Sprzątanie po zalaniu Bielawa

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Generalne sprzątanie po zalaniu w Bielawie. Jak szybko pozbyć się fekaliów po wylaniu kanalizacji?

Poszukujesz ekipy sprzątającej, która szybko pomoże usunąć nieczystości po zalaniu? Nie czekaj i skontaktuj się bezpośrednio z rodzinną firmą Kastelnik. Już od ponad dekady oferujemy usługi sprzątania po zalaniu Bielawa, woj. dolnośląskie.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Szybka interwencja fachowców, dokładne usunięcie wody ze ścieków oraz gruntowna dezynfekcja, to najlepszy sposób, by szybko zapomnieć o awarii. Tylko sprawdzeni technicy DDD są w stanie przeprowadzić prace porządkowe po zalaniu zgodnie z zasadami bezpieczeństwa.

Sprzątanie pomieszczeń po wybiciu kanalizacji, to nie jest zwykłe czyszczenie brudu na komodzie, czy mycie okien. Usuwanie nieprzyjemnych zapachów z zalanych fekaliami mieszkań, czy też z klatek schodowych wymaga zatrudnienia przeszkolonego personelu.

Firma sprzątająca Kastelnik ma do dyspozycji przez całą dobę nie tylko przeszkolony personel, ale również kilkadziesiąt przemysłowych generatorów ozonu, tak by usuwanie nieprzyjemnych zapachów było skuteczne.

Osuszanie podłogi

Osuszanie podłóg po zalaniu Bielawa. Pompa do usuwania nadmiaru wody.

Sprzątanie po wybiciu kanalizacji Bielawa woj. dolnośląskie

Dokładne sprzątanie po zalaniu mieszkania fekaliami proponuje forma Kastelnik. Działa zarówno na terenie miasta Bielawa, jak i w całym kraju. Jeżeli szukasz specjalistów, którzy szybko pozbędą się nieczystości z podłogi – zadzwoń po firmy Kastelnik.

Kastelnik – neutralizacja zapachów – potwierdzone certyfikatem

Kadra techników DDD błyskawicznie zaproponuje skuteczne metody usuwania nieprzyjemnego zapachu, dezynfekcji zalanych powierzchni i suszenia mokrych ścian.

Podczas prac porządkowych w zalanych fekaliami piwnicach proponujemy klientowi m.in:

 • błyskawicznie czyszczenie powierzchni z fekaliów;
 • usuwanie nieprzyjemnego aromatu;
 • gruntowną dezynfekcję zainfekowanych pomieszczeń;
 • mycie ścian pod wysokim ciśnieniem;
 • profesjonalną utylizację zniszczonych mebli i sprzętów domowych.

Skuteczna dezynfekcja po zalaniu fekaliami w woj. dolnośląskim

Firma Kastelnik działa kompleksowo oferując ofiarom zalania nie tylko usunięcie stojącej cieczy, ale również dokładne czyszczenie podłóg oraz ścian, nowoczesne metody osuszania tynków i najlepsze metody dezynfekcji skażonych pomieszczeń. Podczas usuwania awarii sprawdzamy zawilgotnienie wszystkich pomieszczeń, zabezpieczamy je i przechodzimy do przemysłowego osuszania. Te działania skutecznie chronią przed namnażaniem się grzyba.

Szybkie zmiany pogody, duże opady czy wylanie rzeki, to jedne z najczęstszych powodów interwencji firmy Kastelnik na terenie miasta Bielawa.

sprzątanie mieszkania po zalaniu Bielawa

Jak wygląda sprzątania po zalaniu w Bielawie?

Jeżeli zmagasz się z problemem zalanego mieszkania w Bielawie, nie zwlekaj i skontaktuj się z najlepszymi fachowcami na rynku! Firma Kastelnik od lat zajmuje się usuwaniem nieczystości po wylaniu fekaliów, podtopieniu domu.

Ta złożona praca, jaką jest usuwanie nieczystości oraz metodyczna dezynfekcja skażonych powierzchni, może być wykonana szybko i bezpiecznie. Tylko fachowcy są w stanie w pełni usunąć toksyny, a przez to oddać pomieszczenia prywatne lub przemysłowe do ponownego użytku.

Czy woda z kanalizacji jest groźna dla zdrowia?

Niestety, woda z rur kanalizacji jest niezwykle niebezpieczna dla zdrowia. A co gorsze – w błyskawicznym tempie się rozprzestrzenia. Może by to powodem roznoszenia chorób zakaźnych, wirusów i bakterii. To prawdziwa bomba biologiczna! Dlatego jeżeli jesteś ofiara zalania, nie zwlekaj z rozpoczęciem gruntownych prac porządkowych.

