Sprzątanie po zalaniu Dębica

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Dezynfekcja i sprzątanie po zalaniu w Dębicy. Jak wygląda odgrzybianie ścian i usuwanie pleśni w zalanym domu? 

Przytrafiło ci się zalanie domu? Przestań bezskutecznie walczyć z mokrymi ścianami! W Twoim mieście już działa firma, która szybko przyjdzie z pomocą. Kastelnik wykonuje błyskawiczne sprzątanie po zalaniu Dębica. Na Podkarpaciu ceny usług tj. dezynfekcja po zalaniu fekaliami, zaczynają się już od 700 zł netto. Sprawdź wiele usług dostępnych dla osób poszkodowanych po wylaniu szamba.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Zadania takie jak likwidacja grzyba ze ściany, czy  kompleksowe osuszanie budynku po zalaniu świadczymy na terenie całego województwa podkarpackiego.

Oferujemy również sprzątanie po wylaniu szamba w powiecie dębickim, w miastach: Brzostek, Pilzno. Co więcej, sprzątanie po wybiciu kanalizacji ekspresowo realizujemy we wszystkich dzielnicach miasta Dębica, np. Osiedle Słoneczne oraz Osiedle Mickiewicza. Sprzątanie pomieszczeń po wybiciu kanalizacji świadczymy przez okrągły rok, także w niedziele i święta – 365 dni.

sprzątanie pomieszczenia po zalaniu Dębica

Jakie są etapy sprzątania po zalaniu fekaliami w Dębicy?

Dezynfekcja po zalaniu to zabieg kompleksowy. Czy zastanawiasz się, jakie są etapy sprzątania po zalaniu w Dębicy? Bez względu na skalę zniszczeń – usuwanie szkód po zalaniu wykonujemy ekspresowo i skutecznie w ciągu 12 godzin od otrzymania zgłoszenia. Całodobowe sprzątanie po wybiciu kanalizacji składa się elementów takich jak:

 • usuwanie nieczystości z posadzki;
 • wynoszenie zalanych przedmiotów do utylizacji;
 • kompleksowe mycie po zalaniu — ścian, podłóg, sufitu;
 • ozonowanie pomieszczeń po zalaniu fekaliami;
 • utylizacja wyposażania.
Jakie są etapy sprzątania mieszkania po zalaniu?

Zdjęcie: ozonowanie zalanego mieszkania Dębica © 2021 Kastelnik

Sprzątanie po zalaniu Dębica — postaw na jakość u Kastelnika

Samodzielne sprzątanie po zalaniu w Dębicy to zadanie trudne i potencjalnie niebezpiecznie dla niewprawionych osób nieposiadających specjalistycznego sprzętu do odkażania zalanego budynku. Fachowe sprzątanie lokalu po zalaniu w Dębicy warto zlecić firmie Kastelnik, działającej na rynku prawie 10 lat. Nasza oferta, w której znajdziesz m. in. interwencyjne usuwanie szkód po zalaniach to wybór komfortu i sposób na szybkie pozbycie się problemu raz na zawsze.

Pracownicy ekipy sprzątającej po zalaniach mają do dyspozycji jakościowe pompy do usuwania wody z piwnicy po zalaniach nieczystościami oraz po wybiciu kanalizacji. Prawie zawsze nasze prace są  uzupełniane o odkażanie po zalaniu za pomocą ozonu. Warto zadbać nie tylko o oczyszczenie powierzchni z nieczystości i fekaliów, ale również o odkażanie pomieszczenia z potencjalnych zarazków i patogenów.

Dezynfekcja po zalaniu fekaliami to sprawa, której nie wolno ci zbagatelizować. Tylko kompleksowe podejście do sprzątania zalanego lokalu sprawi, iż będzie on znów w pełni zdatny do użytkowania. Oferujemy sprzątanie pomieszczeń po zalaniu nie tylko w Dębicy, ale również obsługujemy okoliczne miasta i gminy w woj. Podkarpackim. Sprzątanie po zalaniu zamówisz również z realizacją usługi w mieście Sędziszów Małopolski, Ropczyce, Pilzno, Kolbuszowa.

Jakie są najczęstsze przyczyny zalań w domu?

 • Deszczowa pogoda — wzmożone, nagłe opady deszczu;
 • nieuwaga sąsiadów i niezakręcenie wody w łazience/kuchni;
 • przewiercenie rury od kanalizacji;
 • nieszczelne elementy odprowadzające wodę w sprzętach AGD;
 • niedrożne rury kanalizacyjne;
 • niezabezpieczone drzwi czy okna podczas ulewy;
 • usterki hydrauliczne;
 • stare i zardzewiałe przewody hydrauliczne;
 • wybicie szamba lub kanalizacji.

