Sprzątanie po zalaniu Czerwionka-Leszczyny

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu w Czerwionce-Leszczyny. Jak pozbyć się zapachu wilgoci z domu?

Jeżeli jesteś ofiarą zalania mieszkania w Czerwionce-Leszczyny, nie zwlekaj i jak najszybciej skontaktuj się ze specjalistami, którzy szybko pozbędą się nieczystości.

Profesjonalna usługa tj. sprzątanie po zalaniu Czerwionka-Leszczyny, woj. śląskie to nie tylko usuwanie ścieków i dezynfekcja, ale również skuteczne usuwanie zapachu wilgoci. Fachowcy posiadają niezbędny sprzęt, którym szybko są w stanie usunąć nieprzyjemny zapach rozlanych płynów ustrojowych.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Odór wydostający się z kanalizacji można zneutralizować przy pomocy bezpiecznych i ekologicznych metod, takich jak np. ozonowanie pomieszczeń, czyli dezodoryzację przy pomocy silnie stężonego ozonu. Tempo pracy, nowoczesne i niezagrażające zdrowiu metody prac porządkowych oraz dobrze przeszkolona ekipa fachowców DDD, to wyróżniki firmy Kastelnik. W sytuacji kryzysowej – zaufaj przeszkolonym specjalistom.

Usuwanie skutków zalania domu

Usuwanie szkód po zalaniu domu fekaliami można rozpocząć o każdej godzinie.

Czyszczenie garażu po awarii kanalizacji – od czego zacząć

Jednym z częstszych problemów, z jakimi spotykają się mieszkańcy Czerwionki-Leszczyny jest zalania lub podtopienie garażu. Taka usterka generuje mnóstwo problemów. By zminimalizować straty, warto natychmiast skontaktować się fachowcami, którzy metodycznie zajmą się czyszczeniem garażu po wylaniu kanalizacji.

W wypadku, kiedy usterka ma związek z wylaną wodą ściekową, należy działać bezzwłocznie. Ścieki z kanalizacji, to nie tylko woda i nieczystości, ale przede wszystkim siedlisko bakterii i wirusów, które błyskawicznie roznoszą się na całej powierzchni domu czy hali przemysłowej.

Usługi ozonowania

W pierwszej kolejności ekipa fachowców skupia się na całkowym usunięciu wody, kału, piachu i śmieci. Niezbędne do tego są wysokiej klasy pompy przemysłowe dostosowane do usuwania cieczy po wybiciu kanalizacji. Kiedy teren zostanie oczyszczony z cieczy, ekipa sprzątająca przechodzi do kolejnych etapów sprzątania po zalaniu.

Usuwanie wilgoci ze ścian przez techników, usługi czyszczenia podłóg, dezynfekcja mieszkania czy usuwanie grzyba ze ścian, to tylko niektóre z elementów kompletnych działań związanych z porządkami po powodzi czy wylaniu szamba.

Ozonowanie pomieszczeń Czerwionka-Leszczyny – woj. śląskie

Ozonowanie po zalaniu to jedna z najlepszych metod, by całkowicie pozbyć się wirusów, bakterii i grzybów. Ozon, to gaz, który ma silne działanie neutralizujące. Podawany w dużym stężeniu błyskawicznie zdezynfekuje pomieszczenie i usunie nieprzyjemne zapachy kału.

Kastelnik – ozonowanie pomieszczeń – usługi całodobowe 24/7

Technicy przygotowują silnie stężony ozon w generatorach i rozpylają go w kontrolowany sposób na całej zainfekowanej powierzchni. Posiadają przy tym zabezpieczające kombinezony, ale tuż po usłudze ozonowania wystarczy zaledwie 30 minut, by w pełni bezpiecznie znów korzystać z mieszkania czy biura.

Ozon neutralizuje przykre zapachy i jest metodą w pełni ekologiczną. Podczas procesu dezynfekcji nie powstają żadne niebezpieczne substancje wtórne.

