Sprzątanie po zalaniu Dzierżoniów

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu w Dzierżoniowie. Jak pozbyć się nieprzyjemnego zapachu po wylaniu fekaliów?

Zmagasz się z problemem wylania fekaliów w domu? A może jesteś ofiara podtopienia? Nie marnuj czasu i pieniędzy! Natychmiast skontaktuj się z fachowcami, którzy gruntownie usuną nieczystości z wylanego szamba.

Kompleksowe sprzątanie po zalaniu Dzierżoniów woj. dolnośląskie, to również dokładne osuszanie wilgotnych ścian oraz pozbywanie się nieprzyjemnego odoru po wycieku fekaliów. Samodzielne metody usuwania fetoru tylko go maskują. Zaufaj specjalistycznym metoda, które raz na zawsze pozbędą się nieprzyjemnych zapachów.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Całodobowa pomoc ofiarom zalań zawiera:

 • odpompowanie wody i nieczystości;
 • dokładne szorowanie ścian z fekaliów;
 • usuwanie nieprzyjemnego zapachu;
 • pełna dezynfekcja skażonych powierzchni;
 • szybki i bezpieczny transport ADR.

Popularna usługa: odgrzybianie ścian w woj. małopolskim

Firma Kastelnik od dekady zajmuje się drobiazgowym usuwaniem alergenów, bakterii i wirusów. Świadczy szereg usług po zalaniu, w tym również odgrzybianie piwnic i strychów. W ramach wspólnych działań, każdy z klientów może liczyć na pełne wsparcie przy kompletacji dokumentów do ubezpieczalni.

Dodatkowo, nim technicy przejdą do działań porządkowych, przygotowują bezpłatną wycenę działań. Zaufaj specjalistom z długim stażem i zadzwoń do firmy Kastelnik.

usuwanie grzyba ze ściany

Grzyby i pleśnie na ścianach mogą skutkować pogorszeniem zdrowia. Grzyb usunięty ze ściany.

Czyszczenie po wybiciu fekaliów w Dzierżoniowie – dezynfekcja powietrza

Usuwanie zanieczyszczeń po wybiciu kanalizacji w piwnicy Dzierżoniów, to jedna z wielu usług oferowanych przez specjalistyczna firmę sprzątającą. Zgodnie z zasadami BHP oraz we wsparciu nowoczesnych metod, jesteśmy w stanie błyskawicznie pozbyć się stojącej wody z nieczystościami ale również odkazić pomieszczenia.

Wśród kolejnych etapów sprzątania po zalaniu, znajduje się również kompleksowe oczyszczanie powietrza z nieprzyjemnych zapachów. By proces ten był w pełni skuteczny, należy dołączyć do niego profesjonalne odkażanie powietrza. Niestety, po wycieku fekaliów, bakterie “fruwają” wokół nas. Szybka interwencja fachowców pomoże zniwelować problem.

Ozonowanie po zalaniu – neutralizacja wirusów i bakterii

By skutecznie usunąć bakterie, toksyny i wirusy znajdujące się na skażonych powierzchniach należy przeprowadzić kompleksową dekontaminację. Niezbędna jest do tego pomoc kadry techników, którzy błyskawicznie zneutralizują zagrożenie. Kluczowym elementem sprzątania po zalaniu jest dobranie odpowiedniej metody dezynfekcji. Jedną z najczęściej polecanych jest ozonowanie po zalaniu fekaliami. Ozon, czyli gaz, pozwala również usunąć toksyny z otaczającego nas powietrza.

Ozonowanie po zalaniu, to kompleksowa usługa dezynfekcji przy pomocy wysoko stężonego gazu powstającego w ozonatorach. Jest to on rozpylany przez fachowców w zainfekowanym pomieszczeniu. Ozon ma silne działanie neutralizujące – skutecznie radzi sobie z wirusami, bakteriami oraz grzybami. Od lat używamy jest w dekontaminacji miejsc publicznych, ale również szkół czy dworców autobusowych.

