Sprzątanie po zalaniu Chojnice

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu Chojnice. Jak wygląda praca firmy sprzątającej przy sprzątaniu fekaliów?

Jeżeli poszukujesz firmy sprzątającej po wylaniu fekaliów, skontaktuj się z liderem w branży – Kastelnik. Całodobowa sprzątania po zalaniu Chojnice, woj. pomorskie sprawia, że technicy są na miejscu awarii, najszybciej jak to możliwe. Zalanie mieszkania odchodami jest stresującą sytuację, więc warto błyskawicznie skorzystać z usług wykwalifikowanej kadry specjalistów.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Niezbędny do usunięcia fekaliów sprzęt, innowacyjne metody pracy i ubrania ochronne dają gwarancję należycie wykonanego zadania. Bezpłatna infolinia pozwala na całodobowy kontakt z konsultantem i uzyskanie wiedzy na temat bezpiecznego zachowania się przy wylaniu szamba. Wśród usług firmy Kastelnik znajdują się m.in.:

 • Gruntowne sprzątanie mieszkania po zalaniu fekaliami;
 • Pełna dezynfekcja przy pomocy ozonu;
 • Osuszanie mokrych ścian i tynków;
 • Odgrzybianie starych piwnic i strychów;
 • Profesjonalny pomiar wilgotności.

firma dezynfekująca rozlane fekalia

Sprzątanie po zalaniu woj. pomorskie

Firma Kastelnik od lat proponuj najwyższej jakości usługi sprzątania po zalaniu na terenie województwa pomorskiego. Specjalistyczne czyszczenie posadzek po zalaniu fekaliami, gruntowne dezynfekcja zanieczyszczonych odchodami piwnic czy osuszanie mokrych ścian jest realizowana prze kadrę fachowców w trybie pilnym.

Lokalni specjaliści kompleksowo zajmą się szkodami, jakie wyrządziła woda wylewająca się z rur kanalizacyjnych. Poszukując najbezpieczniejszego sposobu na pozbycie się kału i moczu z pomieszczenia, warto zaufać firmie będącej od dekady liderem na rynku.

Tylko pomoc wyszkolonej ekipy sprzątającej jest w stanie zapewnić całkowite wyeliminowanie toksyn, grzybów czy stęchlizny. Mieszkania, które zostało zalane potrzebuje dezynfekcji przy użyciu silnych środków biobójczych, które dostępne są wyłącznie wyspecjalizowanym firmom sprzątającym.

Samodzielne próby usuwania skutków powodzi czy wylania szamba mogą być niedostateczne i wyłącznie maskować, a nie usuwać toksyny i wirusy. Może być to powodem namnażania grzybów i roznoszenia się niebezpiecznych chorób zakaźnych. Całościowa dezynfekcja pomieszczeń po zalaniu fekaliami Chojnice, to najlepszy sposób na szybki powrót do normalnego trybu życia.

Szybkie usuwanie szkód po zalaniu domu

By szybko pozbyć się szkód, jakie wyrządziła woda podczas zalania, najlepiej wezwać fachowca pomoc. Nie tylko systemowo pozbędą się cieczy i nieczystości przy pomocy specjalistycznych pomp, ale zajmą się także kompleksową dezynfekcją i dezodoryzacją skażonych pomieszczeń. Wspierając osoby poszkodowane podczas powodzi czy zalaniu, firma Kastelnik udziela również wsparcia merytorycznego w kwestii kompletowania dokumentów do ubezpieczalnia, a także oferuje wykonanie dokumentacji fotograficznej.

Wieloletnie doświadczenie z awariami kanalizacji i zalaniami sprawiło, że technicy natychmiast są w stanie wdrożyć odpowiednie metody usuwania kału i ścieków. Dekada sumiennej pracy na rynku sprawia, że firma Kastelnik cieszy się opinią lidera i dobrymi ocenami klientów. Stawiamy na wiedzę, innowacyjność i bezpieczeństwo, nie zapominając przy tym o ochronie środowiska i ekologii.

sprzątanie piwnicy po zalaniu w Chojnicach

Osuszanie budynku po zalaniu — na czym polega?

