Sprzątanie po zalaniu Chełm

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Gruntowne sprzątanie mieszkania po zalaniu w Chełmie. Czym usunąć fekalia po wybiciu kanalizacji?

Wylane szambo w domu? A może mieszkanie zalane fekaliami? Skorzystaj z usług specjalistów do sprzątania po zalaniu Chełm, woj. lubelskie, którzy dyżurują przez całą dobę, tak by być w pełnej gotowości w trakcie trwania awarii na terenie całego miasta Chełm. Nie czekaj i szybko skontaktuj się z technikami. Im prędzej podejmą oni działania porządkowe, tym jest większa szansa na zmniejszenie strat materialnych i uniknięcie dużych strat np. w meblach.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

W ofercie rodzinnej firmy porządkowej Kastelnik znajduje się szeroka oferta działań, jakie niezbędne są podczas gruntownych usług porządkowych po wylaniu fekaliów czy zalaniu mieszkania.

Wśród naszej oferty znajdziecie Państwo:

 • szybkie usunięcie nieprzyjemnych zapachów po wylaniu fekaliów;
 • pełne czyszczenie powierzchni po wylaniu szamba;
 • szybkie usuwanie skutków podtopienia domu;
 • certyfikowany transport ADR;
 • dezynfekcja mieszkania przy pomocy suchego lodu
 • ozonowanie całego mieszkania;
 • pełne odgrzybianie piwnicy;
 • całkowite sprzątanie po zalaniu;
 • drobne prace remontowe

wysprzątane na błysk pomieszczenia po fekaliach Chełm

Wieloletnie doświadczenie na rynku sprawia, że potrafimy działać po dużą presją czasu. Wiemy, że usuwanie skutków powodzi czy wylanych ścieków, to przede wszystkim walka o jak najmniejsze straty czyjegoś mienia. Zależy nam, by klient mógł szybko i bezpiecznie powrócić do codziennej rutyny. Natychmiast po wezwaniu wdrażamy kompleksowe prace porządkowe, które dzielą się na kolejne, niezbędne do wykonania etapy.

Kastelnik – usuwanie grzyba ze ścian – kontakt 7 dni w tygodniu

Popularna usługa: odgrzybianie ścian w woj. małopolskim

Pominięcie jednego z nich, może spowodować rozwój grzybów czy nawet wpłynąć na konstrukcję budynku. Nasza ekipa techników ma także spore doświadczenie przy skażonych miejscach i przedmiotach. Szybko szacuje, które z nich mają szansę na uratowanie, a które należy niezwłocznie przetransportować w odpowiednie miejsca.

Sprzątanie po zalaniu Chełmie — jakie są kolejne etapy prac porządkowych?

Gruntowne sprzątanie po zalaniu w Chełmie, to wieloetapowa praca, którą najlepiej przekazać w ręce specjalistów.

Profesjonalne usuwanie szkód po zalaniach nie tylko solidne oczyszczenie powierzchni płaskich, ale również pełna neutralizacja bakterii i wirusów. Te znajdują się w skażonej wodzie, jakie wydostaje się z kanalizacji. Zanieczyszczona ciecz bardzo szybko przedostaje się do zakamarków domu, a dodatkowo wirusy wiszą w powietrzu, przez co pomieszczenia powinny być natychmiastowo odkażone.

Przeszkolona i odpowiednio zabezpieczona w stroje i buty ekipa techników bezpiecznie usunie toksyny, wirusy, bakterie.

Wśród etapów, jakie musi podjąć podczas sprzątania po zalaniu znajdują się:

 • szybkie odpompowanie wody i zanieczyszczeń;
 • wyniesienie skażonych sprzętów;
 • czyszczenie powierzchni płaskich;
 • dekontaminacja skażonych pomieszczeń;
 • ozonowanie mieszkania;
 • usuwanie brzydkich zapachów po wylaniu fekaliów;
 • transport ADR.

sprzątanie pomieszczenia po zalaniu Chełm

Dlaczego wybrać ozonowanie po zalaniu Chełm?

