Sprzątanie po zalaniu Brzesko

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Awaryjne sprzątanie po zalaniu Brzesko. Jak wygląda dezynfekcja po fekaliach i czyszczenie domu po wylaniu szamba?

Zalany fekaliami dom? Nie martw się, mamy cały sprzęt niezbędny do osuszania mokrych ścian i realizacji usługi tj. sprzątanie po zalaniu Brzesko woj. małopolskie. Zajmujemy się dezynfekcją skażonych biologicznie powierzchni. Na czym polega sprzątanie po zalaniu mieszkania?

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Dezynfekcja po zalaniu fekaliami jest niezwykle ważna dla każdego z mieszkańców zalanego budynku. Zespół techników firmy Kastelnik usuwa konsekwencje zalań już od 2013 roku. Sprzątanie po wybiciu kanalizacji nie byłoby to możliwe bez fachowego wyposażenia.

Do dezynfekcji domu po wylania szamba niezbędne są m.in.:

 • preparaty chemiczne z fenolem do dezynfekcji;
 • przemysłowe generatory ozonu o mocy od 40 do 240 g/h;
 • odzież ochronna do przeprowadzania odkażania;
 • pojemniki na odpady skażone biologicznie.

Inna usługa dostępna w woj. małopolskim: sprzątanie po zgonach Limanowa

sprzątanie pomieszczenia po zalaniu Brzesko

Czyszczenie po wybiciu kanalizacji świadczymy na terenie całego miasta Brzesko, a doczyszczanie nieczystości można zamówić poprzez całodobową infolinię firmy Kastelnik. Za Lasem, Bagno Na Górkach, Słotwin to dzielnice, w których m.in. działamy.

Usuwanie szkód po zalaniu oferujmy również w okolicznych miejscowościach tj.  Mokrzyska, Bagno, Jasień oraz  Szczepanów. Aktualnie na terenie Małopolski można zamówić profesjonalne sprzątanie o każdej porze dnia i nocy. 

Sprzątanie po zalaniu Brzesko – ile trwa?

Wiemy, że nawet w najlepszych czasach życie może rzucić na nieoczekiwane wyzwania. Awaria kanalizacji zalicza się do jednych z nich. Bez względu na to, jak duże straty poniosłeś podczas pęknięcia rury w domu, warto zaufać profesjonalistom z firmy Kastelnik. Sprzątanie po zalaniu w Brzesku obejmuje czynności takie jak osuszanie budynków, dezynfekcję drobnoustrojów oraz usuwanie zniszczonych przedmiotów.

Kastelnik – dezynfekcja ozonem – kontakt 7 dni w tygodniu

Wszystko zamówisz poprzez naszą infolinię interwencyjną! U konsultanta firmy Kastelnik uzyskasz bezpłatną wycenę na usuwanie szkód po powodzi. Dezynfekcja po wybiciu kanalizacji w domu zaczyna się od kwoty 800 zł. Warto dodać, iż profesjonalne sprzątanie domu po zalaniu trwa około 6 godzin, ale całkowity czas zależy od ilości rozlanych na podłodze nieczystości. 

osuszanie wilgotnych, mokrych ścian

Zdjęcie: osuszanie wilgotnych, mokrych ścian © 2023 Kastelnik

Jak wykonać osuszanie po zalaniu w Brzesku?

Warto pokreślić, że samodzielne suszenie mokrych ścian bez odpowiedniego sprzętu i specjalistycznej wiedzy może okazać się nieskuteczne. Wiele osób powiela jeden z najczęściej popełnianych błędów podczas osuszania budynku, a mianowicie wietrzenie poprzez otwarcie okien. Kiedy na zewnątrz mamy dużo wilgoci, to nie będzie skuteczne rozwiązanie. Niezbędne są maszyny i urządzenia do osuszania.

Kastelnik – osuszanie wilgotnych ścian – potwierdzone certyfikatem

Kastelnik na co dzień stosuje specjalistyczne osuszacze ścian. Dzięki nim w szybki sposób można pozbyć się wilgoci z budynku. Po takim zabiegu obniżamy prawdopodobieństwo zawilgocenia ścian do minimum. Po prawidłowym wysuszeniu ścian nie będziemy musieli zamawiać usługi tj. odgrzybianie po zalaniu. Sprzęt do osuszania można wyjąć w jednej z lokalnych firm, działających na terenie Brzeska. 

sprzątanie po wybiciu kanalizacji w zalanym domu

Zdjęcie: sprzątanie po wybiciu kanalizacji w zalanym wodą domu © Małopolska 2023 Kastelnik

Dezynfekcja po wybiciu kanalizacji Brzesko – zamgławianie!

