Sprzątanie po zalaniu Dąbrowa Górnicza

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Dezynfekcja i sprzątanie po zalaniu Dąbrowa Górnicza woj. śląskie. Odgrzybianie ścian i usuwanie pleśni — Kastelnik

Zalanie w domu, mokre ściany i szukasz pomocy? Kastelnik wykonuje błyskawiczne sprzątanie po zalaniu Dąbrowa Górnicza, cena dezynfekcji od 700 zł netto. Usuwanie grzyba ze ściany, pleśni oraz usługi kompleksowego osuszania po zalaniach świadczymy na terenie całego Zagłębia Dąbrowskiego. Czyszczenie po wybiciu kanalizacji realizujemy we wszystkich dzielnicach miasta Dąbrowa Górnicza tj. Mydlice, Gołonóg i Strzemieszyce. Odkażanie drobnoustrojów po wylaniu fekaliów świadczymy przez trzysta sześćdziesiąt pięć dni w roku. Jakie są etapy sprzątania po zalaniu? Czyszczenie po zalaniu w Dąbrowie Górniczej składa się elementów takich jak:

 • usuwanie nieczystości z podłogi;
 • wynoszenie zalanych przedmiotów do utylizacji;
 • kompleksowe czyszczenie po zalaniu — ścian, podłóg, sufitu;
 • ozonowanie pomieszczeń po zalaniu fekaliami;

Sprzątanie pomieszczenia po zalaniu Dąbrowa Górnicza

Sprzątanie po zalaniu Dąbrowa Górnicza — ile kosztuje?

Samodzielne czyszczenie zalanych pomieszczeń to zadanie trudne dla niewprawionych osób bez specjalistycznego sprzętu do odkażania. Profesjonalne sprzątanie pomieszczenia po zalaniu Dąbrowa Górnicza można śmiało zlecić firmie Kastelnik, ceny zaczynają się już od 700 zł netto. Usługi na interwencyjne usuwanie szkód po zalaniach to komfort i szybkie pozbycie się problemu. Pracownicy ekipy sprzątającej po zalaniach mają do dyspozycji pompy do usuwania wody z piwnicy po zalaniu lub z szybu windy. Często prace na specjalistyczne czyszczenie są  uzupełniane dezynfekcją. Warto zadbać więc nie tylko o oczyszczenie powierzchni z nieczystości i fekaliów, ale również o odkażanie. Działania te sprawią, iż zalany kilka dni wcześniej lokal, będzie znów zdatny do użytkowania. Oferujemy sprzątanie pomieszczeń po zalaniach nie tylko w Dąbrowie Górniczej Ząbkowicach, ale również obsługujemy Sławków, Łazy, Siewierz, Mierzęcice i inne lokalizacje woj. śląskiego.

Jakie są najczęstsze przyczyny zalań w domu?

 • Niekorzystna pogoda — wzmożone, nagłe opady deszczu;
 • nieuwaga sąsiadów i niezakręcenie wody;
 • przewiercenie rury;
 • nieszczelne elementy odprowadzające wodę w sprzętach AGD;
 • zatkane i niedrożne rury kanalizacyjne;
 • niezabezpieczone drzwi czy okna;
 • usterki hydrauliczne, czyli rozstrzelenie się rur;
 • stare i zardzewiałe przewody hydrauliczne;
 • wybicie szamba lub kanalizacji.

ozonowanie po zalaniu dąbrowa górnicza

Co robić po zalaniu mieszkania w Dąbrowie Górniczej?

Niezależnie, co jest przyczyną zalania pomieszczeń, ważna jest bardzo szybka decyzja o działaniu. W Dąbrowie Górniczej w pierwszej kolejności może być potrzebna pomoc służb, w tym straży pożarnej, która zabezpieczy dom czy mieszkania, a także pomoże mieszkańcom w bezpieczny sposób ewakuować się z budynku. Strażacy sprawnie przeprowadzają pierwsze prace mające na celu pozbycie się wody z mieszkania czy piwnicy zlokalizowanej nie tylko w Centrum miasta Dąbrowa Górnicza, ale i w Ząbkowicach. Warunkiem przybycia służb interwencyjnych jest awaria sieci wodociągowej poza domem lub klęska żywiołowa.

