Sprzątanie po zalaniu Czeladź

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu w Czeladzi. Jak wygląda proces odgrzybiania i usuwania pleśni?

Jeżeli jesteś ofiarą zalania mieszkania i borykasz się z powracającym grzybem i pleśnią, skontaktuj się z zespołem specjalistów Kastelnik. Nowoczesna rodzinna firma sprawnie usuwa grzyby oraz stęchliznę ze ścian.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Sprzątanie po zalaniu Czeladź to jedna z najbardziej popularnych usług po wybiciu kanalizacji w woj. śląskim.

Czeladz zalana piwnica

Tak wygląda zalana piwnica w mieszkaniu w Czeladzi.

Ozonowanie pomieszczeń po fekaliach

Usługa usuwania grzyba z zalanego mieszkania jest dostępna przez całą dobę na terenie całego województwa śląskiego, a dzięki bezpłatnej infolinii możesz łatwo skontaktować się z ekipą sprzątającą Kastelnik. Ozonowanie pomieszczeń po fekaliach nie tylko usuwa nieprzyjemne zapachy, ale także skutecznie eliminuje bakterie, które są obecne na rozlanej podłodze.

Do czyszczenia silnych zabrudzeń warto użyć środka chemicznego z atestem

Samodzielne próby usuwania grzyba są mało skuteczne. Dlaczego odgrzybianie mieszkania warto zlecić profesjonalistom? Bo środki chemiczne dostępne w centrach handlowych nie są tak silne, jak chemikalia stosowane przez specjalistów.

Dodatkowo nie jesteśmy w stanie samodzielnie dotrzeć do wszystkich zainfekowanych miejsc ani nie zdezynfekujemy zanieczyszczonego powietrza. Sugerujemy wybór doświadczonych techników, którzy sprawnie pomogą, przeprowadzić kompleksowe sprzątnie po zalaniu mieszkania.

Popularna usługa: odgrzybianie ścian w woj. małopolskim

Wśród etapów, które należy wykonać podczas prac porządkowych, znajdują się m.in.:

 • dokładny pomiar wilgotności w pomieszczeniu;
 • zlokalizowanie grzyba, pleśni czy stęchlizny;
 • dokładny oprysk chemiczny zainfekowanego miejsca;
 • usunięcie zarodków grzybni;
 • dokładna dezynfekcja przy pomocy ozonowania bądź nadtlenku wodoru.

Czyszczenie piwnicy po wybiciu kanalizacji w Czeladzi

Im szybciej skontaktujesz się z firmą usuwającą szkody po zalaniu mieszkania, tym mniejsze straty materialne poniesiesz. W przypadku awarii związanych z wodą w Czeladzi, czas to pieniądz! Firma Kastelnik od lat usuwa nieczystości po wylanych fekaliach, skutki podtopień domów czy garaży za pomocą przemysłowych urządzeń do dezynfekcji.

Fachowcy przeprowadzają również pełną dezynfekcję zanieczyszczonych powierzchni, w tym starych piwnic i strychów. Stawiamy na wysoką jakość sprzętów oraz innowacyjne metody sprzątania po zalaniu.

odgrzybianie po zalaniu Czeladz

Pomiar wilgoci ściany z grzybem.

Dezynfekcja zalanych pomieszczeń Czeladź – usuwanie fekaliów po zalaniu

Sprzątanie po zalaniu w Czeladzi, to wieloetapowe zadanie, które najlepiej powierzyć fachowcom z dziedziny DDD. Bezpiecznie neutralizujemy nieprzyjemne zapachy i oferujemy osuszanie domów dla poszkodowanych w województwie śląskim.

Kompleksowe usuwanie zanieczyszczeń po wylaniu szamba czy usuwanie awarii kanalizacyjnych nie jest pracą prostą i przyjemną. Nieprzyjemny zapach, zanieczyszczenia z rur kanalizacyjnych mogą być zagrożeniem dla zdrowia i życia.

Fachowcy posiadają specjalne stroje ochronne, maski, ale i obuwie chroniące przed kontaktem ze skażoną wodą. Firma Kastelnik zajmuje się usuwaniem szkód zarówno w domach prywatnych, jak i we wspólnotach mieszkaniowych czy na rzecz instytucji państwowych. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że nie ma sytuacji niemożliwych do opanowania, a usunięcie fekaliów, skażonej wody, przeprowadzane jest w sposób błyskawiczny.