Wśród zalet ozonowania znajdziemy również jego ekologiczną stronę. W procesie rozpadu nie powstają żadne niebezpieczne substancje wtórne. Po dezynfekcji ozonem wystarczy dobrze wywietrzyć pomieszczenia, by wrócić do ich użytkowania. Ozon pozwala również na usunięcie alergenów oraz nieprzyjemnego zapachu dymu papierosowego.

sprzątanie pomieszczenia po zalaniu Dzierżoniów

Sprzątanie po zalaniu Dzierżoniów – postaw na sprawdzonych fachowców

Pierwszym krokiem, jaki należy wykonać przy pracach porządkowych po zalaniu mieszkania fekaliami, jest całkowite odpompowanie wody i nieczystości. Najlepiej sprawdzi się do tego wyszkolona grupa techników, którzy nie tylko posiadają wieloletnie doświadczenie przy usuwaniu awarii wodnych, ale mają innowacyjny sprzęt.

Woda wydostająca się z rur kanalizacyjnych, to nie tylko ciecz, a mieszanka kału, papieru, jedzenie, ale również środków higienicznych i śmieci. Zwykła pompa nie jest wystarczającym narzędziem, by uporać się sprawnie z tego typu zawartością. Przydają się wówczas pompy z rozdrabniaczami.

Jak przebiegają prace porządkowe po zalaniu mieszkania?

Kiedy fachowcy pozbędą się stojącej wody oraz nieczystości, przechodzą do kolejnych faz sprzątania po zalaniu. Sięgają po silne środki myjące, myjki ciśnieniowe i przy pomocy certyfikowanych detergentów, miejsce po miejscu, usuwają brud, błoto, grzyb czy piach. Jest to praca żmudna, a podczas jej wykonywania kadra techników narażona jest na kontakt z groźnymi bakteriami.

Z tego powodu zaleca się również zlecenie prac porządkowych po zalaniu, wyspecjalizowanym firmom. Dlaczego? Posiadają one ubrania ochronne, w tym kombinezony, maski, a także bezpieczne buty, które chronią podczas kontaktu z nieczystościami. Należy pamiętać, że zarówno kontakt z bakteriami kałowymi czy wirusami, ale i substancjami żrącymi, może być niebezpieczny dla zdrowia i życia. Czyszczenie mieszkania po wylaniu rur kanalizacyjnych to zadanie dla wyszkolonych techników DDD.

Jak pozbyć się grzyba z domu?

Usuwanie grzyba i stęchlizny z piwnic, strychów czy zalanych garaży, to kolejna praca dla zawodowców. Grzyb rozwija się bardzo szybko i to praktycznie w każdych warunkach. Słabo wietrzone pomieszczenia, dowolna temperatura, brak przepływu powietrza i wysoka wilgotność – to pewny przepis na pojawienie się toksycznej grzybni. A ma ona negatywny wpływ na zdrowie każdego z nas. Grzyby powodują m.in.:

 • choroby układu krążenia, w tym problemy z sercem;
 • alergie, stany zapale skóry, swędzenie;
 • zatrucia, biegunki, mdłości;
 • problemy ze skupieniem, depresja, obniżenie koncentracji.

Dlatego też nie warto samodzielnie usuwać grzyba i stęchlizny! Zazwyczaj środki dostępne w marketach jedynie maskują grzyba, a nie pozbywają się go całkowicie. Do skutecznej walki z grzybem przydadzą się sprawdzone metody, jak czyszczenie suchym lodem, czy ozonowanie Wrocław.

