Sprzątanie po zalaniu
Gliwice

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Wszechstronne sprzątanie po zalaniu Gliwice, województwo śląskie. Jak zabezpieczyć dom przed zalaniem?

Zastanawiasz się jak zabezpieczyć dom mieszkalny przed zalaniem? Całodobowe sprzątanie po zalaniu Gliwice to usługa w ofercie firmy Kastelnik na gruntowne czyszczenie po zalaniu fekaliami w Gliwicach w województwie śląskim.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Sprawdzona firma obsługuje nie tylko firmy i instytucje publiczne, ale również osoby prywatne. Sprzątanie piwnic po zalaniu na terenie miasta Gliwice to zadanie polegające na pozbyciu się nieczystości i fekaliów z zalanego pomieszczenia.

Sprzątanie po zalaniu Gliwice

Czyszczenie po fekaliach w Gliwicach wymaga często opróżnienia całego mieszkania.

Na terenie całego powiatu gliwickiego oferujemy błyskawiczny dojazd oraz bezpłatną wycenę sprzątania po zalaniu w mieszkaniu, domu czy też zakładzie przemysłowym lub sklepie. Sprzątanie po zalaniu Gliwice w ofercie usług całodobowych, a także dezynfekcja po fekaliach Kozłów, Kleszczów, Sośnicowice, Sierakowice oraz Żernica.

sprzątanie piwnicy po zalaniu Gliwice

Sprzątanie po zalaniu Gliwice w domu, szkole, firmie

Bagaż doświadczeń, jaki posiada każdy fachowiec Kastelnik podczas realizacji sprzątania piwnicy po zalaniu Gliwice oraz generatory ozonu o dużej mocy na pewno pomagają w czyszczeniu zalanych fekaliami powierzchni. Prace nasze dają możliwość nie tylko na czyszczenie po zalaniu w Gliwicach, ale również na pozbycie się zapachów po wybiciu kanalizacji. Każdy z nas miał pewnie choć jeden raz w życiu nieprzyjemną sytuację związaną z wybiciem szamba lub kanalizacji.

Smród fekaliów, jaki unosi się w powietrzu po takim zdarzeniu, potrafi przyprawić o ból głowy każdego poszkodowanego mieszkańca zalanej piwnicy, szkoły czy też firmy. Dezynfekcja po fekaliach w miejscach publicznych to przede wszystkim presja czasu.

Kastelnik – dezodoryzacja pomieszczeń – kontakt 7 dni w tygodniu

Zarówno w placówkach oświatowych, jak i sklepach handlowych czyszczenie po zalaniu musi być zrealizowane błyskawicznie, bez względu czy zalanie miało miejsce w Gliwicach, czy też w okolicznych Pyskowicach, Ornontowicach czy Paniówkach.

Czyszczenie po wybiciu kanalizacji Gliwice Sośnica, Stare Łabędy

Wszechstronne sprzątanie pomieszczeń po zalaniu w Gliwicach- wodą oraz czyszczenie po wybiciu kanalizacji Gliwice to jeden z etapów, które może być realizowany za pomocą specjalistów z firmy sprzątającej po zalaniu Kastelnik. Ich działania wykonywane krok po kroku pozwolą pozbyć się drażliwego problemu i oczyścić zalane pomieszczenia. Pierwszym krokiem dezynfekcji po zalaniu fekaliami, jest pozbycie się nieczystości oraz oczyszczenie posadzki po zalaniu.

Kolejnym krokiem jest dokładne mycie zalanego wyposażenia, które nie będzie poddane utylizacji. Ostatecznie wszystkie powierzchnie są poddane do dezynfekcji po zalaniu poprzez zamgławianie nadtlenkiem wodoru lub ozonem. Czyszczenie pomieszczeń po wybiciu kanalizacji Gliwice na zadanie, które śmiało, można  zlecić fachowcom z branży.

Ozonowanie piwnicy po zalaniu w Gliwicach, woj. śląskie

Jak zabezpieczyć dom przed zalaniem, to pytanie, na które warto poszukać odpowiedzi. Otóż na rynku dostępne są specjalistyczne czujniki zalania, które podczas zalania wykrywają wodą i włączają alarm. Są one stosunkowo tanie i całkiem nieźle spełniają swoją funkcję.

