Sprzątanie po zalaniu
Brzeg

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu Brzeg w województwie opolskim.

Tylko specjalistyczne firmy sprzątające mają wiedze i doświadczenie w zakresie, jak ciężkie potrafią być skutki zalań i powodzi w domu. Nie ma oficjalnych statystyk dotyczących awarii kanalizacji. W zależności od tego, jak doszło do zalania, firma Kastelnik oferuje interwencyjne sprzątanie po zalaniu Brzeg oraz okolica np. Łosiów, Popielów Brzezimierz.

Dużym problemem mogą być nieprzyjemne zapachy. Powstają one wtedy, gdy dojdzie do awarii kanalizacji, czy też tzw. cofki z rur miejskich.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Jeżeli szukasz pomocy do usunięcia fetoru po fekaliach, zadzwoń do nas. Nasza interwencyjna linia telefoniczna czynna jest non-stop. Przedsiębiorstwo Kastelnik podczas swojej pracy stosuje wyłącznie innowacyjne metody czyszczenia po zalaniu fekaliami oraz dezynfekcji po wybiciu szamba.

Jedną z metod jest ozonowanie zalanych pomieszczeń, za pomocą przemysłowych generatorów ozonu o mocy nawet 240 g./h. By ułatwić drogę kontaktu z nami, oddaliśmy do Twojej dyspozycji całodobową infolinię.

sprzątanie mieszkań po zalaniach w Brzegu

Zalana fekaliami łazienka to źródło groźnych bakterii. Można ją szybko przywrócić do użytku zlecając sprzątanie po zalaniu firmie Kastelnik.

Zapraszamy również do skorzystania z bezpłatnej wyceny na usuwanie szkód po zlaniu. Działamy m.in. w takich rejonach miasta Brzeg jak: Skarbimierz, Żłobizna, Słonecznik i inne.

Sprzątanie po zalaniu Brzegu – dezynfekcja po fekaliach 

Jeśli myślisz, że działania polegające na usuwaniu skutków zalania dotyczą wyłącznie wypompowywania zgromadzonej wody, to się myślisz. Niestety, wykonanie tylko tej czynności może być negatywne w skutkach dla naszego domu, bliskich i nas samych.

Tak właściwie, co to oznacza sprzątanie po zalaniu w Brzegu? Jest to proces czyszczenia i dezynfekcji wirusów, bakterii i grzybów.  O ile, te trzecie da się powstrzymać, jeśli zadbamy o osuszanie i odgrzybianie, to pozostałych drobnoustrojów bez specjalistycznej dezynfekcji nie usuniemy.

Kastelnik – ozonowanie pomieszczeń – kontakt 7 dni w tygodniu

Czytaj także: ozonowanie po zalaniu

Jak skutecznie wykonać odkażanie? Przede wszystkim potrzebna do tego jest specjalistyczna wiedza na temat wykonywania  zabiegu dezynfekującego. Po drugie niezbędne jest przygotowanie pod względem stosownego ekwipunku. Profesjonalny sprzęt do ozonowania po zalaniu, czy też atestowane preparaty chemiczne, są niezbędne do usunięcia szkodliwych dla zdrowia mikroorganizmów. Tylko wtedy dezynfekcja po fekaliach przebieg szybko i skutecznie. 

Osuszanie po zalaniu Brzeg

Ozonowanie zalanych pomieszczeń w piwnicy, łazienki

Jeśli zastanawiasz się, w jaki sposób samodzielnie to wykonać ozonowanie po zalaniu, pamiętaj, lepiej zaufać profesjonalistom! Nieumiejętne stosowanie tychże metod odkażania może przynieść odwrotny, czyli negatywny skutek. Specjalistyczne firmy sprzątające po zalaniach w Brzegu, biorą pod uwagę wszystkie aspekty dotyczące tego przykrego zdarzenia. Niezwykle ważne jest wybranie skutecznego sposobu na dogłębne czyszczenie mieszkania po zalaniu.

Jednym z nich jest dezynfekcja za pomocą ozonu. Zabieg ten ma na celu nie tylko usunięcie drobnoustrojów, ale i również eliminacje przykrych zapachów, które występują przede wszystkim w przypadku zalania fekaliami i wylania szamba. Zapraszamy do zamówienia kompleksowego sprzątania po zalaniu w Brzegu lub innym dowolnym mieście województwa opolskiego np. Pokój, Turawa, Grodków.

Pozostałe usługi porządkowe opróżnianie mieszkań Brzeg

dezynfekcja po zalaniu w Brzegu

W sprawie usuwania szkód po zalaniach możesz do nas dzwonić o dowolnej porze, posiadamy całodobową infolinię i jesteśmy do Twojej dyspozycji. Wiemy, że ze względu na wodę i wilgoć na ścianach, ważne jest, aby jak najszybciej przejść do eliminacji szkód po powodzi.

