Sprzątanie po zalaniu Bielsk Podlaski

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu w Bielsku Podlaskim. Jak osuszyć mokre ściany po awarii kanalizacji?

Wiele osób poszkodowana przy awarii kanalizacji potrzebuje wsparcia przy realizacji usługi tj. sprzątanie po zalaniu Bielsk Podlaski, woj. podlaskie. Zastanawiasz się, jak szybko osuszyć ściany po zalaniu? Mokre ściany po awarii kanalizacji najlepiej osuszyć za pomocą urządzenia do osuszania mokrych ścian.

Kastelnik – dezynfekcja ozonem – usługi całodobowe 24/7

Czytaj także: ozonowanie po zalaniu

Oczywiście warto wcześniej wykonać pomiar wilgoci i skonsultować się ze specjalistami, którzy dobiorą najbardziej efektywne metody suszenia mokrych ścian i tynków. To niezwykle ważny etap prac porządkowych przy zalaniu. Firma specjalizująca się w technikach osuszania ścian posiada przemysłowe osuszacze jak np. kondensacyjne, podposadzkowe czy adsorpcyjne.

Jako fachowcy DDD oferujemy kompleksowe usługi czyszczenia i dezynfekcji powierzchni po wylaniu fekaliów w domu. Wśród niezbędnych czynności znajduje się również odgrzybianie i usunięcie stęchlizny.

Sprzątanie piwnicy po zalaniu Bielsk Podlaski

Czyszczenie piwnicy po zalaniu w Bielsku Podlaskim. Usługi osuszania budynków można zamawiać przez całą dobę.

Sprzątanie mieszkania po wybiciu kanalizacji w powiecie bielskim

Sprzątanie mieszkania po awarii kanalizacji w domu to dla wielu osób będzie zadanie ponad siły. Wylane na podłodze fekalia, to siedlisko bakterii i zagrożenie dla zdrowia i życia. Nie warto ryzykować! Jeżeli chcesz mieć pewność, że woda z fekaliami zostanie usunięta szybko, skorzystaj z pomocy firmy porządkowej. Jednym z najważniejszych kroków przy czyszczeniu fekaliów z budynku będzie dokładna dekontaminacja powierzchni.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – kontakt 7 dni w tygodniu

Należy pamiętać, że woda ściekowa zawiera toksyny, bakterie i wirusy. Jeżeli usuniemy je samodzielnie i zastosujemy metody dezynfekcji przy pomocy środków dostępnych w sklepach, możemy mieć pewność, że będzie to niewystarczająca interwencja. A niedokładna dekontaminacja wiąże się z rozprzestrzenianiem toksyn. Jedną sprawdzoną metodą pozbycia się wirusów, to zaufanie fachowcom.

sprzątanie piwnicy po zalaniu Bielsk Podlaski

Jakie są etapy sprzątania mieszkania po zalaniu fekaliami?

Firma sprzątająca mieszkania po zalaniu załatwia sprawy kompleksowo, tak by, jak najbardziej efektywnie wykorzystać czas. Dlaczego? Pozwala to na oszczędność pieniędzy klienta, zmniejsza straty materialne poszkodowanego w zalaniu i sprawia, że groźne toksyny są szybko eliminowane.

Gruntowne prace porządkowe wiążą się z kolejnymi etapami czyszczenia i usuwania fekaliów:

 • usunięcie zniszczonego sprzętu i mebli;
 • odpompowanie wody i nieczystości;
 • dokładne czyszczenie powierzchni płaskich;
 • odkażanie mieszkania po zalaniu fekaliami;
 • usuwanie nieprzyjemnych zapachów po wylaniu szamba;
 • transport ADR niebezpiecznych przedmiotów;
 • odgrzybianie mieszkania po zalaniu;
 • ozonowanie domu po awarii kanalizacji;
 • czyszczenie powierzchni przy pomocy suchego lodu;
 • osuszanie mokrych ścian i tynków;
 • zamgławianie mieszkania przy pomocy nadtlenku wodoru, czyli tzw. suchej mgły;
 • drobne prace remontowe.