By całkowicie pozbyć się skutków zalania mieszkania, niezbędne jest nie tylko jego wysprzątanie, ale i pozbycie się wilgoci zgromadzonej w ścianach. Niestety, jeżeli awaria dotknęła nas w trakcie deszczowej, wilgotnej pogody i nie mamy odpowiedniego sprzętu do osuszania ścian, wówczas niemal pewne jest, że pojawi się grzyb i stęchlizna.

By mieć pewność, że prace porządkowe po wylaniu fekaliów w mieszkaniu przebiegły zgodnie z normami, konieczny jest kontakt z fachowcami od osuszania murów i tynków. Wyspecjalizowane metody, a przede wszystkim odpowiednio dobrane osuszacze, jak przemysłowe osuszacze absorpcyjne, podposadzkowe czy popularne osuszacze kondensacyjne, pozwolą na uzyskanie szybkiego i długotrwałego efektu. Jest to niezbędny element w procesie sprzątania powierzchni po zalaniu.

Po etapie osuszania ścian, który w zależności od temperatury, stopnia zawilgotnienia ścian czy tynków, a także tworzywa, należy przeprowadzić pomiar wilgotności. Sam proces osuszania murów może trwać od kilku do kilkudziesięciu dni.

sprzątanie po zalaniu fekaliami

Oferta firmy Kastelnik — usługi woj. pomorskie

Już od 2013 roku firma Kastelnik osusza i sprząta lokalne po wylaniu fekaliów na terenie województwa pomorskiego. Podążając za potrzebami naszych klientów ciągle poszerzamy swoje portfolio, tak by żadna sytuacja i awaria nie była dla nas zaskoczeniem.

W cenie naszych usług znajduje się bezpłatna ekspertyza dotycząca szkód, jakie pojawiły się po wylaniu szamba czy podtopieniu. Zamawiając usługą sprzątania mieszkania po zalaniu w województwie pomorskim, koniecznie zapytaj o lokalne rabaty cenowe.

Dbając o jakość naszych prac, technicy Kastelnik działają tak, by poszkodowany podczas awarii mógł jak najszybciej powrócić do swojego domu. Stawiamy na tempo, ale i dokładność – usuwamy wszystkie zarazki i toksyny zaledwie w kilka godzin, ogromną uwagę przykładając do bezpieczeństwa pracy. Mając świadomość, jak traumatyczna jest to sytuacja dla klienta, nie zwlekamy.

W wypadku zalanego domu liczy się czas, a im szybciej ekipa specjalistów przejdzie do usuwania szkód, tym poszkodowany ponosi mniejsze straty materialne. Nie zwlekaj i skontaktuj się ze specjalistami Kastelnik.

Usługi z jakich możesz skorzystać to:

 • Gruntowne sprzątanie mieszkania po zalaniu;
 • Usuwanie nieczystości – kału i odchodów;
 • Pełna dezynfekcja zanieczyszczonych powierzchni;
 • Mycie posadzek po wylaniu kanalizacji;
 • Drobne usługi remontowe po zalaniu;
 • Ozonowanie pomieszczeń;
 • Czyszczenie powierzchni przy pomocy suchego lodu;
 • Zamgławianie mieszkania przy pomocy nadtlenku wodoru;
 • Usuwanie nieprzyjemnych zapachów;
 • Odgrzybianie piwnic i strychów;
 • Transport ADR;
 • Osuszanie mokrych ścian i tynków;
 • Usuwanie zniszczonych sprzętów.

Dlaczego warto wybrać ozonowanie mieszkania po zalaniu?

