Sprzątanie po zalaniu
Dolnośląskie

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Usługi specjalistyczne na sprzątanie po zalaniu woj. dolnośląskie

Jeśli trafiliście na naszą stronę, to na pewno poszukujecie najwyższej jakości usługi na sprzątanie po zalaniu Dolnośląskie. Zalana piwnica oznacza kłopoty i telefon do fachowca. Kastelnik czyści pomieszczenia po zalaniu już od 2013 roku, przy czym zachowuje wszelkie zasady BHP oraz przepisy panującego prawa odnośnie do pracy w środowisku skażonym. Zalania mieszkań to przypadki losowe, których w większości nie możemy przewidzieć, dlatego mogą spotkać nas o każdej porze dnia i nocy. Firma Kastelnik wychodząc naprzeciw potrzeb klientów, uruchomiła infolinię działającą 365 dni w roku, przez dwadzieścia cztery godziny na dobę. Nasi konsultanci czekają na Twój  telefon.

sprzątanie po zalaniu dolnośląskie

Wycena na sprzątanie po zalaniu jest u nas całkowicie bezpłatna, wykonujemy ją m.in. w takich miejscowościach województwa dolnośląskiego: Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Jelenia Góra, Bardo, Bielawa, Bierutów, Bogatynia, Boguszów-Gorce, Bolesławiec, Bolków, Brzeg Dolny, Bystrzyca Kłodzka, Chocianów, Chojnów, Duszniki-Zdrój, Dzierżoniów, Gryfów Śląski, Góra, Głogów, Głuszyca, Jawor, Jaworzyna Śląska, Jedlina-Zdrój, Jelcz-Laskowice, Kamieniec Ząbkowicki, Kamienna Góra, Karpacz, Kąty Wrocławskie, Kowary, Kudowa-Zdrój, Kłodzko, Leśna, Lubawka, Lubań, Lubin, Lubomierz, Lwówek Śląski, Lądek-Zdrój, Oleśnica, Świdnica, Zgorzelec. Osuszanie po zalaniu to również jeden z etapów usług, jakie oferuje nasza firma.

Dezynfekcja piwnicy po zalaniu fekaliami województwo dolnośląskie

Awarie związane z kanalizacją należą do kategorii tych bardziej uciążliwych. Niestety, ale wówczas mamy do czynienia nie tylko z przeszkadzającą cieczą, lecz również z licznymi drobnoustrojami, czy też strasznym fetorem. Wylanie fekaliów to sytuacja, z którą mało kto jest w stanie sobie samodzielnie poradzić. Czy czyszczenie po zalaniu fekaliami jest to w takim razie skomplikowane? Otóż nie, ale osoba, która tego nie wykonuje na co dzień, nie posiada stosownego doświadczenia, sprzętu, czy też dedykowanych środków chemicznych, a to podstawa poprawnie wykonanego zabiegu sprzątania po wylaniu fekaliami w woj. dolnośląskim. Od pierwszego telefonu do nas, my już zaczynamy działać. Dopasowujemy skuteczną metodę. Musi być ona adekwatna do tego, co się wydarzyło na miejscu.

Czyszczenie po wybiciu kanalizacji dolnośląskie

Osuszanie po zalaniu na Dolnym Śląsku — piwnice, domy

Jak wykonać profesjonalne osuszanie piwnicy po zalaniu w woj. dolnośląskim. Otóż najpierw należy sobie odpowiedzieć na pytanie, czy naprawdę warto i potrzeba przeprowadzać osuszanie piwnicy po zalaniu. Profesjonalne firmy sprzątające posiadają liczne szkolenia, czy też stosowne certyfikaty, które świadczą o ich kompetencji. Przy osuszania ścian po zalaniu wymagane są pomiary wilgotności ściany. Często stosowanym przez nas sposobem na odkażanie pomieszczeń po awarii kanalizacyjnej jest zamgławianie nadtlenkiem wodoru. Co świadczy o jego skuteczności? Przede wszystkim to, że działa wielowymiarowo, a tego tutaj właśnie potrzebujemy. Sucha mgła po zalaniu zabija niebezpieczne mikroorganizmy oraz neutralizuje nieprzyjemny zapach. Ten drugi aspekt jest tak ważny, ponieważ bardziej go odczuwamy. Smród unoszący się po awarii rur kanalizacyjnych w piwnicy potrafi uprzykrzać życie całej rodziny, czy też mieszkańców budynku mieszkalnego. Zamgławianie wykonujemy z użyciem specjalistycznego sprzętu, czyli generatorów suchej mgły z preparatem, jakim jest nadtlenek wodoru. Jeśli chcecie zamówić tę usługę, zapraszamy do kontaktu telefonicznego 24/7.

Dezynfekcja po zalaniu fekaliami dolnyśląsk

Jak usunąć drobnoustroje po zalaniu piwnicy?

Tak, jak już wspominaliśmy, po wylaniu fekaliów w piwnicy niezbędne jest jej odkażanie. Dezynfekcja po zalaniu fekaliami to etap, o którym nie możemy zapomnieć. Likwidowanie wirusów, bakterii i grzybów to konieczność, gdy mamy do czynienia z różnego typu fekaliami. W ramach świadczonych usług wykonujemy również:

 • kompleksowe sprzątanie po zalaniu Dolnośląskie przez całą dobę;
 • czyszczenie mieszkań po awarii kanalizacji i po fekaliach;
 • dezynfekcja po wylaniu fekaliów w piwnicy Wrocław, Lubin, Karpacz;
 • zamgławianie pomieszczeń po zalaniu nieczystościami;
 • czyszczenie piwnicy po zalaniu we Wrocławiu na rynku starego miasta;
 • ozonowanie po awarii rur;
 • dezodoryzacja po zalaniu fekaliami;
 • ozonowanie pomieszczeń po zalaniu;
 • odkażanie nadtlenkiem wodoru;
 • utylizacja wyposażenia zalanego wodą;
 • osuszanie po zalaniu.

Ozonowanie piwnicy po zalaniu

Ozonowanie po zalaniu — usuwanie nieprzyjemnego zapachu woj. dolnośląskie

Szukasz ozonowania po zalaniu? Na terenie całego Dolnośląska zapraszamy do skorzystania z naszej usługi sprzątanie po zalaniu oraz usuwanie nieprzyjemnych zapachów po wylaniu fekaliów w piwnicy. Dezodoryzacja to zabieg, jaki wówczas wykonujemy. Polega on na neutralizowaniu odoroczynnych substancji za pomocą ozonu . Stosujemy wyłącznie sprawdzone metody ozonowania po zalaniach w celu usunięcia smrodu i nieczystości.

Szukasz pomocy specjalisty? Zadzwoń do firmy Kastelnik

Zamówić tę usługę można dzwoniąc na naszą całodobową infolinię, nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na Twoje wszystkie pytania. Wykonujemy bezpłatną wycenę czyszczenia pomieszczeń po zalaniu w szybkim czasie do 20 minut. Gdy zachodzi do tego potrzeba, dojeżdżamy w tym celu na miejsce zalania. Specjalistyczne usuwanie skutków zalania nieczystościami, czy też wylanie szamba wymaga szybkiego działania, dlatego nie możemy zwlekać z działaniem. Telefon całodobowy – zadzwoń i zapewnij sobie i swoim bliskim bezpieczeństwo!

Kastelnik — bezpieczne sprzątanie po zalaniu w województwie dolnośląskim

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Nasi klienci

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

1
1,0 rating
1 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 1)
Doskonale0%
Bardzo dobrze0%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie100%