Sprzątanie po zalaniu Czechowice-Dziedzice

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu w Czechowicach-Dziedzicach. Jak wykonać dezynfekcję po wylaniu fekaliów w domu

Co zrobić po zalaniu domu fekaliami? Jak szybko pozbyć się nieczystości po wylaniu rur kanalizacyjnych? Jeżeli mierzysz się z problemem dezynfekcji fekaliów i szukasz usługi tj. sprzątanie po zalaniu Czechowice-Dziedzice woj. śląskie, skontaktuj się ze specjalistami z firmy Kastelnik!

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Wysoko wykwalifikowana kadra sprzątająca już kilka godzin po awarii usunie skutki wylania szamba. Gruntowna dezynfekcja mieszkań, to także wypompowywanie wody z piwnicy oraz osuszanie mokrych ścian i tynków.

Co możesz zamówić w firmie Kastelnik?

 • Sprzątanie mieszkań, które zostały dotknięte powodzią,
 • Utylizację przedmiotów skażonych biologicznie na terenie całego kraju,
 • Czyszczenie specjalistyczne suchym lodem,
 • Usługi czyszczenia fekaliów,
 • Czyszczenie posadzek po wylaniu szamba.

Dezynfekcja mieszkań i piwnic po zalaniu, wybiciu szamba – Kastelnik

Stosujemy stuprocentowo bezpieczne środki chemiczne i oferujemy dezynfekcję piwnicy po wylaniu fekaliów z szamba. Wieloetapowe prace porządkowe po zalaniu, to ręczne czyszczenie zanieczyszczonych powierzchni, trwałe usuwanie nieprzyjemnych zapachów po wylaniu ścieków czy użycie atestowanych środków biobójczych do odkażania zalanych powierzchni.

Wśród metod stosowanych podczas usuwania awarii kanalizacji znajdują się również ekologiczne prace porządkowe przy pomocy ozonu, czwartorzędowych soli amoniowych czy popularne zamgławianie nadtlenkiem wodoru. Sprzątamy zakłady przemysłowe i mieszkania prywatne. Oferta firmy sprzątającej Kastelnik obejmuje również wywóz odpadów i utylizację mebli.

piwnica w trakcie sprzątania

Czyszczenie po wybiciu kanalizacji w Czechowicach-Dziedzicach często wymaga osuszenia ścian.

Jeżeli poszukujesz firmy, która fachowo przeprowadzi dezynfekcję pomieszczeń po zalaniu, postaw na Kastelnika. Po zatkaniu kanalizacji liczy się czas interwencji. Wśród proponowanych metod dekontaminacji pomieszczeń znajduje się ozonowanie po zalaniu składające się z kilku etapów:

 • usuwanie zanieczyszczeń po awarii rur kanalizacyjnych;
 • specjalistyczny pomiar wilgoci;
 • wywóz zniszczonych mebli i sprzętów;
 • dezynfekcja zainfekowanych pomieszczeń;
 • osuszanie mokrych ścian po zalaniu.

Oferujemy utylizację przedmiotów skażonych biologicznie

Wieloletnie doświadczenie w branży stawia firmę Kastelnik w roli lidera jeśli chodzi o skuteczne metody dezynfekcji mieszkań po zalaniu fekaliami. Nowoczesne i ekologiczne sposoby usuwanie zanieczyszczeń po wylaniu szamba, to m.in. ozonowanie pomieszczeń czy używanie nadtlenku wodoru. Niezbędnym elementem przy sprzątaniu po zalaniu jest również kompleksowe osuszanie mokrych ścian i tynków.

dezynfekcja za pomocą Virkon S

Virkon S – skuteczny środek przeznaczony jest do dezynfekcji zalanych fekaliami pomieszczeń.

Sprzątanie mieszkań po zalaniu fekaliami w woj. śląskim

Dowiedz się więcej poprzez bezpośredni kontakt telefoniczny lub poprzez wypełnienie formularza kontaktowego. Śląska specjalistyczna firma sprzątająca świadczy usługi czyszczenia nie tylko miejsc publicznych, ale również urzędów miejskich i placówek oświatowych.

We wszystkich tych budynkach dochodzi przecież do awarii kanalizacji i zalania, a wiele nieruchomości ma przecież piwnice. Czyścimy piwnice po fekaliach i innego rodzaju nieczystościach. Pełną dezynfekcją zajmujemy się od 2013 roku, a to solidny bagaż doświadczeń w zakresie usług DDD i specjalistycznego sprzątania.

