Sprzątanie po zalaniu
Gorzów Śląski

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Całodobowe sprzątanie po zalaniu Gorzów Śląski. Jak usunąć skutki zalanego mieszkania? Kastelnik 7/24

Problem związany z awarią wodną to nie lada wyzwanie dla każdego pokrzywdzonego, jednak nie musisz radzić sobie z tym samodzielnie! Przedsiębiorstwo Kastelnik od 10 lat świadczy usługę sprzątanie po zalaniu Gorzów Śląski, by zapewnić swoich klientom bezpieczeństwo po powodzi w domu.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Czyszczenie po wybiciu kanalizacji różnego rodzaju zanieczyszczeń wiążę się z podjęciem czynności mających na celu usunięcie fekaliów, a także likwidujących potencjalne konsekwencje tego przykrego zdarzenia. Jesteśmy otwarci na kontakt całodobowy i tak też odbieramy telefony. Szybka interwencja w zalanej piwnicy jest najważniejsza. Chętnie wycenimy bezpłatnie każde zlecenie, a nasi konsultanci wykonują to już w 20 minut! Działamy na terenie całego woj. opolskiego, nie tylko na terenie miasta Gorzów Śląskie, a również Praszka, Bryczyna, Olesno.

Sprzątanie po zalaniu oferujemy dla:

 • klienta indywidualnego, czyszczenie po zalaniu w mieszkaniu;
 • instytucji publicznych, sprzątanie po zalaniu w piwnicy, holu, magazynie;
 • firm handlowo — usługowych, dezynfekcja po zalaniu fekaliami.

sprzątanie pomieszczeń po zalaniu Gorzów Śląski

Czyszczenie po wybiciu kanalizacji w Gorzowie Śląskim

Skutki zalań mogą bezpośrednio wpływać na poziom naszego życia. Są związane jednakowo ze złymi warunkami mieszkaniowymi, jak i aspektami zdrowotnymi. Co to oznacza czyszczenie po wybiciu kanalizacji dla mieszkańców Gorzowa Śląskiego na Opolszczyźnie? Woda wchodząca w konstrukcje budynku może zaszkodzić nie tylko estetycznemu wyglądowi ścian, czy podłogi, ale również naszemu zdrowiu. Ponadto, gdy nie pozbędziemy się wilgoci, powstanie niebezpieczny dla naszego zdrowia grzyb. Dużym zagrożeniem jest również zalanie budynku wodą, gdzie znajdują się instalacje elektryczne.

Często w piwnicach, czy na parterze zlokalizowane są pomieszczenia gospodarcze, gdzie przetrzymujemy pralkę lub  suszarkę. Grozi to nie tylko zniszczeniem tychże urządzeń, lecz także zniszczeniem całej instalacji elektrycznej. 

Kastelnik – osuszanie wilgotnych ścian – kontakt 7 dni w tygodniu

Sprzątanie po zalaniu Gorzów Śląski — skutecznie i szybko!

Kastelnik oferuje skuteczne sprzątanie pomieszczenia po zalaniu w Gorzowie Śląski. Po samym zdarzeniu najważniejsza jest nasza pierwsza reakcja. Pamiętać tutaj należy przede wszystkim o kwestii ochrony. Powinniśmy o nie zadbać, biorąc pod uwagę to, czy wszyscy domownicy są w bezpiecznym miejscu, tyczy się to oczywiście również zwierząt domowych.

Następnie powinniśmy oszacować realnie sytuację, a jeśli coś budzi nasze wątpliwości, skontaktować się z odpowiednimi służbami lub firmą sprzątającą po zalaniu. Firma Kastelnik dzięki infolinii 24/7 działa od razu, niemal natychmiast  po otrzymaniu zgłoszenia. W ramach prac wypompowujemy wodę z zalanego budynku, osuszamy za pomocą urządzeń marki Trotec, a także dezynfekujemy pomieszczenie po zalaniu. Niezwykle skuteczną metodą do tego jest ozonowanie za pomocą przemysłowych generatorów marki Blue Planet.

Zapraszamy do kontaktu, chętnie bezpłatnie wycenimy Twoje zlecenie w szybkim czasie. Nasi konsultanci wytłumaczą wszystko na temat czyszczenia po zalaniu, a także suszenia mokrych ścian czy odkażania po fekaliach. Czekamy na telefony!

dezynfekcja po zalaniu gorzow śląski

Zdjęcie: dezynfekcja po zalaniu Gorzów Śląski © 2023 Kastelnik Studio sp. z o.o.

Ile kosztuje dezynfekcja po zalaniu w powiecie gorzowskim?

Pamiętaj, że po zalaniu możesz na nas liczyć w pełnym zakresie. Jednak z jakimi kosztami  wiąże się dezynfekcja po zalaniu domu w powiecie gorzowskim? Cena zaczyna się już od 700 złotych netto i zależna jest oczywiście od tego, jakie działania należy finalnie wykonać. Czy na przykład będzie trzeba zrywać podłogę lub zutylizować skażone przez fekalia przedmioty? Pomagamy również przy dokumentacji szkody po zalaniu.

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – potwierdzona certyfikatem

Staramy się zawsze, aby nasze realizacje były wykonywane na jak najwyższym poziomie, dlatego pamiętamy o przestrzeganiu zasad BHP oraz przepisów obowiązującego prawa pracy. Jesteśmy pewni, że pomożemy Ci i rozwiążemy problem zalanego mieszkania. 

Kastelnik – usługi specjalistyczne w Gorzowie Śląskim 

 • skuteczne sprzątanie po zalaniu Gorzów Śląski;
 • czyszczenie po wylaniu fekaliów;
 • specjalistyczna dezynfekcja po wybiciu szamba;
 • odkażanie po zalaniu;
 • utylizacja mienia;
 • ozonowanie pomieszczeń. 

Czyszczenie po wybiciu kanalizacji Gorzów Śląski

Interwencyjny całodobowy kontakt — Kastelnik

Zapewniamy całodobową opiekę dla osób mierzących się ze skutkami zalania. Stosujemy wyłącznie atestowane środki chemiczne, a także specjalistyczny sprzęt. Aspektem, który jest dla nas niezwykle ważny to satysfakcja klientów, dlatego wykonując sprzątanie po zalaniu Gorzów Śląski, zwracamy uwagę na dokładność. Od razu po zgłoszeniu przechodzimy do ustalenia szczegółów, a także wyceny, która jest bezpłatna.

Sprawność działania tutaj jest bardzo istotna, dlatego nasza infolinia działa 365 dni w roku. Możesz do nas dzwonić o każdej porze dnia i nocy. W niektórych przypadkach, gdy sytuacja tego wymaga, dojeżdżamy w celu wyceny na miejsce zdarzenia. Możemy wówczas realnie wycenić jakie działania należy podjąć, aby usunąć wszelkie skutki awarii. 

Kastelnik sprzątanie po zalaniu Gorzów Śląski w województwie opolskim.

 

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%