Sprzątanie po zalaniu Bochnia

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu w Bochni. Jak prawidłowo usunąć wylane fekalia i pozbyć się nieczystości? 

Sprzątanie po zalaniu Bochnia to usługa oferowana na terenie całego województwo małopolskiego. O tym, jakie są etapy sprzątania po zalaniu, pisaliśmy wcześniej na naszym blogu.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Dezynfekcja mieszkania po zalaniu fekaliami może przytrafić się każdemu z nas. Odkażanie podłogi powinno być wykonywane w jak najszybszym czasie po wykryciu awarii, związanej z wybiciem szamba, czy pęknięciem rury. Sprzątanie po wybiciu kanalizacji polega przede wszystkim na ozonowaniu mocno skażonych powierzchni i zamgławianiu powietrza.

Usuwanie szkód po zalaniu możliwe jest dzięki stosowaniu skutecznych środków chemicznych, które posiadają w składzie m.in. takie substancje jak np.:

 • środek dezynfekujący z chlorem i związkami chloru;
 • preparat odkażający z alkoholami alifatycznymi;
 • chemia z czwartorzędowymi związkami amonowymi.

sprzątanie pomieszczenia po zalaniu Bochnia

Czy odkażanie po fekaliach usunie niebezpieczne drobnoustroje?

Możemy zdezynfekować Twoje mieszkanie po zalaniu fekaliami za pomocą ozonu lub nadtlenku wodoru. Jesteśmy certyfikowanymi ekspertami, w dziedzinie specjalistycznego mycia i dezynfekcji skażonych powierzchni. Sprzątanie po zalaniu fekaliami nie tylko sprawi, że podłoga będzie czysta, ale również będzie wolna od trujących związków chemicznych i szkodliwych drobnoustrojów.

Oferujemy kompleksowe czyszczenie po zalaniu na terenie całej Małopolski, a w mieście Bochnia działamy całodobowo w takich regionach jak m.in.: Osiedle Słoneczne i Osiedle Solna Góra oraz Osiedle Świętego Jana. Kastelnik zadba o każdy szczegół, abyś mógł spędzić czas na tym, co dla Ciebie ważne! Czas na sprzątanie mieszkania po zalaniu w Bochni!

etapy sprzątania po zalaniu

Zdjęcie: etapu sprzątania po zalaniu © 2023 Kastelnik

Sprzątanie po zalaniu Bochnia – jak zamówić?

W celu zamówienia usługi na sprzątanie po zalaniu w Bochni najlepiej skontaktować się z profesjonalną firmą, która ma doświadczenie w tej kwestii. Całodobowa infolinia jest bardzo pomocna, ponieważ dzięki niej można zamówić usługę tj. dezynfekcja po zalaniu Bochnia niemal o każdej porze dnia i nocy. Jest to bardzo ważne, biorąc pod uwagę fakt, że fekalia i nieczystości to zagrożenie epidemiologiczne. 

Nie jesteśmy w stanie przewidzieć awarii kanalizacji, więc pomocy możemy oczekiwać bez względu na to, czy jest to weekend, czy dzień roboczy. Czyszczenie po zalaniu nieczystości z szamba można także zamówić poprzez formularz kontaktowy – wysyłając kilka dodatkowych zdjęć. Taka forma komunikacji znaczenie ułatwia współpracę i przyspiesza rozpoczęcie prac. 

sprzątanie po wybiciu kanalizacji

Zdjęcie: sprzątanie po wybiciu kanalizacji © 2023 Kastelnik

Czyszczenie po wybiciu kanalizacji w Bochni

Swoje prace dotyczące usuwania skutków zalania rozpoczynamy od sporządzenia kosztorysu samego zabiegu. Dezynfekcja po zalaniu niezbędna jest w każdym przypadku, gdzie występują chorobotwórcze mikroorganizmy, które bezpośrednio zagrażają naszemu zdrowiu. Nie inaczej jest w przypadku realizacji czyszczenie po wybiciu kanalizacji, gdzie liczne bakterie, wirusy i grzyby rozprzestrzeniają się po całym pomieszczeniu i wszystkich zgromadzonych w nich powierzchniach.

Ozonowanie po zalaniu jest często przeprowadzanym zabiegiem w celu pozbycia się ich. Dezynfekcja ozonem jest sprawdzonym sposobem na uciążliwy fetor, więc przemysłowe generatory ozonu o mocy od 40 do 240 g./h, używane są także w celu dezodoryzacji. 