Należy jednak pamiętać, iż w momencie, kiedy dojdzie do zalania mieszkania lub piwnicy, należy nie tylko wykonać sprzątanie po zalaniu, ale również pozbyć się groźnych dla zdrowia bakterii i drobnoustrojów. Ozonowanie po zalaniu Gliwice jest właśnie taką usługą, o której nie możemy zapomnieć, wykonując dezynfekcję pomieszczeń po zalaniu fekaliami.

Usuwanie szkód po zalaniu gliwickiego mieszkania

Usuwanie szkód po zalaniach może być realizowane jednakowo w trybie zamówienia usługi telefonicznie lub bezgotówkowo z polisy ubezpieczeniowej zleceniodawcy. Opcja ta wymaga jednak wcześniejszego zatwierdzenia tej formy płatności. Bez względu na przyczynę zalania w domu, śmiało można, zaufać firmie sprzątającej po zalaniach Kastelnik.

Specjaliści od zalanych mieszkań przez 365 dni w roku doradzają, w jaki sposób osuszyć zalane ściany gliwickiego mieszkania, a także jak skutecznie przeprowadzić odgrzybianie mokrej ściany w łazience.

Osuszanie po zalaniu- oferta firmy Kastelnik

Fachowa pomoc podczas osuszania po zalaniu Gliwice, świadczona jest zawsze za pomocą atestowanych maszyn i urządzeń, a pracownicy firmy nasza odzież ochronną.

Kastelnik – osuszanie zalanych ścian – potwierdzone certyfikatem

W naszej ofercie znajdują się następujące usługi:

 • sprzątanie mieszkania po zalaniu Gliwice;
 • czyszczenie po zalaniu mieszkania;
 • czyszczenie po zalaniu fekaliami w Gliwicach;
 • dezynfekcja po fekaliach;
 • dezynfekcja po zalaniu fekaliami;
 • sprzątanie pomieszczeń po zalaniach woda oraz nieczystościami;
 • odkażanie i mycie posadzki po zalaniu fekaliami;
 • odkażanie po wybiciu szamba / kanalizacji;
 • osuszanie po wybiciu kanalizacji;
 • czyszczenie po wybiciu kanalizacji Gliwice;
 • ozonowanie pomieszczeń po zalaniu w domach, firmach, instytucjach;
 • usuwanie nieczystości po zalaniu;
 • usuwanie zagrożenia epidemiologicznego za pomocą usług takich jak dezynfekcja po zalaniu w powiecie gliwickim;
 • sprzątanie po wybiciu szamba;
 • odkażanie po zalaniu;
 • sprzątanie po zalaniu Gliwice i inne okoliczne miejscowości.

Odkażanie piwnic po zalaniu to czynność związana z likwidacją groźnych drobnoustrojów, które powstały wskutek wybicia szamba lub zalania fekaliami. Do tych prac należą m.in.

 • Likwidacja zalanych przedmiotów wyposażenia mieszkania;
 • usunięcie gabarytów po zalaniu wodą;
 • mycie powierzchni płaskich;
 • dezodoryzacja pomieszczenia po zalaniu nieczystościami z kanalizacji.

Dezynfekcja po zalaniu fekaliami Gliwice

Dezynfekcja po zalaniu fekaliami w powiecie gliwickim

Zalany dom w Gliwicach? W całym powiecie usługi takie jak dezynfekcja po zalaniu Gliwice, osuszanie mokrych ścian po zalaniu, czyszczenie po wybiciu kanalizacji świadczone są w trybie usług całodobowych. Należy pamiętać, iż zapach po wybiciu szamba można skutecznie wyeliminować za pomocą środków chemicznych i urządzeń do dezynfekcji po zalaniach- generatorów ozonu o dużej mocy.

