Sprzątanie po zalaniu Gniezno

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu Gniezno. Co jest niezbędne do dezynfekcji pomieszczeń po awariach wodnych? 

Pomoc w usunięciu skutków zalania powinna być dostępna dla każdej osoby, która ucierpiała na skutek awarii wodnej. Sprzątanie po zalaniu Gniezno to kompleksowa usługa świadczona na terenie województwa wielkopolskiego przez firmę Kastelnik.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Do pracy przy likwidowania konsekwencji zalań stosuje się wyłącznie atestowane środki chemiczne i certyfikowany sprzęt, a m.in.:

 • przemysłowe generatory ozonu o mocy nawet 240 g/h;
 • preparaty chemiczne z fenolem i jego pochodnymi;
 • fumigatory do produkcji suchej mgły;
 • mierniki stężenia ozonu Dräger Pac® 6000.

Działania odkażające prowadzone są przez przedsiębiorstwo Kastelnik na terenie całego miasta Gniezno, a m.in. w: Osiedle Ustronie i Pustachowa oraz Kokoszki.

Sprzątanie po zalaniu Gniezno – ile kosztuje?

Specjalistyczne sprzątanie po zalaniu w Gnieźnie wykonuje się w jak najszybszym możliwym czasie. Wiele osób zastanawia się, czy ich stać na skorzystanie z tej profesjonalnej usługi. Dzwoniąc do firmy Kastelnik można uzyskać bezpłatną wycenę zlecenia sprzątanie po wybiciu kanalizacji. Jest ona indywidualna. Koszt wyliczany jest na podstawie ustalenia szczegółów realizacji dezynfekcja po zalaniu Gniezno. Zależy od wielkości powierzchni, jaka będzie odkażana oraz od tego, jakie czynności zostaną konkretnie wykonane. Sprzątanie po zalaniu fekaliami kosztuje od 700 zł netto. Cena końcowa jest także wyliczana na podstawie tego, ile materiałów zostanie wykonane podczas zabiegu czyszczenie po zalaniu. 

Czyszczenie po zalaniu fekaliami w Gnieźnie – czy warto zamówić?

Skażone powierzchnie i powietrze to warunki panujące w pomieszczeniu po zalaniu. Wiele osób nie zdając sobie z tego sprawy, próbuje na własną rękę przeprowadzać odkażanie. Jednakże jest to narażanie się na działanie chorobotwórczych drobnoustrojów. Czyszczenie po zalaniu fekaliami w Gnieźnie najlepiej zlecić profesjonalnej firmie sprzątającej, która się na tym zna i posiada do tego wszelkie kompetencje. Należą do nich specjalistyczne szkolenia i doświadczenie. Warto zaufać fachowcom i zamówić tę usługę. Sprzątanie po wybiciu kanalizacji wykonuje się, pamiętając o dezynfekcji. Stosuje się w tym celu nowoczesne metody np. zamgławianie po zalaniu. To także idealny sposób na wyeliminowanie uciążliwego smrodu.

Dezynfekcja pomieszczeń po zalaniu fekaliami – woj. wielkopolskie

Wyłącznie sprawdzone metody odkażania są w stanie zlikwidować niebezpieczne mikroorganizmy rozprzestrzenione po zalanym pomieszczeniu. Dezynfekcja pomieszczeń mieszkalnych po zalaniu fekaliami jest wykonywane przez firmę Kastelnik na terenie całego województwa wielkopolskiego. Niezbędne do tego są przemysłowe generatory ozonu i inne maszyny do czyszczenia zanieczyszczeń. Ozonatory powinny mieć moc od 40 g/h, by mogły wygenerować stężenie co najmniej 5 ppm. Wówczas mamy pewność, że dezynfekcja przebiegła skutecznie. Zachęcamy do zamówienia tej usługi, ponieważ jest wykonywany z dużą uwagą na aspekt bezpieczeństwa i higieny pracy. 

Oferta przedsiębiorstwa Kastelnik

 • sprzątanie po zalaniu Gniezno;
 • czyszczenie po wybiciu kanalizacji;
 • utylizacja skażonych przedmiotów;
 • dezodoryzacja po fekaliach;
 • doczyszczanie posadzek po nieczystościach;
 • ozonowanie po zalaniu;
 • zamgławianie po zalaniu;
 • odgrzybianie po zalaniu;
 • mycie i odkażanie po wybiciu szamba;
 • sprzątanie po wybiciu kanalizacji;
 • osuszanie po zalaniu;
 • wypompowywanie wody;
 • usuwanie chorobotwórczych mikroorganizmów.

Sprzątanie po zalaniu i nie tylko w miastach:

FAQ — najczęściej zadawane pytania

W naszej firmie mamy zespół wykwalifikowanych specjalistów, którzy wiedzą, jak poradzić sobie z podtopieniem, czy awarią kanalizacji. Podczas naszej pracy przestrzegamy zasadami BHP. Oto odpowiedzi na jedne z najczęściej pojawiających się pytań:

Kiedy powinniśmy wykonać osuszanie po zalaniu?

Osuszane ścian po zalaniu powinno być wykonane jak najszybciej po wykryciu zalania. Zacząć jednak należy od wypompowania wody i dokonania pomiaru wilgotności ściany. W trudnych przypadkach możesz skorzystać z kompleksowej usługi na suszenie ścian po zalaniu w połączeniu z dezynfekcją.

Jaki rodzaj dezynfekcji jest bezpieczny?

Zamgławianie suchą mgłą to forma dezynfekcji, dzięki której możemy nie tylko usunąć chorobotwórcze drobnoustroje, ale i również zneutralizować nieprzyjemne zapachy. To zabieg, który polega na generowaniu suchej mgły z nadtlenkiem wodoru i jest on w pełni bezpieczny.

Gdzie zamówić osuszanie po zalaniu?

Dużą uwagę należy zwrócić na aspekt osuszania po zalaniu. Bez niego sprzątanie po zalaniu w Gnieźnie może być po prostu nieskuteczne. Jeśli nie usuniemy zawilgocenia znajdującego się w powietrzu po zalaniu powstanie grzyb i pleśń. Są to skrajnie niebezpieczne warunki dla osób posiadających choroby układu oddechowego. Dezynfekcja po zalaniu jest także niezbędna do poprawnej realizacji zlecenia. Zachęcamy do kontaktu z firmą Kastelnik w celu zamówienia najbliższego terminu zabiegu osuszanie po zalaniu.

Kastelnik – czas na sprzątanie po zalaniu w Gnieźnie!

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  0,0
  Rated 0 out of 5
  0 out of 5 stars (based on 0 reviews)
  Excellent0%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%