Kastelnik – ozonowanie pomieszczeń – kontakt 7 dni w tygodniu
dezynfekcja po fekaliach

Zdjęcie: dezynfekcja po fekaliach © 2023 Kastelnik

Zamgławianie po zalaniu fekaliami województwo małopolskie

Nie tylko ozonowanie pomieszczeń, ale i zamgławianie po zalaniu suchą mgłą jest skutecznym sposobem na odkażanie. Nadtlenek wodoru jest aktywną substancją, dzięki której można usunąć szkodliwe patogeny. W przypadku zalania fekaliami mamy styczność z licznymi nieczystościami.

Ważne jest to, aby po ich wystąpieniu działać jak najszybciej to możliwe. Jeśli nie mamy pojęcia, jak podejść do realizacji czyszczenie po zalaniu, warto zaufać profesjonalistom i zamówić sprzątanie po zalaniu. Przedsiębiorstwo Kastelnik działa 365 dni w roku, możesz więc śmiało zadzwonić o każdej porze. 

Specjalistyczna oferta firmy Kastelnik:

 • gruntowne sprzątanie po zalaniu Bochnia;
 • czyszczenie pomieszczeń po zalaniu Małopolska;
 • sprzątanie po wybiciu kanalizacji;
 • zamgławianie po zalaniu;
 • dezynfekcja po fekaliach;
 • ozonowanie po zalaniu;
 • dezodoryzacja po wybiciu szamba;
 • osuszanie po zalaniu w Bochni;
 • wypompowywanie wody po podtopieniu piwnicy;
 • dezynfekcja po wybiciu szamba;
 • utylizacja skażonych mebli;
 • doczyszczanie posadzki po wylaniu fekaliów;
 • opróżnianie mieszkań po zalaniach.
Kastelnik – osuszanie zalanych ścian – potwierdzone certyfikatem

Usługi sprzątania po zalaniu dostępne są także w miastach:

 • Kraków
 • Krynica-Zdrój
 • Libiąż
 • Limanowa
 • Miechów
 • Myślenice
 • Mszana Dolna

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Dezynfekcja i czyszczenie pomieszczeń po fekaliach warto zlecić fachowcowi tuż po pęknięciu rury kanalizacji. Sprzątanie po wylaniu szamba to jest łatwy temat. Poniżej przedstawiamy pytania, które są zadawane konsultantom telefonicznym firmy Kastelnik niemal każdego dnia. 10 lat doświadczenia w specjalistycznej branży sprzątającej oznacza, że usuwanie szkód po powodzi to zestaw podobnych pytań stawianych przez poszkodowanych. Dotyczą one ozonowania zalanego domu czy też odkażania posadzki. Poniżej prezentujemy dwa z nich:

Ile muszę czekać na przyjazd ekipy sprzątającej po zalaniu?

Wszystko zależy od pory dnia i ilości zleceń oczekujących w kolejce. W niedziele i święta czas interwencji może być odrobinę wydłużony, ze względu na ograniczone zasoby. W dni robocze czas przyjazdu specjalistycznej ekipy sprzątającej wynosi zazwyczaj około 6 godzin, a samo usuwanie szkód po zalaniu w większości przypadków nie trwa dłużej niż 12 godzin.

Czy zamgławianie po zalaniu jest bezpieczne?

Jedną z najbezpieczniejszych form dezynfekcji po zalaniu jest zamgławianie suchą mgłą. Fumigacja za pomocą nadtlenku wodoru wykonywana jest przez większość profesjonalnych firmy z sektora DDD, działających na terenie małopolski.

 

osuszanie po zalaniu

Kastelnik - całodobowa firma sprzątająca po zalaniach!

Jeśli chodzi o sprzątanie po fekaliach i w Bochni, oferujemy zarówno dezynfekcję, jak i jakość doczyszczania nieczystości. Dzięki naszym wydajnym technikom i zaawansowanemu sprzętowi do ozonowania możemy oczyścić zalane budynki szybciej niż ktokolwiek inny w mieście. Czyszczenie zalanego domu często oznacza zamówienie usługi tj.  osuszanie po zalaniu oraz odgrzybianie ściany łazienki. Bez wykonania tych czynności możemy być narażenie na utratę zdrowia, pleśni i grzyby są bowiem niebezpieczne dla naszego układu oddechowego i nie możemy ich bagatelizować. Oferujemy bezpłatną wycenę sprzątania!

Kastelnik – czas na sprzątanie po zalaniu w Bochni!

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%