Sprzątanie po zalaniu Grodzisk Mazowiecki

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu Grodzisk Mazowiecki. Specjalistyczne metody usuwania szkód oraz konsekwencji po wybiciu kanalizacji

Zalane fekaliami mieszkanie? Sprzątanie po zalaniu Grodzisk Mazowiecki to specjalistyczna usługa, która powinna być wykonywana przez najlepszych fachowców z branży. Firma sprzątająca po zalaniu Kastelnik specjalizuje się w dogłębnym czyszczeniu po wybiciu kanalizacji i usuwaniu skutków awarii wodnych na terenie całego kraju.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Atestowane środki chemiczne, czy też nowoczesny sprzęt to kluczowe elementy realizacji dezynfekcja po zalaniu Grodzisk Mazowiecki woj. mazowieckie.

skuteczna pomoc po zalaniu kastelnik

Ile kosztuje osuszanie po wybiciu kanalizacji?

Osuszanie i sprzątanie po wybiciu kanalizacji lub szamba na terenie Grodziska Mazowieckiego nie może obejść się bez przestrzegania w trakcie zabiegu wszelkich zasad bezpieczeństwa. Koszt podstawowej usługi dezynfekcji zaczyna się od 700 zł. Do zadań naszych telefonicznych konsultantów należy między innymi udzielnie informacji na temat wyceny oraz ustalenie dogodnego terminu realizacji. Sprzątanie piwnicy po zalaniu w Grodzisku Mazowieckim oznacza, iż jesteśmy otwarci na dojazd do każdej części miasta, a m.in. do takich dzielnic jak np.: Jordanowice i Radońska, a także okolice ulicy Chrzanowskiej.

Dezynfekcja po zalaniu fekaliami realizowana jest następującym sprzętem / metodą:

 • urządzenie do czyszczenia po zalaniu suchym lodem;
 • zamgławiacz termiczny do suchej mgły;
 • elektrostatyczny pistolet do dezynfekcji zalanych pomieszczeń;
 • ozonator do odkażania skażonych fekaliami powierzchni.

sprzątanie pomieszczenia po zalaniu Grodzisk Mazowiecki

Sprzątanie po zalaniu Grodzisk Mazowiecki – jak możemy pomóc?

Dezynfekcja to element usługi tj. sprzątanie po zalaniu Grodzisk Mazowiecki i jest to jedna z czynności podczas dogłębnego usuwania skutków wylania nieczystości w domu. Do usunięcia szkodliwych dla naszego zdrowia mikroorganizmów podczas świadczenia usługi sprzątanie pomieszczenia po zalaniu w Grodzisku Mazowieckim powinniśmy zatrudnić specjalistyczną firmę z branży DDD. Dlaczego warto?

Specjalistyczna firma posiada stosowne doświadczenie przy realizowaniu usług np. ozonowanie pomieszczeń po wybiciu kanalizacji, co pozwala działać jej sprawnie i skutecznie. Zachęcamy do kontaktu, a także do skorzystania z usług dodatkowych. Osuszanie po zalaniu wymaga użycia specjalistycznego sprzętu do wysuszenia mokrych ścian. Przedsiębiorstwo Kastelnik zajmuje się wypożyczaniem osuszaczy powietrza marki Trotec w cenie już od 40 zł / doba.

Dezynfekcja po zalaniu fekaliami Grodzisk Mazowiecki

Jedną z najskuteczniejszych form dezynfekcji po zalaniu fekaliami w zanieczyszczonych mieszkaniach na terenie powiatu grodziskiego jest ozonowanie. Metoda ta jest nie tylko niezwykle skuteczna, ale i wiele osób zwraca uwagę na jej aspekt ekologiczny. Podczas wykonywania odkażania za pomocą ozonu nie są generowane odpady wtórne, natomiast chorobotwórcze mikroorganizmy zostają zlikwidowane.

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – kontakt 7 dni w tygodniu

Sprzątanie po wybiciu kanalizacji jest stosowane z zastosowaniem przemysłowych generatorów ozonu o mocy nawet 240 g./h. Dezynfekcja O3 jest wykonywana w przypadkach, gdzie mamy do czynienia z niebezpiecznymi dla zdrowia mikroorganizmami np. po wylaniu fekaliów. Czyszczenie po zalaniu wraz z odkażaniem można zamówić w przedsiębiorstwie Kastelnik np. dzwoniąc na całodobową infolinię telefoniczną. 

