Sprzątanie po zalaniu Gorzów Wielkopolski

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Gruntowne sprzątanie po zalaniu w Gorzowie Wielkopolskim. W jaki sposób niedrogo usunąć pleśń ze ściany i fekalia z podłogi?

Jesteś ofiarą zalania? Poszukujesz rzetelnej firmy, która zrealizuje kompleksowe sprzątanie po zalaniu w Gorzowie Wielkopolskim? A może chcesz raz na zawsze w bezpieczny sposób pozbyć się zacieków na ścianach? Wybierz firmę Kastelnik! O etapach sprzątania po zalaniu pisaliśmy wcześniej na blogu.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Jesteśmy fachowcami w zakresie osuszania domów i mieszkań po zalaniu. Nasza drużyna profesjonalistów o wielkim doświadczeniu pracuje z wysokiej klasy, najnowocześniejszym sprzętem do sprzątania, który skutecznie wysuszy budynek po zalaniu. Działamy nie tylko w województwie lubuskim, ale obsługujemy teren całej Polski.

Oferujemy całodobowe usługi takie jak:

 • ozonowanie po zalaniu piwnicy fekaliami;
 • czyszczenie po zalaniu piwnicy szambem;
 • osuszanie mokrych ścian;
 • pomiar wilgotności;
 • czyszczenie suchym lodem zabrudzonych powierzchni
 • dezynfekcja po fekaliach i nieczystościach;
 • utylizacja zalanych mebli.

sprzątanie pomieszczenia po zalaniu Gorzów Wielkopolski

Sprzątanie po zalaniu Gorzów Wielkopolski – zadanie dla Kastelnika

Znamy i stosujemy najnowszą technologię suszenia mokrych ścian, która błyskawicznie eliminuje pleśń i grzyby. Sprzątanie po zalaniu w Gorzowie Wielkopolskim to zadanie właśnie dla nas. Mamy kilkunastoletnie doświadczenie w usuwaniu skutków zalania i wiemy jak doradzić klientowi, by szybko i skutecznie osuszyć każdy lokal. Dzięki naszej ekspertyzie oszczędzasz nie tylko czas, ale i pieniądze. Nasze usługi świadczymy przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Działamy na rynku od ponad 10 lat i jesteśmy naprawdę najlepsi w branży sprzątającej. Warto podkreślić, że używamy super nowoczesny sprzęt do wypompowania wody i do czyszczenia, aby dokładnie i profesjonalnie osuszyć Twój dom lub mieszkanie.

sprzątanie po wybiciu kanalizacji w Gorzowie Wielkopolskim

Zdjęcie: sprzątanie po wybiciu kanalizacji w Gorzowie Wielkopolskim © 2023 Kastelnik

Sprzątanie po wybiciu kanalizacji może się zdarzyć również w Gorzowie Wielkopolskim. Kiedy trafi się u Ciebie w domu, z pewnością nie będziesz gotów wrócić do codziennych obowiązków. Dlatego pozwól, że Ci to ułatwimy. Kastelnik oferuje pomoc w nagłych wypadkach przez 365 dni w roku. Im szybciej do nas zadzwonisz, tym szybciej będziemy mogli Ci pomóc!

Kastelnik – osuszanie wilgotnych ścian – kontakt 7 dni w tygodniu

Gwarantujemy, że nasz konsultant po otrzymaniu wiadomości skontaktuje się z Tobą w ciągu 28 sekund, aby umówić się na bezpłatną wycenę usługi:

 • sprzątanie po zalaniu fekaliami;
 • czyszczenie posadzek i usuwanie nieczystości;
 • wypompowywanie wody z piwnicy;
 • dezynfekcję zalanych pomieszczeń nadtlenkiem wodoru;
 • sprzątanie po zalaniu Gorzów wielkopolski – zaufaj rodzinnej firmie

Usuwanie szkód po zalaniu za pomocą suchego lodu i ozonu!

Kastelnik to lider w dziedzinie specjalistycznego czyszczenia suchym lodem oraz ozonowania zalanych pomieszczeń. Po podtopieniu lub wybiciu szamba niezwykle ważne jest, abyś jak najszybciej posprzątał skutki tego wypadku. Aby Ci to ułatwić, jesteśmy zawsze gotowi na przeprowadzenie sprzątania szkód po zalaniu.

Co więcej, oferujemy również usługi prewencyjne, które pozwolą Ci przede wszystkim uniknąć nieprzewidzianych skutków zniszczeń spowodowanych przez wodę. Doskonale wiemy, że Twój czas jest cenny, dlatego zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby powierzona nam praca została wykonana jak najszybciej.

