Sprzątanie po zalaniu Głogów

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Gruntowne sprzątanie po zalaniu Głogów woj. dolnośląskie. Odgrzybianie mieszkań i domów — Kastelnik

Miałeś zalanie mieszkania lub piwnicy? Twój dobrych fachowiec oferuje całodobowe sprzątanie po zalaniu Głogów, obsługuję również inne okoliczne miasta.  Kastelnik zajmuje się nie tylko czyszczeniem po wybiciu kanalizacji w Głogowie, ale również oferuje profesjonalną dezynfekcję zalanych pomieszczeń mieszkalnych na terenie województwa dolnośląskiego.  Ceny sprzątania po zalaniu zaczynają się od 700 zł, za podstawową dezynfekcję i mogą ulec wzrostowi w przypadku utylizacji zalanego wyposażenia.  Sprzątanie mieszkania po zalaniu obejmuje:

  • odkażanie pomieszczenia za pomocą płynu biobójczego;
  • ozonowanie po zalaniu;
  • zamgławianie nadtlenkiem wodoru;
  • utylizację wyposażenia zniszczonego przez wodę;

sprzątanie po zalaniu Głogów

Sprzątanie po zalaniu Głogów — ile zajmuje czasu?

Czas niezbędny do wykonania porządnego sprzątania po zalaniu w Głogowie zależy od kilku czynników. Zaliczyć można do nich ilość wody w piwnicy, porę roku, ilość nieczystości znajdujących się na podłodze oraz ilość pomieszczeń. Nie można pominąć również aspektu, jakim jest przemoczenie ścian. Warto bowiem wspomnieć, iż kompleksowe czyszczenie po zalaniu powinno obejmować również osuszanie pomieszczeń po zalaniu i ich mokrych ścian.

Osuszanie mieszkania po zalaniu w Głogowie — czy warto?

Zdecydowanie warto przeprowadzać nie tylko osuszanie po zalaniu mieszkania w Głogowie, ale również, warto odgrzybiać po zalaniu mokre ściany i przeprowadzać dezynfekcję za pomocą środków bakteriobójczych. Jako ciekawostkę, warto wspomnieć, iż  grzyby nie lubią  wiatru. Jeżeli pomieszczenie będzie regularnie wietrzone, jest duża szansa, iż w domu nie będzie zapachu stęchlizny ani grzyba. W przypadku zalania, czyszczenie po wybiciu kanalizacji jest sprawą niezbędną do wykonania i nie możemy pozwolić, by pleśń i wilgoć rozprzestrzeniły się po naszym budynku.

czyszczenie po wybiciu kanalizacji

Czyszczenie po wybiciu kanalizacji, szamba

Istotna sprawa podczas czyszczenia pomieszczenia po zalaniu fekaliami lub wybiciu kanalizacji to wieloetapowa dezynfekcja. Zabieg odkażania po fekaliach realizowany jest za pomocą mocnych ozonatorów powietrza, które wytwarzają stężenie ozonu powyżej w zakresie od 5 do 10 ppm. Ozonowanie pomieszczeń mieszkalnych znajduje zastosowanie nie tylko w Głogowie, ale również w innych lokalizacjach Bytom Odrzański, Gaworzyce, Nowa Sól.

Kompleksowe usługi sprzątające realizowane w firmie Kastelnik

  • gruntowne sprzątanie po zalaniu Głogów;
  • dezynfekcja po zalaniu fekaliami z szamba;
  • czyszczenie po wybiciu kanalizacji;
  • ozonowanie mieszkania po zalaniu;
  • odgrzybianie ścian w Głogowie — mieszkania, domy;
  • utylizacja wyposażenia po zalaniu woj.dolnośląskie;

Czy warto zamgławiać pomieszczenia po zalaniu?

Zalanie piwnicy to nie tylko kłopot dla zarządcy budynku. Skażenie biologiczne nieczystościami to problem dla wszystkich mieszkańców budynku. Rozwiązaniem jest błyskawiczne przeprowadzenie sprzątania po zalaniu oraz dezynfekcji zalanego pomieszczenia za pomocą nadtlenku wodoru. Sucha mgła jest doskonałym nośnikiem środka biobójczego i od wielu lat sprawdza się podczas usuwania szkód po zalaniach i powodziach. Bezwzględnie warto wykonywać zamgławianie pomieszczeń mieszkalnych, klatek schodowych oraz zalanych ciągów komunikacji  suchą mgłą. Nasi klienci polecają tę metodę ze względu na możliwość skutecznego zlikwidowania nieprzyjemnego zapachu po fekaliach.

zamgławianie pomieszczeń po zalaniu

Głogów i zalanie pomieszczeń mieszkania? Kastelnik 7/24

Oferujemy niezwykle szybką pomoc w usuwaniu skutków zalania oraz wieloetapową dezynfekcję zalanych pomieszczeń w Głogowie. Tylko dzięki  dobrze dobranej metodzie i dekontaminacji po zalaniu, po naszym zabiegu wszystkie pomieszczenia są pozbawione szkodliwych drobnoustrojów. Szukasz pomocy do usunięcia skutków zalania w domu? Zadzwoń na naszą całodobową informację telefoniczną.

Kastelnik — usuwanie szkód po zalaniu w Głogowie.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Nasi klienci

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

5
5,0 rating
5 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 1)
Doskonale100%
Bardzo dobrze0%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%