Sprzątanie mieszkania po zalaniu Czerwionka-Leszczyny

Dezynfekcja mieszkania po zalaniu fekaliami w Czerwionce-Leszczyny, ul. 3-go Maja.

Usługi firmy Kastelnik dostępne są na terenie całego kraju

Powierzając naszej firmie usługi usuwania zanieczyszczeń kałowych w mieszkaniu czy osuszania mokrych ścian po zalaniu, masz pewność, że specjaliści sprawnie pozbędą się bakterii i wirusów, również tych krążących w powietrzu. Usuwamy grzyba z piwnicy, tworzymy pełną dokumentację działań, a także pomagamy usunąć uszkodzenia, jakie mogły powstać podczas awarii związanych z wodą.

Dla nas dobrze wykonana usługa oznacza zadowolonego klienta. Dbamy również o to, by ceny, jakie proponujemy były jak najbardziej konkurencyjne na rynku, ale przy zachowaniu najwyższych standardów. Dezynfekcja podłogi, transport ADR, drobne usługi remontowe w mieszkaniu, usuwanie skutków powodzi, to tylko niektóre z usług, jakie proponujemy.

Sprzątanie pomieszczenia po zalaniu Czerwionka-Leszczyna

Co zawiera profesjonalne sprzątanie?

Kompleksowa usługa sprzątania po zalaniu zawiera kolejne działania, które niezbędne są, by całkowicie wyeliminować wirusy i bakterie, pozbyć się wilgoci ze ścian i usunąć nieprzyjemne aromaty. Tylko wykwalifikowana kadra jest w stanie błyskawicznie, i gwarantując wysoką jakość usług, oczyścić pomieszczenia z szamba czy dokładnie wysprzątać zalane mieszkanie.

Wśród kolejnych etapów sprzątania po zalaniu znajdują się:

 • usuwanie wody z budynków na terenie całego śląska;
 • ozonowanie pomieszczeń;
 • dezynfekcję piwnic po zalaniu dla spółdzielni mieszkaniowych;
 • dezynfekcję podłogi po odpadach metabolicznych;
 • usługi transportu zniszczonych przedmiotów;
 • ręczne czyszczenie fekaliów z podłóg;
 • usuwanie nieprzyjemnych zapachów;
 • sprzątanie mieszkania po wylaniu fekaliów.

Na terenie całego województwa śląskiego oferuje czyszczenie piwnic po zalaniu wodą i dokładną dezynfekcję po fekaliach i odgrzybianie pomieszczeń.

grzyb na suficie

Usuwanie grzyba ze ściany Czerwionka-Leszczyny i okoliczne miasta.

Osuszanie ścian po zalaniu w województwie śląskim z certyfikatem IICRC

Zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest ochrona życia i zdrowia bliskich. Jednocześnie rozumiemy, że każda usterka to sytuacja kłopotliwa i poszkodowany chce jak najszybciej wrócić do codziennych obowiązków. Dlatego też zespół specjalistów Kastelnik gwarantuje szybkie działanie i najwyższa jakość usług.

Wieloletnie doświadczenie i ciągle szkolenia sprawiają, że forma może pochwalić się, że jako pierwsza w Polsce południowej zyskała certyfikat zawodowy IICRC numer 8680154-2022. Został on pozyskany przez Dorotę Kastelnik, szefową działa osuszania i głównego specjalistę. Jest to jedne z dowodów na jakościowe usługi osuszania budynków zgodne z międzynarodowymi normami.

Kastelnik – usuwanie grzyba ze ścian – usługi całodobowe 24/7

Potrzebujesz pomocy w usuwaniu nieprzyjemnego zapachu po wylaniu fekaliów? A może szukasz specjalistów, którzy pomogą odgrzybić mieszkanie? Skontaktuj się z firmą Kastelnik i dowiedz się, jak jeszcze możemy pomóc. 