Te zadania, z pozoru proste mogą przysporzyć nam wiele kłopotów. Dzieje się tak, gdyż awaria związana z usunięciem fekaliów i sprzątaniem po zalaniu to czynność, która przytrafia się nam sporadycznie. Nikt z nas nie ma odpowiednich pomp do odpompowywania wody po zalaniu, czy też osuszaczy mokrych ścian. Warto więc rozważyć zlecenie na czyszczenie i dezynfekcję po zalaniu fekaliami profesjonalnej firmie sprzątającej.

Utylizacja mienia po zalaniu fekaliami w Gliwicach

Sprzątanie pomieszczeń po zalaniu Gliwice to nie tylko dezynfekcja wyposażenia mieszkania, ale również utylizacja po zalaniach. Należy bowiem pamiętać, iż zalane fekaliami przedmioty są siedliskiem groźnych dla zdrowia drobnoustrojów. Wyposażenie to zgodnie z obowiązującym prawem winno być poddane utylizacji w jednej z lokalnych spalarni termicznych, by uniknąć zagrożenia epidemiologicznego.

Od wielu lat firma Kastelnik, oferuje dodatkowe usługi związane właśnie z utylizacją zalanych przedmiotów na terenie całego powiatu gliwickiego.

Ozonowanie po zalaniu Gliwice

Dezynfekcja pomieszczeń przez ozonowanie pozwala w krótkim czasie przywrócić mieszkanie do sterylnych warunków. Pracownik naszej firmy w trakcie dezynfekcji.

Zaufaj specjalistom Kastelnik- osuszanie po zalaniach Śląskie

Na prace związane z dezynfekcją po zalaniu fekaliami w Gliwicach składają się  nie tylko czynności dotyczące sprzątania po zalaniu, ale również usunięcie zalanych przedmiotów oraz osuszanie po zalaniu. Kastelnik oferuje suszenie mokrych ścian, odgrzybianie po zalaniu oraz wykrywanie wycieków po zalaniu. Ozonowanie powietrza po zalaniu to zadanie, które śmiało, można powierzyć jednej z kilku firm sprzątających po zalaniach na terenie Gliwic.

Tu warto zwrócić uwagę na czas reakcji i cenę usług dotyczącą czyszczenia po zalaniu. Kastelnik oferuje najlepszy stosunek jakości usługi do ceny, warto więc zadzwonić na naszą infolinię telefoniczną i uzyskać więcej informacji na temat dezynfekcji i sprzątania po zalaniu. Bezpłatna wycena!

Usługi sprzątania i dezynfekcji mieszkań po zalaniu znajdziesz również w poniższych miastach:

Baza wiedzy dla poszkodowanych z Gliwic

Nieprzyjemny zapach po zalaniu łazienki? W ramach usługi tj. sprzątanie po zalaniu w Gliwicach możesz liczyć na pełne wsparcie w zakresie usuwania szkód w wyniku powodzi, awarii kanalizacji, cieknącej rury i wiele innych. Czyszczenie po zalaniu obejmuje dokładne odkażanie pomieszczeń i usuwanie uporczywej woni stęchlizny i zapachu fekaliów po zalaniu. Jedną z najskuteczniejszych metod dezodoryzacji zalanych pomieszczeń jest ozonowanie, które nie tylko likwiduje wszelkie zarazki, ale i całkowicie neutralizuje drażniące zapachy. Przedstawiamy najczęściej zadawane pytania o usuwanie skutków zalania w Gliwicach.

Sprzątanie Gliwice

Czy ozonowanie mieszkania po zalaniu to bezpieczna metoda?

Ozonowanie pomieszczeń po zalaniu realizowane przez specjalistyczną firmę sprzątającą to w pełni bezpieczny zabieg. Przemysłowe generatory ozonu o mocy 240 g./h powinny być obsługiwane wyłącznie przez profesjonalistów. Przez cały czas trwania odkażania po zalaniu technicy kontrolują poziom stężenia ozonu.

Ile kosztuje dezynfekcja pomieszczeń po zalaniu?

Cena dezynfekcji zalanych pomieszczeń uzależniona jest m.in. od ich wielkości oraz zakresu szkód w mieszkaniu. Zazwyczaj koszt ten ustalany jest w trakcie indywidualnej wyceny na miejscu zalania. Ceny zaczynają się od 800 zł za odkażanie pomieszczenia.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%