Wezwij ekipę specjalistów, którzy metodycznie odpompowują wodę oraz nieczystości i przejdą do etapu dogłębnej dezynfekcji. Co również istotne; podczas procesów odkażania, firma Kastelik zajmie się również usuwaniem toksyn oraz zarazków z powietrza.

Czyszczenie po zalaniu fekaliami – wieloetapowa praca dla specjalistów

Natychmiastowe wezwanie ekipy sprzątającej po zalaniu to najlepszy wybór. Zwłaszcza jeśli chcesz zaoszczędzić czas oraz pieniądze. Tylko szybkie wdrożenie prac porządkowych po zalaniu fekaliami jest w stanie zminimalizować straty materialne, jak np. zniszczenie mebli czy sprzętów domowych.

Usuwanie zanieczyszczeń, to wieloetapowa praca dla fachowców, bo tylko wykonanie wszystkich czynności porządkowych, zgodnie z kolejnymi etapami, jest w stanie zagwarantować całkowitą eliminację wirusów, grzybów czy drobnoustrojów. Skalę zniszczeń, jaką spowodowała woda z fekaliami, jesteśmy w stanie oszacować dopiero po wizycie na miejscu awarii.

Oznacza to również przygotowanie bezpłatnego kosztorysu z pracami porządkowymi. Obejmują one:

 • usuwanie stojącej wody i zanieczyszczeń;
 • dokładne czyszczenie podłóg i ścian;
 • pełna dezynfekcja pomieszczeń;
 • zamgławianie przy pomocy nadtlenku wodoru;
 • czyszczenie przy pomocy suchego lodu;
 • dezodoryzacja po wylaniu fekaliów;
 • transport ADR;
 • drobne prace remontowe.

Kastelnik – lider branży DDD już od dekady na rynku

Rodzinna firma Kastelnik już od ponad dekady specjalizuje się w usługach kompleksowego usuwania nieczystości po zalaniu fekaliami. Prowadzimy prace porządkowe zarówno dla osób prywatnych, jak i na terenie zakładów przemysłowych oraz w miejscach użytku publicznego, jak np. dworce, toalety, banki.

Oznacza to, że nie ma dla nas zadania nie do wykonania! dbamy o to, by każde zlecenie zostało wykonane z największą starannością, pamiętając przy tym o stosowaniu ekologicznych i bezpiecznych dla środowiska metod. Stosujemy najnowsze, certyfikowane metody, jak np. w myjce ultradźwiękowej stosujemy wyłącznie atestowane środki dezynfekujące. Takie działania pozwalają nam cieszyć się opinią lidera na rynku.

Nasze metody są zgodne ze światowymi standardami. Działamy tak, by zachować wszelkie zasady bezpieczeństwa, zarówno dbając o naszą kadrę techników, jak i zdrowie i życie klientów. Zwracamy szczególną uwagę na nowoczesne i kompletne kombinezony ochronne, maski i specjalne buty służące do przemieszczania się w środowisku toksycznym.

Zdajemy sobie sprawę, że tylko zaawansowany sprzęt oraz silne środki biobójcze są w stanie skutecznie usunąć efekty wylania szamba. Sugerujemy, by w razie awarii kanalizacji jak najszybciej zgłosić się po pomoc do specjalistów.

W ofercie firmy Kastelnik znajduje się:

 • całkowite usuwanie nieczystości po zalaniu;
 • mycie ciśnieniowe;
 • osuszanie mokrych ścian i tynków;
 • ozonowanie mieszkania po zalaniu;
 • zamgławianie pomieszczeń;
 • transport skażonych przedmiotów;
 • usuwanie brzydkich zapachów;
 • pozbywanie się grzyba i stęchlizny;
 • pomoc przy kompletowaniu dokumentów do ubezpieczalni.
człowiek dezynfekcja ULV 2022

W trakcie dezynfekcji najczęściej wykonywane jest ozonowanie pomieszczeń. Przemysłowy generator ozonu o mocy od 40 ppm do 240 ppm.

Ozonowanie po zalaniu – dlaczego warto?

Ozonowanie pomieszczeń po zalaniu, to nic innego jak neutralizowanie wirusów i grzybów przy pomocy ozonu. Jest to silnie stężony gaz, który naturalnie występuje również w atmosferze. Jego charakterystyczny zapach możemy wyczuć tuż przed burzą. W samym procesie ozonowania gaz jest wytwarzany przez specjalistyczne generatory i może być podawany nawet w stężenia kilkunastu ppm na każdy m3. Ozon ma silne właściwości biobójcze, jest m.in. znacznie silniejszy od chlory, który powszechnie używany jest do dezynfekcji.