Czyszczenie po wybiciu kanalizacji w Czechowicach-Dziedzicach

Zalana piwnica czy zagrzybiały strych to miejsce, gdzie rozwijają się grzyby, wirusy i bakterie. To siedlisko chorób! Niezwłocznie należy skontaktować się ze specjalistami w dezynfekcji powierzchni, by całkowicie zneutralizować skutki zalania mieszkania.

Woda z kanalizacji zawierająca bakterie kałowe stanowi zagrożenie dla zdrowia Twojego i Twoich bliskich. Nie zwlekaj i nie trać czas na samodzielne próby dezynfekcji. Są one zazwyczaj nieskuteczne. Zamów czyszczenie po wybiciu kanalizacji Czechowice-Dziedzice w domu wraz z odkażaniem podłóg.

dezynfekcja po zalaniu Czechowice-Dziedzice

Jakie są etapy sprzątania po zalaniu Czechowice-Dziedzice?

Kompleksowe sprzątanie po zalaniu, to wieloetapowa praca techników. Doświadczona kadra wie, że brak jednej z faz sprzątania może być kluczowa. Jej brak sprawi, że dezynfekcja czy czyszczenie powierzchni po zalaniu będzie nieskuteczne. Ofiary zalania mieszkania muszą stanąć w obliczu chaosu, a także rozpocząć prace porządkowe.

Popularna usługa: odgrzybianie ścian w woj. małopolskim

Specjaliści w trybie natychmiastowym wprowadzą kolejne etapy sprzątania mieszkania po zalaniu Czechowice-Dziedzice, pamiętając przy tym o zasadach BHP. Osuszanie mokrych ścian czy dogłębne usuwanie grzyba z zalanych miejsc, to tylko niektóre z etapów prac porządkowych po wylaniu fekaliów w domu.

Metodyczne działania firmy Kastelnik sprawiają, że osoba poszkodowana podczas zalania może zaoszczędzić czas i pieniądze. Firma skrupulatnie przeprowadzi oględziny zalanych miejsc i zaproponuje najefektywniejsze metody sprzątania po zalaniu. Bezpłatna analiza miejsca awarii i całodobowy kontakt ze specjalistami, to atuty firmy. Specjalizuje się ona m.in. w pracach porządkowych polegających na:

 • usunięciu zniszczonych mebli;
 • zabezpieczenie terenu;
 • wypompowanie ścieków i nieczystości;
 • czyszczenie ścian po zalaniu;
 • pełna dezynfekcja i dezodoryzacja;
 • transport ADR;
 • pomoc w kompletowaniu dokumentów do ubezpieczalni.

Problem zalanego mieszkania czy wylanego szamba należy niezwłocznie zgłosić do specjalistów i działać szybko. Im prędzej fachowcy przejdą do zadań porządkowych, tym więcej mebli czy sprzętów można uratować. Należy jednak pamiętać, że woda z kanalizacji zawiera w sobie groźne bakterie i wirusy, więc jeśli specjalista orzeknie, że dany przedmiot jest niezdatny do użycia, najlepiej poddać go bezpiecznej utylizacji w wyznaczonych miejscach.

Tym zadaniem również zajmuje się wyspecjalizowana w sprzątaniu po zalaniu firma. Zapewnia ona transport ADR, a także wywozi zniszczone przedmioty w odpowiednie miejsca. Wyrzucanie zniszczonych sprzętów w niewyznaczonych miejscach jest karane wysokimi mandatami i stanowi zagrożenie dla zdrowia. Wybór specjalistów pozwoli na szybkie usunięcie szkód spowodowanych przez wylanie wody z kanalizacji.

pomiar wilgotności zalanej ściany

Miernik wilgoci zalanej ściany to podstawa specjalistycznego sprzątania w zalanym domu.

Odgrzybianie ścian po zalaniu Czechowice-Dziedzice, woj. śląskie

Interesuje Cię odgrzybianie Czechowice-Dziedzice? Wśród problemów, jakie pojawiają się po zalaniu mieszkania czy podtopieniu garażu, są grzyby i stęchlizna. To niezwykle niebezpieczne dla zdrowia zmiany, które wypływają na organizm człowieka. Mogą powodować szereg schorzeń, takich jak zatrucia, biegunki, problemy a oddychaniem, astma, podrażnienia i alergie skórne, mogą wpływać na pogorszenie się nastroju, depresję, a także prowadzić do pojawienia się schorzeń onkologicznych czy chorób układu krążenia.

