Sprzątanie po zalaniu Bolesławiec

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu w Bolesławcu. Jak wykonać czyszczenie po wybiciu szamba? Dezynfekcja po powodzi Kastelnik

Zalane pomieszczenie w piwnicy w Bolesławcu? Ekipa sprzątająca z firmy Kastelnik świadczy usługi na sprzątanie po zalaniu Bolesławiec w całym województwie dolnośląskim.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Czyszczenie po zalaniu fekaliami jest w naszej stałej ofercie przez cały rok, bez względu na porę dnia. Od 2013 r. mamy doświadczenie w dezynfekcji po zalaniu i przeprowadzaniu czyszczeń technicznych.

Sprzątanie piwnicy po zalaniu Bolesławiec

Miejsce pod lodówką często ulega zalaniu wodą. Usuwamy szkody po awarii kanalizacji w domu.

Nasze usługi usuwania szkód po zalaniach wykonujemy w miejscach takich jak:

 • piwnica osoby prywatnej;
 • mieszkanie;
 • budynek handlowo — usługowy;
 • dom wielorodzinny;
 • biuro lub firma;
 • blok wielorodzinny.

Sprzątanie po zalaniu Bolesławiec — czy możemy pomóc?

Wybicie kanalizacji lub szamba to sytuacja, która wymaga od nas konkretnego działania. Sprzątanie po zalaniu w Bolesławcu można oczywiście wykonać samodzielnie na własną rękę lub z pomocą firmy sprzątającej po zalaniach. Jak zacząć pracę? Warto w tym momencie powiedzieć, iż jak to w życiu bywa, przyda się nam doświadczenie i odpowiednie narzędzia do usunięcia skutków zalania.

W jaki sposób wykonać czyszczenie po zalaniu w Bolesławcu?

Wykonując prace naprawcze związane z czyszczeniem zalanego mieszkania, dobrze jest zasięgnąć porady sąsiada, który ma już doświadczenie na ten temat. Dla niektórych z nas sprawdzą się fora internetowe, które potrafią być kopalnią wiedzy na temat dezynfekcji po zalaniu fekaliami, osuszania piwnicy po zalaniu lub sposobów mierzenia wilgotności ściany.

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – kontakt 7 dni w tygodniu

Jeżeli nie mamy czasu na spędzanie wielu godzin w Internecie i szukanie odpowiedzi na temat etapów sprzątania po zalaniu, można wykonać telefon do firmy Kastelnik.

Sprzątanie piwnicy po zalaniu Bolesławiec

Atuty firmy sprzątającej po zalaniach Kastelnik

Do podstawowych zalet związanych ze zleceniem prac naprawczych po zalaniu domu firmie sprzątającej po zalaniu, zaliczyć można: oszczędność czasu, dostęp do sprawdzonych technologii i skutecznych metod czyszczenia. Nie bez znaczenia jest też sprzęt, na jakim technicy wykonują osuszanie po zalaniu oraz przemysłowe generatory ozonu o dużej mocy nawet do 240 g./h.  

Zalanie w Bolesławcu? Dlaczego dezynfekcja po zalaniu jest tak ważna?

Dużo ekspertów radzi, by nierealizowań oczyszczania  piwnicy po wybiciu kanalizacji na własną rękę, bez specjalistycznych środków odkażających. Zdecydowanie lepiej jest zamówić czyszczenie specjalistyczne pomieszczeń po zalaniu w jednej z ogólnopolskich firm sprzątających. Technicy po przeprowadzeniu pierwszych oględzin, dokonają wyceny usługi tj. dezynfekcja pomieszczeń po zalaniu i określą szczegółowy zakres usług i cenę.

Warto wspomnieć, iż odkażanie zalanych pomieszczeń to często usuwanie groźnych dla zdrowia bakterii i wirusów oraz innych trujących związków chemicznych. Dobrym sposobem jest np. ozonowanie po zalaniu, gdzie ozon inaktywuje kapsydy wirusa.

czyszczenie po wybiciu kanalizacji

Czyszczenie po wybiciu kanalizacji Bolesławiec. Pękniętą należy naprawić i osuszyć pomieszczenie.

