Sprzątanie po zalaniu Gorlice

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu w Gorlicach. Jak czyścić po awariach kanalizacyjnych? Specjalistyczna dezynfekcja po nieczystościach

Sprzątanie po zalaniu Gorlice obejmuje dezynfekcję fekaliów w różnych lokalizacjach na terenie województwa małopolskiego.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Usuwanie szkód po zalaniu to realna pomoc dla osób, które znalazły się w ciężkiej sytuacji, jaką jest awaria wody. Czyszczenie po wybiciu kanalizacji to zdecydowanie zadanie dla profesjonalnych podmiotów sprzątających. Nowoczesny sprzęt i certyfikowane środki chemiczne to podstawa każdego sprzątania po wybiciu szamba.

W ich skład wchodzą m.in. takie substancje jak np.:

 • fenol i jego pochodne;
 • czwartorzędowe związki amonowe;
 • alkohole alifatyczne;
 • chlor i związki chloru.

Sprzątanie pomieszczenia po zalaniu Gorlice

Kwestie, które wpływają na szybkość wykonania specjalistycznego usuwania skutków zalań to przede wszystkim łatwy kontakt i bezpłatna wycena.

Całodobowy kontakt telefoniczny sprawia, że interwencja przedsiębiorstwa Kastelnik jest niemal natychmiastowa. Pocieszka, Korczak i Glinik Mariampolski to dzielnice miasta Gorlice, w których pracujemy. Dezynfekcja po zalaniu fekaliami oferowana jest w wyżej wymienionych lokalizacjach w trybie usług świadczonych przez całą dobę. 

Sprzątanie po zalaniu Gorlice – jaki jest koszt?

To, co powinno nas zainteresować przy wyborze odpowiedniej firmy, która świadczy sprzątanie po zalaniu w Golicach, to cena. Koszt czyszczenia po zalaniu można poznać kontaktując się z firmą Kastelnik poprzez infolinię interwencyjną 24/7. Każdy klient po przedstawieniu szczegółów wydarzenia dostaje indywidualną wycenę wraz z kosztorysem prac.

Trwa ona już 20 minut! Sama cena zależy od rodzaju konsekwencji zalania, z jakim mamy do czynienia i prac, które należy wykonać. Dezynfekcja po wybiciu kanalizacji Gorlice kosztuje od 800 zł netto. Można ją zamówić 365 dni w roku o każdej porze dnia i nocy. Zapraszamy!

sprzątanie po wybiciu szamba Gorlice

Zdjęcie: sprzątanie po wybiciu szamba Gorlice © 2023 Kastelnik

Dezynfekcja po zalaniu Gorlice – jak ją wykonać?

W zależności od tego, kto tak właściwie odkaża dane pomieszczenie, dezynfekcja po zalaniu w mieście Gorlice wyglądać może odmiennie. Na przykład w firmie Kastelnik stosuje się różne formy usuwania chorobotwórczych drobnoustrojów i toksyn.

Ozonowanie po zalaniu zostaje wykonywane w celu wyeliminowania szkodliwych patogenów i dezodoryzacji śmierdzącego powietrza. Podobnie jest z zabiegiem zamgławianie po zalaniu. Wówczas substancją działającą aktywnie na mikroorganizmy jest nadtlenek wodoru.

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – kontakt 7 dni w tygodniu

Zostaje on rozpowszechniony po całym pomieszczeniu za pomocą specjalistycznego urządzenia tj.  fumigatora. Te dwa rodzaje dezynfekcji po nieczystościach powinny wykonywać wyłącznie osoby do tego uprawnione, które wiedzą jak wykonać poprawnie odkażanie. W miejscu skażonym biologicznie nie mogą przebywać osoby trzecie. 

dezynfekcja zalanej piwnicy

Zdjęcie: dezynfekcja zalanej piwnicy © 2023 Kastelnik

Czyszczenie po zalaniu fekaliami Małopolska

Usuwanie fekaliów i czyszczenie po zalaniu nieczystościami jest zabiegiem, który powinno się stosować z odpowiednim zabezpieczeniem. Aspekt BHP jest tutaj niezwykle ważny, ponieważ mamy do czynienia ze skażonymi powierzchniami.