Dezynfekcja pomieszczeń Śląsk

Odkażanie mieszkań w woj. śląskim. Dezynfekcja ozonem to sprawdzony sposób nie tylko na wirusy.

Poszukując specjalistów w dziedzinie dezynfekcji pomieszczeń po wylaniu fekaliów Czeladź, warto postawić na lidera w branży. Metodyczne usuwanie ekskrementów, a następnie pełna dezynfekcja jest kluczowym elementem do pełnego uśnięcia efektów zalania.

Firma Kastelnik zajmie się również usuwaniem nieprzyjemnych zapachów, a także pozbędzie się zniszczonych przedmiotów, mebli i sprzętów. Jeśli okaże się, że są one skażone, wówczas w bezpieczny sposób przetransportuje je do wskazanych miejsc. Należy pamiętać, że samodzielne pozbywanie się skażonych przedmiotów jest niezgodne z prawem.

Wśród kluczowych prac przy sprzątaniu po zalaniu niezbędna jest kompletna dezynfekcja, a może być ona wykonana przy pomocy:

 • ozonu, czyli metoda ozonowania po zalaniu;
 • nadtlenku wodoru, który wytwarza tzw. suchą mgłę;
 • środków na bazie czwartorzędowych soli amoniowych.

sprzątanie mieszkania po zalaniu Czeladź

Sprzątanie po zalaniu Czeladź – cennik

Kompletne usuwanie zanieczyszczeń i dezynfekcja po zalaniu obejmuje wiele czynności pobocznych. Są one niezbędne do bezpiecznego pozbycia się toksyn i wirusów. Podstawowa opcja dezynfekcja jednego pomieszczenia rozpoczyna się już od kwoty 800 zł netto.

Jako rodzinna firma sprzątająca specjalizujemy się we wszystkich usługach związanych z usuwaniem awarii po wylaniu szamba. Wśród nich znajduje się również kompletne osuszanie ścian i tynków, ale dezodoryzacja zanieczyszczonych powierzchni.

Działamy od dekady na całym terenie województwa śląskiego i oczyszczanie za pomocą suchego lodu wykonujemy przez siedem dni w tygodniu, dokładnie wtedy, kiedy potrzebuje tego ofiara zalania. Zdajemy sobie sprawę, że awaria wodna nie może czekać! Wśród naszej oferty znajdują się usługi:

 • kompleksowe sprzątanie po zalaniu Czeladź;
 • dezynfekcja mieszkania po fekaliach;
 • czyszczenie powierzchni przy pomocy suchego lodu;
 • odkażanie mieszkania po wylaniu fekaliów lub szamba;
 • odgrzybianie ścian w mieszkaniu;
 • ozonowanie zalanego mieszkania;
 • transport ADR.

Sprzątanie po wybiciu szamba – postaw na specjalistów

Przy awarii szamba liczy się każdą minutę! Woda z zanieczyszczeniami rozprzestrzenia się w błyskawicznym tempie, roznosząc przy tym bakterie kałowe, wirusy i zarazki. Nie należy zwlekać z wezwaniem pomocy. Zaufaniem firmie sprzątającej po zalaniu gwarantuje całkowite pozbycie się nieczystości z podłogi czy klatek schodowych. Jest ono przeprowadzane w sposób bezpieczny i zgodnie z zasadami BHP.

Jako doświadczeni specjaliści w dziedzinie usuwania szkód po zalaniu, firma Kastelnik dysponuje nowoczesnymi urządzeniami do osuszania ścian i tynków. Pozwalają one na szybkie usunięcie wilgoci, a przez to zabezpieczają przed powstaniem grzyba czy pleśni.

Dzięki pomocy specjalistów nie musisz zastanawiać się, jak samodzielnie usunąć skutki powodzi czy zalania. Robimy to szybko i jesteśmy dyspozycyjni przez 24 h na dobę. Doświadczenie i sprzęt sprawia, że nie ma takiej awarii, której nie moglibyśmy usunąć. A Ty możesz bezpiecznie wrócić do swoich obowiązków zakłóconych przez awarię. Działaj szybko, minimalizuj straty i koszty. Postaw na liderów na rynku – firmę Kastelnik.

osuszanie na terenie województwa śląskiego

Osuszanie ścian po zalaniu w woj. śląskim.

