Sprzątanie po zalaniu Cieszyn

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu Cieszyn. Jak wygląda odgrzybianie i usuwanie pleśni ze ściany?

Zastanawiasz się, jak przebiegają prace porządkowe po zalaniu mieszkania? Zespół specjalistów z firmy Kastelnik oferuje gruntowne sprzątanie po zalaniu Cieszyn. Usługa odgrzybiania mokrych ścian dostępna na terenie powiatu cieszyńskiego przez dwadzieścia cztery godziny na dobę. Czas realizacji zlecenia ma ogromne znaczenie dla Twojego zdrowia.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Nasza firma pomoże przeprowadzić porządki na terenie zalanego mieszkania, a także dezynfekcję po wylaniu fekaliów. Skuteczne odkażanie zanieczyszczonych biologicznie miejsc wymaga sprzętu, a także skutecznych środków biobójczych. Odgrzybianie mokrej ściany to następujące etapy:

 • pomiar wilgotności;
 • lokalizacja źródła powstania grzyba;
 • oprysk chemiczny ściany;
 • usunięcie zarodników grzyba;
 • dezynfekcja pomieszczeń za pomocą ozonu lub suchej mgły.

sprzątanie pomieszczeń po zalaniu Cieszyn

Im szybciej skontaktujesz się z nami, tym szybciej wykonamy usuwanie szkód po zlaniu. Nasz wykwalifikowany zespół ekspertów rozpocznie  prace nawet w dzień zgłoszenia. Czas to pieniądz, więc nie zwlekaj i zadzwoń na całodobową infolinię Kastelnik. Jesteśmy chętni, by pomóc usunąć nieczystości po fekaliach oraz wydezynfekować pomieszczenie.

Sprzątanie po zalaniu Cieszyn – cennnik 2023

Kompleksowe sprzątanie po zalaniu w Cieszynie obejmuje wiele różnych czynności, a podstawowa dezynfekcja zaczyna się od 800 zł. Jesteśmy rodzinną firmą z dziesięcioletnim stażem specjalizującą się w osuszaniu zalanych domów, ale nie tylko.

Przeprowadzamy specjalistyczne czyszczenie suchym lodem przez 7 dni w tygodniu, dopasowując się do grafika klienta. Rozumiemy, że awaria kanalizacji nie może czekać. Cennik na dokładne sprzątanie zalanych budynków w 2023 obejmują usługi:   

 • sprzątanie domu po zalaniu, przy użyciu silnych środków biobójczych;
 • czyszczenie suchym lodem skażonych powierzchni;
 • odkażanie po wylaniu fekaliów i nieczystości;
 • odgrzybianie mokrej ściany; 
 • usuwanie pleśni ze ściany łazienki;
 • ozonowanie pomieszczeń
 • neutralizowanie nieprzyjemnych zapachów po awarii szamba;
 • utylizacja zniszczonych przez wodę sprzętów. 

Sprzątanie po wybiciu szamba w Cieszynie – zaufaj fachowcom

Zdajemy sobie sprawę, że podczas awarii szamba liczy się czas. Ogólnie wiadomo, iż im szybciej przejdziemy do sprzątania po wylaniu szamba w Cieszynie, tym poszkodowany poniesie mniejsze straty finansowe. Nasza firma sprzątająca po zalaniu oferuje interwencyjny telefon, który konsultanci odbierają przez całą dobę. Jest to najlepsza alternatywa do samodzielnego pozbycia się nieczystości z podłogi oraz wilgoci ze ścian i tynków.

Jako profesjonaliści dysponujemy urządzeniami kondensacyjnymi do osuszania budynków, które szybko usuną wilgoć ze ścian. Z naszą pomocą, nie musisz zastanawiać się, jak samodzielnie usunąć grzyba ze ścian. Jesteśmy tu po to, by Ci pomóc! Naszym atutem jest doświadczenie, dzięki niemu gwarantujemy skuteczne metody na usuwanie skutków zalania domu. To pozwala na szybkie suszenie ścian po powodzi i bezpieczny powrót do codziennych prac. 

sprzątanie domu po zalaniu w Cieszynie

Zdjęcie: sprzątanie domu po zalaniu w Cieszynie © 2023 Kastelnik

Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej – Kastelnik 7/24

Stawiamy na bezpośredni kontakt z klientem, bo wiemy, że wspólnie możemy szybko rozwiązać problem zalanego mieszkania czy awarii kanalizacji. Skutki usterkę mogą mieć znaczący wpływ nie tylko na domowy budżet, ale także na zdrowie. Bezpłatna ekspertyza pozwala na zapoznanie się z metodami prac porządkowych oraz z kosztorysem usługi. 

firma sprzątająca

Osuszanie zalanych budynków  – doświadczenie od 2013 r. 

