiedle Bajka oraz Osiedle Bydgoskie.

Sprzątanie po zalaniu Inowrocław – ile trwa?

 Chcąc odpowiedzieć na pytanie odnośnie czasu trwania zabiegu sprzątanie po zalaniu w Inowrocławiu, trzeba wziąć pod uwagę aspekt tego, co konkretnie będzie wykonywane. Ustalane jest to indywidualnie z każdym klientem podczas bezpłatnej wyceny. Wówczas też dogrywane są wszystkie szczegóły zlecenia czyszczenie po zalaniu. Najlepsze to można zrobić, to dojechać jak najszybciej na miejsce zdarzenia.

Tak, aby mieć pewność, że chorobotwórcze mikroorganizmy zostaną usunięte. W ramach realizacji likwidowania skutków zalania wykonuje się m.in. osuszanie po zalaniu, czy też wypompowywanie wody. Zabieg sprzątanie po wybiciu kanalizacji u przedsiębiorstwa Kastelnik trwa do ok. 8 godzin. 

Dezynfekcja mieszkania po zalaniu nieczystościami

Wybite szambo czy kanalizacja to wstydliwy problem, ponieważ wiąże się z nieprzyjemnym odorem. Najlepiej w takim wypadku zastosować metodę odkażania, która działa dwutorowo. Zabija niebezpieczne drobnoustroje oraz neutralizuje uciążliwy odór. Dezynfekcja mieszkania po zalaniu nieczystościami może być wykonana za pomocą ozonu. Jest on generowany przez przemysłowe generatory o mocy nawet 240 g/h.

Kastelnik – dezynfekcja ozonem – kontakt 7 dni w tygodniu

Zbieg ten powinno się wykonywać wyłącznie, posiadając do tego odpowiednie kompetencje. Dlatego warto zwrócić się do specjalistycznej firmy sprzątającej. Podczas dezynfekcji ozonem zabieg trzeba monitorować. Istnieją przeznaczone do tego mierniki stężenia ozonu. Po odkażaniu także sprawdzana jest jego pojemność w powietrzu, tak aby było bezpiecznie. Stężenie to nie powinno przekraczać 0,1 ppm.

Jak poprawnie wykonać osuszanie po zalaniu?

Wydawać by się mogło, że nie ma nic prostszego niż osuszenie pomieszczenia. Jednakże pomimo tego, że nie będzie mokrych ścian, mogą być one nadal zawilgocone w środku. Zazwyczaj podkręcamy temperaturę powietrza za pomocą grzejników lub otwieramy okna. Jakie jest nasze zdziwienie, gdy pewnego dnia odkrywamy wykwity w postaci grzyba i pleśni. Dodatkowo wtedy trzeba wykonać odgrzybianie po zalaniu.

Natomiast osuszanie po zalaniu najlepiej zrobić za pomocą specjalistycznych osuszaczy. Firma Kastelnik oferuje także wyposażenie tego sprzętu do użytku domowego. Jeśli obawiamy się, że nie zrobimy tego poprawnie, najlepiej zamówić tę usługę od fachowców.

Specjalistyczne działania techników przedsiębiorstwa Kastelnik:

 • sprzątanie po zalaniu Inowrocław;
 • dezynfekcja powierzchni po nieczystościach;
 • czyszczenie po zalaniu;
 • wypompowywanie wody po powodzi;
 • odgrzybianie po zalaniu;
 • utylizacja termiczna mienia;
 • opróżnianie mieszkań po awariach kanalizacyjnych;
 • dezodoryzacja pomieszczeń;
 • sprzątanie po wybiciu kanalizacji;
 • zamgławianie po zalaniu;
 • ozonowanie po zalaniu;
 • usuwanie szkodliwych patogenów;
 • doczyszczanie posadzek.
Kastelnik – neutralizacja zapachów – potwierdzone certyfikatem

Całodobowe usługi sprzątania oraz dezynfekcji po zalaniu, dostępne są również w miastach:

FAQ — najczęściej zadawane pytania

W naszej firmie mamy zespół wykwalifikowanych specjalistów, którzy wiedzą, jak poradzić sobie z podtopieniem, czy awarią kanalizacji. Podczas naszej pracy przestrzegamy zasadami BHP. Oto odpowiedzi na jedne z najczęściej pojawiających się pytań:

Jak zapobiec powstaniu grzyba i pleśni po zalaniu?

Kluczem do sukcesu w tej sytuacji jest jak najszybsze pozbycie się wody po zalaniu i osuszenie wilgotnych ścian. Te działania pomogą w usunięciu zawilgocenia, a w efekcie nie dopuszczą do powstania pleśni i grzyba.

Czy muszę kupić sprzęt do osuszania?

Specjalistyczny sprzęt do osuszania można wypożyczyć u lokalnej firmie oferującej usuwanie szkód po zalaniu. Nie ma potrzeby kupować urządzeń do osuszania za kilka tysięcy złotych. Cena wynajmu jest przystępna, zaczyna się od 40 zł.

Całodobowy kontakt telefoniczny Kastelnik - zamgławianie na sucho

W ramach usługi sprzątanie po zalaniu wykonuje się zamgławiani na sucho. W jakim celu? Otóż to działania stricte dezynfekujące. Dlatego też podczas wielu zleceń jest on świadczony. Do odkażania suchą mgłą stosuje się profesjonalne fumigatory z aktywnym nadtlenkiem wodoru. Firma Kastelnik oferuje ten rodzaj odkażania w ramach czyszczenia po zalaniu. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia jak najszybszego terminu realizacji! 

Kastelnik – czas na sprzątanie po zalaniu mieszkania w Inowrocławiu!

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%