Sprzątanie po zalaniu Gdańsk

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Gruntowne sprzątanie po zalaniu Gdańsk. Jak skutecznie pozbyć się grzyba ze ściany łazienki?

Szukasz  fachowej ekipy na sprzątanie po zalaniu mieszkania w Gdańsku woj. pomorskie?

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Może chciałbyś wiedzieć, jakie są etapy sprzątania po zalaniu? Odpowiedzi znajdziesz u eksperta w branży – w firmie Kastelnik, którą tworzy zespół specjalistów oferujących profesjonalne czyszczenie lokali po zalaniu fekaliami. 

sprzątanie pomieszczenia po zalaniu Gdańsk

Sprzątanie mieszkania po zalaniu Gdańsk – na co zwrócić uwagę?

Jesteśmy jedynym przedsiębiorstwem usługowym na Pomorzu, które daje gwarancję jakości na świadczone usługi sprzątające. Oczywiście sprzątanie mieszkania po zalaniu w Gdańsku można próbować robić samemu, lub zlecić lokalnej firmie. Naszym atutem jest szeroki zakres usług np. dezynfekcja mieszkań po fekaliach, utylizacja zalanych szafek kuchennych itp.

Oferta firmy sprzątającej zalane domy i piwnice na Pomorzu

Kastelnik to jakość, lecz dla naszych techników słowem-kluczem jest „czas” – wiemy, że od niego bardzo dużo zależy. Im szybciej do nas zadzwonisz, tym szybciej Ci pomożemy, a to zaoszczędzi Twoje pieniądze i pozwoli osiągnąć najlepsze efekty w renowacji mienia. Na sprzątanie pomieszczenia po zalaniu w Gdańsku składa się kilka kroków zawierających usługi:

 • wypompowanie wody i nieczystości;
 • dokładne usunięcie fekaliów z posadzki;
 • mycie lokalu po zalaniu z użyciem środków biobójczych;
 • osuszanie sufitów i ścian;
 • ozonowanie po zalaniu;
 • czyszczenie autorską metodą Kastelnik w systemie 2-8/14;
 • usunięcie zniszczonych mebli i rzeczy w budynku;
zalana wodą kuchnia

Zdjęcie: zalana wodą kuchnia w domu @ 2023 Kastelnik

Ile kosztuje sprzątanie po zalaniu w Gdańsku?

W Trójmieście ceny mogą być różne w zależności od dzielnicy. Sprzątanie po zalaniu w Gdańsku zaczyna się jednak od 700 zł i obejmuje podstawową dezynfekcję. Jest to naprawdę minimalna cena za dezynfekcję – jednego pomieszczenia i warto w to zainwestować. Trzeba jednak wiedzieć, że suma kosztów za usługi może sięgnąć nawet kilku tysięcy złotych, jeśli szkody, wyrządzone przez wodę są bardzo duże. Jak na profesjonalistów przystało, Kastelnik na wszystkie oferowane usługi wystawia faktury VAT i przekazuje protokół odbioru usługi. Dzięki temu masz szansę wliczenia kosztów likwidacji szkód po zalaniu wodą w księgi rozrachunkowe Twojej firmy. Warto z tej ulgi skorzystać, jeśli jesteś przedsiębiorcą.

Dezynfekcja pomieszczeń po zalaniu fekaliami w Gdańsku, woj. pomorskie

Dezynfekcja po zalaniu fekaliami w piwnicy w Gdańsku to usługa, na którą Cię stać. Zdecydowanie taniej wyjdzie powierzenie prac specjalistom niż nieudolna walka z efektami powodzi czy wybicia kanalizacji na własną rękę. Zwłaszcza że nieprofesjonalne czyszczenie domu może skutkować namnożeniem się grzyba, bakterii i wirusów, które z kolei doprowadzić mogą do groźnych chorób domowników. Leczenie ich i doprowadzanie zagrzybionego mienia do stanu używalności to koszta znacznie wyższe niż zamówienie jakościowej usługi sprzątania po zalaniu Gdańsk u techników z firmy Kastelnik.