Czasami istnieje konieczność opróżniania mieszkania, ponieważ jego wyposażenie zostało na stałe skażone. W tym celu przeprowadza się utylizację termiczną w specjalistycznej spalarni. Tego typu przedmioty zostają przewiezione za pomocą specjalnego transportu. Nie można ich wyrzucać na osiedlowy śmietnik. 

Kastelnik – usuwanie grzyba ze ścian – potwierdzony certyfikatem

Oferujemy również: odgrzybianie ścian w Małopolsce

Ozonowanie sklepu po zalaniu wodą

Zdjęcie: ozonowanie sklepu po zalaniu wodą © 2023 Kastelnik

Oferta firmy Kastelnik czyszczącej po nieczystościach:

 • sprzątanie po zalaniu Gorlice;
 • czyszczenie po zalaniu;
 • dezodoryzacja po awarii rur;
 • ozonowanie po zalaniu;
 • zamgławianie po zalaniu;
 • dezynfekcja po wybiciu kanalizacji;
 • sprzątanie po wybiciu szamba;
 • utylizacja skażonych mebli w spalarni;
 • odgrzybianie po zalaniu;
 • wypompowywanie wody;
 • osuszanie po zalaniu;
 • usuwanie szkodliwych patogenów;
 • czyszczenie posadzki po fekaliach.

Usługa sprzątania piwnic po zalaniu dostępna jest również w miastach:

 • Kraków
 • Krynica-Zdrój
 • Krzeszowice
 • Libiąż
 • Limanowa
 • Myślenice
 • Mszana Dolna

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Sprzątanie po wybiciu kanalizacji na terenie Gorlic wykonujemy już od 2013 roku. Zadbamy o wszystko od początku do końca i wymyślimy, abyś skutecznie usunąć wszelkie szkody po zlaniu. Zadzwoń do nas już dziś, aby uzyskać realną pomoc. Chętnie odpowiadamy na wszystkie pytania, a poniżej odpowiedzi na niektóre z najczęściej pojawiających się pytań.

Ile kosztuje sprzątanie po zalaniu?

Jeśli chcemy czyszczenie po zalaniu wykonać poprawnie, powinniśmy przygotować się na kompleksowe sprzątanie. Oznacza to stosowanie wyłącznie atestowanych środków oraz sprawdzonych metod dezynfekcji. Sprzątanie po zalaniu zaczyna się od kwoty 800 zł i warto zdecydować się nawet na podstawy pakiet odkażania.

Czy zamgławianie po zalaniu jest skuteczne?

Jest to jedna z najskuteczniejszych oraz najmniej inwazyjnych metod dezynfekcji po zalaniu. Nie dość, że usuwa chorobotwórcze drobnoustroje, to również pomaga w likwidowaniu nieprzyjemnych zapachów.

 

Sprzątanie po wybiciu kanalizacji

Sprzątanie po wybiciu kanalizacji - Kastelnik Gorlice 7/24

Nasi wykwalifikowani technicy mają doświadczenie we wszystkich rodzajach szkód powodziowych, od drobnych zatorów po duże wycieki, więc zawsze mamy dla Ciebie gotowe rozwiązanie. Doświadczony personel zawsze ma ze sobą odpowiednie urządzenia. Dzięki nim możemy świadczyć usługi dezynfekcji i sprzątania budynków na jak najwyższym poziomie.

Infolinia Kastelnik czynna jest 365 dni w roku, i jest ukłonem w kierunku osób, które znalazły się w tej trudnej sytuacji. Telefoniczne konsultacje to możliwość uzyskania bezpłatnej wyceny, a szczegółowych informacji udziela dyżurujący technik. 

Kastelnik – czas na sprzątanie po zalaniu Gorlice!

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%