Sprzątanie po zalaniu
Głogówek

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Oferta na sprzątanie po zalaniu w Głogówku w woj. opolskim. Ozonowanie zalanych pomieszczeń piwnicy

Profesjonalna pomoc na sprzątanie po zalaniu Głogówek oraz inne okoliczne lokalizacje tj. Zwiastowice, Pawłowiczki, Racławice Śląskie, Biała. Szerzące się drobnoustroje po zalaniu, którym towarzyszy nieprzyjemny zapach, czy też fekalia znajdujące się na podłodze, to tylko niektóre skutki zalania mieszkania.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Oferta firmy Kastelnik to profesjonalna dezynfekcja po zalaniu fekaliami, osuszanie czy też utylizacja zniszczonych przedmiotów.

Sprzątanie mieszkań po zalaniach w Głogówku

Po wybiciu kanalizacji zwykle cała łazienka jest pokryta nieczystościami. Łazienka po zalaniu fekaliami.

Sprzątanie po zalaniu Głogówek — ozonowanie piwnicy

Wiele osób od razu decyduje się na skorzystanie z usługi na czyszczenie po zalaniu w Głogówku, ponieważ nie ma pojęcia jak poradzić sobie w takiej sytuacji. Nasza firma oferuje usuwanie szkód po zalaniu w całym woj. opolskim.

Brak doświadczenia, czy też adekwatnego sprzętu, to nie jedyne przeszkody, które mogą nam przeszkodzić w skutecznym pozbyciu się konsekwencji nieprzyjemnego zdarzenia, jakim jest awaria kanalizacji, czy wylanie szamba.

Zobacz najnowsze wpisy na stronie: blog Kastelnik

Przedsiębiorstwo Kastelnik od wielu lat pomaga osobom w trudnej sytuacji związanej z powodzią, czy też zalanym mieszkaniem. Bezapelacyjnie dużą dogodnością dla naszych klientów jest nasza infolinia, działającą całą dobę, a także fakt, że wycena jest zawsze w stu procentach bezpłatna. Wykonujemy ją m.in. w takich dzielnicach Głogówka jak: Oracze, Zwierzyniec i Zwierzyniec.

sprzątanie pomieszczeń po zalaniu Głogówek

Urządzenie do monitorowania zalania w domu – czy warto je kupić?

Czy kiedykolwiek miałeś do czynienia z zalaniem pomieszczeń użytkowych lub mieszkalnych? Pozbyłeś się wody, lecz skutki zalania pozostały? Wielka ulewa, która sprawiła, że piwnica w domu została całkowicie zalana.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Jakie są etapy sprzątania po pożarze?

Jakoś poradziłeś sobie z pozbyciem się wody, być może pożyczyłeś motopompę ze straży pożarnej lub od sąsiada. Jednakże nie zdawałeś sobie sprawy z tego, że zwykłe wietrzenie zalanego niedawno pomieszczania nie wystarczy do tego, aby pozbyć się tej wody całkowicie.

ozonowanie po zalaniu w Głogówku

Po usunięciu wody z zalanych pomieszczeń warto wykonać ozonowanie. Pomieszczenie w trakcie dezynfekcji.

Osuszanie budynku po zalaniu — szybko i skutecznie

Kastelnik – osuszanie wilgotnych ścian – kontakt 7 dni w tygodniu

Wilgotne ściany to zły omen. Na początku to bagatelizujemy z nadzieją, że jakoś  się wchłonie. Potem zaczynamy dostrzegać dalsze skutki tj., grzyb. Tutaj włącza się nam czerwona lampa, że jednak coś jest nie tak.

Jeśli mamy jakiekolwiek wątpliwości, nawet bez namacalnych dowodów na obecność cieczy w ścianach, warto użyć takiego urządzenia jak miernik wilgotności. Sprawdza on czy poziom wilgoci jest na odpowiednim poziomie.

Osuszanie po zalaniu Głogówek

Pomiar wilgotności podłogi po zalaniu.

Czujnik zalania wodą z alarmem jest bardzo przydatnym urządzeniem w każdym domu, w szczególności, gdy mieszkamy na takim terenie, że problem zalań z kanalizacji dotyczy nas regularnie. Gd zainstalujemy czujnik zalania, możemy od razu zareagować po uruchomieniu się alarmu. Tutaj już radzimy nie działać samodzielnie, lecz z pomocą profesjonalnej firmy.

Inne usługi dostępne w województwie opolskim: Sprzątanie po zmarłych w Namysłowie

Wilgoć jest dużym zagrożeniem dla zdrowia. Powodować może zawroty głowy, zatrucie pokarmowe, a w skrajnych przypadkach nawet nowotwór żołądka. Brzmi to bardzo poważnie, dlatego warto zająć się tą sprawą priorytetowo, a w szczególności, gdy posiadamy w domu dzieci lub osoby starsze.

