Sprzątanie po zalaniu Ciechanów

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu w Ciechanowie. Jak usunąć wodę z zalanej piwnicy? Pomoc przy usuwaniu szkód po awarii kanalizacji 

Zalane mieszkanie w Ciechanowie? Specjalistyczne usługi na sprzątanie po zalaniu Ciechanów woj. mazowieckie to prace, które wykonujemy za pomocą urządzeń do osuszania oraz poprzez zastosowanie profesjonalnych produktów chemicznych. Czyszczenie po wybiciu kanalizacji nie obejdzie się bez przestrzegania zasad BHP i zastosowania odpowiednich technik dezynfekcji.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Podczas usuwaniu skutków wylania szamba istotne jest również, aby pozbyć się jak najszybciej groźnych związków, dlatego warto zadzwonić od razu na całodobową infolinię telefoniczną Kastelnik. U nas zawsze, podczas pierwszego kontaktu można otrzymać bezpłatnie wycenę usunięcia szkód po powodzi.

Dezynfekcja po wybiciu szamba nie może obyć się bez zabezpieczenia środkami ochrony osobistej. Polecamy sprzątanie po zalaniu na terenie całego Ciechanowa, a m.in. w: Kargoszyn, Gostków, a także Cichowo i Żuławy.

sprzątanie pomieszczenia po zalaniu Ciechanów

Sprzątanie po zalaniu Ciechanów – jak działa motopompa szlamowa?

Istnieją przypadki, gdzie jednostki Straży Pożarnej nie tylko gaszą pożary, ale i również walczą z żywiołem, jakim jest woda. Gdy mamy do czynienia z cyklicznymi powodziami ekspresowymi, czyli takimi, które powstają ze względu na ulewne deszcze, niestety, ale ilość pracy wówczas może być tak duża, że w pierwszej kolejności Straż Pożarna pomagać będzie w sytuacjach zagrożenie życia i zdrowia.

Może być tutaj konieczne wypompowywanie wody samodzielnie lub z pomocą profesjonalnej firmy. Urządzeniem, które jest niezbędne do skutecznego pozbycia się wody z zalanego mieszkania, jest motopompa. 

Usuwanie wody z piwnicy po zalaniu – osuszanie budynku

Gdy do naszej piwnicy dostanie się zanieczyszczona woda, musimy jak najszybciej się jej pozbyć. Osuszanie budynku zaczynamy od usługi takiej jak usuwanie wody z piwnicy po zalaniu. Pomoże to na pewno w uniknięciu konsekwencji zawilgocenia ścian i degradacji budynku. Szlamowa motopompa nie tylko wypompowuje wodę, ale również inne nieczystości. Warto tutaj wspomnieć także o tym, że sprzęt ten musi być dostosowany do warunków panujących na miejscu zdarzenia, ponieważ przy dużych powodziach ważne, by pompa była tzw. zanurzeniowa.

Profesjonalne urządzenie powinno posiadać kosz ssawny, który będzie hamował zanieczyszczenia, by nie dostały się do silnika. Motopompę należy używać zgodnie z instrukcją pochodzącą od producenta, zapewni nam to bezpieczeństwo pracy. Podstawą efektywnej pracy pompy jest odpowiednie jej ustawienie, na płaskiej powierzchni, tak aby nic nie utrudniało jej pracy.

Profesjonalne firmy sprzątające po zalaniu powinny przed każdym zastosowaniem sprawdzić każde urządzenie, by zapewnić godne warunki pracy pod względem BHP. W celu zamówienia czyszczenia po zalaniu – zadzwoń pod infolinię 24/7 przedsiębiorstwa Kastelnik. 

Osuszanie po zalaniu Ciechanów

Zdjęcie: osuszanie budynku po zalaniu Ciechanów © 2023 Kastelnik

Dezynfekcja po zalaniu fekaliami Ciechanów – groźne grzyby i pleśń

Po usunięciu wody z zalanej piwnicy musimy zmierzyć się z odkażaniem pomieszczeń. Dezynfekcja po zalaniu fekaliami Ciechanów polega ono na likwidowaniu niebezpiecznych drobnoustrojów takich jak: wirusy, bakterie i grzyby i pleśń. Czynność ta jest istotna przede wszystkim w przypadku styczności z nieczystościami, czy fekaliami.