Pozbycie się grzyba jest kluczowe również ze względu na konstrukcje budynków. Rozwój grzybni może być powodem naruszenia stropów, to finalnie prowadzi do żmudnego i drogiego remontu całego budynku. Warto pamiętać, by uniknąć pojawienia się grzyba po zalaniu, jest kompleksowe osuszenie ścian, tynków, posadzek.

zestaw do osuszania zalanego domu

Odpompowywanie wody i osuszanie pomieszczeń to główne etapy w usuwaniu szkód po zalaniu. Specjalistyczne pompy i osuszacze.

Dekontaminacja po zalaniu fekaliami Dzierżoniów

Kluczowym elementem sprzątania mieszkania po zalaniu fekaliami jest dezynfekcja. Najlepszym rozwiązaniem jest zlecenie jej specjalistycznej firmie sprzątającej po zalaniu. Specjaliści bezbłędnie dobiorą metody odkażania, ale również przeprowadza wszystkie etapy prac porządkowych po zalaniu. Wśród nich znajduje się np. usuwanie skażonych przedmiotów i sprzętów domowych.

Należy pamiętać, że samodzielne próby usuwania toksycznych odpadów jest nielegalne! Można zostać ukarany wysokimi grzywnami, a nawet trafić za kratki. Przyda się zatem pomoc ekipy sprzątającej po zalaniu, która proponuje certyfikowane usługi transportu ADR. Zamówienie kipy sprzątającej sprawia, że szybciej i bezpieczniej pozbędziemy się problemu toksycznych odpadów.

Zamgławianie nadtlenkiem wodoru – jak działa?

Wśród popularnych i niezwykle skutecznych metod usuwania toksyn z zalanych fekaliami pomieszczeń jest tzw. zamgławianie suchą mgłą. To nic innego, jak pozbywanie się wirusów, bakterii czy grzybów przy pomocy biobójczego nadtlenku wodoru. Usługa dezynfekcji suchą mgła pozwala na szybkie usunięcie toksyn, a przy tym jest całkowicie bezpieczna dla zdrowia.

Cały proces odkażania polega na podawaniu cząsteczek nadtlenku wodoru na toksyczne powierzchnie. Cząsteczki te tworzą właśnie suchą mgłę, a mikrodyfuzja uznawany jest za jeden z najskuteczniejszych sposobów dekontaminacji. Gaz gwarantuje pełną dezynfekcję, nawet do 3000 m2/h. przy

Sucha mgła to również popularna metoda ze względu ekologicznych, dzisiaj tak ważnych. Podczas dekontaminacji nadtlenkiem wodoru nie powstają żadne toksyny wtórne, a jedynie dochodzi do rozpadu na tlen i wodę, całkowicie bezpieczne dla nas substancje. Po zamgławianiu pomieszczeń należy dobrze je wywietrzyć, by zyskać czyste i odkażone powierzchnie. Sucha mgła jest używana w pomieszczeniach biurowych, gdyż nie wpływa negatywnie na sprzęt RTV/AGD, a nawet na papier.

usuwanie fekaliów po zalaniu

Ozonowanie pomieszczeń po zalaniu to jedna z najskuteczniejszych metod dezynfekcji i dezodoryzacji po zalaniu. Miernik ozonu.

Kastelnik – od lat lider na rynku

Szukając specjalistów do sprzątania mieszkań po zalaniu warto postawić na rodzinną firmę Kastelnik. Od dekady zajmujemy się usuwaniem nieczystości po wylaniu szamba, osuszamy mury i tynki, dbamy o najwyższą jakość dezynfekcji po zalaniu fekaliami. Doświadczenie to sprawia, że nie ma dla nas usterek, których nie moglibyśmy naprawić.

