Sprzątanie po zalaniu Brzeg Dolny

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu Brzeg Dolny. Jakie zasady należy przestrzegać podczas dezynfekcji po wybiciu kanalizacji?

Świadcząc sprzątanie po zalaniu  Brzeg Dolny, należy zwrócić szczególną uwagę na aspekt bezpieczeństwa. Czyszczenie po wybiciu kanalizacji jest zadaniem dla profesjonalnego przedsiębiorstwa Kastelnik.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Wyłącznie zachowanie pewnych zasad chroni pracowników przed chorobotwórczymi drobnoustrojami. Należą do nich m.in.:

 • stosowanie atestowanej chemii;
 • używanie masek ochronnych;
 • zakładanie jednorazowych rękawic;
 • używanie certyfikowanych urządzeń.

Dezynfekcja po zalaniu Brzeg Dolny powinna być świadczona z zastosowaniem najnowocześniejszych form odkażania. Możemy tutaj wyróżnić ozonowanie i zamgławianie po zalaniu. Sprzątanie po wybiciu szamba jest jedną z realizacji, które firma Kastelnik wykonuje w takich rejonach miasta  Brzeg Dolny jak np.: ulica Mostowa i 1 Maja, a także Henryka Sienkiewicza.

Sprzątanie po zalaniu Brzeg Dolny — ile kosztuje?

Przedsiębiorstwo Kastelnik kompleksowe sprzątanie po zalaniu Brzeg Dolny wykonuje z użyciem najnowocześniejszych metod dezynfekcji. Cena tego typu zlecenia jest uzależniona od tego, z jakim dokładnie zdarzeniem mamy do czynienia. Inaczej wygląda realizacja zlecenia, gdzie była powódź, a inaczej w przypadku zalaniu fekaliami. W całkowity koszt musimy wliczyć odkażaną powierzchnię i ilość zużytych środków.

Już przed samym zamówieniem czyszczenia po zalaniu można uzyskać bezpłatną wycenę. Jest to możliwe po skontaktowaniu się z całodobową infolinią. Cena usługi sprzątanie po zalaniu fekaliami zaczyna się już od 700 zł netto.

Jak wykonać czyszczenie po zalaniu fekaliami w Brzegu Dolnym?

Należy przede wszystkim podkreślić fakt, iż powierzchnie i powietrze po fekaliach są skażone. Pod żadnym pozorem nie wolno na tym miejscu przebywać bez środków ochrony osobistej. Tym bardziej nie powinno się samemu podchodzić do realizacji czyszczenia po zalaniu. Zabieg ten najlepiej powierzyć profesjonalnemu podmiotowi sprzątającemu. Posiada on wszelkie kompetencje do pracy w tym obszarze. Każde tego typu zlecenie powinno rozpoczynać się od usunięcia nieczystości.

Kastelnik – dezynfekcja ozonem – kontakt 7 dni w tygodniu

Następnie przechodzi się do osuszenia pomieszczenia. Wtedy stosuje się specjalistyczne osuszacze. Tego typu sprzęt można także wypożyczyć do użytku domowego. Potem wykonuje się dezynfekcję. Zamgławianie po zalaniu suchą mgłą to niezwykle skuteczny zabieg. Odkażanie następuje poprzez rozprzestrzenianie się nadtlenku wodoru.

Dezynfekcja – ozonowanie po zalaniu na Dolnym Śląsku

Specjalistyczne firmy sprzątające, ozonowanie po zalaniu świadczą, zwracając uwagę na aspekt zasad BHP. Przemysłowe generatory ozonu o mocy co najmniej 40 g/h są wykorzystywane w tym celu. Dezynfekcja ozonem jest ekologiczną metodą, ponieważ ten pierwiastek występuję także naturalnie w naszej atmosferze. Po wykonaniu zabiegu rozkłada się on samoistnie do stężenia bezpiecznego dla organizmów żywych.

Na teren tej realizacji nie mogą wchodzić osoby bez profesjonalnego szkolenia i niezabezpieczone środkami ochrony osobistej.

Oferta firmy Kastelnik usuwającej niebezpieczne mikroorganizmy:

 • sprzątanie po zalaniu Brzeg Dolny;
 • czyszczenie po wybiciu kanalizacji;
 • dezodoryzacja pomieszczeń po fekaliach;
 • ozonowanie po zalaniu;
 • sprzątanie po wybiciu kanalizacji;
 • zamgławianie po zalaniu;
 • dezynfekcja po nieczystościach;
 • utylizacja termiczna;
 • doczyszczanie posadzek po fekaliach;
 • odgrzybianie po zalaniu;
 • osuszanie po zalaniu;
 • wypompowywanie wody;
 • odkażanie miejsc po wybiciu szamba.
Kastelnik – dezodoryzacja pomieszczeń – potwierdzona certyfikatem

FAQ — najczęściej zadawane pytania

W naszej firmie mamy zespół wykwalifikowanych specjalistów, którzy wiedzą, jak poradzić sobie z podtopieniem, czy awarią kanalizacji. Podczas naszej pracy przestrzegamy zasadami BHP. Oto odpowiedzi na jedne z najczęściej pojawiających się pytań:

Na czym polega dezynfekcja po zalaniu?

Zadaniem ekipy sprzątającej po zalaniu jest zapewnienie bezpiecznego powrotu do domu po usunięciu szkody. Dezynfekcja po zalaniu polega na usunięcie szkodliwych drobnoustrojów, bakterii, grzybów i pleśni.

Kiedy powinniśmy wykonać osuszanie po zalaniu?

Najlepiej wykonać osuszanie zalanego pomieszczenia tuż po odpompowaniu wody z piwnicy. Jeżeli nie zdecydujesz się na suszenie mokrej ściany w odpowiednim czasie, musisz liczyć się z dodatkowymi kosztami związanymi z odgrzybianiem ściany po zalaniu. Skuteczne osuszanie można zrealizować za pomocą profesjonalnego sprzętu np. TROTEC ®.

Całodobowy kontakt z firmą Kastelnik

W ramach prac związanych z likwidowaniem skutków zalań niezbędne jest zachowanie sprawności. Należy działać szybko i skutecznie. Sprzątanie po zalaniu w Brzegu Dolnym to nie tylko dezynfekcja. Należy pamiętać o osuszaniu. Nie wystarczy tylko zastosowanie wietrzenia poprzez otwarcie okien. Jeśli nie zadbamy o pozbycie się wilgoci, będziemy mierzyć się z pleśnią i grzybem. Usługę tę można zamówić dzwoniąc na interwencyjną infolinię do BOK Kastelnika. Nie zwlekaj i zadbaj o swoje bezpieczeństwo już teraz!
Kastelnik – czas na sprzątanie w Brzegu Dolnym!

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  0,0
  Rated 0 out of 5
  0 out of 5 stars (based on 0 reviews)
  Excellent0%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%