Osuszanie zalanego domu po powodzi w Brzegu

W mieście Brzeg, niezwykle ważną kwestią podczas sprzątania po zalaniach jest zwrócenie uwagi na aspekt, jakim jest osuszanie domu po zalaniu lub powodzi. Dlaczego? Wilgoć, która zgromadzona jest na ścianach, ma bardzo negatywne skutki, nie tylko na konstrukcje budynku, lecz również na poziom i jakość naszego życia. Jeśli posiadamy w domu osoby, które są alergikami, w szczególności powinniśmy wykonać pomiar wilgotności.

Kastelnik – osuszanie mokrych ścian – potwierdzone certyfikatem

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Jakie są etapy sprzątania po zalaniu?

Grzyb, który powstaje przez zgromadzoną wilgoć, jest możliwy do wyeliminowania tylko po odpowiednim osuszeniu ścian, czy też sufitów i podłóg. Oczywiście latem, kiedy na zewnątrz jest ciepło i sucho – warto wietrzyć pomieszczenia. Grzyby bardzo nie lubią przeciągów, stąd wietrzenie jest dobrym sposobem na eliminację grzybów w zarodku. 

czyszczenie po wybiciu kanalizacji w brzegu

Kompleksowe czyszczenie po zalaniu zawiera:

 • sprzątanie po zalaniu Brzeg Brygidki;
 • czyszczenie po zalaniu fekaliami powiat brzeski;
 • dezynfekcja miejsca po wylaniu fekaliów;
 • specjalistyczne odkażanie po wybiciu szamba;
 • osuszanie pomieszczeń po zalaniu nieczystościami;
 • czyszczenie po wybiciu kanalizacji wraz z suszeniem mokrych ścian;
 • ozonowanie i usuwanie drobnoustrojów;
 • restytucja i utylizacja mienia.

Inna usługa dostępna w województwie opolskim: sprzątanie po zmarłych Namysłów

Całodobowy kontakt z firmą Kastelnik 7/24

Usługi dezynfekcji i sprzątania po zalaniu w Brzegu, to prace, które świadczymy już od ponad 10 lat. Kastelnik posiada nie tylko stosowne doświadczenie, ale i urządzenia do czyszczenia po zalaniu suchym lodem. To, co nas wyróżnia, to kompleksowe podejście do tematu i dobre zaplecze techniczne. Wiemy, że wszystko to rzutuje na sposób usunięcia szkody i bezpieczną dekontaminację.

Zobacz, co ostatnio robiliśmy na stronie: realizacje Kastelnik

Zapraszamy do skontaktowania się z naszymi specjalistami, którzy telefony odbierają przez dwadzieścia cztery godziny na dobę. Zawsze można skorzystać z bezpłatnej wyceny na czyszczenie po wybiciu kanalizacji, które oferujemy na miejscu zdarzenia.

Usługi sprzątania i dezynfekcji mieszkań po zalaniu znajdziesz również w poniższych miastach:

osuszanie po zalaniu w Brzegu

Certyfikat IICRC. Profesjonalne osuszanie pomieszczeń po zalaniach.

Baza wiedzy dla mieszkańców Brzegu

Zastanawiasz się, jak usunąć brzydki zapach stęchlizny po zalaniu? Wietrzenie na nic się zda, a sklepowe odświeżacze powietrza tylko maskują woń, dlatego najlepszym rozwiązaniem jest sprzątanie po zalaniu w Brzegu. Technicy nie tylko usuną nadmiar wody i odkażą pomieszczenia przy użyciu najnowszych technologii, ale też trwale wyeliminują zapach stęchlizny po zalaniu. Sprawdź najczęściej zadawane pytania o czyszczenie po zalaniu w Brzegu.

sprzątanie Brzeg

Jakie etapy obejmuje sprzątanie po zalaniu?

Sprzątanie po zalaniu to złożony proces, którego celem jest wyeliminowanie wilgoci z domu i przywrócenie mieszkania do użytku. Zazwyczaj czyszczenie po zalaniu obejmuje kilka podstawowych etapów jak usuwanie wody i fekaliów, osuszanie powierzchni i dezynfekcja po zalaniu. Ostatni etap najczęściej realizowany jest przy pomocy ozonowania pomieszczeń.

Jak usunąć zapach stęchlizny po zalaniu domu?

Zapach stęchlizny najlepiej usunąć przy pomocy przemysłowych generatorów ozonu. Ozon charakteryzują doskonałe właściwości neutralizujące zapachy i odkażające powietrze z zarazków. Co więcej, ozonowanie pomieszczeń pomaga także pozbyć się grzyba i jego zarodników po zalaniu.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 3 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%