Sprzątanie po zalaniu Grudziądz

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu w Grudziądzu. Jakie zasady bezpieczeństwa przestrzegać podczas usuwania konsekwencji awarii wodnych?

Specjalistyczne działania usuwające konsekwencje awarii wodnych wykonywane są w ramach profesjonalnego świadczenia sprzątanie po zalaniu Grudziądz woj. kujawsko-pomorskie.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Przedsiębiorstwo Kastelnik dba, aby pomoc po wybiciu szamba, czy powodzi była dostępna dla każdego, dlatego uruchomiło całodobową infolinię interwencyjną.

Ważnym aspektem podczas realizacji zleceń, jest przestrzeganie zasad BHP, a należą do nich m.in.:

 • stosowanie certyfikowanych urządzeń;
 • używanie atestowanej chemii według kart charakterystyki od producenta;
 • zabezpieczanie się za pomocą środków ochrony osobistej;
 • wyrzucanie skażonego mienia do dedykowanych pojemników.

Czyszczenie po wybiciu kanalizacji świadczymy na terenie całego Grudziądza, a w szczególności w takich dzielnicach jak np.: Chełmińskie Przedmieście, Osiedle Letniskowe-Mniszek, Pastwiska, Tuszewo, Franciszkowo, Rządz, Owczarki.

Sprzątanie po zalaniu Grudziądz – jaka jest cena?

Walczyć z konsekwencjami problemów związanych z wodą możemy zawsze samodzielnie. Zastanowić się jednak warto, czy temu podołamy. Sprzątanie po zalaniu w Grudziądzu można zamówić u specjalistycznych firm sprzątających. Mają one swój cennik oraz obszar działań.

Przedsiębiorstwo Kastelnik w ramach świadczenia sprzątanie po wybiciu kanalizacji realizuje m.in.: osuszanie po zalaniu, pozbywanie się nieczystości, ozonowanie, czy też wypompowywanie wody.

Kastelnik – osuszanie zalanych ścian – kontakt 7 dni w tygodniu

Cena profesjonalnego czyszczenia rozpoczyna się już od 800 zł netto. Jednak każdy klient ma możliwość otrzymania indywidualnej wyceny, podczas kontaktu z biurem obsługi klienta. Wykonują ją oni w niespełna 20 minut, dzięki czemu zaoszczędzamy czas. 

Czyszczenie po zalaniu fekaliami mieszkania Grudziądz

Bez względu na to, gdzie znajdują się fekalia po zalaniu, powinniśmy je jak najszybciej usunąć. Jest to ważne ze względu na aspekt bezpieczeństwa. Nieczystości pochodzące z opływów kanalizacyjnych są toksyczne dla naszego zdrowia. Potrafią prowadzić do zatruć pokarmowych lub innych poważnych dolegliwości.

Czyszczenie po zalaniu fekaliami mieszkania w Grudziądzu powinno zacząć się od pozbycia się nieczystości. Następnym krokiem jest osuszanie wszystkich powierzchni, by nie doszło do zawilgocenia. Niezbędne jest opróżnienie pomieszczeń ze skażonego mienia. Przewozi się je w profesjonalnych kontenerach do specjalistycznych spalarni w celu utylizacji termicznej. Ostatnim, lecz bardzo istotnym krokiem jest dezynfekcja. 

Jak przebiega dezynfekcja po wybiciu kanalizacji w Grudziądzu?

Na początku warto wyjaśnić, na czym tak naprawdę polega dezynfekcja. Otóż jest to usuwanie szkodliwych patogenów, które w negatywny sposób wpływają na nasze zdrowie. Jednak, aby do tego doszło, niezbędne jest zastosowanie sprawdzonych metod odkażania.  Wydawać by się mogło, że tylko mocna chemia wchodzi tutaj w grę. Jednak nic bardziej mylnego. Istnieją formy dezynfekcji, które są nie tylko ekologiczne, ale także skuteczne.

Dlatego nieodzownym elementem wyposażenia każdego technika firmy Kastelnik są przemysłowe generatory ozonu. Zaraz po usunięciu nieczystości można przejść bezpośrednio do ozonowania. Urządzenia o mocy co najmniej 40 g/h rozstawiane są na płaskich powierzchniach po całym pomieszczeniu. Sam zabieg trwa ok. 2 h, w zależności od rozmiaru odkażanego lokalu. 

Kastelnik – ozonowanie pomieszczeń – potwierdzone certyfikatem

Specjalistyczna oferta firmy Kastelnik likwidującej szkodliwe nieczystości:

 • sprzątanie po zalaniu Grudziądz;
 • czyszczenie po zalaniu fekaliami;
 • mycie i dezynfekcja skażonych powierzchni;
 • odkażanie posadzek po nieczystościach;
 • zamgławianie po zalaniu suchą mgłą;
 • ozonowanie po zalaniu;
 • wypompowywanie wody;
 • osuszanie po zalaniu;
 • dezodoryzacja powietrza po wybiciu szamba;
 • usuwanie chorobotwórczych mikroorganizmów;
 • utylizacja termiczna;
 • czyszczenie po wybiciu kanalizacji.

Całodobowe usługi sprzątania oraz dezynfekcji po zalaniu, dostępne są również w miastach:

FAQ — najczęściej zadawane pytania

W naszej firmie mamy zespół wykwalifikowanych specjalistów, którzy wiedzą, jak poradzić sobie z podtopieniem, czy awarią kanalizacji. Podczas naszej pracy przestrzegamy zasadami BHP. Oto odpowiedzi na jedne z najczęściej pojawiających się pytań:

Jak przygotować zalane mieszkanie przed przyjazdem ekipy sprzątającej?

Przed przyjazdem profesjonalnej firmy sprzątającej nie musimy się specjalnie przygotowywać. Technicy przedsiębiorstwa sprzątającego zajmą się kompleksowo usuwaniem wszystkich skutków zalania.

Czy dezynfekcja po zalaniu usuwa drobnoustroje?

Dezynfekcja po zalaniu jest wykonywana jako część kompleksowej usługi tj. usuwanie szkód po zalaniu przez profesjonalne firmy sprzątające. Działania te są przeprowadzane w celu likwidacji szkodliwych dla naszego zdrowia drobnoustrojów.

Zamów specjalistyczne zamgławianie po zalaniu od firmy Kastelnik!

Sprzątanie po zalaniu w Grudziądzu to nie tylko wypompowywanie wody, czy też osuszanie mokrych ścian. To także zadbanie o dogłębną dezynfekcję. W ramach wykonywanych prac technicy Kastelnik realizują także zamgławianie po zalaniu suchą mgłą z czynnym nadtlenkiem wodoru. Zabieg ten nie tylko skutecznie zabija szkodliwe patogeny. Radzi sobie wyświecicie z eliminacją zapachu stęchlizny. Zachęcamy serdecznie do kontaktu z nami, chętnie udzielimy odpowiedzi na pytania dotyczące naszych usług. Zadzwoń – czekamy!

Kastelnik – czas na sprzątanie po zalaniu w Grudziądzu!

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  0,0
  Rated 0,0 out of 5
  0,0 out of 5 stars (based on 0 reviews)
  Excellent0%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%