Co robić po zalaniu mieszkania?

Niezależnie co spowodowało zalanie mieszkania czy piwnicy, należy bardzo szybko podjąć decyzję o działaniu i niwelowaniu skutków zdarzenia.

Usuwanie szkód po zalaniu często wymaga natychmiastowej interwencji. W  pierwszej kolejności, jeśli sytuacja tego wymaga, trzeba wezwać po pomoc służby porządkowe, zwłaszcza straż pożarną. Służby zabezpieczą dotknięty zalaniem dom czy mieszkanie, a także pomogą mieszkańcom w bezpieczny sposób opuścić zalany budynek. Strażacy ekspresowo przeprowadzają pierwsze prace, dzięki którym pozbędziemy się wody z piwnicy.

Niezależnie czy dom mieści się w centrum miasta Dębica, czy na obrzeżach. Oczywiście nie zawsze konieczne jest wezwanie służb interwencyjnych. Strażacy interweniują zwykle przy poważnej awarii sieci wodociągowej lub  podczas klęski żywiołowej. Przy mniejszych awariach najlepiej od razu zadzwonić po techników z firmy DDD. Firma sprzątająca po zalaniu Kastelnik jest dobrym adresem!

Osuszanie domu po zalaniu

Zdjęcie: osuszanie domu po zalaniu © 2023 Kastelnik

Usługi firmy sprzątającej po zalaniu w Dębicy

Po pomocy, jaką uzyskaliśmy od służb mundurowych, należy błyskawiczne poszukać telefonu do specjalisty. Zaleca się szybki kontakt z firmą sprzątającą po zalaniu w Dębicy. Dzięki temu bezpiecznie będzie można przeprowadzić odkażanie lokalu i wrócić do codziennych zajęć.

Pamiętaj, że im dłużej zwlekasz z wezwaniem firmy usuwającej szkody po zalaniu wodą lub fekaliami, tym Twoje straty mogą się powiększać. Z biegiem czasu wilgoć w ścianach, suficie czy podłogach będzie trudniejsza w osuszeniu. Co za tym idzie, zwiększają się koszty wykonania tej usługi. Jak mówi stare przysłowie  — czas to pieniądz — i świetnie sprawdza się w tej sytuacji.

Kastelnik to nie tylko sprzątanie po zalaniu, ale również inne usługi:

 • przeprowadzenie pomiarów mokrej ściany po zalaniu;
 • dezynfekcję po zalaniu fekaliami Brzostek, Pilzno;
 • ozonowanie pomieszczeń po zalaniu wodą;
 • odgrzybianie mokrej ściany i usuwanie pleśni;
 • utylizacje zniszczonego wyposażania.

Jaka jest kolejność prac przy usuwaniu szkód po zalaniu?

Podczas czyszczenia mieszkania po zalaniu wodą lub fekaliami należy przeprowadzić z góry założone czynności. Wszystkie kroki służą profesjonalnemu wykonaniu usługi restytucji mienia i dekontaminacji zalanej piwnicy. Na sprzątanie pomieszczenia po zalaniu Dębica składa się kilka etapów:

 • Po pierwsze — firma sprzątająca po zalaniu w Dębicy przystępuje do wypompowania zalegającej w pomieszczeniu wody. By przyspieszyć ten proces, specjaliści z firmy Kastelnik wykorzystują wysokiej klasy pompy, które w mgnieniu oka poradzą sobie z nieczystościami. Wśród najchętniej wybieranych przez ekspertów sprzętów znajduje się pompa hydrauliczna o dużej przepustowości;
 • w drugim kroku, jeżeli jest taka potrzeba, firma dezynfekująca po zalaniu fekaliami usuwa pozostawiony po powodzi szlam oraz nieczystości bądź właśnie fekalia. Wówczas często używamy pompy zanurzeniowej lub pompy z rozdrabniaczem. To sprzęty niezbędne przy pracach porządkowych ze ściekami;
 • w następnej kolejności usuwamy meble, które uległy uszkodzeniu po zalaniu oraz sprzęty wielkogabarytowe, które mogą utrudniać czyszczenie lokalu. Nasi fachowcy chętnie doradzą, jak zutylizować zniszczone sprzęty lub powiedzą, jak wykonać to samodzielnie, tym samym oszczędzając koszty;

