Sprzątanie po zalaniu Chorzów

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu w Chorzowie. Jak skutecznie pozbyć się zapachu fekaliów po zalaniu łazienki, garażu?

Chorzów i zalane mieszkanie? Nie zwlekaj, działaj szybko i zamów sprzątanie po zalaniu Chorzów woj. śląskie, to pozwoli na zmniejszenie strat i oszczędność kosztów.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Zadzwoń do specjalistycznej firmy sprzątającej po zalaniach Kastelnik, która od wielu lat usuwa skutki zalań mieszkań, domów czy pomieszczeń gospodarczych w mieście Chorzów oraz jego dzielnicach Chorzów Batory, Osiedle Ruch, Klimzowiec.

Sprzątanie toalety po zalaniu Chorzów

Toaleta wysprzątana po zalaniu fekaliami – mieszkanie na terenie Chorzowa.

Wiedza i ogromne doświadczenie związane z dezynfekcją pomieszczeń po zalaniu sprawiają, że z łatwością osuszamy mieszkania po podtopieniach, a nieprzyjemny zapach po wybiciu kanalizacji usuwamy w sposób szybki, bezpieczny i całkowity.

Choć wydaje się, że prace porządkowe po zalaniach można wykonać samodzielnie, to warto pamiętać o niebezpieczeństwie, jakie niesie za sobą pojawienie się zapachu stęchlizny lub grzyba, który może powodować:

 • problemy z układem oddechowym;
 • osłabieniem układu immunologicznego;
 • bólem mięśni i stawów.

Inne usługi dostępne w Twoim mieście: odgrzybianie ścian w Chorzowie;

sprzątanie piwnicy po zalaniu Chorzów

Sprzątanie po zalaniu Chorzów – zaufaj fachowcom

Naszym atutem jest tempo pracy – działamy już po pierwszym telefonie, tak by zminimalizować czas prac wykonywanych po wylaniu szamba. Stawiamy na ciągły rozwój, najlepsze technologie oraz wykwalifikowaną kadrę techników, która ciągle powiększa swoje umiejętności na certyfikowanych kursach z dezynfekcji i osuszania budynków.

Dbamy o bezpieczeństwo i proponujemy najlepsze metody porządkowania i odkażania, w tym ozonowanie zalanych pomieszczeń.

Czytaj także: ozonowanie po zalaniu

Nasze mocne strony to usługi na czyszczenie po wybiciu kanalizacji przez całą dobę. Od poniedziałku do niedzieli, przez cały rok oferujemy sprzątanie po zalaniu w piwnicy. Wiemy, że czyszczenie zalanego mieszkania w Chorzowie może być dramatycznym doświadczeniem, dlatego oddajemy w państwa ręce całodobową infolinię, na której odpowiadamy na wszystkie palące pytania dotyczące osuszania w domu.

Osuszanie po zalaniu w Chorzowie

Zdjęcie: suszenie mokrych ścian po zalaniu Chorzów © 2021 Kastelnik Studio sp. z o.o.

Jakie są etapy pracy po zalaniu mieszkania?

Usuwanie skutków zalanego mieszkania czy domu nie jest proste, dlatego też lepiej oddać się w ręce fachowców, którzy przeprowadzają proces porządkowania po zalaniu w sposób zhierarchizowany i bezpieczny dla zdrowia.   

 • Zabezpieczenie domowników, pracowników lub osób trzecich, lub zwierząt znajdujących się w zalanym pomieszczeniu;
 • wyłączenie usług gazowych oraz elektrycznych na terenie zalanego mieszkania;
 • rozpoczęcie prac porządkowych tj. odpompowanie wody po zalaniu; specjalistycznym sprzętem zalegającej wody i szlamu;
 • przegląd mebli, sprzętów AGD/RTV w celu potwierdzenia, czy są zdatne do dalszego, bezpiecznego użytkowania;
 • wyniesienie zniszczonych elementów wyposażenia zalanego wodą pomieszczenia;
 • gruntowane osuszanie pomieszczeń, w tym tynków ścian, sufitów czy podłóg;
 • włączenie dodatkowych metod bezpiecznego suszenia i odkażania, w tym m.in. czyszczeniem suchym lodem;
 • ozonowanie pomieszczeń w celu usunięcia bakterii, wirusów, grzybów; 
 • wprowadzenie metod całkowicie usuwających nieprzyjemne zapachy fekaliów czy ścieków;
 • oddanie pomieszczenia do bezpiecznego użytkowania.

zamgławianie po zalaniu Chorzów

Czym jest zamgławianie pomieszczeń po zalaniu?

Klasyfikacja szkód po zalaniu mieszkania czy klatki schodowej jest trudna do oszacowania bez pomocy specjalisty. Jednak najważniejszy jest czas, w jakim wprowadzimy metody usuwania skutków zalań, ale również ich skuteczność i bezpieczeństwo dla naszego zdrowia.

Nieuporządkowane i niewysuszone pomieszczenia wcześniej zalane wodą, bardzo szybko zaczną się zagrzybiać, pojawi się pleśń, stęchlizna i niebezpieczne dla zdrowia i życia bakterie oraz wirusy. Nie oszczędzajmy na naszym zdrowiu!