Do najpopularniejszych metod wykorzystywanych podczas dezynfekcji na terenie Brzeska zaliczamy ozonowanie po zalaniu i zamgławianie nadtlenkiem wodoru. Zamgławianie suchą mgłą stosuje się z wykorzystaniem specjalistycznych fumigatorów. Dzięki lotnej formie pierwiastek ten jest w stanie wszędzie się dostać, nawet do tych trudno dostępnych miejsc.

Zabijanie chorobotwórczych drobnoustrojów jest dzięki niemu bardzo skuteczne. Odkażanie pomieszczeń po zalaniu powinno być wykonywane przez specjalistów, którzy mają do tego odpowiedni uprawnienia. Ważne jest przy tym, przestrzeganie zasad BHP i noszenie środków ochrony osobistej.

specjalistyczne usługi

Oferta na czyszczenie w domu po awarii kanalizacji obejmuje:

 • sprzątanie po zalaniu Brzesko i okolica;
 • odkażanie po wybiciu kanalizacji za pomocą ozonu;
 • dezynfekcja po wybiciu szamba w piwnicy;
 • utylizacja skażonych biologicznie przedmiotów;
 • zamgławianie po zalaniu nadtlenkiem wodoru;
 • czyszczenie po zalaniu nieczystościami;
 • opróżnianie mieszkania po wylaniu fekaliów;
 • ozonowanie po zalaniu fekaliami;
 • odgrzybianie po zalaniu ściany wodą;
 • gruntowne osuszanie mokrej ściany;
 • czyszczenie po wybiciu kanalizacji – powiat brzeski; 
 • dezodoryzacja pomieszczenia po zalaniu nieczystościami i usuwanie zapachów;
 • czyszczenie posadzki po fekaliach za pomocą suchego lodu.

Usługi czyszczenia po zalaniu dostępne są także w miastach:

 • Kraków
 • Krynica-Zdrój
 • Krzeszowice
 • Libiąż
 • Limanowa
 • Myślenice
 • Mszana Dolna
sprzątanie mieszkania po zalaniu Brzesko

Zdjęcie: sprzątanie mieszkania po zalaniu w Brzesku © 2023 Kastelnik

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Baza informacji na temat sprzątania po zalaniu w Internecie jest ograniczona. Chcąc poszerzyć wiedzę w tym zakresie, załączamy najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące czyszczenia po wybiciu kanalizacji:

Czy zamgławianie po zalaniu jest niezbędne?

Skuteczne zamgławianie mieszkania po zalaniu to sprawdzona forma dezynfekcji, jak i dezodoryzacji. Dezynfekcja poprzez zamgławianie realizowana jest przez profesjonalne firmy sprzątające. Usługa ta jest w pełni bezpieczna dla nas i środowiska, a realizowana jest np. za pomocą suchej mgły z nadtlenkiem wodoru.

Czy wietrzenie domu pomoże w usunięciu zawilgocenia ścian?

Niestety, ale wietrzenie pomieszczeń jest to częsty, lecz mało skuteczny sposób na usuwanie wilgoci ze ścian. Nie jest to wystarczające do pozbycia się zawilgocenia. Najlepiej zastosować specjalistyczny osuszacz, który pozbawi nas problemu wilgoci w sprawny sposób. Nie musimy go kupować – specjalistyczne firmy za opłatą wypożyczają tego typu urządzenia.

czyszczenie po wybiciu kanalizacji Małopolska

Czyszczenie po wybiciu kanalizacji - Małopolska 7/24

Sprzątnie domów po zalaniu w mieście Brzesko, świadczymy, używając specjalistycznego sprzętu do odkażania. Na terenie woj. małopolskiego możesz zamówić czyszczenie po wybiciu kanalizacji przez 365 dni w roku! Mamy zespół techników przygotowany do pomocy przez 24 godziny na dobę. Nasz sprzęt do czyszczenia suchym lodem zalanych powierzchni potrafi wyczyścić kilkadziesiąt metrów na godzinę. Dezynfekcja nieczystości obejmuje usuwanie drobnoustrojów, a także usuwanie nieprzyjemnego zapachu po fekaliach.  Zadzwoń i zamów bezpłatną wycenę. Kastelnik – czas na sprzątanie po zalaniu w Brzesku! 

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%