Sprzątanie po zalaniu Chrzanów

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu w Chrzanowie. Postępowanie w przypadku wybicia kanalizacji w domu. Jak dezynfekować po fekaliach?

Kastelnik to firma o ugruntowanej pozycji, specjalizująca się w dezynfekcji pomieszczeń po rozlaniu fekaliów. Wyłącznie pomoc specjalistów pomoże nam w usunięciu nieczystości po wybiciu kanalizacji. Sprzątanie po zalaniu Chrzanów jest usługą, która ma na celu zlikwidowanie przykrego zapachu. Gruntowne czyszczenie wszystkich powierzchni jest konieczne, by mieszkanie po wylaniu fekaliów odzyskało swoją świetność.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Działania, które wykonują wówczas profesjonalne podmioty to m.in.:

 • doczyszczanie posadzki z nieczystości;
 • ozonowanie po zalaniu generatorem o mocy min. 40 g/h;
 • dezodoryzacja w celu zlikwidowania odoru;
 • dezynfekcja po wybiciu kanalizacji.

sprzątanie pomieszczenia po zalaniu Chrzanów

Aspektem, który zdecydowanie pozwala na szybką reakcję, jest infolinia czynna 24/7. Dzięki niej można liczyć na całodobowy kontakt. Przedsiębiorstwo Kastelnik działa w takich rejonach miasta Chrzanów jak m.in.: Kościelec, Osiedle Młodości. 

Sprzątanie po zalaniu Chrzanów – ile kosztuje?

To jedno z zadawanych pytań przez osoby chcące skorzystać ze świadczenia sprzątanie po zalaniu w Chrzanowie. Wiele firm nie odpowiada jasno na to pytanie. Powodem jest to, że cena zlecenia zależy od paru zmiennych. Przede wszystkim uwagę należy zwrócić na to, co konkretnie się wydarzyło. Przy usłudze czyszczenie po zalaniu po ulewnym deszczu należy podjąć inne działania niżeli w przypadku nieczystości.

Ważna jest także informacja na temat obszaru do realizacji dezynfekcja po zalaniu Chrzanów. Wiadomo, że przy dużej powierzchni cena wzrośnie. Jednakże BOK firmy Kastelnik zawsze podaje komunikat z kwotą podstawową, czyli już od 800 zł netto. 

czyszczenie po wybiciu kanalizacji

Zdjęcie: czyszczenie sufitu po wybiciu kanalizacji © 2023 Kastelnik

Czyszczenie po wybiciu kanalizacji w Chrzanowie 

Do grona sytuacji, w których wymagana jest pomoc profesjonalnej firmy sprzątającej, zalicza się zdecydowanie wybicie szamba, czy powódź. Problemy związane z systemami kanalizacyjnymi są jednymi z częściej występujących powodów zalań nieczystościami. Szerzące się wówczas niebezpieczne mikroorganizmy powinny zostać w jak najszybszym czasie usunięte.

Dezynfekcja jest zabiegiem, który się wtedy stosuje. Ozonowanie po zalaniu jest jedną ze skuteczniejszych form odkażania powierzchni oraz powietrza. Polega na rozprzestrzenianiu tego gazu po dezynfekowanym pomieszczeniu. Przemysłowe generatory ozonu zostają ustawione na płaskich powierzchniach. Jeśli zabieg trwa 120 minut, tyle samo musimy odczekać, aby do niego bezpiecznie powrócić. W tym czasie rozkłada się ozon. 

czas na sprzątanie po zalaniu Małopolska

Zdjęcie: sprzątanie piwnicy po zalaniu Małopolska © 2023 Kastelnik

Czy zamgławianie po zalaniu jest skuteczne?

Dezynfekcja po wybiciu kanalizacji Chrzanów jest zabiegiem, który ma za zadanie nie tylko odkazić pomieszczenie, ale i usunąć nieprzyjemne zapachy. Odór po awarii kanalizacji zazwyczaj nie jest możliwy do usunięcia za pomocą tradycyjnych środków chemicznych.

Musimy tutaj zadbać także o aspekt ekologiczny, a ta metoda zdecydowanie taka jest. O czym warto wspomnieć, to brak niekorzystnej ingerencji w nasze środowisko. Zamgławianie suchą mgłą z nadtlenkiem wodoru stosuje firma Kastelnik podczas realizacji w województwie małopolskim.

Oferta specjalistów z przedsiębiorstwa Kastelnik:

 • sprzątanie po zalaniu Chrzanów;
 • ozonowanie po zalaniu;
 • sprzątanie po wybiciu kanalizacji;
 • dezodoryzacja pomieszczeń po zalaniu fekaliami;
 • dezynfekcja po zalaniu nieczystościami;
 • utylizacja termiczna;
 • czyszczenie po zalaniu;
 • wypompowywanie wody z piwnicy po powodzi;
 • osuszanie po zalaniu;
 • odgrzybianie po zalaniu;
 • usuwanie szkodliwych patogenów;
 • opróżnianie mieszkań po zalaniu;
 • doczyszczanie posadzki po wybiciu szamba.

Czyszczenie po zalaniu fekaliami dostępne jest również w miastach:

 • Kraków
 • Krynica-Zdrój
 • Krzeszowice
 • Libiąż
 • Limanowa
 • Miechów
 • Mszana Dolna

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Kastelnik zawsze będzie służył pomocą po niefortunnym wypadku związanym z awarią kanalizacji. Oferujemy szeroki zakres usług, w tym usuwanie nieczystości, oczyszczanie ścieków z podłogi, usuwanie fekaliów. Ogólnie wiadomo, iż baza informacji na temat sprzątania po zalaniu w Internecie jest ograniczona. Chcąc pomóc, prezentujemy najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące czyszczenia po wybiciu kanalizacji.

Ile czasu mam na usunięcie skutków zalania?

Sprzątanie po zalaniu powinno być wykonane w jak najszybszym czasie po wylaniu fekaliów. Zalana piwnica, to miejsce, gdzie w pierwszym etapie za pomocą specjalistycznej motopompy należy wypompowywać wodę. Do tej czynności najlepiej użyć specjalistycznego sprzętu i nie wolno zapomnieć o dezynfekcji np. za pomocą ozonu.

Czy ozonowanie po zalaniu jest bezpieczne?

Dezynfekcja z użyciem ozonu jest w pełni bezpieczna. Zabieg ten powinien być przeprowadzony przez przeszkolone osoby, ponieważ posiadają oni odpowiednią wiedzę oraz doświadczenie. Ozonowanie pomieszczeń powinno być cały czas monitorowane za pomocą mierników do pomiaru stężenia ozonu.

 

Osuszanie zalanej piwnicy

Osuszanie budynku po zalaniu - skuteczna pomoc Kastelnik 24H

Sprzątanie po zalaniu w Chrzanowie wykonuje się, nie pomijając ważnej kwestii, jaką jest osuszanie po zalaniu. Osuszacze firmy Trotec pomagają w sprawnym osuszeniu zalanego pomieszczenia. Można je także za odpowiednią opłatą wypożyczyć do użytku domowego. Należy pamiętać o tym, że zwykłe wietrzenie otwartymi oknami nie jest wystarczające. Oferujemy kontakt całodobowy oraz bezpłatną wycenę już w 20 minut! Zapraszamy do skontaktowania się z nami, chętnie odpowiemy na pytania.

Kastelnik – czas na sprzątanie w Chrzanowie!

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%