jak posprzątać mieszkanie po zalaniu

Zdjęcie: ozonowanie – jeden z etapów sprzątania po zalaniu © 2023 Kastelnik

Zamgławianie mieszkania po wybiciu kanalizacji 

Specjalistyczne działania, jakie świadczymy od wielu lat na terenie Mazowsza, skutecznie usuwają skutki zalania w domu czy piwnicy. Oczywiście, wymagają one doboru odpowiedniego sprzętu. Fumigacja, czyli zamgławianie po wybiciu kanalizacji suchą mgłą z nadtlenkiem wodoru, wykonywana jest pod czujnym okiem techników firmy Kastelnik. Czyszczenie po wybiciu kanalizacji – w trakcie tej usługi, pracownicy zabezpieczają się kompleksowo za pomocą profesjonalnych środków ochrony osobistej. W ich skład wchodzą m.in.: maska pełnotwarzowa, buty ochronne oraz rękawice medyczne jednorazowego użytku.

Oferta przedsiębiorstwa Kastelnik – zaufaj specjalistom!

 • skuteczne sprzątanie po zalaniu Grodzisk Mazowiecki;
 • dezynfekcja po zalaniu fekaliami – powiat grodziski;
 • ozonowanie zalanego pomieszczenia;
 • utylizacja mienia po zalaniu ściekami;
 • osuszanie po zalaniu nieczystości z szamba;
 • odkażanie po wybiciu kanalizacji;
 • usuwanie chorobotwórczych drobnoustrojów;
 • likwidowanie nieczystości po wybiciu szamba;
 • sprzątanie pomieszczenia po zalaniu w Grodzisku Mazowieckim;
 • specjalistyczne usługi mycia i czyszczenia powierzchni;
 • odgrzybianie łazienki po zalaniu;
 • czyszczenie zalanej piwnicy w instytucji publicznej;
 • czyszczenie po wybiciu kanalizacji w domu.
Kastelnik – usuwanie pleśni ze ściany – potwierdzone certyfikatem

Całodobowe usługi sprzątania oraz dezynfekcji po zalaniu, dostępne są również w miastach:

Ozonowanie piwnicy po zalaniu fekaliami

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Czyszczenie po zalaniu w domu warto zlecić fachowej ekipie. Pragnąc odpowiedzieć na liczne pytania odnośnie do usuwania szkód po zalaniach, pragniemy poniżej udzielić kilku najważniejszych informacji. Oczywiście zawsze zachęcamy również do wysłania wiadomości e-mail lub kontaktu telefonicznego.

Jak szybko należy usunąć skutki zalania?

Sprzątanie pomieszczenia po zalaniu w domu powinno być wykonane w jak najszybszym czasie po wylaniu fekaliów. Zalana piwnica, to miejsce, gdzie w pierwszym etapie za pomocą specjalistycznej motopompy należy wypompowywać wodę. Do tej czynności najlepiej użyć specjalistycznego sprzętu i nie wolno zapomnieć o dezynfekcji np. za pomocą ozonu lub suchej mgły.

Czy dezynfekcja ozonem jest bezpieczna?

Ozonowanie pomieszczeń po zalaniu to jeden z najbezpieczniejszych i najskuteczniejszych sposobów na dezynfekcję zalanych pomieszczeń. Po realizacji zabiegu ozonowania nie musimy długo czekać by znów móc korzystać z odkażanego pomieszczenia. Jedna godzina ozonowania wymaga jednej godziny niezbędnej do pełnego rozkładu ozonu. Na zakończenie wykonywany jest pomiar stężenia ozonu.

Neutralizacja zapachów Kastelnik - usuwanie stęchlizny 7/24

W ramach usługi sprzątanie po zalaniu w Grodzisku Mazowieckim nie tylko usuwamy nieczystości, ale też neutralizujemy nieprzyjemne zapachy po fekaliach oraz zapach stęchlizny w domu. Spowodowane są one związkami odoroczynnymi zawartymi w nieczystościach i tylko skuteczna neutralizacja jest w stanie pozbyć się ich na zawsze. Zwykłe wietrzenie okien, czy też stosowanie odświeżaczy powietrza z osiedlowego sklepu może okazać się nieskuteczne. Jeśli więc masz problem z fetorem po zalaniu fekaliami, czy nieczystościami po wylaniu szamba, skontaktuj się z nami! Posiadamy całodobową infolinię – 7/24 h, dzięki której możesz skontaktować się z nami o każdej porze dnia i nocy i zamówić usługę specjalistycznego czyszczenia. Zadzwoń!

Kastelnik – skuteczne czyszczenie po wybiciu kanalizacji Grodzisk Mazowiecki.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%