Sprzątanie po zalaniu Głogów

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Gruntowne sprzątanie po zalaniu w Głogowie w woj. dolnośląskim. Odgrzybianie mieszkań i domów z firmą Kastelnik

Miałeś zalanie mieszkania lub piwnicy? Twój dobrych fachowiec oferuje całodobowe sprzątanie po zalaniu Głogów, obsługuję również inne okoliczne miasta.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Kastelnik zajmuje się nie tylko czyszczeniem po wybiciu kanalizacji w Głogowie, ale również oferuje profesjonalną dezynfekcję zalanych pomieszczeń mieszkalnych na terenie województwa dolnośląskiego.  Ceny sprzątania po zalaniu zaczynają się od 700 zł, za podstawową dezynfekcję i mogą ulec wzrostowi w przypadku utylizacji zalanego wyposażenia.

sprzątanie po zalaniu Głogów

Sprzątanie biura po zalaniu w Głogowie obejmuje również dezynfekcję powietrza.

Kastelnik – dezynfekcja ozonem – kontakt 7 dni w tygodniu

Sprzątanie mieszkania po zalaniu obejmuje:

 • odkażanie pomieszczenia za pomocą płynu biobójczego;
 • ozonowanie po zalaniu;
 • zamgławianie nadtlenkiem wodoru;
 • utylizację wyposażenia zniszczonego przez wodę;

sprzątanie po zalaniu Głogów

Sprzątanie po zalaniu Głogów — ile zajmuje czasu?

Czas niezbędny do wykonania porządnego sprzątania po zalaniu w Głogowie zależy od kilku czynników. Zaliczyć można do nich ilość wody w piwnicy, porę roku, ilość nieczystości znajdujących się na podłodze oraz ilość pomieszczeń. Nie można pominąć również aspektu, jakim jest przemoczenie ścian. Warto bowiem wspomnieć, iż kompleksowe czyszczenie po zalaniu powinno obejmować również osuszanie pomieszczeń po zalaniu i ich mokrych ścian.

Osuszanie mieszkania po zalaniu w Głogowie — czy warto?

Zdecydowanie warto przeprowadzać nie tylko osuszanie po zalaniu mieszkania w Głogowie, ale również, warto odgrzybiać po zalaniu mokre ściany i przeprowadzać dezynfekcję za pomocą środków bakteriobójczych. Jako ciekawostkę, warto wspomnieć, iż  grzyby nie lubią  wiatru. Jeżeli pomieszczenie będzie regularnie wietrzone, jest duża szansa, iż w domu nie będzie zapachu stęchlizny ani grzyba.

Popularny artykuł na blogu: Jak wyczyścić kostkę brukową domowym sposobem?

W przypadku zalania, czyszczenie po wybiciu kanalizacji jest sprawą niezbędną do wykonania i nie możemy pozwolić, by pleśń i wilgoć rozprzestrzeniły się po naszym budynku.

czyszczenie po wybiciu kanalizacji

Ozonowanie pomieszczeń po zalaniu doskonale sprawdza się w usuwaniu zarazków i smrodu po zalaniu fekaliami. Pomiar ozonu w trakcie dezynfekcji zalanego mieszkania.

Czyszczenie po wybiciu kanalizacji, szamba

Istotna sprawa podczas czyszczenia pomieszczenia po zalaniu fekaliami lub wybiciu kanalizacji to wieloetapowa dezynfekcja. Zabieg odkażania po fekaliach realizowany jest za pomocą mocnych ozonatorów powietrza, które wytwarzają stężenie ozonu powyżej w zakresie od 5 do 10 ppm. Ozonowanie pomieszczeń mieszkalnych znajduje zastosowanie nie tylko w Głogowie, ale również w innych lokalizacjach Bytom Odrzański, Gaworzyce, Nowa Sól.