Usługa dezynfekcji po zalaniu fekaliami z szamba zawiera:

 • doradztwo wykwalifikowanej kadry pracowników;
 • dezynfekcję i sprzątanie po zalaniu województwo lubuskie;
 • światowe standardy w zakresie osuszania;
 • kompletną dokumentacją z przebiegu odgrzybiania;
 • czyszczenie pomieszczeń suchym lodem;
 • ozonowanie pomieszczeń;
 • wypompowanie ścieków z lokalu
 • przewóz skażonych biologicznie odpadów;
czyszczenie po wybiciu szamba

Zdjęcie: czyszczenie po wybiciu szamba w domu © 2023 Kastelnik

Czyszczenie po wybiciu szamba – 365 dni w roku

Kiedy dojdzie do wybicia szamba, naprawdę liczy się każda chwila! Płyn z nieczystościami zawiera niebezpieczne dla zdrowia substancje. Kontakt z fekaliami może doprowadzić do wielu groźnych chorób. Nieczystości to miejsce bytowania różnych bakterii, które wpływają negatywnie na nasze zdrowie. Obszar, na który wydostały się fekalia, należy bezzwłocznie zabezpieczyć i wezwać specjalistów do przeprowadzenia dezynfekcji.

Niestety do usunięcia nieczystości wiadro i zwykły mop do podłogi nie wystarczą. Aby pozbyć się mikrobów, niezbędne jest użycie wysokiej klasy sprzętu do odkażania i ozonowania. Nie czekaj. Zadzwoń i szybko umów profesjonalne czyszczenie po wybiciu szamba. Zabiegi wykonujemy w Gorzowie Wielkopolskim i całym województwie lubuskim.

Jakie są etapy czyszczenia i dezynfekcji po zalaniu?

Awaria kanalizacji podczas prac remontowych to często spotykana przyczyna zalania domu fekaliami. Czasami jeden pęknięty wężyk czy rura może doprowadzić do zanieczyszczenia całego budynku. Warto wówczas mieć pod ręką telefon do najlepszej firmy, która oferuje sprzątanie po zalaniu. Lepiej w takich sytuacjach nie dzwonić po służby porządkowe.

Straż pożarna może udzielić nam pomocy, ale tylko, kiedy do zalania doszło z przyczyn zewnętrznych np. dużych opadów deszczu.

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – potwierdzona certyfikatem

W przypadku kiedy winę za zalanie ponosi ekipa remontowa, za usunięcie szkód po zalaniu odpowiedzialny jest właściciel nieruchomości. Warto więc wiedzieć do kogo zwrócić się po pomoc. Wybierając firmę Kastelnik, możesz liczyć na gruntowne sprzątanie.

W naszej pracy przy usuwaniu skutków zalania wyróżniamy kilka etapów:

 • odpompowanie zastanej wody przy użyciu pomp przemysłowych;
 • usunięcie zniszczonych sprzętów;
 • czyszczenie powierzchni płaskich z nieczystości;
 • dezynfekcja skażonych pomieszczeń;
 • ozonowanie po wylaniu fekaliów;
 • odgrzybianie zniszczonych ścian;
 • osuszanie murów, tynków, sufitów;
 • usuwanie nieprzyjemnych zapachów.
ozonowanie po zalaniu Kastelnik

Zdjęcie: ozonowanie piwnicy po zalaniu © Gorzów Wielkopolski 2023 Kastelnik

Dlaczego ozonowanie zalanych pomieszczeń jest ważne?

Twoja piwnica, lokal lub garaż zostały zalane i zawilgotniały? My doskonale wiemy, jakie skutki niesie za sobą wilgoć na ścianach budynku. Fekalia rozlane na podłodze to zagrożenie bakteriologiczne, a do tego źle wysuszona ściana grozi rozwojem grzyba i pleśni równie groźnych dla zdrowia.

Ozonowanie pomieszczenia po zalaniu to dobry pomysł, aby pozbyć się drobnoustrojów. Grzyby są szczególnie niebezpieczne dla zdrowia człowieka, a długotrwałe przebywanie w zagrzybionym pomieszczeniu może doprowadzić do licznych chorób.

Osuszanie po wylaniu szamba

Czym grozi zalanie domu woda?

Wśród najczęściej występujących chorób powstałych na skutek wystąpienia grzyba na ścianie spotykamy:

 • zaostrzenia się astmy;
 • przewlekłego kaszlu;
 • zatrucia i biegunki;
 • zawrotów głowy i utraty przytomności;
 • nowotworów.