Kolejne etapy prac porządkowych sprawiają, że z łatwością usuwane są grzyby, stęchlizna czy brzydkie zapachy unoszące się w powietrzu. Tylko przemyślane działają gwarantują sukces i bezpieczne, odkażone powierzchnie.

usługi dezynfekcji Kastelnik

Usługi dezynfekcji po rozlanych fekaliach zamówisz w firmie Doroty i MIeszka Kastelnik.

Ozonowanie mieszkania po zalaniu – jakie metody wybrać?

Jeżeli zmagasz się z problemem podtopionego garażu lub chcesz odgrzybić piwnicę, wybierz nowoczesne i skuteczne metody. Jedną z nich jest ozonowanie mieszkania po wylaniu fekaliów. Gwarantuje one najwyższą jakość usług – sprzątanie po zalaniu Bielsk Podlaski. Usługę ozonowania przeprowadzają fachowcy zabezpieczeni kombinezonami ochronnymi, w maskach i goglach. A czym jest ozonowanie?

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Jakie są etapy sprzątania po zalaniu?

To neutralizowanie bakterii i wirusów poprzez podawanie ozonu na zainfekowanym terenie. Ozon jest gazem, który ma silne właściwości bakteriobójcze. Jego siła nawet 300 razy większa niż chloru, a ten jest powszechnie używany w dezynfekcji. Ozon o wysokim stężeniu jest produkowany w generatorach i pod wysokim ciśnieniem rozprzestrzeniany w mieszkaniach zalanych fekaliami.

Ozonowane to nie tylko skuteczna metoda dezynfekcji powierzchni płaskich, ale również doskonale sprawdza się przy usuwaniu wirusów i bakterii “latających” w powietrzu. Dzięki temu, że jest to gaz, szybko neutralizuje zagrożenie.

Do jego zalet zalicza się również fakt, że to ekologiczna metoda dezynfekcji. Przy rozpadzie ozonu nie powstają żadne trujące substancje wtórne. Przy ozonowaniu powierzchni mamy pewność, że sprawnie pozbędziemy się alergenów, grzybów, stęchlizny i substancji toksycznych.

Pomagamy całodobowo, utylizacja mebli po zalaniu

Usuwanie zapachów po fekaliach – zaufaj profesjonalistom

Wśród metod usuwania nieprzyjemnego smrodu po wylaniu fekaliów znajduje się ozonowanie powietrza oraz zamgławianie. To działania, które w swojej ofercie posiadają specjaliści. Jako jedne z nielicznych gwarantują usunięcie smrodu, a nie jego chwilowe maskowanie. Wybierając działania zgodne z najnowszymi trendami, masz pewność, że dezynfekcja i dezodoryzacja pomieszczeń po wylaniu fekaliów będzie przeprowadzona ze starannością.

Kastelnik – neutralizacja zapachów – potwierdzona certyfikatem

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Usuwanie zapachów

Poznaj ofertę Firm Kastelnik i skontaktuj się z nami na bezpłatnej infolinii, która czynna jest przez całą dobę. Działamy natychmiastowo po zgłoszeniu i wspieramy poszkodowanych po zalaniu.

Profesjonalne usługi sprzątania firmy Kastelnik

 • Sprzątanie piwnicy po zalaniu Bielsk Podlaski, Brańsk,
 • Odkażanie mieszkania po fekaliach,
 • Ozonowanie po zalanego nieczystościami mieszkania;
 • Utylizacja zniszczonych w powodzi przedmiotów,
 • Osuszanie domu metodą podciśnieniową;
 • Pozbywanie się grzybów i stęchlizny na strychu;
 • Dezynfekcja pomieszczeń po wylaniu szamba.

Postaw na najlepszych w branży! Sprzątanie po zalaniu Bielsk Podlaski może być szybkie i tanie. Jak to zrobić? Działaj natychmiast! Zgłoś usterkę zalania domu, a pracownicy Kastelnik natychmiast przejdą do działania.

Osuszanie mokrych ścian

Certyfikat IICRC to gwarancja jakości, jeśli chodzi o osuszanie zalanych budynków.

Kastelnik – rodzinna firma specjalizująca się w sprzątaniu po zalaniu

Poszukując specjalistów proponujących usługi, jak sprzątanie mieszkania po wylaniu fekaliów na terenie całej Polski czy dezynfekcję mieszkań Gorzów Wielkopolski, postaw na Kastelnik. Wysoka jakość świadczonych usług, profesjonalna firma pracująca 7 dni w tygodniu, przystępne ceny na rynku czy usuwanie pleśni zgodnie z normami daje nam miano lidera na rynku usług porządkowych w dziedzinie DDD.