Ozon, to gaz, który naturalnie występuje wkoło nas. Jednak podczas procesu ozonowania po zalaniu jest wytwarzany w dużych ilościach i w wysokim stężeniu w specjalistycznych ozonatorach. Następnie kadra techników, w uniformie ochronnym, rozpyla gaz w całej zainfekowanej przestrzeni.

Ozon działa błyskawicznie, a dzięki silnym właściwościom neutralizującym rozprawia się z bakteriami, grzybami, wirusami. Dociera wszędzie – zarówno na powierzchnię mebli czy sprzętów, ale i skutecznie oczyszcza powietrze. Jest to ekologiczna metoda dezynfekcji powierzchni po zalaniu, gdyż w trakcie procesu ozonowania nie powstają żadne substancje wtórne.

Ozon od lat, i z wielkim powodzeniem, używany jest jako dezynfekcja pomieszczeń prywatnych, ale i miejsc publicznych, np. szalet, dworców czy banków. Jest tak bezpieczny, że dezynfekuje się nim przedszkola i żłobki. Dodatkowym atutem ozonu jest fakt, że całkowicie usuwa nieprzyjemne zapachy po fekaliach, dymie papierosowym czy zwierzętach.

osuszanie budynku z certyfikatem Kastelnik

Czyszczenie po wybiciu kanalizacji w Chojnicach

Jeżeli szukasz specjalistów, którzy błyskawicznie usuną grzyb i stęchliznę z piwnicy, a także zajmą się odkażaniem i skutecznym osuszaniem ścian, koniecznie zadzwoń do firmy Kastelnik. Błyskawiczna reakcja i sprawdzone metody pracy pozwalają na kompleksowe usuwanie zanieczyszczeń czy pozbycie się nieprzyjemnych zapachów. Wieloetapowa pomoc firmy Kastelnik, to gwarancja certyfikowanych metod i najwyższej jakości środków biobójczych.

To również dbałość o ciągły rozwój pracowników firmy. Wdrażanie międzynarodowych metod prac porządkowych, stawianie na pierwszym miejscu bezpieczeństwa, a także dbałość o wybór ekologicznych środków dezynfekcji, to tylko niektóre z atutów marki. Dorota Kastelnik, główne specjalista do spraw osuszania może pochwalić się m.in. certyfikatem zawodowym  IICRC – nr. 8680154-2022. Daje on możliwość realizowania nowoczesnych standardów w osuszaniu budynków według Światowej Organizacji IICRC.

Usługi czyszczenia po zalaniu dostępne są w miastach:

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Jeżeli potrzebujesz pomocy przy sprzątaniu budynku po zalaniu – skontaktuj się z firmą Kastelnik. Jesteśmy do dyspozycji przez cały rok, a nasz serwis sprzątający przyjeżdża na miejsce awarii, w trybie pilnym. Siła marki Kastelnik tkwi w innowacyjnych i ekologicznych metodach pracy, a także w ciągłym szkoleniu techników. Proces sprzątania zawsze przebiega zgodnie z zasadami BHP.

firma sprzątająca

Od czego zacząć sprzątanie domu po zalaniu fekaliami?

Kompleksowe sprzątanie domu po zalaniu wiąże się z wieloetapowym oczyszczaniem i dezynfekcją skażonych powierzchni. Każdy krok, ja usuwanie nieczystości, dezynfekcja czy dezodoryzacja, powinien być wykonany z należytą starannością. By całkowicie pozbyć się skutków awarii kanalizacji najlepiej skontaktować się z fachowcami. Technicy szybko pozbędą się ścieków.

Ile trwa osuszanie murów po zalaniu?

By dokładnie oszacować czas wysuszenia ścian i tynków po zalaniu, należy przeprowadzić pomiar wilgotności i potwierdzić, jakie tworzywo będzie osuszane. W zależności od stopnia zawilgocenia i materiału, czas osuszania przemysłowymi osuszaczami może trwać od kilku dni aż do kilku tygodni. Ważna jest również pogoda – ilość opadów czy temperatura powietrza.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%