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie dezynfekcji po wylaniu szamba!

Dbając o zdrowie swoje i bliskich, nie oszczędzajmy na dezynfekcji. Samodzielne sprzątanie i usunięcie grzyba ze ściany nie daje nam gwarancji na jego definitywną eliminację. Popularne środki do usuwania grzyba ze ścian, dostępne w sklepach gospodarczych, często nie są dobrej jakości i usuwają mikroby tylko doraźnie.

Profesjonalne ozonowanie pomieszczeń definitywnie zlikwiduje problem z zagrzybieniem. Koszt usługi zaczyna się od 800 zł. Warto zlecić jej wykonanie sprawdzonej firmie.

Realizujemy także odgrzybianie ścian Gorzów Wielkopolski

Dezynfekcja po zalaniu fekaliami w Gorzowie Wielkopolskim

Ozon to gaz, który występuje w naturze. Choć człowiek odkrył go stosunkowo niedawno, jego silnie działania odkażające sprawiło, że zrobił furorę w branży sprzątającej. Dezynfekcja po zalaniu fekaliami na terenie Gorzowa Wielkopolskiego szybko usuwa zanieczyszczenia z powietrza. Ozon doskonale radzi sobie z bakteriami, grzybami oraz pleśnią.

Podczas zabiegu ozonowania ozon jest wytwarzany przez  specjalne generatory. Gaz w wysokim stężeniu — powyżej 10 ppm, wdmuchiwany jest we wszystkie zanieczyszczone miejsca z zarazkami. Dociera więc także do niedostępnych zakamarków, zapewniając skuteczną dezynfekcję.

Warto dodać, iż ozon to potężne narzędzie w walce ze szkodami po zalaniu i pożarach, a my wiemy jak skutecznie go stosować. Oferujemy szeroki zakres usług, w tym neutralizację wirusów, eliminację nieprzyjemnych woni i wiele innych prac, jakie należy wykonać po wylaniu szamba. Jeśli walczysz z pleśnią na ścianie lub grzybem, skontaktuj się z nami i uzyskaj potrzebną pomoc. Postaw na ozonowanie pomieszczeń — ekologiczny sposób dezynfekcji, który szybko odświeża i oczyszcza pomieszczenia.

Całodobowe usługi sprzątania oraz dezynfekcji po zalaniu, dostępne są również w miastach:

 • Gubin
 • Kostrzyn nad Odrą
 • Międzyrzecz
 • Nowa Sól
 • Słubice

często zadawane pytania przez mieszkańców Gorzowa Wielkopolskiego

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Jak zamówić sprzątanie po zalaniu fekaliami?

Usterki kanalizacji należą do typowych awarii, z jakimi możemy spotkać się w gospodarstwach domowych. Aby oczyścić lokal i osuszyć zalane ściany należy skontaktować się z lokalną, sprawdzoną firmą sprzątającą. Wystarczy zadzwonić do specjalistów Kastelnik. Działamy 365 dni w roku, całą dobę!

Czy ozonowanie po zalaniu jest bezpieczne?

Ozonowanie mieszkania po zalaniu to jeden z najbezpieczniejszych sposobów na dezynfekcję zalanych pomieszczeń. Ozon jest naturalnym gazem, w małych stężeniach niegroźnym dla ludzi i zwierząt. Po dokonaniu ozonowania nie musimy długo czekać, aby znów korzystać z odkażanego pomieszczenia. Jedna godzina ozonowania wymaga tylko jednej godziny odczekania, aby doszło do pełnego rozkładu ozonu. Na koniec dla bezpieczeństwa jest jeszcze wykonywany pomiar stężenia ozonu.

Dezynfekcja po wybiciu kanalizacji woj. lubuskie – certyfikat IICRC

Rozumiemy, że po powodzi czy zalaniu trzeba wrócić szybko do życia bez obawy zarażenia się bakteriami. Aby Ci to ułatwić, zespół techników z firmy Kastelnik świadczy wysokiej jakości usługi sprzątania i dezynfekcji, które są bezpieczne dla Ciebie i Twoich bliskich. Osuszamy budynki po zalaniu wodą i nieczystościami. Posiadamy certyfikat zawodowy IICRC numer 8680154-2021. To dla naszych klientów największa wartość i gwarancja jakości oferowanych prac. Wierzymy, że przekonaliśmy Cię, że warto nam zaufać w czyszczeniu po zalaniu fekaliami. Już dziś skontaktuj się z naszym zespołem — jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Kastelnik — czas na sprzątanie po zalaniu Gorzów Wielkopolski.

 

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%