Sprzątanie po zalaniu Giżycko

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu w Giżycku. Jak skutecznie posprzątać zalane fekaliami mieszkanie?

Szukasz firmy, która szybko i skutecznie posprząta mieszkanie zalane fekaliami? A może zastanawiasz się, jak bezpiecznie usunąć grzyba ze ściany? Wybierz fachowców, którzy od ponad dekady usuwają skutki zalania, a także specjalizują się w dokładnej dezynfekcji pomieszczeń po odpadach metabolicznych i gruntownym osuszaniu domu po zalaniu. Nasza firma świadczy usługi przez całą dobę i jest to realna pomoc przy usunięciu bakterii kałowych, które znajdują się na rozlanej podłodze. Zalane mieszkanie to nie lada wyzwanie, a wyszukiwanie wykonawcy po pęknięciu rury w ścianie często nie cierpi zwłoki.

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – usługi całodobowe 24/7

Warto dodać, iż, nie wystarczy samodzielne usunięcie wody i nieczystości. By mieć pewność, że całkowicie pozbędziemy się wirusów i bakterii, które znajdują się w wodzie ściekowej, konieczna jest kompleksowa dezynfekcja mieszkania. Firma Kastelnik oferuje usługę tj. sprzątania po zalaniu Giżycko, woj. warmińsko-mazurskie, nie tylko dla osób prywatnych, ale również w miejscach użytku publicznego, w spółdzielni mieszkaniowych czy w galeriach handlowych.

Czyszczenie szkoły po wybiciu kanalizacji w Giżycku.

Czyszczenie szkoły po wybiciu kanalizacji w Giżycku.

Jaki sprzęt jest niezbędny do dezynfekcji mieszkania?

By całkowicie usunąć toksyny i wirusy z zalanego fekaliami pomieszczenia należy użyć silnych środków biobójczych. To zadanie, które warto zlecić firmie specjalizującej się w metodycznej dezynfekcji na terenie całej Polski. Dlaczego? Bo domowe sposoby, jak dezynfekcja octem, środkami dostępnymi w sklepie – jak chlor, jest mało skuteczna. Niestety, zazwyczaj zamiast dokładnej dekontaminacji jest to wyłącznie maskowanie niebezpiecznych substancji.

By mieć całkowitą pewność, że wirusy i bakterie zostaną dokładnie usunięte, niezbędne jest użycie sprawdzonych metod dezynfekcji, jak ozonowanie pomieszczeń po zalaniu, zamgławianie mieszkania przy pomocy nadtlenku wodoru czy użycie chemikaliów na bazie czwartorzędowych soli aminowych. Metody te oraz neutralizujące chemikalia, są realizowane jako zlecenia sprzątania mieszkań po wylaniu szamba przez specjalistów. Wykonana usługa przez firmę Kastelnik daje gwarancję usunięcia fekaliów i nieprzyjemnego zapachu, jaki pozostaje po awarii rur kanalizacyjnych.

Usługi ozonowania od 800 pln

Firma Kastelnik może pochwalić się profesjonalnym sprzętem, takim jak generatory ozonu, zamgławiarki, przemysłowe osuszacze podpsadzkowe czy adsorpcyjne, a także wysokiej jakości pompy zanurzeniowe czy hydrauliczne. Firmy sprzątające mają obowiązek przestrzegania zasad BHP, a także kontroli wydajności używanych przez nich sprzętów do czyszczenia domów. Klienci mogą mieć pewność, ze używane podczas dezynfekcji preparaty są w pełni bezpieczne i certyfikowane.

Ozonowanie pomieszczeń w Giżycku – postaw na duże stężenie

Szukając najlepszej metody dezynfekcji pomieszczenia po wylaniu się ścieków z kanalizacji, na pewno trafiłeś na informacje o ozonowaniu mieszkania. Jeśli nadal zastanawiasz się, czy warto wybrać ozon, jako skuteczną metodą usuwania bakterii i wirusów, to zapoznaj się z informacjami na ten temat.