Kastelnik – całodobowa firma sprzątająca po zalaniach

Wysokiej jakości, nowoczesny sprzęt oraz ciągle podnosząca swoje kwalifikacje kadra specjalistów stawiają firmę Kastelnik w gronie liderów na rynku usług DDD. Działamy na podstawie światowe metody usuwania zanieczyszczeń po zalaniu. Na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo klienta i kadry sprzątającej, ale również cenimy ekologiczne i zrównoważone sposoby na usunięcie wilgoci, pozbycie się nieprzyjemnych zapachów po wylaniu szamba.

Dekada na rynku sprawia, że technicy Kastelnik mają doświadczenie niemal w każdym miejscu awarii. Działali zarówno u osób prywatnych, jak i przeprowadzali pełną dezynfekcję w dużych halach przemysłowych, bankach, szkołach czy na dworcach kolejowych. Mieli do czynienia z zagrzybionymi piwnicami, zalanymi kałem klatkami schodowymi czy skażonymi biurami.

Dajemy gwarancję wysokiej jakości działań. Wspomagamy klienta przy kompletowaniu dokumentacji do ubezpieczalni, dbamy o minimalizowanie uszkodzeń w zainfekowanych pomieszczeniach i w pełni wykorzystujemy najlepsze metody dezynfekcji.

Śląsk, osuszanie po zalaniu z firmą Kastelnik.

Zamów osuszanie ścian po zalaniu w firmie Kastelnik.

Indywidualne podejście do każdego klienta – usługi klasy premium

Firma Kastelnik działa przez 24h na dobę, siedem dni w tygodniu. Jesteśmy dostępni w sytuacji awaryjnej, a na całodobowej infolinii można szybko uzyskać pomoc fachowca i zgłosić usterkę. Rozwiązujemy przykre problemy związane z wylaniem kanalizacji błyskawicznie, dobierając profesjonalne metody pracy i specjalistyczny sprzęt.

Pracownicy cechują się wysoką kulturą osobistą, pełnym zaangażowaniem oraz indywidualnym podejściem do każdego klienta. Dbamy o jak największy komfort poszkodowanego w awarii, a sprzęt i chemikalia, wykorzystywany podczas prac porządkowych są w pełni bezpieczne dla zdrowia.

Całodobowe czyszczenie posadzek po wybiciu kanalizacji na terenie całego województwa śląskiego:

Szukasz pomocy specjalisty od zalań i potrzebujesz ekipy do sprzątania? Zadzwoń do firmy Kastelnik.

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Poszukując firmy specjalizującej się w sprzątaniu mieszkania po zalaniu postaw na sprawdzonych fachowców, którzy od lat działają na terenie całego Śląska – rodzinną firmę Kastelnik. Proponują usługi sprzątania na najwyższym poziomie i dają gwarancję, że można gruntownie usunąć skutki powodzi, oszczędzając dużą sumę pieniędzy.

FAQ pytania o sprzątanie Czerwionka-Leszczyny

Jak postępować po zalaniu mieszkania?

Pierwszym krokiem przy awarii kanalizacji jest wezwanie służb i zabezpieczenie terenu. Warto od razu kontaktować się ze specjalistami w dziedzinie usuwania zanieczyszczeń, by sprawnie usunąć ścieki, ale również gruntownie przeprowadzić proces dezynfekcji domu. Należy pamiętać, że sprzątanie po zalaniu, to praca dla fachowców posiadających wysokiej klasy pompy, maszyny do czyszczenia suchym lodem czy silne środki chemiczne, w tym owadobójcze.

Czym zdezynfekować zalane fekaliami mieszkanie?

Samodzielne próby dezynfekcji mieszkania mogą nie przynieść oczekiwanych rezultatów – środki dostępne w sklepach na bazie chloru nie są dość silne, by całkowicie wyeliminować bakterie i wirusy. Technicy proponują nowoczesne metody dezynfekcji, takie jak np. ozonowanie mieszkania, czyszczenie przy pomocy suchej mgły czy dekontaminację za pomocą środków chemicznych zawierających czwartorzędowe sole amoniowe.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%