Usługi ozonowania zalanych pomieszczeń w Trójmieście

Czy warto zainwestować w ozonowanie pomieszczenia po zalaniu? Oczywiście, że tak! Gdańsk, Gdynia, Sopot – nie ważne gdzie! Usługa ozonowania mieszkania na terenie Trójmiasta to bardzo ważny etap czyszczenia domu po zalaniu fekaliami. Tu cały widz polega na odkażeniu skażonych bakteriami powierzchni np. ozonem. 

dezynfekcja mieszkań

Warto zdecydować się na ozonowanie pomieszczeń, gdyż po zalaniu w powietrzu zostaje naprawdę ogrom groźnych dla zdrowia  drobnoustrojów. Zwłaszcza w dzisiejszym świecie, nie możemy ignorować ryzyka epidemiologicznego, jakie niosą ze sobą namnożone drobnoustroje zawarte w fekaliach. Należy reagować od razu i działać skutecznie. Krótko mówiąc, zaraz gdy zauważysz skutki wybicia kanalizacji, zadzwoń po ekspertów z branży sprzątania po zalaniu. W firmie Kastelnik nasi specjaliści przez całą dobę są dostępni, aby ruszyć Ci na pomoc w usunięciu skutków zalania. Wykonaj jeden telefon i pozbądź się problemu.

Odkażanie pomieszczenia po fekaliach wylanych z szamba

Niezależnie od dzielnicy Gdańska, Sopotu, zapewniamy kompleksowe usługi sprzątania po fekaliach. Warto dodać, iż osuszanie ścian po zalaniu wodą to obowiązkowe minimum, które trzeba wybrać, decydując się na nasze usługi. Wiele klientów wybiera także opcje dodatkowe, wśród których prym wiedzie ozonowanie. Jest to bardzo dobre uzupełnienie oferty, które pozwoli na ekspresowe zlikwidowanie pleśni, grzybów i innych patogenów, które mogły powstać po zaistnieniu wilgoci w piwnicy, garażu czy domu.

Dezynfekcja piwnicy po zalaniu fekaliami w Gdańsku

Wyróżniamy kilka głównych etapów sprzątania i dezynfekcji zalanego mieszkania, biura czy piwnicy. Odkażanie pomieszczeń po zalaniu fekaliami lub wodą gruntową to jedne z najważniejszych. Aby dobrze wykonać dezynfekcję lokalu, trzeba szybko usunąć źródło problemu. Warto w tym celu m.in poprawnie zaizolować fundamenty. Następnym krokiem sprzątania jest profesjonalne ozonowanie zalanego pokoju, a na koniec dokonanie pomiarów wilgotności.

Jakie usługi można zamówić w firmie Kastelnik?

 • Kompleksowe sprzątanie po zalaniu Gdańsk.
 • Mycie podłóg po fekaliach.
 • Sprzątanie po wybiciu kanalizacji miejskiej.
 • Czyszczenie po wybiciu szamba.
 • Ręczne usuwanie zanieczyszczeń.
 • Maszynowe doczyszczanie posadzek po wybiciu szamba.
 • Ozonowanie po zalaniu domu.
 • Odgrzybianie ściany łazienki w Gdańsku.
 • Sprzątanie lokalu po zalaniu fekaliami.
 • Suszenie ścian po zalaniu wodą.
 • Osuszanie po zalaniu wodą w urzędach sklepach, szkołach.
 • Utylizacja mienia po zalaniu woj. pomorskie.

Zamgławianie pomieszczeń po fekaliach suchą mgłą — czy warto?

Dezynfekcja lokalu za pomocą nadtlenku wodoru to bardzo dobry sposób na odświeżenie powietrza i usunięcie wszelkich grzybów, które nierzadko rozmnażają się na ścianach w budynku dotkniętym przez zalanie. Zabieg ten wykonujemy z użyciem  generatorów do zamgławiania powietrza, produkujących mgłę suchą. Zamgławianie budynków na Pomorzu to naprawdę skuteczna i coraz popularniejsza metoda czyszczenia po zalaniach. Polecamy wszystkim, którzy szybko i dokładnie chcą uporać się ze skutkami wybicia szamba.

czyszczenie po zalaniu Pomorze

Zdjęcie: czyszczenie po zalaniu © 2023 Kastelnik

Nadtlenek wodoru sprawdza się wybitnie podczas sprzątania pomieszczenia po wybiciu szamba. Może jednak z równym powodzeniem być stosowany do dezynfekcji mieszkania po chorobie zakaźnej. Nadtlenek wodoru ma wielorakie zastosowanie i służy do odkażania różnych powierzchni: budynków użytku publicznego, sal po operacji medycznej w szpitalach czy pomieszczeń w ośrodkach zdrowia. Czyszczenie za pomocą suchej mgły to prosty i niedrogi sposób na sprzątanie po zalaniu, zwłaszcza w sytuacji gdy doszło do wylania fekaliów na posadzkę. Wypróbuj sam. A jeśli pragniesz dowiedzieć się więcej o odkażaniu po zalaniu suchą mgłą, od razu napisz do nas e-mail lub zadzwoń.

