Sprzątanie po zalaniu
Dolnośląskie

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Usługi specjalistyczne na sprzątanie po zalaniu woj. dolnośląskie

Jeśli trafiliście na naszą stronę, to na pewno poszukujecie najwyższej jakości usługi na sprzątanie po zalaniu Dolnośląskie. Zalana piwnica oznacza kłopoty i telefon do fachowca.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Kastelnik czyści pomieszczenia po zalaniu już od 2013 roku, przy czym zachowuje wszelkie zasady BHP oraz przepisy panującego prawa odnośnie do pracy w środowisku skażonym.

Ozonowanie piwnicy po zalaniu dolnośląskie

Ozonowanie piwnicy po zalaniu woj. dolnośląskie. Pomiar ozonu jest niezbędny na każdym etapie sprzątania.

Zalania mieszkań to przypadki losowe, których w większości nie możemy przewidzieć, dlatego mogą spotkać nas o każdej porze dnia i nocy. Firma Kastelnik wychodząc naprzeciw potrzeb klientów, uruchomiła infolinię działającą 365 dni w roku, przez dwadzieścia cztery godziny na dobę. Nasi konsultanci czekają na Twój  telefon.

sprzątanie po zalaniu dolnośląskie

Wycena na sprzątanie po zalaniu jest u nas całkowicie bezpłatna, wykonujemy ją m.in. w następujących miejscowościach województwa dolnośląskiego:

Osuszanie po zalaniu to również jeden z etapów usług, jakie oferuje firma Kastelnik.

Dezynfekcja piwnicy po zalaniu fekaliami województwo dolnośląskie

Awarie związane z kanalizacją należą do kategorii tych bardziej uciążliwych. Niestety, ale wówczas mamy do czynienia nie tylko z przeszkadzającą cieczą, lecz również z licznymi drobnoustrojami, czy też strasznym fetorem. Wylanie fekaliów to sytuacja, z którą mało kto jest w stanie sobie samodzielnie poradzić. Czy czyszczenie po zalaniu fekaliami jest to w takim razie skomplikowane? Otóż nie, ale osoba, która tego nie wykonuje na co dzień, nie posiada stosownego doświadczenia, sprzętu, czy też dedykowanych środków chemicznych, a to podstawa poprawnie wykonanego zabiegu sprzątania po wylaniu fekaliami w woj. dolnośląskim. Od pierwszego telefonu do nas, my już zaczynamy działać. Dopasowujemy skuteczną metodę. Musi być ona adekwatna do tego, co się wydarzyło na miejscu.

Czyszczenie po wybiciu kanalizacji dolnośląskie

Usuwanie nieprzyjemnego zapachu warto zacząć po wymyciu podłogi.

Osuszanie po zalaniu na Dolnym Śląsku — piwnice, domy

Jak wykonać profesjonalne osuszanie piwnicy po zalaniu w woj. dolnośląskim. Otóż najpierw należy sobie odpowiedzieć na pytanie, czy naprawdę warto i potrzeba przeprowadzać osuszanie piwnicy po zalaniu. Profesjonalne firmy sprzątające posiadają liczne szkolenia, czy też stosowne certyfikaty, które świadczą o ich kompetencji. Przy osuszaniu ścian po zalaniu wymagane są pomiary wilgotności ściany. Często stosowanym przez nas sposobem na odkażanie pomieszczeń po awarii kanalizacyjnej jest zamgławianie nadtlenkiem wodoru. Co świadczy o jego skuteczności?

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Jakie są etapy sprzątania po zalaniu?

Przede wszystkim to, że działa wielowymiarowo, a tego tutaj właśnie potrzebujemy. Sucha mgła po zalaniu zabija niebezpieczne mikroorganizmy oraz neutralizuje nieprzyjemny zapach. Ten drugi aspekt jest tak ważny, ponieważ bardziej go odczuwamy. Smród unoszący się po awarii rur kanalizacyjnych w piwnicy potrafi uprzykrzać życie całej rodziny, czy też mieszkańców budynku mieszkalnego. Zamgławianie wykonujemy z użyciem specjalistycznego sprzętu, czyli generatorów suchej mgły z preparatem, jakim jest nadtlenek wodoru. Jeśli chcecie zamówić tę usługę, zapraszamy do kontaktu telefonicznego 24/7.

Dezynfekcja po zalaniu fekaliami dolnyśląsk

Jak usunąć drobnoustroje po zalaniu piwnicy?