Dbamy o wysoką jakość naszych działań, zarówno pod względem ekologicznych metod dekontaminacji, zgodną z zasadami BHP i co równie ważne – bezpieczną dla naszych klientów. Bo to właśnie klient, ofiara zalania mieszkania, jest dla nas priorytetem. Doskonale rozumiemy, że zalanie czy potopienie domu jest sytuacją stresową. Stąd nasza całodobowa infolinia, na której każdy uzyska pomoc i zamówi usług sprzątania domu po wylaniu fekaliów Dzierżoniów.  Wśród usług, jakie proponujemy naszym klientom znajdują się:

 • gruntowne usuwanie zanieczyszczeń po zalaniu mieszkania;
 • solidne mycie ścian, posadzek po wylaniu fekaliów;
 • dezynfekcja skażonych powierzchni;
 • szybkie usuwanie nieprzyjemnego zapachu po zalaniu;
 • sprzątanie po wylaniu szamba;
 • bezpieczny transport skażonych przedmiotów;
 • czyszczenie mieszkania przy pomocy suchego lodu;
 • ozonowanie domu po zalaniu;
 • zamgławianie pomieszczeń nadtlenkiem wodoru;
 • osuszanie mokrych tynków i murów;
 • wynoszenie zniszczonych sprzętów i mebli;
 • drobne prace remontowe;
 • odgrzybianie pomieszczeń.

Osuszanie budynku po zalaniu z certyfikatem IICRC

Kompleksowe osuszanie ścian i tynków po zalaniu, to jeden z najważniejszych kroków podczas prac porządkowych. Pozwala to uniknąć pojawienia się grzyba oraz stęchlizny, które mają negatywny wpływ na zdrowie każdego z nas.

Specjaliści Kastelnik stawiają na ciągły rozwój i innowacyjne metody. Wśród nich certyfikowana metoda osuszania, uzyskana przez kierownika działu i jednocześnie jego szefową – Dorotę Kastelnik. Metoda osuszania, potwierdzona certyfikatem zawodowy nr 8680154-2022, przyznanym przez został Institute of Inspection Cleaning and Restoration Certification potwierdza najwyższa jakość usług techników Kastelnik.

Ciągłe podnoszenie kwalifikacji, nowoczesny sprzęt i ekologiczne metody pracy sprawiają, że od lat jesteśmy liderami na rynku firm skupiających się na sprzątaniu po zalaniach.

Znajdziesz nas także w:

osuszanie mieszkania po awarii kanalizacji dolnośląskie

Certyfikat IICRC, Dorota Kastelnik. Profesjonalne osuszanie pomieszczeń w Dzierżoniowie.

Inne popularne usługi w tym mieście: sprzątanie po zgonach Dzierżoniów

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Jeżeli jesteś osobą, która szuka skutecznej pomocy przy sprzątaniu mieszkania po zalaniu, nie zwlekaj i umów się na bezpłatną konsultację z fachowcami Kastelnik. Działy przez całą dobę, tak by jak najszybciej przyjąć zgłoszenie o zalaniu i rozpocząć prace porządkowe. Chcesz wiedzieć, jakie są najczęściej zadawane pytania poszkodowanych podczas wylania rzeki?

FAQ najczęściej zadawane pytania

Jaka jest cena sprzątania po zalaniu Dzierżoniów?

Koszty sprzątania domu po zalaniu Dzierżoniów są uzależnione od ilości i czasu pracy, jaki będą musieli poświęcić technicy, by całkowicie usunąć szkody. Istotny wpływ mają również metody, jakie zostaną użyte. W procesie sprzątania po zalaniu niezbędne są bowiem zarówno oczyszczaniem jak i dezynfekcja pomieszczeń. Cena sprzątania pojedynczego pomieszczenia rozpoczyna się od 800 zł netto.

Dlaczego należy wykonać dezynfekcję po wylaniu szamba?

Podczas wylania szamba wydostaje się nie tylko brudna ciecz, ale również treści biologiczne zawierające mnóstwo bakterii i wirusów. By mieć pewność, że nie dojdzie do ich rozprzestrzeniania, a przez to roznoszenia chorób, należy wykonać specjalistyczną dekontaminację. Jest to krok nie tylko zalecany, ale obowiązkowy. Tylko w ten sposób możemy pozbyć się trujących toksyn.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%