Czyszczenie po zalaniu nieczystościami — awaria w domu, co dalej?

Zalany fekaliami dom? Jeżeli poszukujesz profesjonalnej firmy do gruntownego czyszczenia pomieszczenia po zalaniu w mieście Gdańsk, wybierz markę Kastelnik. Tworzymy zespół fachowców, który bez wahania pomogą w doprowadzeniu zalanego mieszkania do ponownego użytkowania. Dla Twojej wygody oferujemy również usługi usuwnia zapachów po fekaliach.

miernik wilgoci

Zdjęcie: urządzenie do ochrony przed zalaniem @ Kastelnik 2023

Chcąc poznać stawki za nasze usługi najlepiej napisać e-mail do naszej firmy i załączyć kilka poglądowych zdjęć awarii. Dzięki temu będziemy ekspresowo mogli wycenić prace, które trzeba będzie wykonać, by zniwelować skutki zalania w Twoim domu.  Pamiętaj, by nie oszczędzać na sprzątaniu specjalistycznym i wybrać kompleksową dezynfekcję. W naszej bogatej ofercie usług na osuszanie po zalaniach znajdziesz między innymi opcję wypompowywania wody z piwnicy, szybu windy czy mieszkania. Co ważne wszystkie usługi zamówisz u nas, po prostu wykonując tylko jeden telefon. Jesteśmy na okrągło do Twojej dyspozycji. Na terenie Pomorza pomagamy w sprzątaniu szkód po zalaniach przez cały rok, nawet w święta. Sprzątanie i dezynfekcje specjalistyczne możesz wycenić u nas o dosłownie każdej porze dnia i nocy. Czekamy na Twój telefon.

FAQ – ile kosztuje czyszczenie po zalaniu w Gdańsku?

Otrzymujemy liczne pytania od naszych klientów w temacie awarii kanalizacji. Aby wyjaśnić najczęstsze wątpliwości, przedstawiamy kilka kluczowych informacji dotyczących oferty firmy Kastelnik. Poza tym serdecznie wszystkich klientów zachęcamy do wysłania osobistego pytania poprzez wiadomości e-mail lub telefon na całodobową infolinii firmy.

Jaka jest cena sprzątania pomieszczenia po zalaniu?

Cena kompleksowego sprzątania po zalaniu startuje od 700 zł. Jednak całkowite  koszty czyszczenia lokali po awarii kanalizacji zależą od przeróżnych czynników tj. wielkość zalanego budynku, konieczności ozonowania, ilości i rodzaju nieczystości do usunięcia, a nawet od pory roku. Dezynfekcja po wybiciu szamba, którą trzeba wykonać ekspresowo, może wymagać specjalnej dopłaty do ceny.

Czy odkażanie po zalaniu fekaliami ozonem jest bezpieczne?

Bez najmniejszego wahania możemy powiedzieć, że ozonowanie zlanych biur, domów lub mieszkań jest w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Dezynfekcja lokalu po wylaniu szamba składa się z kilku etapów, wśród których nie może zabraknąć ozonowania na wysokim stężeniu od 5 do 10 ppm. Postaw na jakość – wybierz ozonowanie.

czyszczenie po wybiciu kanalizacji

Czyszczenie po wylaniu szamba w domu – Kastelnik 7/24

Zalanie domu jest incydentem, z którym wiele osób próbuje poradzić sobie samodzielnie. Znacznie prościej i bezpieczniej jednak jest poszukać sprawdzonych specjalistów od sprzątania po zalaniu w Gdańsku. W odróżnieniu od laików, każdy profesjonalista w branży posiada jakościowe urządzenia osuszające mokre tynki. Jest także wyposażony w przemysłowe wentylatory i ozonatory. Fachowcy działają szybko i skutecznie. Wypompowywanie wody po zalaniu, które zlecisz firmie sprzątającej, to pozbycie się problemu w kilka godzin począwszy od wykrycia nieszczelności. Ty dzwonisz – my ekspresowo pomagamy zwalczyć nieprzyjemne skutki zalania. Pamiętaj, że dwadzieścia cztery godziny na dobę jesteśmy gotowi, by pomóc ci w likwidacji skutków zalania.

Kastelnik – czas na sprzątanie po zalaniu w Gdańsku oraz w:

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%