Kompleksowe usługi sprzątające realizowane w firmie Kastelnik

 • gruntowne sprzątanie po zalaniu Głogów;
 • dezynfekcja po zalaniu fekaliami z szamba;
 • czyszczenie po wybiciu kanalizacji;
 • ozonowanie mieszkania po zalaniu;
 • odgrzybianie ścian w Głogowie — mieszkania, domy;
 • utylizacja wyposażenia po zalaniu woj. dolnośląskie;

Czy warto zamgławiać pomieszczenia po zalaniu?

Zalanie piwnicy to nie tylko kłopot dla zarządcy budynku. Skażenie biologiczne nieczystościami to problem dla wszystkich mieszkańców budynku. Rozwiązaniem jest błyskawiczne przeprowadzenie sprzątania po zalaniu oraz dezynfekcji zalanego pomieszczenia za pomocą nadtlenku wodoru. Sucha mgła jest doskonałym nośnikiem środka biobójczego i od wielu lat sprawdza się podczas usuwania szkód po zalaniach i powodziach.

Bezwzględnie warto wykonywać zamgławianie pomieszczeń mieszkalnych, klatek schodowych oraz zalanych ciągów komunikacji  suchą mgłą. Nasi klienci polecają tę metodę ze względu na możliwość skutecznego zlikwidowania nieprzyjemnego zapachu po fekaliach.

Kastelnik – dezodoryzacja pomieszczeń – potwierdzona certyfikatem

Usługi sprzątania i dezynfekcji mieszkań po zalaniu znajdziesz również w poniższych miastach:

 • Karpacz
 • Kłodzko
 • Kudowa-Zdrój
 • Lądek-Zdrój
 • Legnica
 • Lubin

zamgławianie pomieszczeń po zalaniu

Głogów i zalanie pomieszczeń mieszkania? Kastelnik 7/24

Oferujemy niezwykle szybką pomoc w usuwaniu skutków zalania oraz wieloetapową dezynfekcję zalanych pomieszczeń w Głogowie. Tylko dzięki  dobrze dobranej metodzie i dekontaminacji po zalaniu, po naszym zabiegu wszystkie pomieszczenia są pozbawione szkodliwych drobnoustrojów. Szukasz pomocy do usunięcia skutków zalania w domu? Zadzwoń na naszą całodobową informację telefoniczną.

Kastelnik — usuwanie szkód po zalaniu w Głogowie.

Osuszanie ścian po zalaniu dolnośląskie.

Dorota Kastelnik – szef firmy sprzątającej domy po zalaniach.

Baza wiedzy Kastelnik przygotowana dla mieszkańców Głogowa

Dotyczy Cię problem zalanej piwnicy? Sprzątanie po zalaniu w Głogowie to kompleksowe usługi, których celem jest skuteczne wyeliminowanie skutków zalania. Niezbędnym elementem każdego czyszczenia po pęknięciu rury czy powodzi jest odpompowanie wody i usunięcie wilgoci przy pomocy specjalistycznych osuszaczy.

Sprzątanie Głogów

Wilgoć w domu to poważne zagrożenie dla zdrowia, ponieważ może prowadzić do rozwoju zarodników grzybów i pleśni na ścianach, co w efekcie może przekładać się na zdrowie domowników. Dowiedz się, jakie są najczęściej zadawane pytania o usługę tj. czyszczenie po zalaniu w powiecie głogowskim.

Jak przebiega dezynfekcja pomieszczeń po zalaniu?

Dezynfekcja po zalaniu najczęściej wykonywana jest przez ozonowanie pomieszczeń. Ozon doskonale likwiduje wszelkie zarazki, ale i grzyby oraz pleśń. Ta forma odkażania znajduje zastosowanie także w usuwaniu nieprzyjemnych zapachów w zalanych pomieszczeniach.

Od czego rozpocząć sprzątanie po zalaniu?

Sprzątanie po zalaniu zwykle rozpoczyna się od przygotowania miejsca do porządków i ustalenia kolejności prac. Technicy usuwają zniszczone meble i przechodzą do usuwania nadmiaru wody i wilgoci. To ważne, by dokładnie osuszyć pomieszczenie przed przeprowadzeniem dezynfekcji pomieszczeń.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%