Wśród najbardziej popularnych metod dezynfekcji pomieszczeń po wylaniu szamba znajduje się między innymi ekologiczna metoda ozonowania. Jest to usługa polegająca na podaniu w skażonym pomieszczeniu ozonu w wysokim stężeniu. Jest on tworzony w specjalistycznych generatorach ozonu, zwanych ozonatorami. W trakcie trwania zabiegu należy mieć na uwadze ciągły pomiar ozonu i przestrzegać określonych protokołów bezpieczeństwa.

Ozon, który jest gazem naturalnie znajdującym się w naszym otoczeniu, ma silne właściwości biobójcze i już jego stężenie powyżej 5 ppm skutecznie eliminuje wirusy i bakterie, które znajdują się w szambie, wodach ściekowych. Wśród oczywistych zalet używania ozonu podczas dezynfekcji pomieszczeń jest również ekologia.

Podczas dezynfekcji nie tworzą się żadne substancje wtóre i wystarczy dobrze przewietrzyć pomieszczenia, by powrócić do codziennych obowiązków. Ozon używamy jest w przedszkolach, gastronomii, pomieszczeniach użytku publicznego.

Zamgławianie nadtlenkiem wodoru — czym jest sucha mgła?

Jeżeli zastanawiasz się, jakich metod użyć do dezynfekcji piwnicy po zalaniu fekaliami czy do skutecznego pozbycia się grzyba i pleśni, rozważ zamgławianie. Jest to tzw. sucha mgła, która powstaje podczas rozpylania nadtlenku wodoru w skażonych pomieszczeniach. Szybko i bezpiecznie jesteśmy w stanie pozbyć się zarazków, które niekorzystanie wpływają na nasze zdrowie.

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – potwierdzona certyfikatem

Wodór to substancja, która posiada silne właściwości utleniające i dzięki temu wchodzi w reakcje z toksynami i efektywnie je eliminuje. Jest to cząsteczka stabilna, dzięki czemu podczas rozpadu i działań dezynfekcyjnych, rozpada się do bezpiecznej dla środowiska wody i tlenu. Zaletą używania suchej mgły jest również możliwość zastosowania jej przy urządzeniach elektrycznych, a także bardzo delikatnych materiach jak np. papier w biurze czy urzędzie. Wodór nie powoduje ich zniszczenia.

zalane przedszkole

Dezynfekcja piwnicy po zalaniu fekaliami

Jeśli w Twojej piwnicy doszło do zalania fekaliami, wówczas koniecznie skontaktuj się z ekipą sprzątającą. Bo sprzątanie po wylaniu ścieków, to nie tylko odpompowanie zalegającej wody, ale również wdrożenie kolejnych etapów prac porządkowych po zalaniu. wśród nich niezbędna jest gruntowna dezynfekcja. Jest ona wymagana prawnie, a jednocześnie niemożliwa do samodzielnego przeprowadzania.

Tylko specjalistyczne firma posiada wysokiej jakości sprzęt dzięki, któremu można szybko i sprawnie pozbyć się wirusów, bakterii, zarazków. Fachowcy bezpiecznie i w tempie usuną nieprzyjemne zapachy, doprowadzą piwnicę do ponownego użytku.

Zaufaj specjalistom — rodzinna firma od 2013 r.

Nasze działania mają za zadanie zneutralizować bakterie po wylaniu fekaliów, doprowadzić skażone pomieszczenia do bezpiecznego użytkowania, a dodatkowo dbamy, by działać zgodnie z najwyższymi standardami. Posiadamy certyfikat umożliwiający nam wywóz skażonych przedmiotów.