Oferta firmy Kastelnik — usuwanie szkód po zalaniach

 • sprzątanie mieszkania po zalaniu w Bolesławcu jako całoroczna usługa firmy Kastelnik;
 • dezynfekcja po zalaniu fekaliami Kraśnik Dolny, Zgorzelec, Leszno Górne;
 • skuteczne usuwanie nieczystości po zalaniu w piwnicy;
 • odgrzybianie mieszkania i łazienki w domu po wycieku wody;
 • osuszanie piwnicy po zalaniu Bolesławiec i okolice np. Żagań;
 • badania mykologiczne;
 • usuwanie zalanych przedmiotów po powodzi z piwnicy;
 • dezynfekcja po fekaliach;
 • utylizacja zalanych przedmiotów woj. dolnośląskie.
Kastelnik – odgrzybianie ścian – potwierdzone certyfikatem

Ozonowanie pomieszczeń po zalaniu Bolesławiec

Już od kilkudziesięciu lat jesteśmy świadkami, iż ozon jest skuteczną metodą dezynfekcji. Nie inaczej jest też w przypadku odkażania po zalaniu w piwnicy, mieszkaniu lub sklepie handlowo — usługowym. Ozon okazała się też naszym mocnym sprzymierzeńcem w walce z pandemią, gdzie okazał się skutecznym środkiem do sterylizacji, dezynfekcji i detoksykacji pomieszczeń.

Nikogo więc nie dziwi fakt, iż ozonowanie pomieszczenia po zalaniu w Bolesławcu przeprowadzane jest właśnie za pomocą tej metody. Ozon uszkadza płaszcz białkowy bakterii, które wystąpiły po fekaliach i zapobiega rozprzestrzenianiu się nieczystości.

Usługa sprzątania piwnic po zalaniu dostępna jest również w miastach:

Ozonowanie pomieszczeń po zalaniu fekaliami

Interwencja po zalaniu – szybki kontakt Kastelnik 7/24

Jeżeli szukasz specjalistów, którzy pomogą ci w skutecznej dezynfekcji po zalaniu fekaliami lub w osuszaniu piwnicy, nie zwlekaj dużej i zadzwoń do naszej firmy sprzątającej. W naszej firmie mamy duże doświadczenie, w zwalczaniu wszelkich drobnoustrojów po zalaniach a całodobowe usługi realizujemy na terenie całego województwa dolnośląskiego.

Kastelnik — skuteczna pomoc w sprzątaniu po zalaniach w Bolesławcu.

Inne popularne usługi w województwie dolnośląskimsprzątanie po zgonach Dzierżoniów

Najczęściej zadawane pytania - firma sprzątająca Kastelnik

Zalana piwnica to problem, który Cię dotyczy? Wybierając profesjonalne sprzątanie po zalaniu Bolesławiec, już nie musisz się martwić o zawilgocone ściany. Pomieszczenie pełne wody i wilgoci należy dokładnie opróżnić ze zniszczonych mebli i sprzętów. Zalane krzesła, meble i elektronika zwykle nie są już sprawne, dlatego trzeba je przetransportować do spalarni w celu utylizacji termicznej.

Usługi sprzątania Bolesławiec

Warto wiedzieć, że nielegalna utylizacja śmieci może wiązać się z otrzymaniem mandatu. Dlatego w ramach usuwania skutków zalania, klienci mogą liczyć również na opróżnianie mieszkania i wywóz starych mebli. Prezentujemy najczęściej zadawane pytania o czyszczenie piwnicy po zalaniu w Bolesławcu.

Ile trwa sprzątanie po zalaniu?

Sprzątanie po zalaniu nie jest skomplikowanym procesem, jednak ilość niezbędnych czynności uzależniona jest od konkretnego przypadku zalania. Mając do czynienia z awarią kanalizacji i zalaniem całego domu fekaliami, czyszczenie pomieszczeń może potrwać dłużej. Zazwyczaj usuwanie skutków zalania zajmuje technikom od kilku do kilkunastu godzin. 

Jak skutecznie pozbyć się zapachu po zalaniu?

Nieprzyjemny zapach stęchlizny i fekaliów często unosi się w zalanym pomieszczeniu. Wietrzenie i palenie kadzidełek może dać jedynie krótkotrwały rezultat. Aby całkowicie wyeliminować niechcianą woń, najlepiej przeprowadzić ozonowanie domu po zalaniu. Ozon skutecznie neutralizuje cząsteczki zapachowe i zarazki w zawilgoconym domu.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%