Wybór dezynfekcji pomieszczeń prywatnych oraz wspólnych, jak klatki schodowe czy piwnice, to postawienie na jakość! Dezynfekcja po zalaniu fekaliami w Chorzowie to usługą, jaką zamówisz w naszej firmie Kastelnik. 

Usługi dezynfekcji po zalaniu Kastelnik

Dezynfekcja po fekaliach nadtlenkiem wodoru

Nadtlenek wodoru, który nazywany jest suchą mgłą, to bezpieczny i skuteczny sposób pozbycia się bakterii. Jest biobójczy, dostaje się do najgłębszych zakamarków, osadza się na klamkach, uchwytach, poręczach i likwiduje niepożądane cząsteczki. Dodatkowo, szybko i bezwzględnie pozbywa się odoru po szambie czy ściekach.

Należy pamiętać, iż duży stopień wilgotności na ścianach może powodować defekty w konstrukcji budynku oraz problemy nie tylko z kanałami wentylacyjnymi, ale również ze zdrowiem osób przebywających w takim obiekcie. Dezynfekcja suchą mgłą doskonale nadaje się do dezynfekcji budynków po zalaniach, warto więc stosować tę unikalną metodę bez względu na skalę zniszczeń.

Czyszczenie po zalaniu Chorzów – jaka cena?

W zależności od tego strat i ilości pracy, jakie musi wykonać firma sprzątająca, koszty czyszczenia po zalaniu są szacowane indywidualnie, ale w mieście Chorzów prace porządkowe w tym czyszczenie po wybiciu kanalizacji rozpoczynają się już od 800 zł netto. Pełna ekspertyza i kosztorys jest tworzony na miejscu po oględzinach zalanego pomieszczenia.

Firma Kastelnik pomaga również w zbieraniu dokumentacji zdjęciowej niezbędnej do uzyskania odszkodowania od ubezpieczalni po zalaniu domu.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Wywóz starych mebli z mieszkania

Podczas oględzin fachowcy również znajdują przyczynę zalania mieszkania i proponują metody zabezpieczenia ścian czy podłóg, tak by sytuacja się już nie powtórzyła. Bardzo częstym powodem zalań jest nieszczelna instalacja hydrauliczna czy stare i zardzewiałe rury. Zalany dom to często cofka z kanalizacji.

Niezabezpieczenie miejsca wycieków może prowadzić do pojawienia się grzybów, przesiąknięcia stropów wodą i osłabienia konstrukcji domu.  

firma sprzątająca po zalaniach Kastelnik

Firma sprzątająca po zalaniach Kastelnik 7/24

Jesteśmy po to, by szybko i skutecznie przeprowadzić wieloetapowe sprzątanie po zalaniu w Chorzowie oraz dezynfekcję zalanych pomieszczeń.

W naszej ofercie znajduje się również czyszczenie po wybiciu kanalizacji lub wylaniu szamba. Firma sprzątająca po zalaniach Kastelnik i jej sprawny zespół specjalistów przeprowadza dekontaminację zalanego domu czy bloku, tak by mieszkańcy jak najszybciej mogli wrócić do swoich lokali. Skrupulatnie dbamy o wszystkie zasady bezpieczeństwa, a naszą najważniejszą cechą jest skrupulatność i kompletne rozwiązanie problemu zalanego mieszkania.

Usługi czyszczenia po wybiciu kanalizacji dostępne są także w miastach:

Baza wiedzy dla poszkodowanych z Chorzowa

Czy wiesz, jak niebezpieczna jest wilgoć w domu po zalaniu? Jej poziom szybko przekracza 60% w zalanym budynku, co stwarza idealne warunki do rozwoju grzyba i pleśni na ścianie. Te z kolei produkują groźne dla zdrowia mykotoksyny, co może prowadzić do problemów z oddychaniem, koncentracją i dobrym samopoczuciem. Dlatego sprzątanie po zalaniu w Chorzowie najlepiej powierzyć specjalistom, którzy przeprowadzą osuszanie pomieszczeń i odkażą powierzchnie. O co najczęściej pytają mieszkańcy Chorzowa?

Usługi sprzątania Chorzów

Jak wygląda dezynfekcja po zalaniu mieszkania?

Dezynfekcja pomieszczeń po zalaniu najczęściej polega na usunięciu fekaliów i innych nieczystości. W następnej kolejności technicy wykonują osuszanie i dezynfekcję pomieszczeń. Odkażanie po zalaniu najskuteczniej przebiega przy pomocy ozonowania, które zabija zarazki i nieprzyjemny zapach w zawilgoconym pomieszczeniu.

Ile kosztuje sprzątanie po zalaniu?

Cena za sprzątanie po zalaniu zazwyczaj ustalana jest indywidualnie z klientem podczas wizji lokalnej na miejscu zdarzenia. Na wysokość tej kwoty wpływ ma ilość szkód czy rzeczy do utylizacji. Przeważnie cena usuwania szkód po zalaniu wynosi od 800 zł za dezynfekcję pomieszczenia.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%