Jest to niezbędna czynność, jeśli podczas zalania domu doszło do uszkodzenia elektroniki czy wycieku toksycznych substancji. Nie należy samodzielnie usuwać skażonych rzeczy – może prowadzić to do utraty zdrowia, zatruć. Dodatkowo, tylko specjaliści posiadają uprawione do przewożenia samochody. Samodzielne próby transportu i wyrzucenie toksycznych opadów jest niezgodne z prawem.

Dlaczego należy usunąć grzyba ze ściany?

Wśród usług niezbędnych po zalaniu mieszkania czy porządkowania starej piwnicy, jest pełne odgrzybianie pomieszczeń. Niestety, długie przebywanie w obecności szybko rozmnażających się grzybów, może prowadzić do szeregu schorzeń, takich jak np. choroby skóry, astma, problemy z oddychaniem, zatrucia, biegunki, omdlenia czy depresja.

Pojawienie się grzyba ma również wpływ na strop pomieszczeń. Środki grzybobójcze dostępne w marketach nie mają tak dużej skuteczności, jak metody proponowane przez specjalistów. Fachowa usługa odgrzybiania sprawia, że ozon czy wodór dociera do najgłębszych zakamarków i neutralizuje wszystkie zmiany. Jako, że grzyby rozpleniają się szybko i praktycznie w każdych warunkach, warto zadbać o całościowe uśnięcie toksyn z otoczenia.

Certyfikowane usługi osuszania domu po zalaniu Kastelnik

Wśród usług, które realizuje firma Kastelnik znajduje się osuszanie ścian, tynków, murów. Proponujemy je zarówno dla osób prywatnych, jak i zarządców nieruchomości czy sektora prywatnego. Woda, która szybko przedostaje się do murów powoduje ogromne straty i bardzo długo utrzymuje się w ścianach. Zwłaszcza jeśli jest wilgotna, deszczowa pogoda. Wówczas niezbędna jest interwencja specjalistów, którzy osuszaczami są w stanie w szybkim tempie wyprowadzić wilgoć.

Kastelnik to firma, która jako jedna z pierwszych w Polsce południowej zdobyła międzynarodowy certyfikat zawodowy IICRC, Został on zdobyty przez szefową działu osuszania, a także głównego specjalistę w firmie – Dorotę Kastelnik. Pozwala on realizować najwyższe standardy w dziedzinie osuszania ścian i murów. Numer certyfikatu Kastelnik to 8680154-2022.

Usuwanie szkód po zalaniu oferujemy w miastach:

firma sprzątająca Kastelnik

Jak radzić sobie z zalanym domem - FAQ

Specjaliści w sprzątaniu po zalaniu działają sprawnie i szybko, będąc na rynku już od wielu lat. Sprzęt najwyższej jakości oraz nowoczesne metody usuwania zanieczyszczeń po wylaniu wody czy kanalizacji, to najlepsze rekomendacje. Zaufaj firmie, która cieszy się uznaniem na rynku.

FAQ najczęstsze pytania klientów

Czym wykonać osuszanie mokrych ścian?

Po zalaniu domu czy piwnicy, jednym z koniecznych etapów sprzątania jest gruntowne osuszenie podmokłych ścian czy tynków. Dlaczego? Bez tego bardzo szybko rozwinie się np. grzyb. Specjalistyczne osuszacze dopasowane do mokrej powierzchni szybko usuwają wilgoć z murów, ścian, tynków.

Jakie są najlepsze metody dezynfekcji?

Ofiara zalanego mieszkania, powinna niezwłocznie skontaktować się z firmą, która przeprowadzi sprawną dezynfekcję pomieszczeń. Posiadane przez techników środki biobójcze mają wysokiej stężenie, tak jak np. ozon. Pozwalają na natychmiastowe i całkowite pozbycie się toksyn, wirusów, grzybów. Zapewniają pełną eliminację zagrożenia toksynami po wylaniu szamba czy kanalizacji. Pozwól sobie pomóc i wybierz firmę Kastelnik.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%