Sprzątanie po zalaniu Gostyń

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Osuszanie i sprzątanie po zalaniu Gostyń. Jak wygląda czyszczenie fekaliów po awarii kanalizacji?

Kiedy twój dom jest zalany ściekami, musisz działać szybko. Fekalia zawierają w sobie toksyczne substancje, które stanowią zagrożenie dla zdrowia. Najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, gdy piwnica jest zalana ściekami, to szybko zamówić sprzątanie po zalaniu Gostyń woj. wielkopolskie wraz z osuszaniem.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

W trakcie świadczenie usługi tj. czyszczenie po zalaniu warto pamiętać o takich aspektach:

 • rzetelna ocena sytuacji i kosztorys sprzątania zalanych pomieszczeń; 
 • środki ochrony osobistej dla ekipy sprzątającej; 
 • atestowane środki chemiczne do odkażania; 
 • certyfikat z procesu wykonanej dezynfekcji.

sprzątanie pomieszczenia po zalaniu Gostyń

Najlepszą rzeczą, jaką właściciel domu może zrobić, gdy jego piwnica jest zalana ściekami, to jak najszybciej zamówić profesjonalne usługi na usuwanie szkód po zalaniu. Dezynfekcja po zalaniu powinna być świadczona przez wyspecjalizowane firmy sprzątające. Warto dodać, iż w zalanym pomieszczeniu nie powinny przebywać osoby nieupoważnione. Sprzątanie po wybiciu kanalizacji w Gostyniu jest realizowana we wszystkich rejonach miasta np.: Pożegowo i okolice ulic Gawrony oraz  Wichrowa. 

Sprzątanie po zalaniu Gostyń – ile kosztuje?

Dobrym pomysłem w przypadku wycieku ścieków z kanalizacji jest skontaktowanie się z profesjonalną firmą od dezynfekcji. Kastelnik oferuje gruntowne sprzątanie pomieszczeń po zalaniu w Gostyniu i okolicy przez całą dobę. Na usuwanie skutków zalania składa się wiele różnorodnych czynności. Zaliczyć do nich można:

 • wypompowywanie wody z piwnicy;
 • osuszanie mokrych ścian;
 • dezynfekcja za pomocą ozonu skażonych powierzchni;
 • utylizacja skażonego mienia.

Cena specjalistycznego sprzątania tj. czyszczenie po wybiciu kanalizacji i dezynfekcja zaczyna się od 800 zł netto. Dla każdego klienta wykonujemy bezpłatną wycenę. Przedsiębiorstwo Kastelnik robi ją już podczas pierwszego kontaktu. Dzięki temu wiemy, ile będziemy musieli zapłacić przez zdecydowaniem się na skorzystanie z dezynfekcji po zalaniu.
Kontakt z nimi jest prosty, gdyż nasi konsultanci odbierają telefony przez całą dobę.  

czyszczenie, osuszanie po zalaniu Wielkopolska

Zdjęcie: czyszczenie, podłogi po zalaniu Wielkopolska © 2023 Kastelnik

Jak przebiega czyszczenie po zalaniu fekaliami w Gostyniu ?

Na samym początku należy wyposażyć się w profesjonalny ekwipunek. Należą m.in. do niego urządzenia do specjalistycznego odkażania. Po przyjechaniu na miejsce zdarzenia pracę rozpoczyna się od usunięcia fekaliów. Jest to bardzo istotne, ponieważ są one bezpośrednim zagrożeniem dla naszego zdrowia. Nie powinniśmy w ogóle przebywać w skażonych warunkach bez środków ochrony osobistej. Następnym krokiem jest wyniesienie przedmiotów do utylizacji i osuszanie po zalaniu pomieszczenia.

firma sprzątająca

Ostatnim etapem doczyszczania zalanego mieszkania jest końcowe odkażanie po zalaniu. Istnieje wiele możliwości na przeprowadzenie końcowej dezynfekcji w domu. Nasza firma najczęściej wybiera ozonowanie lub zamgławianie po zalaniu. To, co łączy obydwie te metody, to ich niezwykła skuteczność. Zarówno w przypadku ozonowania, jak i podczas zamgławiania – środek biobójczy dociera we wszystkie skażone miejsca.
W trakcie zamgławiania suchą mgłą, środkiem biobójczym jest nadtlenek wodoru i sprawdza się idealnie niemal przy każdej realizacji. Czyszczenie po zalaniu tą techniką przebiega niezwykle skutecznie.

