Sprzątanie po zalaniu Bolesławiec

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu Bolesławiec. Jak wykonać czyszczenie po wybiciu szamba? Dezynfekcja po powodzi Kastelnik

Zalane pomieszczenie w piwnicy w Bolesławcu? Ekipa sprzątająca z firmy Kastelnik świadczy usługi na sprzątanie po zalaniu Bolesławiec w całym województwie dolnośląskim. Czyszczenie po zalaniu fekaliami jest w naszej stałej ofercie przez cały rok, bez względu na porę dnia. Od 2013 r. mamy doświadczenie w dezynfekcji po zalaniu i przeprowadzaniu czyszczeń technicznych. Nasze usługi usuwania szkód po zalaniach wykonujemy w miejscach takich jak:

 • piwnica osoby prywatnej;
 • mieszkanie;
 • budynek handlowo — usługowy;
 • dom wielorodzinny;
 • biuro lub firma;
 • blok wielorodzinny;

sprzątanie po zalaniu Bolesławiec

Sprzątanie po zalaniu Bolesławiec — czy możemy pomóc?

Wybicie kanalizacji lub szamba to sytuacja, która wymaga od nas konkretnego działania. Sprzątanie po zalaniu w Bolesławcu można oczywiście wykonać samodzielnie na własną rękę lub z pomocą firmy sprzątającej po zalaniach. Jak zacząć pracę? Warto w tym momencie powiedzieć, iż jak to w życiu bywa, przyda się nam doświadczenie i odpowiednie narzędzia do usunięcia skutków zalania.

W jaki sposób wykonać czyszczenie po zalaniu w Bolesławcu?

Wykonując prace naprawcze związane z czyszczeniem zalanego mieszkania, dobrze jest zasięgnąć porady sąsiada, który ma już doświadczenie na ten temat. Dla niektórych z nas sprawdzą się fora internetowe, które potrafią być kopalnią wiedzy na temat dezynfekcji po zalaniu fekaliami, osuszania piwnicy po zalaniu lub sposobów mierzenia wilgotności ściany. Jeżeli nie mamy czasu na spędzanie wielu godzin w internecie i szukanie odpowiedzi na temat etapów sprzątania po zalaniu, można wykonać telefon do firmy Kastelnik.

Atuty firmy sprzątającej po zalaniach Kastelnik

Do podstawowych zalet związanych ze zleceniem prac naprawczych po zalaniu domu firmie sprzątającej po zalaniu, zaliczyć można: oszczędność czasu, dostęp do sprawdzonych technologii i skutecznych metod czyszczenia. Nie bez znaczenia jest też sprzęt, na jakim technicy wykonują osuszanie po zalaniu oraz przemysłowe generatory ozonu o dużej mocy nawet do 240 g./h.  

Zalanie w Bolesławcu? Dlaczego dezynfekcja po zalaniu jest tak ważna?

Dużo ekspertów radzi, by nierealizowań oczyszczania  piwnicy po wybiciu kanalizacji na własną rękę, bez specjalistycznych środków odkażających. Zdecydowanie lepiej jest zamówić czyszczenie specjalistyczne pomieszczeń po zalaniu w jednej z ogólnopolskich firm sprzątających. Technicy po przeprowadzeniu pierwszych oględzin, dokonają wyceny usługi tj. dezynfekcja pomieszczeń po zalaniu i określą szczegółowy zakres usług i cenę. Warto wspomnieć, iż odkażanie zalanych pomieszczeń to często usuwanie groźnych dla zdrowia bakterii i wirusów oraz innych trujących związków chemicznych. Dobrym sposobem jest np. ozonowanie po zalaniu, gdzie ozon inaktywuje kapsydy wirusa.

czyszczenie po wybiciu kanalizacji

Oferta firmy Kastelnik — usuwanie szkód po zalaniach

 • sprzątanie mieszkania po zalaniu w Bolesławcu jako całoroczna usługa firmy Kastelnik;
 • dezynfekcja po zalaniu fekaliami Kraśnik Dolny, Zgorzelec, Leszno Górne;
 • skuteczne usuwanie nieczystości po zalaniu w piwnicy;
 • odgrzybianie łazienki w domu;
 • osuszanie po zalaniu Bolesławiec, Żagań;
 • badania mykologiczne;
 • usuwanie zalanych przedmiotów po powodzi z piwnicy;
 • dezynfekcja po fekaliach;
 • utylizacja zalanych przedmiotów woj. dolnośląskie.

Ozonowanie pomieszczeń po zalaniu Bolesławiec

Już od kilkudziesięciu lat jesteśmy świadkami, iż ozon jest skuteczną metodą dezynfekcji. Nie inaczej jest też w przypadku odkażania po zalaniu w piwnicy, mieszkaniu lub sklepie handlowo — usługowym. Ozon okazała się też naszym mocnym sprzymierzeńcem w walce z pandemią, gdzie okazał się skutecznym środkiem do sterylizacji, dezynfekcji i detoksykacji pomieszczeń. Nikogo więc nie dziwi fakt, iż ozonowanie pomieszczenia po zalaniu w Bolesławcu przeprowadzane jest właśnie za pomocą tej metody. Ozon uszkadza płaszcz białkowy bakterii, które wystąpiły po fekaliach i zapobiega rozprzestrzenianiu się nieczystości.

Ozonowanie pomieszczeń po zalaniu fekaliami

Interwencja po zalaniu – szybki kontakt Kastelnik 7/24

Jeżeli szukasz specjalistów, którzy pomogą ci w skutecznej dezynfekcji po zalaniu fekaliami lub w osuszaniu piwnicy, nie zwlekaj dużej i zadzwoń do naszej firmy sprzątającej. W naszej firmie mamy duże doświadczenie w zwalczaniu wszelkich drobnoustrojów po zalaniach a całodobowe usługi realizujemy na terenie całego województwa dolnośląskiego.

Kastelnik — skuteczna pomoc w sprzątaniu po zalaniach w Bolesławcu.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Nasi klienci

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

0
0,0 rating
0 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 0)
Doskonale0%
Bardzo dobrze0%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%