Jakie są etapy sprzątania mieszkania po zalaniu w Czeladzi?

Kolejne kroki podczas prac porządkowych po zalaniu są niezbędne, by wykonać je kompleksowo i zgodnie z przepisami BHP. Liczy się nie tylko czas, ale i precyzja działań. Jesteś ofiarą zalania? Zacznij działać od razu! Wezwij fachowców, którzy błyskawicznie przejdą do usuwania skutków wylania fekaliów i pozbędą się toksyn.

Bardzo ważnym krokiem jest bezpieczeństwo ofiar zalania – warto pamiętać o niezwłocznym opuszczeniu skażonego terenu i wezwaniu kadry techników sprzątających.

Fachowcy w trybie pilnym zajmą się:

 • zabezpieczaniem skażonego terenu;
 • usunięciem zniszczonych przedmiotów;
 • odpompowaniem ścieków i usunięciem nieczystości;
 • dokładnym oczyszczaniem zanieczyszczonych powierzchni przy pomocy środków biobójczych;
 • sprzątaniem za pomocy suchego lodu;
 • dogłębną dezynfekcją;
 • usuwaniem toksyn przy pomocy tlenku ozonu;
 • osuszaniem mokrych ścian i tynków;
 • usuwaniem nieprzyjemnych zapachów po fekaliach;
 • drobnymi pracami remontowymi po zalaniu;
 • transportem ADR;
 • usuwaniem alerganów.
Urządzenie do ozonowania

Urządzenie do ozonowania zalanych pomieszczeń.

Osuszanie mieszkania po zalaniu z certyfikatem IICRC

Największym atutem firmy Kastelnik jest ciągła chęć poszerzania swoich umiejętności. Wszystko po to, by sprostać każdemu zleceniu, jakie otrzymujemy! Stąd ciągłe podnoszenie kwalifikacji inwestycja w nowy sprzęt, a przede wszystkim w wiedze i umiejętności naszej kadry techników.

Wśród wielu certyfikatów i szkoleń możemy pochwalić się, że jako jedna z pierwszych firm w południowej Polsce posiadamy certyfikat zawodowy IICRC nr 8680154-2022. Został on uzyskany przez Dorotę Kastelnik głównego specjalistę do spraw osuszania i szefową działu. Potwierdza on wdrażanie innowacyjnych metod w pracach związanych z osuszaniem mur i tynków. Został on przyznany przez Institute of Inspection Cleaning and Restoration Certification.

Masz pytania? Skorzystaj z bezpłatnej infolinii pomocowej dla ofiar zalań i podtopień – znajdziesz nas w całym woj. śląskim:

Osuszanie ścian po awarii kanalizacji Śląsk

Certyfikat IICRC – Dorota Kastelnik.

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Zalana piwnica w Czeladzi? A może szukasz skutecznych sposób na pozbycie się pleśni? We wszystkich tych problemach pomoże firma Kastelik, która już od dekady działa na terenie województwa śląskiego. Skutecznie i szybko usuwa awarie kanalizacji w kamienicy czy domu.

szybka pomoc FAQ

Jaka jest cena sprzątania po zalaniu w Czeladzi?

W zależności od ilości prac, jaką należy wykonać podczas usuwania szkód po zalaniu, zakres cen rozpoczyna się już od 800 zł netto za jedno pomieszczenie. By dokładnie oszacować pełne koszty sprzątania, niezbędna jest wizyta specjalisty.

Czy ozonowanie po zalaniu jest skuteczne?

Metoda dezynfekcji pomieszczeń po zalaniu przy pomocy ozonu, to jeden z najbezpieczniejszych sposobów usuwania zarazków oraz bakterii po fekaliach. To jeden z niezbędnych etapów sprzątania, który gwarantuje pełne odkażenie pomieszczeń i usunięcie nieprzyjemnych zapachów po ściekach z rur kanalizacyjnych.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%