Wśród pracowników Kastelnik znajdują się przeszkoleni fachowcy, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje podczas licznych szkoleń. Naszym priorytetem jest proponowanie, metod usuwania nieczystości po wylaniu fekaliów spełniając europejskie normy. Dezynfekcja piwnicy czy czyszczenie mieszkania po awarii kanalizacji to popularne usługi wśród klientów z okolic Ostrów Wielkopolski, czy Piotrków Trybunalski.

Zobacz, co ostatnio robiliśmy na stronie: realizacje Kastelnik

Dbamy również o środowiska i wybieramy takie metody, by proces sprzątania po wylaniu fekaliów był jak najbardziej ekologiczny, stąd np. ozonowanie po wybiciu kanalizacji czy dezynfekcja przy pomocy suchej mgły.

Naszą firmę cechuje długie doświadczenie na rynku, przez co żadna awaria nie jest nam obca. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, a klient zamawiający usługę dezynfekcji czy usunięcia fekaliów z podłogi, ma gwarancję najwyższej jakości. Powierzenie Kastelnik usunięcia ścieków w budynku, to pewność najwyższej jakości działań.

Usługi osuszania budynków z certyfikatem IICRC

Jednym z najważniejszych etapów sprzątania mieszkania po zalaniu jest jego dokładne osuszanie. Pozostawienie mokrych ścian bez specjalistycznej interwencji, to błąd. Może on kosztować pojawienie się grzyba i stęchlizny, naruszenia konstrukcji budynku, a finalnie doprowadzić do generalnego remontu. Nie daj się zaskoczyć i działaj kompleksowo! Zatrudnienie firmy, która sprawnie przeprowadzi osuszanie mokrych ścian, to podstawa.

Sprawdzone metody osuszania oferuje firma Kastelnik, także w Bielsku Podlaskim. Renoma firma i certyfikaty zawodowe, w tym certyfikat nr 8680154-2022 gwarantują wysoką jakość usług. Wyróżnienie zostało przyznane Dorocie Kastelnik, specjaliście osuszania budynków, a także szefowej działu. To nowoczesne metoda osuszania uznawana na całym świecie i zgodna z metodologia działań Institute of Inspection Cleaning and Restoration Certification.

Usługa tj. sprzątanie po zalaniu dostępna jest również w miastach:

Najczęściej zadawane pytania FAQ

Firma Kastelnik to rodzinny biznes specjalizujący się w sprzątaniu piwnicy po wylaniu szamba. Technicy DDD szybko i sprawnie usuwają nieprzyjemny zapach, a także przeprowadzają dogłębną dezynfekcję pomieszczeń. Wśród usług znajduje się również osuszanie ścian. Mieszkańcy Bielsk Podlaski najczęściej pytają:

FAQ pytania powiat bielski

Jak przeprowadzić usuwanie nieprzyjemnych zapachów?

By, szybko pozbyć się nieprzyjemnych zapachów po awarii kanalizacji należy skontaktować się z firmą sprzątającą. Tylko specjaliści są w stanie przeprowadzić pełen zakres prac porządkowych. Usuwają, a nie jedynie maskują nieprzyjemny fetor. Wśród usług dezodoryzacji po zalaniu znajduje się m.in. ozonowanie. To skuteczna metoda usuwania smrodu po wylaniu fekaliów.

Ile kosztuje czyszczenie mieszkania po fekaliach?

By, dokładnie oszacować koszty sprzątania mieszkania po zalaniu w Bielsku Podlaskim należy wziąć pod uwagę wszystkie etapy prac porządkowych. Wśród nich znajduje się m.in. osuszanie ścian, usuwanie pleśni, odgrzybianie czy dezynfekcja pomieszczeń. Każdorazowo technicy przeprowadzają bezpłatną ekspertyzę. Wycena sprzątania po zalaniu jednego pomieszczenia rozpoczyna się od 800 zł netto.

Oferujemy również: odgrzybianie ścian w Małopolsce

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%