Ozon dostaje się do każdego zakamarka mieszkania czy pomieszczenia biurowego, a przy tym dokładnie usuwa alergeny i toksyny z powietrza. To jeden z najczęściej wybieranych środków neutralizujących toksyny, również w szkołach czy żłobkach. Stosowanie ozonu, to również zysk dla środowiska. Podczas ozonowania pomieszczeń nie powstają żadne substancje wtórne, więc jest on w pełni bezpieczny dla zdrowia i życia.

ozonowanie piwnicy po zalaniu

Ozonowanie po zalaniu piwnicy likwiduje wszelkie grzyby i pleśnie oraz nieprzyjemny zapach stęchlizny. Przemysłowy generator ozonu.

Czym jest zamgławianie nadtlenkiem wodoru?

Używanie suchej mgły, to jedna z najpopularniejszych metod dezynfekcji pomieszczeń po zalaniu. Szybko i skutecznie pozbywamy się wówczas bakterii, grzybów oraz wirusów, a przy tym działamy na nie w pełni bezpieczną dla zdrowia substancją. Nadtlenek wodoru błyskawicznie pozbywa się również zarazków z powietrza, a podczas rozpadu dostajemy wodę oraz tlen. Oznacza to, że jest ekologiczna i niegroźna dla środowiska metoda.

Suchą mgłę rozprzestrzenia się przy pomocy specjalistycznych zamgławiaczy. Kadra techników DDD w kombinezonach ochronnych rozprzestrzenia nadtlenek wodoru w zainfekowanych pomieszczeniach. Mgła błyskawicznie neutralizuje bakterie i wirusy pozostałe po procesach metabolicznych. By powrócić do pełnego użytkowania wcześniej skażonych powierzchni, wystarczy dobrze je wywietrzyć.

Usługi sprzątania i dezynfekcji mieszkań po zalaniu znajdziesz również w poniższych miastach:

osuszanie budynku po awarii kanalizacji dolnośląskie

Osuszanie budynków po awarii kanalizacji w woj. dolnośląskim – certyfikat IICRC, Dorota Kastelnik.

Osuszanie ścian i murów po zalaniu – postaw na firmę z certyfikatem

Wśród niezbędnych prac porządkowych po zalaniu jest osuszanie mokrych ścian i tynków. To pozwala zapobiec powstawania grzybów, eliminuje wilgoć. Samodzielne próby osuszania są nieskuteczne, a efekt wyłącznie powierzchniowe.

Firma Kastelnik proponuje certyfikowane usługi osuszania ścian i tynków potwierdzone certyfikatem zawodowym nr 8680154-2022 wystawionym przez Institute of Inspection Cleaning and Restoration Certification. Został on zdobyty przez szefową działu osuszania Dorotę Kastelnik i potwierdza wdrażanie nowoczesnych metod prac.

Jesteś ofiarą zalania? Nie zwlekaj i skontaktuj się z firmą Kastelnik. Działamy przez całą dobę i cały rok! Zgłoszenia przyjmujemy na bezpłatnej infolinii pomocowej.

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Wśród istotnych elementów prac porządkowych po zalaniu znajduje się dokładne odpompowanie wody oraz nieczystości. Uśnięcie fekaliów czy piachu z podłogi, to wstęp do gruntownych porządków. Elementem niezbędnym podczas usuwania usterki kanalizacyjnej jest dezynfekcja wszystkich zanieczyszczonych powierzchni, a także powietrza.

FAQ najczęściej zadawane pytania

Ile trwa suszenie mokrych ścian po zalaniu?

Wśród kluczowych elementów, jakie wyznaczają czas suszenia mokrych tynków i ścian znajdują się warunku pogodowe. Ilość opadów, wilgotność powietrza, temperatura – wszystko to może wpływać na czas wysychania murów czy tynków. Całość procesu może potrwać od kilku do nawet kilkudziesięciu dni. By dokładnie oszacować czas, istotna jest również kwestia materiału, jaki będzie osuszany. Przy pomocy przesyłowych dmuchaw, czas skraca się radyklanie.

Jaka jest cena sprzątania mieszkania po zalaniu?

By dokładnie oszacować koszty sprzątania po zalaniu w Bielawie, niezbędna jest fachowa ekspertyza. Specjaliści dokładnie analizują ilość zniszczeń, a także dopasowują metody oczyszczania dezynfekcji do zainfekowanych powierzchni. Wśród czynników, które brane są pod uwagę zaliczamy m.in. sposoby dezynfekcji, dezodoryzacji czy osuszania tynków. Podstawowa dezynfekcja zalanego pomieszczenia w Bielawie rozpoczyna się od 800 zł netto.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%