Czytaj także: ozonowanie po zalaniu

Ozon to cząsteczka, która występuje w naturze, ale podczas procesu ozonowania jest ona wytwarzana w specjalnych generatorach. Tak, by stężenie gazu było silne. Ozon jest silnym utleniaczem, który bardzo szybko i łatwo schodzi w reakcje z innymi substancjami. Dzięki czemu proces odkażania przebiega szybko i jest prosty w przeprowadzeniu. Specjaliści, w kombinezonach ochronnych, rozpylają wcześniej wytworzony w ozonatorach gaz na całej zainfekowanej powierzchni. Dociera on do najdalszych zakątków i szybko neutralizuje toksyny.

Profesjonalne czyszczenie piwnicy po wybiciu kanalizacji.

Pomiar wilgoci ścian to ważny element specjalistycznego sprzątania.

Do kolejnych zalet ozonowania zalicza się jego ekologiczną formę, tak wysoce poszukiwaną w dzisiejszej dobie. Podczas rozpadu ozonu nie powstają niebezpieczne substancje wtórne, dzięki czemu nie musimy obawiać się trujących substancji. Wystarczy dobrze przewietrzyć ozonowane pomieszczenia, a sprzątanie i dezynfekcja mieszkania będzie zakończona. Opinie klientów potwierdzają skuteczność i nieinwazyjność tej metody.

Kastelnik – ozonowanie pomieszczeń – usługi całodobowe 24/7

Warto pamiętać, że ozon doskonale radzi sobie z nieprzyjemnymi zapachami, takimi jak odór po wylaniu się fekaliów, zapach zwierząt, smród dymu papierosowego. Jest on używamy również jako metoda pozbywania się alergenów w powietrzu, gdyż jako gaz neutralizuje również zarazki “zawieszone” wokół nas.

Metody ozonowania pomieszczeń po zalaniu są na tyle bezpieczne, że od lat używane są jako dezynfekcja przedszkoli, lokali gastronomicznych, biur czy w mieszkaniu prywatnym. Usługi neutralizacji wykonywane z naszą firmą przebiegają sprawnie, a pracownicy są chwaleni za dobry kontakt i wysoką kulturę osobistą.

Utylizacja zalanych przedmiotów – komu zlecić?

Należy pamiętać, że skażone przedmioty, jak meble czy sprzęt RTV i AGD, należy zutylizować zgodnie z przepisami. Wyrzucenie ich w nieodpowiednim miejscu to złamanie przepisów, które może grozić dużą grzywną. Jeżeli zmagasz się z problemem skażonych przedmiotów lub nie wiesz, gdzie najlepiej je wywieźć – zadzwoń do firmy Kastelnik, która jest specjalistą w utylizacji skażonych przedmiotów.

Firma sprzątająca, która jest już od ponad dekady w branży usług DDD, posiada w swojej ofercie bezpieczny transport skażonych przedmiotów. Specjalnie przygotowane pojazd, którym można przewozić przedmioty skażone bakteriologicznie czy przeszkolona kadra techników dają gwarancję bezpieczeństwa.

Sprzątanie pomieszczenia po zalaniu Giżycko

Jakie są etapy sprzątania po zalaniu mieszkania?

Sprzątanie mieszkania po zalaniu Giżycko, to zadanie dla firmy sprzątającej z doświadczonym zespołem techników. Prace porządkowe, to nie tylko mycie okien czy dokładne usuwanie fekaliów, ale i dezynfekcja na najwyższym poziomie oraz odkażanie powietrza. Wylana woda z fekaliami jest siedliskiem toksyn, wirusów i bakterii, które błyskawicznie się rozprzestrzeniają. Mogą stanowić zagrożenie, a także być powodem roznoszenia się chorób zakaźnych.