Długotrwałe przebywanie w miejscach zainfekowanych przez grzyby może nawet powodować śmierć. Warto pamiętać, że grzyby rozwijają się nie tylko w ciepłych i wilgotnych miejscach, ale również w chłodnych piwnicach czy słabo wentylowanych pomieszczeniach, typu spiżarnie czy schowki. Źle przeprowadzona dezynfekcja sprawi, że grzyby bardzo szybko znów zaczną się rozwijać.

zniszczone przez wodę przedmioty

Zniszczone przez awarię kanalizację przedmioty często wymagają utylizacji.

Jedną z najskuteczniejszych metod usuwania grzybów, ale również dezynfekcji mieszkania z wirusów, bakterii czy toksyn, jest ozonowanie pomieszczeń przy pomocy wysoko stężonego ozonu. Ma on silne działanie neutralizujące i jest tworzony w specjalnych generatorach ozonu.

Ekologiczna i szybka metoda pozbywania się zarazków i grzybów proponowana jest przy zalaniu mieszkania fekaliami czy przy problemach z nieszczelną kanalizacją. Ozon usuwa nieprzyjemne zapachy, jakie pozostają po wylaniu szamba, a także trwale pozbywa się alergenów i roztoczy.

Osuszanie ścian i tynków w Czechowicach-Dziedzicach

Jednym z najważniejszych etapów usuwania skutków zalania jest gruntowne osuszanie ścian i tynków. Prócz pełnej dezynfekcji czy dokładnego wyczyszczenia powierzchni zainfekowanych przez ścieki, to właśnie dbałość o dokładne uśnięcie wilgoci z murów daje gwarancje pozbycia się grzybów czy pleśni. Wilgoć w ścianach może być również przyczyną naruszenia konstrukcji, a w konsekwencji może doprowadzić do dużych zniszczeń.

By skutecznie pozbyć się wilgoci ze ścian, należy zastosować przemysłowe osuszacze specjalnie dopasowane do materiałów i powierzchni murów i ścian. Wśród nich znajdują się osuszacze absorpcyjne, podposadzkowe, iniekcyjne czy kondensacyjne.

Specjaliści dopasowują je również do warunków pogodowych – opadów, temperatury powietrza. Czas osuszania murów szacuje się nawet do kilku tygodni, w zależności od zawilgotnienia ścian.

certyfikat, osuszanie śląskie

Usługi sprzątania z certyfikatem firmy Kastelnik – osuszanie mieszkań po awarii kanalizacji.

Osuszanie domu po zalaniu z certyfikatem IICRC

Kadra Kastelnik stale podnosi kwalifikacje zawodowe, biorąc udział w licznych kursach, a także zdobywając kolejne, światowe certyfikaty. Wśród nich znajduje się certyfikatem zawodowy IICRC nr 8680154-2022, który uzyskała szefowa działu osuszania – Dorota Kastelnik.

Potwierdza on, że prace wykonywane przez firmę Kastelnik prowadzone są na światowym poziomie, zgodnie z międzynarodowymi standardami. Inwestycja w wysokiej jakości sprzęt i nowoczesne metody sprzątania po zalaniu stawiają firmę Kastelnik w roli lidera na rynku i pozwala realizować nawet najbardziej wymagające prace porządkowe.

Sprzątanie po zalaniu także w innych miastach woj. śląskiego:

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Fachowa pomoc przy usuwaniu skutków zalania mieszkania czy domu, to najlepsze inwestycja. Natychmiastowe usunięcie zanieczyszczeń, pełna dezynfekcja i wysokiej jakości sprzęt, to tylko niektóre zalety. Postaw na sprawdzone metody.

Sprzątanie zalanego mieszkania, piwnicy.

Jak przeprowadzić utylizację po zalaniu?

Jeżeli jesteś ofiarą zalania mieszkania, pewnie zastanawiasz się, jak bezpiecznie i zgodnie z prawem pozbyć się zniszczonych przedmiotów. Skontaktuj się ze specjalistami, którzy nie tylko ocenią stan zniszczenia, ale i pomogą przewieźć i zutylizować niebezpieczne dla zdrowia i życia sprzęty. Pamiętaj, że za wyrzucanie w niedozwolony sposób sprzętu RTV czy AGD grożą wysokie grzywny.

Jak osuszyć mokre ściany po zalaniu?

Po zalaniu mieszkania ściekami konieczne jest nie tylko dokładne oczyszczenie i dezynfekcja pomieszczeń, ale również prawidłowe usunięcie wilgoci z murów i tynków. Przemysłowe osuszacze, jakie posiadają  firmy branży DDD, dopasowane są do rodzaju osuszanej powierzchni, stopnia zawilgocenia i materiału. Tylko pomoc specjalistów gwarantuje usługę na najwyższym poziomie.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%