Tak, jak już wspominaliśmy, po wylaniu fekaliów w piwnicy niezbędne jest jej odkażanie. Dezynfekcja po zalaniu fekaliami to etap, o którym nie możemy zapomnieć. Likwidowanie wirusów, bakterii i grzybów to konieczność, gdy mamy do czynienia z różnego typu fekaliami. W ramach świadczonych usług wykonujemy również:

 • kompleksowe sprzątanie po zalaniu Dolnośląskie przez całą dobę;
 • czyszczenie mieszkań po awarii kanalizacji i po fekaliach;
 • dezynfekcja po wylaniu fekaliów w piwnicy Wrocław, Lubin, Karpacz;
 • zamgławianie pomieszczeń po zalaniu nieczystościami;
 • czyszczenie piwnicy po zalaniu we Wrocławiu na rynku starego miasta;
 • ozonowanie po awarii rur;
 • dezodoryzacja po zalaniu fekaliami;
 • ozonowanie pomieszczeń po zalaniu;
 • odkażanie nadtlenkiem wodoru;
 • utylizacja wyposażenia zalanego wodą;
 • osuszanie po zalaniu.

Ozonowanie piwnicy po zalaniu

Ozonowanie po zalaniu — usuwanie nieprzyjemnego zapachu woj. dolnośląskie

Szukasz ozonowania po zalaniu? Na terenie całego Dolnośląska zapraszamy do skorzystania z naszej usługi sprzątanie po zalaniu oraz usuwanie nieprzyjemnych zapachów po wylaniu fekaliów w piwnicy. Dezodoryzacja to zabieg, jaki wówczas wykonujemy. Polega on na neutralizowaniu odoroczynnych substancji za pomocą ozonu . Stosujemy wyłącznie sprawdzone metody ozonowania po zalaniach w celu usunięcia smrodu i nieczystości.

Czytaj także: ozonowanie po zalaniu

Szukasz pomocy specjalisty? Zadzwoń do firmy Kastelnik

Zamówić tę usługę można, dzwoniąc na naszą całodobową infolinię, nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na Twoje wszystkie pytania. Wykonujemy bezpłatną wycenę czyszczenia pomieszczeń po zalaniu w szybkim czasie do 20 minut. Gdy zachodzi do tego potrzeba, dojeżdżamy w tym celu na miejsce zalania. Specjalistyczne usuwanie skutków zalania nieczystościami, czy też wylanie szamba wymaga szybkiego działania, dlatego nie możemy zwlekać z działaniem. Telefon całodobowy – zadzwoń i zapewnij sobie i swoim bliskim bezpieczeństwo!

Oferujemy również specjalistyczne sprzątanie po zgonach Dzierżoniów.

Kastelnik — bezpieczne sprzątanie po zalaniu w województwie dolnośląskim przez całą dobę.

FAQ - jak sprzątać po zalaniu?

Zalana piwnica nie daje Ci spokoju? Rozwiązaniem Twojego problemu jest sprzątanie po zalaniu w woj. dolnośląskim realizowane w trybie usług całodobowych. Po usunięciu fekaliów niezbędnym krokiem jest dokładna dezynfekcja zalanego pomieszczenia. Specjaliści zalecają, by po zalaniu lokalu sięgnąć po nadtlenek wodoru, zamgławianie albo ozonowanie pomieszczeń, co pozwala wyeliminować wszelkie bakterie, wirusy i zarodniki grzybów. Awarie kanalizacji to wyjątkowo nieprzyjemny rodzaj usterki, na który istnieje skuteczny sposób w postaci kompleksowego czyszczenia po zalaniu. Przedstawiamy najczęściej zadawane pytania o sprzątanie zalanej piwnicy w woj. dolnośląskim.

sprzątanie dolnośląskie, zalana piwnica

Jakie etapy obejmuje sprzątanie łazienki po zalaniu?

Sprzątanie po zalaniu łazienki to proces obejmujący wypompowywanie nagromadzonej wody oraz usuwanie fekaliów i szlamu. Jednym z etapów czyszczenia po zalaniu jest także utylizacja zniszczonych mebli i sprzętów AGD. Na zakończenie pracy pomieszczenie jest poddawane procesowi dezynfekcji po zalaniu przez ozonowanie.

Co na nieprzyjemny zapach stęchlizny po zalaniu?

Nieprzyjemny zapach po zalaniu to utrapienie wielu osób, niezależnie od tego, czy to zapach stęchlizny z wilgoci, czy nieprzyjemny fetor po wybiciu kanalizacji, należy go skutecznie wyeliminować. W usuwaniu brzydkiego zapachu po zalaniu najlepiej sprawdza się zamgławianie suchą mgłą, które ma wszechstronne działanie. Zamgławianie pozwala wyeliminować zarazki, a jednocześnie trwale i skutecznie neutralizuje niechcianą woń.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%