Nie warto czekać i narażać życia i zdrowia bliskich. Zwłaszcza, że im później zadzwonimy po pomoc, tym nasze straty będą większe. Zarówno finansowe, jak i rzeczowe. By mieć pewność, że usługi sprzątania po wylaniu szamba zostały wykonane zgodnie z przepisami, warto skontaktować się z nasza firmą – Kastelnik. Wśród etapów prac porządkowych jakie wykonujemy znajdują się:

 • dokładne oczyszczanie podłogi po zalaniu;
 • odpompowywanie nieczystości z pomieszczeń;
 • nowoczesne osuszanie ścian i tynków;
 • odgrzybianie i usuwanie stęchlizny;
 • dezodoryzacja pomieszczeń po wylaniu fekaliów;
 • bezpieczny transport skażonych przedmiotów;
 • usuwanie fekaliów z dywanów i posadzek;
 • czyszczenie powierzchni przy pomocy suchego lodu
 • zamgławianie pomieszczeń Giżycko;
 • dezynfekcja pomieszczeń przy pomocy silnie stężonego ozonu;
 • pomoc w kompletowaniu dokumentów do ubezpieczalni;
 • drobne prace remontowe po zalaniu.
Sprzątanie mieszkania po zalaniu Giżycko i okolice

Dezynfekcja mieszkania po zalaniu w Giżycku wymaga usunięcia nieczystości.

Kastelnik – firma, która świadczy certyfikowane usługi

Osuszanie budynku po zalaniu warto zamówić o odpowiednio przeszkolonych osób. Dorota Kastelnik to szefowa działu osuszania, która może pochwalić się uzyskanym certyfikatem IICRC o numerze 8680154-2022. Potwierdza on, że metody osuszania, jakie oferuje firma Kastelnik są na najwyższym, światowym poziomie. Sprawia również, że firma od dekady działająca na rynku DDD jest liderem branży. Zapewniamy bezpieczeństwo, profesjonalizm, wysoką jakość usług oraz doskonale przeszkoloną kadrę. Technicy przechodzą liczne szkolenia, a ich doświadczenie daje pewność, że usługę wykonują na najwyższym poziomie.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Gwarantujemy usuwanie szkód po zalaniu Giżycko w dobrej cenie, przy użyciu nowoczesnego sprzętu i certyfikowanych środków biobójczych. Pracownicy firmy stawiają na indywidualne podejście do klienta. Od lat zajmujemy się się czyszczeniem podłóg po wylaniu kału, osuszaniem ścian w mieszkaniach, dokładną dezynfekcją piwnic. Imponujemy doświadczeniem i latami praktyki. Skontaktuj się ze sprawdzoną firmą sprzątającą.

Osuszanie budynku po zalaniu

IICRC Certyfikat dla technika Pani Doroty Kastelnik.

Usługa sprzątania po zalaniach dostępna jest również w miastach:

 • Morąg
 • Mrągowo
 • Nidzica
 • Olecko
 • Olsztyn

 

Najczęściej zadawane pytania - FAQ

Ofiara zalanego mieszkania potrzebuje pełnego wsparcia grupy specjalistów. To ogromny stres! Dlatego najlepiej wybrać firmę Kastelnik – najtańszą firmę na rynku, która już od ponad dekady zajmuje się usuwaniem skutków potopień czy zalań. Postaw na firmę, która potrafi zachować zimną krew w sytuacji kryzysowej i posiada szeroki zakres usług porządkowych.

FAQ pytania o sprzątanie Gizycko miasto

Ile kosztuje czyszczenie mieszkania po zalaniu fekaliami?

W zależności od ilości skód, jakie wyrządziła woda podczas zalania, ceny wahają się od kilkuset złotych do nawet kilkudziesięciu tysięcy. Specjaliści szacują dokładne koszty na miejscu awarii, które uwzględniają wszystkie etapy prac porządkowych, w tym dezynfekcję czy osuszanie ścian. Cena dezynfekcji zaczyna się od 800 zł za pomieszczenie.

Co zrobić, gdy woda kapie z sufitu od sąsiada?

Jeżeli zauważyłeś, że na suficie zbiera się woda, niezwłocznie powiadom sąsiada oraz firmę sprzątającą. Wilgoć znajdująca się na sufitach czy ścianach bardzo szybko zmieni się w toksycznego grzyba, który negatywnie wpływa na zdrowie. By mieć pewność, że całkowicie wyeliminowano zagrożenie należy wykonać dezynfekcję mieszkania.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%