skuteczna pomoc po powodzi w debicy

 • przystępujemy także do czyszczenia suchym lodem przedmiotów, które nie uległy zniszczeniu po zalaniu. Najłatwiej doprowadzić je do ponownej funkcjonalności za pomocą mycia suchym lodem. To nieinwazyjna i bardzo skuteczna metoda odkażania z użyciem CO2 w postaci granulatu o temperaturze -79 stopni C. Wypuszczany  z generatorów pod ciśnieniem suchy lód rozbija cząstki brudu, nie niszcząc powierzchni czyszczonych przedmiotów;
 • ostatnim etapem sprzątania po zalaniu jest dokładne mycie powierzchni płaskich z nieczystości. W zależności od tego, z jakim materiałem na posadzce mamy do czynienia (drewno  beton, kafle) wykorzystujemy odpowiedni sprzęt myjący, np. szorowarka orbitalna, która oczyszcza posadzkę przy pomocy ruchów oscylujących. Dopasowanie urządzeń do zabrudzeń zwiększa skuteczność działania i przyspiesza proces sprzątania zalanej piwnicy lub domu.

Czyszczenie po zalaniu w Dębicy – dlaczego my?

Koszty, z jakimi trzeba się mierzyć, podczas czyszczenia i dezynfekcji po zalaniu w Dębicy są zawsze określane indywidualnie. Czyszczenie po zalaniu w Dębicy przy każdym zleceniu może się różnić. Wszystko zależy od wielkości strat i ilości pracy, jaką musi wykonać firma sprzątająca.

Cena sprzątania piwnicy po zalaniu zaczyna się już od 800 zł i zawiera bezpłatną wycenę oraz dojazd do klienta na miejsce zdarzenia. Dzięki specjalistycznym szkoleniom załogi techników i całodobowym dyżurom w firmie Kastelnik, w szybki i bezpieczny sposób przywrócimy Twój  zalany dom do ponownego użytkowania.

Gdzie nas jeszcze znajdziesz w woj. podkarpackim:

czyszczenie po zalaniu fekaliami dębica

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Oferujemy profesjonalne usługi usuwania szkód wodnych, które obejmują sprzątanie i dezynfekcję po fekaliach. Niezależnie od tego, czy masz pękniętą rurę w kuchni, przelewającą się toaletę w łazience, czy zapchaną kanalizację w piwnicy – możemy pomóc. Zadzwoń do firmy Kastelnik już teraz, aby uzyskać pomoc przy zalaniu domu w Dębicy. Poniżej kilka pytań, które otrzymujemy niemal każdego dnia.

dezynfekcja po fekaliach podkarpackie

Czy ozonowanie po zalaniu jest bezpieczne?

Ozonowanie zalanych pomieszczeń realizowane przez techników Kastelnik, jest zawsze bezpieczne. Usługa dezynfekcji po zalaniu składa się z kilku etapów, a jednym z nich jest właśnie ozonowanie po zalaniu. Ważne przy tym jest, by dobrze przygotować pomieszczenie do odkażania oraz monitorować stężenie ozonu.

Gdzie zamówić sprzątanie po zalaniu?

Dzwoniąc na interwencyjny numer alarmowy, możesz szybko zamówić np. usługę sprzątania po zalaniu, dezynfekcję po wybiciu kanalizacji czy też osuszanie zalanego domu. Telefon alarmowy w wieku firmach czynny jest przez całą dobę.

Kastelnik - dezynfekcja po zalaniu fekaliami Dębica 7/24

W przypadku zalania fekaliami potrzebujesz profesjonalnej firmy sprzątającej, która ma duże doświadczenie w usuwaniu tego typu awarii. Kastelnik oferuje profesjonalną pomoc przy dezynfekcji po zalaniu fekaliami w Dębicy oraz specjalistycznym doczyszczaniu. Usługi dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, aby pomóc Ci naprawić szybko Twoją nieruchomość. Jesteśmy tu dla Ciebie i oferujemy szeroki zakres usług odkażania i czyszczenia po wylaniu szamba, całkowicie dostosowanych do Twoich potrzeb. Przyjedziemy na miejsce, ocenimy szkody i zapewnimy najlepsze rozwiązanie zgodnie z Twoim budżetem. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy zaoferować jakość w przystępnej cenie.

Motto firmy Kastelnik – czas na sprzątanie po zalaniu Dębica!

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%