Sprzątanie po zalaniu Brodnica

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu Brodnica. Jakie zabiegi świadczymy w ramach świadczenia pomocy po awariach wodnych? 

Oferujemy pomoc popowodziową w ramach kompleksowej usługi sprzątanie po zalaniu w Brodnicy. Świadczymy pełną pomoc po awariach wodnych tj.:

 • osuszanie po zalaniu osuszaczami;
 • wypompowywanie wody motopompą;
 • dezynfekcja fumigatorami z suchą mgłą;
 • pomiar wilgotności specjalistycznymi miernikami.

Pomagamy w dogłębnym oczyszczaniu wszystkich skażonych powierzchni w budynkach po awariach kanalizacyjnych. Wówczas niezbędne jest wykonanie profesjonalnego odkażania, by szkodliwe mikroorganizmy nie mogły się rozprzestrzeniać. Co ważne są one dla nas niebezpieczne. Dezynfekcja po zalaniu fekaliami powinna być przeprowadzona jak najszybciej. W ramach wykonywanych prac dojeżdżamy do klientów z terenu całej Brodnicy, a m.in. do takich dzielnic jak np.: Osiedle Meksyk i Wybudowanie Michałowskie oraz Osiedle Karbowskie.

Sprzątanie po zalaniu Brodnica – jaki jest koszt?

Podczas specjalistycznej usługi sprzątanie po zalaniu w Brodnicy ważne jest, aby być odpowiednio przygotowanym. Dlatego podczas pierwszego kontaktu fachowcy Kastelnika zadają wiele pytań, które mają na celu ocenę sytuacji. Dopiero na tej podstawie można wycenić indywidualnie zlecenie czyszczenie po zalaniu. Co może wchodzić w skład ceny? Przede wszystkim to podstawowe czynności, w tym m.in.: wypompowywanie wody, osuszanie po zalaniu, dezynfekcja. Liczy się także rozmiar powierzchni, a przede wszystkim to ile szkód zostało poniesionych w związku z sytuacją związaną z zalaniem. Podstawowy koszt tego zabiegu jest wyceniany na 700 zł netto. Po bezpłatną wycenę zapraszamy do kontaktu!

Czy warto wykonać zabieg dezynfekcja po zalaniu w Brodnicy?

Biorąc pod uwagę warunki, jakie panują w zalanym pomieszczeniu, warto zainteresować się tematem odkażania. Dezynfekcja po zalaniu w Brodnicy wykonywana jest przez fachowców. Mają oni wieloletnie doświadczenie, dzięki któremu mogą świadczyć wysokiej klasy usuwanie po szkodliwych mikroorganizmach. Po zalaniu mieszkania fekaliami możemy mieć styczność z bakterią Escherichia coli, która występuje bezpośrednio w kale. W niektórych przypadkach ten drobnoustrój może powodować zatrucia pokarmowe, a nawet sprawić, że wylądujemy w szpitalu. Nie ma tutaj wątpliwości, że nie warto sprzątać po zalaniu w przypadku nieczystości samodzielnie. Warto w tej kwestii zaufać profesjonalistom. 

Osuszanie po zalaniu. Odgrzybianie ścian woj. kujawsko-pomorskie

Bezpośrednio powiązane ze sobą świadczenia osuszanie i odgrzybianie są wykonywane w ramach dogłębnego czyszczenia po zalaniu. Co łączy te zabiegi? Przede wszystkim to, że gdy nie zrealizujemy osuszania, będziemy musieli wykonać po jakimś czasie odgrzybianie po zalaniu. Pozbyć się wilgoci z zalanego pomieszcza można za pomocą profesjonalnych urządzeń zwanych osuszaczami powietrza. Natomiast, gdy pominiemy ten aspekt na swoich ścianach, zobaczyć możemy wykwity. Nie wolno ich lekceważyć. Grzyb i pleśń negatywnie wpływają  na stan naszego zdrowia. Te dolegliwości zdrowotne to m.in. bóle głowy i brzucha, zatrucie pokarmowe, czy chroniczne zmęczenie. 

Specjalistyczna pomoc firmy Kastelnik w usuwaniu awarii wodnych:

 • sprzątanie po zalaniu Brodnica;
 • czyszczenie po zalaniu woj. kujawsko-pomorskie;
 • zamgławianie po zalaniu;
 • ozonowanie po zalaniu;
 • utylizacja termiczna skażonych mebli;
 • odgrzybianie po zalaniu;
 • dezodoryzacja pomieszczeń po nieczystościach;
 • mycie i doczyszczanie po fekaliach posadzek;
 • wypompowywanie wody po powodzi;
 • sprzątanie po wybiciu kanalizacji;
 • opróżnianie mieszkań po skażonych drobnoustrojach;
 • czyszczenie po wybiciu szamba;
 • usuwanie szkodliwych mikroorganizmów.

FAQ — najczęściej zadawane pytania

W naszej firmie mamy zespół wykwalifikowanych specjalistów, którzy wiedzą, jak poradzić sobie z podtopieniem, czy awarią kanalizacji. Podczas naszej pracy przestrzegamy zasadami BHP. Oto odpowiedzi na jedne z najczęściej pojawiających się pytań:

Jak wygląda dezynfekcja po zalaniu?

Zadaniem ekipy sprzątającej po zalaniu jest zapewnienie bezpiecznego powrotu do domu po usunięciu szkody. Dezynfekcja po zalaniu polega na usunięcie szkodliwych drobnoustrojów, bakterii, grzybów i pleśni.

Czy ozonowanie pomieszczeń jest bezpieczne?

Odkażanie pomieszczeń za pomocą przemysłowych generatorów ozonu jest skuteczne i bezpieczne, jeśli wykonuje je profesjonalna firma posiadająca odpowiednie szkolenie. Przemysłowe generatory o mocy 240g./g. powinny być obsługiwane wyłącznie przez specjalistów, co daje nam gwarancję poprawnego wykonania usługi.

Zamów ozonowanie po zalaniu od firmy Kastelnik!

Nie tylko pozbycie się wody, czy też wilgoci jest celem kompleksowej usługi sprzątanie po zalaniu w Brodnicy. Niezbędne jest także wykonanie dogłębnej dezynfekcji miejsca po zalaniu wodą lub po wybiciu kanalizacji. Ozonowanie po zalaniu jest specjalistycznym zleceniem, które wykorzystuje przemysłowe generatory ozonu. Te certyfikowane urządzenia powinny mieć moc co najmniej 40 g/h. Natomiast firma Kastelnik używa urządzeń o mocy nawet 240 g/h. Zachęcamy do kontaktu i zadawania pytań, czekamy na telefony!

Kastelnik – czas na sprzątanie po zalaniu piwnicy w Brodnicy!

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Nasi klienci

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

0
0,0 rating
0 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 0)
Doskonale0%
Bardzo dobrze0%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%