Sprzątanie po zalaniu
Gogolin

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Gdzie zamówić sprzątanie po zalaniu w Gogolinie. Jak pozbyć się grzyba ze ściany po zalaniu piwnicy fekaliami lub nieczystościami?

Tylko nieliczni z nas zdają sobie sprawę, jak ważna jest poprawnie wykonana usługa na kompleksowe sprzątanie po zalaniu w Gogolinie woj. opolskie.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Niestety, ale wilgotne środowisko to pożywka dla różnego rodzaju grzybów i pleśni. Wilgotne warunki panujące w pomieszczeniach po zalaniach nie sprzyjają codziennemu funkcjonowaniu człowieka i jego zdrowiu. Nasi pracownicy to wykwalifikowani specjaliści od zalanych pomieszczeń, którzy nie tylko dbają o wysoką jakość podczas usuwania skutków zalania, ale i również o bezpieczeństwo pracy.

Sprzątanie po zalaniu Gogolin

Sprzątanie po zalaniu Gogolin Miasto, Rogów Opolski

Czy wiesz, że sprzątanie po zalaniu fekaliami w Gogolinie, Rogowie Opolskim to nie tylko czyszczenie, ale i dezynfekcja? Niebezpieczeństwo, jakie na nas czyha po zalaniu fekaliami, to wylanie nieczystości z szamba. To wybuchowa mieszanka fruwających w powietrzu niebezpiecznych dla zdrowia mikroorganizmów.

Wirusy, bakterie i grzyby, które znajdują się w zanieczyszczonym pomieszczeniu, generują również nieprzyjemne zapachy. Idealnym sposobem na ich usunięcie jest zabieg, do którego stosujemy ozon. Pewnie niektórzy z nas zdają sobie sprawę, że występuje on naturalnie w naszym środowisku ziemskim. Natomiast po wykonaniu dezynfekcji tj. ozonowania pomieszczeń po zalaniu, gaz ten rozkłada się on samoczynnie.

Inne usługi dostępne w województwie opolskim: Sprzątanie po zmarłych w Namysłowie

Osuszanie budynków — sprzątanie po zalaniu fekaliami w Gogolinie

W Gogolinie, poza doświadczeniem zdobytym podczas wielu zleceń sprzątających oferujemy profesjonalny sprzęt na osuszanie budynków po zalaniach, a także sprawdzone środki chemiczne. Skontaktować się z nami można poprzez całodobową infolinię dedykowaną zalanym pomieszczeniom mieszkalnym i użytkowym.

Kastelnik – osuszanie wilgotnych ścian – kontakt 7 dni w tygodniu

Wycena sprzątania po zalaniu w Gogolinie i całym powiecie gogolińskim jest bezpłatna, a gdy następuje taka potrzeba, również w jej celu całodobowo dojeżdżamy na  miejsce zlecenia m.in. do takich dzielnic miasta jak Gogolin Cło, Gogolin Filownia  oraz do lokalizacji tj. Kamień Śląski, Tarnów Opolski, Zimna Wódka, Zdzieszowice.

Odgrzybianie po zalaniu i osuszanie Gogolin

Na czym polega ozonowanie piwnicy po zalaniu?

Zalania to sytuacje, w których nie jesteśmy pozostawieni sami sobie. Możemy skorzystać z usług profesjonalnych firm, które posiadają w tym celu specjalistyczne szkolenia, a także dedykowane zaplecze sprzętowe. Tragiczny wypadek losowy, zalana piwnica, czy wybicie szamba to zadanie dla dobrej ekipy.

Zawodowcy pomogą nam wykonać sprawne czyszczenie po wybiciu kanalizacji oraz dezynfekcję pomieszczeń po fekaliach nie tylko w powicie gogolińskim, ale również w innych lokalizacjach regionu. Kotłownia lub piwnica  to miejsca, gdzie posiadamy takie wyposażenie, jak pralka, czy też piec, który ogrzewa cały dom.

Chwilowy problem jest, gdy korzystamy z niego tylko w sezonie grzewczym, jednakże dużo osób używa go przez cały rok, również do ogrzewania wody.