Kastelnik sprzątanie po zalaniu w Głogówku realizuje kompleksowo. Poza usuwaniem wody osusza pomieszczenia oraz je dezynfekuje.

Dlaczego warto wykonać ozonowanie po zalaniach?

Problem z wilgocią to nie jedyne nasze zmartwienie po zalaniu. Niestety, ale dużym problemem okazać się może uciążliwy smród po wylaniu szamba, czy też nieczystości. Mamy wówczas duże wyzwanie z pozbyciem się wszystkich nieczystości.

To, co nas może uratować, to zatrudnienie specjalistycznej firmy sprzątającej, która wykona czyszczenie po wybiciu kanalizacji wraz z dezynfekcją fekaliów.

Kastelnik – dezynfekcja ozonem – potwierdzona certyfikatem

Czytaj także: ozonowanie po zalaniu

Jesteśmy pewni, że zaowocuje to nie tylko usunięciem szkodliwych drobnoustrojów, lecz również pozbędziesz się nieprzyjemnego zapachu. Metodą do tego idealną jest ozonowanie po zalaniu. Stosowane przez przedsiębiorstwo Kastelnik w celu neutralizacji fetoru po zalaniu sprawdza się od 2013 roku.

Zabieg ten jest nie tylko świetną formą dezynfekcji zalanej piwnicy, ale i również wspomnianej neutralizacji. Ma on bardzo skuteczne działanie, przez co nie tylko maskuje fetor, a go po prostu usuwa.

dezynfekcja po zalaniu w Głogówku

W ramach wykonywanych usług usuwania szkód po zalaniach wykonujemy:

 • całodobowe sprzątanie po zalaniu Głogówek i okoliczny Nowy Dwór Prudnicki, Głubczyce czy też Baborów;
 • czyszczenie po wylaniu nieczystości powiat głogowski;
 • dezynfekcja po wybiciu kanalizacji;
 • osuszanie po zalaniu;
 • ozonowanie pomieszczeń województwo opolskie;
 • osuszanie domu po zalaniu fekaliami;
 • likwidowanie drobnoustrojów po wylaniu szamba;
 • sprzątanie po powodzi wraz utylizacja wyposażenia.

odgrzybianie mokrej ściany po zalaniu Głogówek

Odgrzybianie po zalaniu Głogówek – dlaczego warto?

Szukasz pomocy przy usuwaniu wilgoci z mokrej ściany? Zadzwoń do specjalistycznej firmy Kastelnik. Oferujemy nie tylko sprzątanie po zalaniu, ale również odgrzybianie w Głogówku. Jeśli zmagasz się ze skutkami zalania, warto zaznaczyć, iż kontakt z naszymi konsultantami jest dwudziestoczterogodzinny, dzięki czemu można, na nas liczyć o każdej orze dnia i nocy.

Zwracamy uwagę na każdy aspekt usuwania skutków zalania i pamiętamy o tym, aby zostawić pomieszczenie bez grzyba i groźnych związków chemicznych. To niezwykle ważne, ponieważ bez jego usunięcia zagrażać to może to Twojemu zdrowiu.

Kastelnik — szybka, bezpłatna wycena na sprzątanie po zalaniu w Głogówku.

Całodobowe usługi sprzątania oraz dezynfekcji po zalaniu, dostępne są również w miastach:

Baza wiedzy dla mieszkańców Głogówka

Szukasz sposobu na szybki wywóz zniszczonych gratów z zalanego mieszkania? Rozwiązaniem jest sprzątanie po zalaniu w Głogówku, w ramach którego technicy opróżnią lokal z rozklejonych mebli i zepsutych sprzętów, a następnie przewiozą go do utylizacji w spalarni termicznej. Nie musisz się martwić także o wilgoć w pomieszczeniach, specjaliści usuną nadmiar wody i odkażą powierzchnie. Sprawdź najczęściej zadawane pytania mieszkańców Głogówka.

Sprzątanie Głogówek

Dlaczego dezynfekcja po zalaniu fekaliami jest obowiązkowa?

Często na skutek awarii kanalizacji dochodzi do wylania fekaliów na całe mieszkanie i skażenia powietrza. To źródło zarazków i groźnych dla zdrowia bakterii, które należy usunąć jak najszybciej. Tylko w ramach profesjonalnej dezynfekcji po zalaniu jesteśmy w stanie wyeliminować bakterie kałowe po wybiciu szamba.

Czy ozonowanie sprawdza się w dezynfekcji po zalaniu?

Ozonowanie doskonale sprawdza się w dezynfekcji miejsc po zgonach. Ozon neutralizuje bakterie, wirusy i trupi jad po rozkładzie zwłok. Co więcej, zabieg ozonowanie pomaga skutecznie pozbyć się nieprzyjemnej trupiej woni w mieszkaniu.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%