Sprzątanie po zalaniu
Busko-Zdrój

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu w Busku-Zdroju. Działania zapobiegające powstawaniu grzyba po zalaniu. Czy osuszanie wystarczy?

Lata doświadczeń pozwoliły nam na zdobycie zaufania wielu klientów podczas świadczenia usługi na sprzątanie po zalaniu Busko-Zdrój. Naszą firmę charakteryzuje profesjonalne podejście do każdej specjalistycznej pracy na czyszczenie po wybiciu kanalizacji.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Wiemy, jak ważne są szkolenia wdrażające, a także wysoka kultura w miejscu pracy. Przedsiębiorstwo Kastelnik stosuje wyłącznie najnowocześniejsze urządzenia myjące i sprawdzone atestowane preparaty chemiczne. Czyszczenie po zalaniu fekaliami wymaga od nas dużej dyscypliny oraz natychmiastowej reakcji, stąd oferujemy ułatwiony kontakt telefoniczny.

sprzątanie pomieszczenia po zalaniu Busko Zdrój

Każdego dnia konsultanci Kastelnik czekają pod telefonem alarmowym, aby odbierać zgłoszenie związane z problemem związanym z wylaniem szamba i zaoferować szybkie usuwanie szkód po zalaniu. Dajemy przy tym możliwość skorzystania z bezpłatnej wyceny na czyszczenie po wybiciu szamba.

U nas usuwanie skutków zalania piwnicy odbywa się nie tylko na terenie miasta Busko-Zdrój, ale również działamy w innych miejscach woj. świętokrzyskiego jak m.in.: Wiślica, Opatowiec, Nowa Słupia. Dezynfekcja po zalaniu fekaliami jest w ofercie usług firmy Kastelnik, świadczonych przez całą dobę. 

Sprzątanie po zalaniu Busko-Zdrój Choinki i inne dzielnice 

Sprzątanie po zalaniu Busko-Zdrój realizujemy na terenie wszystkich dzielnic np. Choinik, Bronina oraz Długa Góra i inne dzielnice.  Jesteśmy pewni, że wszystkie osoby, które już miały do czynienia z problemem, jakim jest zalanie, doskonale zdają sobie sprawę, jak ważne w usuwaniu jego skutków jest samo suszenie mokrych ścian.

Osuszanie po zalaniu to nie tylko pozbywanie się nadwyżki wody, ale również działania, które polegają na bezpośrednim likwidowaniu wilgoci. Możliwe jest to jednak za pomocą specjalistycznego sprzętu do osuszania budynków po zalaniu.

Kastelnik – osuszanie wilgotnych ścian – kontakt 7 dni w tygodniu

Przedsiębiorstwo Kastelnik stosuje najnowsze urządzenia i osuszacze powietrza po zalaniu, a dodatkowo za niewielką opłatą wypożycza maszyny do suszenia mokrych i wilgotnych tynków. Urządzenie do osuszania piwnicy po zalaniu to koszt zaczynający się już od kilkuset złotych. Po szczegóły naszej oferty zapraszamy do kontaktu z nami poprzez naszą infolinię telefoniczną 7/24. Masz pytania? Zadzwoń, czekamy na Twój telefon!

dezynfekcja piwnicy po zalaniu Świętokrzyskie

Zdjęcie: dezynfekcja piwnicy po zalaniu Busko-Zdrój, woj. świętokrzyskie © 2023 Kastelnik

W jaki sposób efektywnie osuszać mieszkanie po zalaniu?

Czym charakteryzują się stosowane przez na urządzenia do osuszania zalanych ścian w budynku? Przede wszystkim wysoką wydajnością, wynoszącą nawet 50 litrów na dobę! Oznacza to, iż sprawdzą one się również idealnie na placu budowy, gdzie liczy się każdy dzień pracy. Profesjonalne maszyny do osuszania można stosować oczywiście także do mieszkań i domów oraz bardzo zawilgoconych piwnic.

Sprzęt kondensacyjny marki Trotec jest w stanie osuszać zamknięte pomieszczenia o powierzchni nawet do 120 metrów kwadratowych. Urządzenie to stosujemy nie tylko w przypadku zalań, sprawdza się przy osuszaniu warstw izolacyjnych budynków, gdy zostały przemoknięte ściany po niedrożności systemu orynnowania. Przy tego typu sprzęcie warto jednak zwrócić uwagę na to czy posiada on automatyczną kontrolę i czujniki suszenia.