Kastelnik – dezynfekcja ozonem – potwierdzona certyfikatem

W takim przypadku brak dostępu do pomieszczenia użytkowego, jakim jest piwnica to duża przeszkoda w codziennym funkcjonowaniu całej rodziny. W takich przypadkach nie ma co zwlekać i należy szybko wpisywać w wyszukiwarkę hasło “firma sprzątająca po zalaniach” i dzwonić do jednego z ogólnopolskich przedsiębiorstw.

sprzątanie po wybiciu szamba Gogolin

Zdjęcie: sprzątanie po wybiciu szamba Gogolin © 2023 Kastelnik

Dezynfekcja pomieszczeń po zalaniach ozonem – O3

Pracownicy firmy Kastelnik do dezynfekcji ozonem podchodzą z dużą dozą profesjonalizmu i zaangażowania. Używają tylko przemysłowych generatorów ozonu o mocy nawet 240 g./h/, dzięki czemu działają bardzo sprawnie. W szybkim czasie są w stanie powrócić do użytkowania miejsce, w którym znów będziemy mogli organizować swoje codzienne sprawy. Zapraszamy do kontaktu, posiadamy całodobową infolinię – działa ona 354 dni w roku.

Pozostałe usługi opróżnianie mieszkań Gogolin

Odgrzybianie po zalaniu łazienki – dlaczego warto?

Odgrzybianie piwnicy po zalaniu to nie tylko pozbycie się grzyba ze ścian, ale i również zapewnienie bezpieczeństwa dla swojej rodziny. Woda, która utrzymuje się w ścianach, czy suficie po zalaniu jest powodem, przez który możemy mieć problemy zdrowotne.

Ponadto zamieszkiwanie, czy też przebywanie w miejscu, w którym występuje grzyb to bezpośrednia przyczyna wielu chorób. Długotrwałe wdychanie grzyba, pleśni to zawroty głowy, czy też problem z utrzymaniem równowagi i gwarantowana choroba płuc.

Odgrzybianie warto zlecić profesjonalistom, nawet gdy kupimy specjalne środki do odgrzybiania, to nie mamy pewności, czy zabieg ten wykonamy skutecznie, a długotrwałe przebywanie w towarzystwie grzyba może powodować nawet niewydolność nerek. Bezpośrednio po odgrzybianiu warto wykonać ozonowanie pomieszczeń.

Usuwanie skutków zalania, usługi firmy Kastelnik

 • całodobowe sprzątanie po zalaniu Gogolin;
 • czyszczenie po wylaniu nieczystości powiat gogoliński;
 • dezynfekcja miejsc po awarii kanalizacji Gogolin Kartłubiec;
 • odkażanie po wlaniu szamba — przez 7 dni w tygodniu;
 • czyszczenie po wybiciu kanalizacji  Gogolin Strzebniów;
 • ozonowanie piwnic po cofce z rur;
 • zamgławianie pomieszczeń po zalaniu nadtlenkiem wodoru;
 • odgrzybianie piwnicy po zalaniu wodą;
 • odgrzybianie mokrej ściany łazienki.

Usuwanie szkód po zalaniu w Gogolinie

Usuwanie szkód po zalaniu w Gogolinie —  całodobowo 24/7

Czyszczenie piwnic po zalaniach oraz usługi związane z usuwaniem skutków zalania w powiecie gogolińskim, czy w województwie opolskim warto zlecić sprawdzonej firmie specjalistycznej. Kastelnik usługi na sprzątanie po zalaniu Gogolin wykonuje nieprzerwanie od 2013 roku.

Każdorazowo dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli usatysfakcjonowani z przebiegu wykonanych prac. To powód, dla którego zawsze stosujemy dobrej jakości ozonatory do dezynfekcji zalanych pomieszczeń oraz własne unikalne metody odkażania.

Nasi technicy to fachowcy w swojej branży, którzy uczestniczą regularnie w wielu specjalistycznych szkoleniach branżowych. Ważne jest dla nas, aby jak najszybciej dostać się na miejsce zlecenia i pomóc usunąć szkodę po zalaniu w mieszkaniu lub piwnicy. Na wypadek każdej awarii, uruchomiliśmy całodobową infolinię, na którą można się dodzwonić o każdej porze dnia i nocy.

Kastelnik — skuteczne czyszczenie po zalaniu fekaliami w Gogolinie oraz w miastach:

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%