Jednym z najważniejszych etapów sprzątania po zalaniu jest osuszanie  mokrych ścian. Kiedy mamy pewność, że w tynkach i ścianach nie ma wilgoci, wówczas możemy mówić o zakończeniu prac. Nieskuteczne wysuszenie ścian prowadzi do pojawienia się grzyba, pleśni czy stęchlizny.

Czynniki te są niebezpieczne dla naszego zdrowia i w takim pomieszczeniu nie wolno przebywać. W zależności od stopnia zalania, nasi technicy dobierają jedną z poniższych metod osuszania ścian i mokrych tynków.

 • osuszanie ciśnieniowe;
 • osuszanie absorpcyjne;
 • osuszanie kondensacyjne;
 • osuszanie podciśnieniowe.

odgrzybianie zalanej ściany

Odgrzybianie Cieszyn – jak szybko i bezpiecznie pozbyć się grzyba na ścianie?

Jeżeli zauważyłeś, że na ścianach mieszkania czy piwnicy pojawił się grzyb lub pleśń – działaj szybko. Odgrzybianie ścian Cieszyn to kolejna z niezbędnych czynności przy sprzątaniach po zalaniu. Dlaczego? Pleśń, grzyby czy stęchlizna znacząco wpływają na stan naszego zdrowia. Związki te mogą powodować szereg chorób, w tym:

 • zatrucia;
 • choroby skóry;
 • choroby układu oddechowego;
 • zaostrzenie się astmy;
 • schorzenia mięśnia sercowego;
 • mdłości, biegunki, wymioty.

Nawet jeśli samodzielnie próbujesz usunąć grzyb lub pleśń, pamiętaj – nigdy nie masz gwarancji pełnej neutralizacji skażonych powierzchni. Nasze sprawdzone metody dezynfekcji są w stanie całkowicie zlikwidować wirusy, grzyby oraz bakterie. Postaw na firmę Kastelnik i a dowiesz się, dlaczego ozonowanie po zalaniu jest najskuteczniejszą metodą dezynfekcji i dezodoryzacji. 

Pozostałe miasta z woj. śląskiego:

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Zalana piwnica w domu? Wybierając usługi firmy naszej firmy, szybko możesz zlikwidować pleśń na ścianach. We wszystkich miastach na terenie woj. śląskiego świadczymy kompleksowe usługi polegające na skutecznym usuwaniu szkód po awarii kanalizacji w budynku. Mieszkańcy Cieszyna często pytają o następujące tematy.

Jaka jest cena sprzątania po zalaniu?

Zakres cen sprzątania po zalaniu zależy od wielu czynników, w tym m.in. od stopnia zalania, ilości wody na podłodze oraz metod, jakie będzie trzeba wdrożyć, by przywrócić stan pierwotny. Koszty de sprzątania po zalaniu zaczynają się od kilkuset złotych wzwyż, ale cena podstawowej usługi dezynfekcji mieszkania po zalaniu to 800 zł netto. 

Czy ozonowanie po zalaniu jest bezpieczne?

Ozonowanie pomieszczeń realizowane przez solidnych fachowców, jest bezpieczne. Usługa odkażania po zalaniu składa się z wielu etapów, a jednym z nich jest właśnie ozonowanie. Ważne przy tym jest, by dobrze zabezpieczyć pomieszczenia do odkażania oraz stale monitorować stężenie ozonu.

 

czyszczenie suchym lodem po wybiciu kanalizacji

Zdjęcie: urządzenie do czyszczenia suchym lodem Cold Jet © 2021 Kastelnik

 

 

Czyszczenia po wybiciu kanalizacji w Cieszynie - certyfikat IICRC

Mamy wieloletnie doświadczenie w pracy z zalanymi mieszkaniami i dokładnie wiemy, co należy zrobić po awarii w domu. Zmagasz się z zalanym mieszkaniem? Postaw na najlepszych fachowców i wybierz firmę, która na pierwszym miejscu stawia bezpieczeństwo. Czyszczenie po wybiciu kanalizacji w Cieszynie to usługa realizowana często w połączeniu z osuszaniem budynku. Cenimy wysokie standardy usług, stąd ciągły nacisk na rozwój, a także certyfikowane metody pracy. Posiadamy certyfikat zawodowy IICRC – numer 8680154. W mgnieniu oka wyczyścimy Twój dom po zalaniu.

Inne usługi związane z zagrzybioną ścianą: Odgrzybianie w województwie małopolskim

Kastelnik – czas na sprzątanie po zalaniu w Cieszynie!

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%