Mierniki te ułatwiają oszacować poziom wilgoci w ścianie. Zawsze chętnie udzielamy wszelkich informacji na temat usług związanych z usuwaniem szkód po zalaniu. 

Dezynfekcja pomieszczeń po zalaniu fekaliami

Odkażanie skażonych powierzchni jest niezbędne przy wystąpieniu szkodliwych dla zdrowia drobnoustrojów. Konieczność pozbycia się wirusów, bakterii i grzybów pochodzących z nieczystości wymaga on nas zastosowania nowoczesnych form dezynfekcji. Przedsiębiorstwo Kastelnik w tym celu stosuje zamgławianie z użyciem profesjonalnego generatora suchej mgły.

Kastelnik – dezynfekcja suchą mgłą – potwierdzona certyfikatem

Zabieg ten, stosować mogą jednak wyłącznie przeszkoleni technicy, którzy posiadają stosowne szkolenia. Nie tylko one jednak się liczą. Przestrzegać też trzeba zasad Higieny i Bezpieczeństwa Pracy. Metoda ta jest niezwykle skuteczna ze względu na możliwość dotarcia do wszystkich miejsc w dezynfekowanym pomieszczeniu, nawet tych trudno dostępnych.

W ofercie firmy Kastelnik znajdziesz: 

 • sprzątanie po zalaniu Busko-Zdrój Łagiewniki;
 • czyszczenie po zalaniu w sklepie, biurze, domu; 
 • skuteczne usuwanie nieprzyjemnych zapachów w piwnicy;
 • dezynfekcja po wylaniu fekaliów;
 • czyszczenie po wybiciu kanalizacji w piwnicy;
 • sprzątanie garażu po zalaniu;
 • odkażanie po wybiciu szamba woj. świętokrzyskie;
 • mycie i sprzątanie po awarii kanalizacji. 

Usługi sprzątania i dezynfekcji mieszkań po zalaniu znajdziesz również w poniższych miastach:

ozonowanie po zalaniu Busko-Zdrój

FAQ – ile kosztuje czyszczenie piwnicy po zalaniu?

Zalanie mieszkanie w mieście Busko-Zdrój? Spieszymy do Ciebie z pomocą. Pragnąc odpowiedzieć na liczne pytania odnośnie usuwania szkód po zalaniach, pragniemy poniżej udzielić kilku najważniejszych informacji. Oczywiście zawsze zachęcamy również do wysłania wiadomości e-mail lub kontaktu telefonicznego. 

Jaka jest cena czyszczenia pomieszczenia po zalaniu?

Cena dotycząca sprzątania pomieszczenia po zalaniu, jest zależna od kilku rzeczy. Zaliczyć do nich można np. kubaturę zalanego pomieszczenia, stopień zawilgocenia oraz ilość fekaliów do usunięcia. Znaczenia ma również liczba rzeczy do utylizacji, a także czy likwidacja szkody po zalaniu ma obejmować odkażanie całego pomieszczenia. Cena dezynfekcji po zalaniu zaczyna się od 800 zł.

Czy ozonowanie po zalaniu fekaliami jest bezpieczne?

Ozonowanie powierzchni po zalaniu jest zawsze w 100% bezpieczne. Usługa odkażania po zalaniu fekaliami składa się z kilku etapów, a jednym z nich jest właśnie ozonowanie. Istotne przy tym jest, aby skrupulatnie przygotować pomieszczenie do dezynfekcji oraz ciągle monitorować stężenie ozonu.

Busko-Zdrój - całodobowy kontakt do firmy Kastelnik

Jeśli chcesz jak najszybciej pozbyć się skutków zalania, zamów specjalistyczne sprzątanie po zalaniu Busko-Zdrój lub inne lokalizacja województwa świętokrzyskiego. Działamy z wykorzystaniem profesjonalnego zaplecza sprzętowego, a także z zastosowaniem najskuteczniejszych metod dezynfekcji. Ozonowanie po zalaniu jest zadaniem dla ekipy Kastelnik, a usługę tę świadczy od wielu lat. Zawsze staramy się, aby nasi klienci byli zadowoleni z jakości świadczonych usług i z finalnej realizacji. W przypadku powodzi i zalania piwnicy lub mieszknia, zadzwoń do nas. Bezpłatna wycena zlecenie już w 20 minut!

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%