Dezynfekcja po wybiciu szamba Gostyń i inne wielkopolskie miasta

Nie musimy wspominać o tym, że środowisko mikrobiologiczne znajdujące się w studzienkach szambowych jest niebezpieczne dla ludzkiego zdrowia. Dezynfekcja po wybiciu szamba jest wówczas niezbędna. W Gostyniu niektórzy posiadacze szamb montują specjalne czujniki poziomu fekaliów. Dzięki temu mogą regularnie monitorować ich poziom, by nie dopuścić do wylania.
W celu odkażania można stosować atestowaną chemię, która jest biodegradowalna i ekologiczna. Jedną ze stosowanych form odkażania po zalaniach, jest ozonowanie. Wykonuje się je z zastosowaniem przemysłowych generatorów ozonu. Cały zabieg trwa około 120 minut. W czasie jego trwania mogą przebywać wyłącznie wykwalifikowani specjaliści.

Kastelnik oferuje usuwanie szkód po zalaniu w woj. Wielkopolskim

 • sprzątanie piwnic po zalaniu Gostyń i okolica;
 • czyszczenie po wybiciu szamba w piwnicy;
 • utylizacja skażonych nieczystościami przedmiotów;
 • dezynfekcja po zalaniu fekaliami;
 • dezodoryzacja pomieszczeń po wybiciu kanalizacji;
 • doczyszczanie posadzek z nieczystości;
 • sprzątanie po zgonach Kalisz i okolica;
 • ozonowanie po zalaniu;
 • odgrzybianie wilgotnych ścian;
 • osuszanie budynku z wilgoci budowlanej;
 • oczyszczanie zalanych powierzchni;
 • wypompowywanie wody z piwnicy;
 • sprzątanie po wybiciu kanalizacji w biurze;
 • dezynfekcja chemiczna budynków.

Całodobowe sprzątanie pomieszczeń po zalaniu zamówisz w miastach:

człowiek w masce do odkażania

Zdjęcie: człowiek w masce do odkażania fekaliów © 2023 Kastelnik

FAQ — najczęściej zadawane pytania

W naszej firmie mamy zespół wykwalifikowanych specjalistów, którzy wiedzą, jak poradzić sobie z podtopieniem, czy awarią kanalizacji. Podczas naszej pracy przestrzegamy zasadami BHP. Oto odpowiedzi na jedne z najczęściej pojawiających się pytań.

Czy dezynfekcja po zalaniu usuwa drobnoustroje?

Zabieg odkażania po zalaniu polega na likwidacji niebezpiecznych dla zdrowia mikroorganizmów. Wykonywać możemy je z zastosowaniem zamgławiania suchą mgłą, czy też ozonowania. Najlepiej w tym celu zatrudnić profesjonalną ekipę.

Czy zamgławianie po zalaniu jest niezbędne?

Jest to jedna z najskuteczniejszych oraz najmniej inwazyjnych metod dezynfekcji po zalaniu. Nie dość, że usuwa chorobotwórcze drobnoustroje, to również pomaga w likwidowaniu nieprzyjemnych zapachów.

 

czyszczenie po wybiciu kanalizacji

 

Czyszczenie po wybiciu kanalizacji na terenie Wielkopolski

Czyszczenie pomieszczeń po wybiciu kanalizacji w Gostyniu poleca się wszystkim osobom, które ucierpiały w związku z awarią wodną. Najlepiej do usuwania skutków zalania zatrudnić firmę sprzątającą, gdyż profesjonalny zespół będzie wiedział jak szybko rozwiązać nasz problem. Od pierwszego telefonu jesteśmy gotowi do pracy: udzielamy pomocy w nagłych wypadkach 24 godziny na dobę.

W czasie realizacji czyszczenia podłogi po  wylanych fekaliach zapewniamy szeroki zakres usług. Skuteczna pomoc obejmuje takie czynności jak dezynfekcja ozonem, odgrzybianie mokrych ścian oraz suszenie mokrych ścian. Masz pytania?

Zadzwoń do nas – Kastelnik – czas na sprzątanie po zalaniu w Gostyniu!

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%