Usługi firmy sprzątającej po zalaniu Kastelnik

Jednak to dopiero początek prac związanych z czyszczeniem i dezynfekcją po zalaniu fekaliami. Po pomocy, jaką uzyskamy od służb mundurowych, konieczne jest błyskawiczne skontaktowanie się z firmą sprzątającą po zalaniach Kastelnik, tak by, jak najszybciej przeprowadzić odkażanie i wrócić do codziennych zajęć. Dodatkowo im dłużej zwlekamy z wezwaniem firmy usuwającej szkody po zalaniu, tym straty mogą się powiększać. Wilgoć w ścianach, suficie czy podłogach będzie trudniejsza w osuszaniu, a co za tym idzie, zwiększają się koszty samej usługi. W tym wypadku faktycznie — czas to pieniądz. W firmie Kastelnik zamówisz nie tylko sprzątanie po zalaniu, ale również:

 • przeprowadzenie pomiarów mokrej ściany po zalaniu;
 • dezynfekcję po zalaniu fekaliami;
 •  ozonowanie pomieszczeń po zalaniu wodą;
 • odgrzybianie mokrej ściany i usuwanie pleśni;
 • utylizacje zniszczonego wyposażania.

Dezynfekcja po zalaniu fekaliami ozonem

Jaka jest kolejność prac przy usuwaniu szkód po zalaniu w Dąbrowie Górniczej?

Podczas czyszczenia mieszkania po zalaniu wodą lub fekaliami należy przeprowadzić określone czynności. Czyszczenie po zalaniu suchym lodem w Dąbrowie Górniczej to elementy usługi profesjonalnej restytucji mienia i dekontaminacji, a na sprzątanie po zalaniu składa się kilka etapów:

 • Po pierwsze — firma sprzątająca po zalaniu w Dąbrowie Górniczej musi zająć się wypompowaniem zalegającej w pomieszczeniach brudnej wody. By maksymalnie przyspieszyć ten proces, technicy firmy Kastelnik posiadają wysokiej klasy pompy, które błyskawicznie poradzą sobie z nieczystościami i fekaliami. Wśród najbardziej popularnych sprzętów znajduje się pompa hydrauliczna o dużej przepustowości;
 • w drugim kroku, jeżeli jest taka potrzeba, firma dezynfekująca po zalaniach zajmuje się pozostawionym po powodzi szlamem, nieczystościami i fekaliami, które mogły pojawić się przy zalaniu. Może wówczas być potrzeba użycia pompy zanurzeniowej lub pompy z rozdrabniaczem, niezbędnej przy pracach porządkowych ze ściekami;
 • usunięcie mebli po zalaniu oraz sprzętów wielkogabarytowych, które mogą utrudniać czyszczenie łazienki po zalaniu. W tym wypadku fachowcy są w stanie doradzić, jak zutylizować zniszczone sprzęty lub zaproponować, jak wykonać to samodzielnie, tym samym oszczędzając koszty ofiarom zalań czy powodzi;
 • przegląd oraz czyszczenie przedmiotów po zalaniu za pomocą suchego lodu, które nie uległy zniszczeniu i jest szansa na przywrócenie ich do pierwotnej funkcjonalności. Restytucja mienia po zalaniu to zadanie, wbrew pozorom, wydaje się mało istotne, ale specjaliści w mgnieniu oka są w stanie określić, czy dany mebel faktycznie będzie funkcjonalny i będzie bezpieczny dla zdrowia, czy za kilka dni, nie pojawi się na nim groźny dla zdrowia grzyb lub pleśń;
 • ostatnim etapem jest dokładne mycie powierzchni płaskich, w tym oczywiście podłóg. W zależności od tego, z jakim materiałem mamy do czynienia (drewno  beton, kafle) przygotowany do użycia jest inny sprzęt czyszczący, np. szorowarka orbitalna, która oczyszcza teren przy pomocy ruchów oscylujących, co zwiększa skuteczność działania i przyspiesza proces czyszczenia zalanej piwnicy.

czyszczenie po wybiciu kanalizacji

Kastelnik — Dąbrowa Górnicza kontakt 7/24

Koszty, z jakimi trzeba się mierzyć przy procesie czyszczenia i dezynfekcji po zalaniu w Dąbrowie Górniczej są szacowane indywidualnie, w zależności od strat i ilości pracy, jaką musi wykonać firma sprzątająca. Cena sprzątania po zalaniu zaczyna się już od 700 zł i zawiera bezpłatną wycenę. Na szczęście, dzięki specjalistycznym szkoleniom załogi techników i całodobowym dyżurom, można w szybki i bezpieczny sposób przywrócić zalany dom czy pomieszczenia gospodarcze do ponownego użytkowania.

Kastelnik — skuteczne osuszanie i usuwanie szkód po zalaniu Dąbrowa Górnicza.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

0
0,0 rating
0 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 0)
Doskonale0%
Bardzo dobrze0%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%