Pamiętać się powinno o tym, że metoda, jaką zastosujemy, musi być nie tylko skuteczna, ale też bezpieczna w stosowaniu. Dezynfekcja ozonem to idealny sposób na odkażenie dużych, jak i małych przestrzeni. Technicy z firmy Kastelnik wykonują ten zabieg z użyciem przemysłowych generatorów ozonu o mocy nawet 240 g./h. Jeśli chcesz zamówić tę usługę, skontaktuj się z nami!

Specjalistyczne usuwanie skutków zalania Kastelnik 

 • dogłębne sprzątanie po zalaniu w Ciechanowie;
 • wieloetapowe czyszczenie po wybiciu szamba na Mazowszu;
 • osuszanie pomieszczeń po awarii kanalizacji;
 • dezynfekcja po wylaniu nieczystości;
 • wypompowywanie wody po powodzi;
 • dezynfekcja po zalaniu fekaliami;
 • ozonowanie pomieszczenia po zalaniu;
 • utylizacja skażonych mebli;
 • sprzątanie po wybiciu kanalizacji;
 • dezynfekcja mieszkań, usuwanie fetoru po fekaliach.

Jak usunąć drobnoustroje po zalaniu pomieszczenia?

Jak wygląda gruntowne czyszczenie po zalaniu Ciechanów? Profesjonalne firmy sprzątające, świadczą   usługi dezynfekcji po zalaniach przez 365 dni w roku. Kastelnik dokłada wszelkich starań, by podczas pracy były przestrzegane zasady BHP, a także wszelkie normy bezpieczeństwa pracy na specjalistycznych urządzeniach.

Do usuwania szkodliwych drobnoustrojów można zastosować atestowane środki chemiczne oraz nowoczesne metody odkażania m.in. czyszczenie suchym lodem po zalaniu, ozonowanie piwnic lub zamgławianie pomieszczeń mieszkalnych. 

Znajdziesz nas także w:

czyszczenie po wybiciu kanalizacji w ciechanowie

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Starając się odpowiedzieć na liczne pytania odnośnie do usuwania szkód po zalaniach, pragniemy poniżej udzielić kilku najważniejszych informacji. Oczywiście zawsze zachęcamy również do wysłania wiadomości e-mail lub kontaktu telefonicznego.

Czy po zalaniu muszę wzywać Straż Pożarną?

Gdy mamy do czynienia z małą ilością wody nie ma potrzeby dzwonienia do Straży Pożarnej, która zajmuje się pomocą osobom, gdzie istnieje bezpośrednie zagrożenie życia. Do usuwania skutków zalania możemy zatrudnić firmę wykonującą usługę sprzątanie po zalaniu. 

Czy dezynfekcja po zalaniu usuwa drobnoustroje?

Zabieg odkażania po zalaniu polega na likwidacji niebezpiecznych dla zdrowia mikroorganizmów. Wykonywać możemy je z zastosowaniem zamgławiania suchą mgłą, czy też ozonowania. Najlepiej w tym celu zatrudnić profesjonalną ekipę.

Czyszczenie po wybiciu szamba Ciechanów – Kastelnik 7/24

Zalanie fekaliami domu to poważny problem dla większości mieszkańców. Dziś dużo osób zamawia usługi na usuwanie szkód po wybiciu szamba w Ciechanowie wraz z odkażaniem. Zebranie nieczystości, utylizacja zalanych przedmiotów oraz wszystkie inne etapy procesu sprzątania wykonywane są we wszystkich dzielnicach miasta. Nie pozwól, by pleśń i grzyby zagroziły zdrowiu Twojemu i bliskich osób. Zadzwoń i zapytaj o usługi usuwania szkód po zalaniach u profesjonalistów.

Kastelnik — całodobowe sprzątanie po zalaniach w Ciechanowie.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  0,0
  Rated 0,0 out of 5
  0,0 out of 5 stars (based on 0 reviews)
  Excellent0%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%