Sprzątanie po zalaniu Biała Podlaska

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu w Białej Podlaskiej. Jak wygląda osuszanie domu po wylanych fekaliach?

Firma Kastelnik od lat proponuje szeroką ofertę prac porządkowych po wylaniu fekaliów w domu lub pomieszczeniach gospodarczych w mieście Biała Podlaska woj. lubelskie. Wśród nich jest skuteczne usuwanie nieczystości po awarii kanalizacji czy wylaniu szamba, a także precyzyjne i szybkie zdezynfekowanie pomieszczeń.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Wśród usług sprzątania po zalaniu znajdują się m.in.:

 • gruntowne czyszczenie piwnicy po wylaniu fekaliów;
 • szybka dekontaminacja powierzchni biurowych po wylaniu kanalizacji;
 • profesjonalne osuszanie ścian i tynków;
 • dezynfekcja zanieczyszczonych powierzchni po fekaliach;
 • utylizacja zalanych sprzętów i mebli.

Podczas sprzątania po zalaniu Biała Podlaska należy pamiętać, że to wiele etapów działań, które wykonuje grupa przeszkolonych techników. Wśród nich nieodzowna jest głęboka dezynfekcja i dezodoryzacja powierzchni, ale również gruntowne osuszanie zawilgotniałych ścian, podłóg i tynków.

Nasza wiedza dotycząca kompleksowych robót porządkowych po zalaniu, to jedna z cech wyróżniających nas na tle konkurencji. Już od ponad dekady zajmujemy się usuwaniem skutków awarii kanalizacji, podtopień domów i garaży czy wylania szamba. Działamy metodycznie i szybko, tak by jak najszybciej pozbyć się usterki.

czyszczenie piwnicy po zalaniu lubelskie

Sprzątanie po zalaniu Biała Podlaska

Firma Kastelnik w Białej Podlasce, to specjaliście w sprzątaniu po zalaniu oraz dezynfekcji pomieszczeń po nieczystościach. Jesteśmy na rynku już od dekady i sprawnie przeprowadzamy gruntowne prace porządkowe po wylaniu szamba w każdej dzielnicy Białej Podlaskiej.

Jesteśmy dostępni przez całą dobę na darmowej infolinii, więc szybko zamówisz techników, którzy gruntownie zajmą się usuwaniem skutków podtopienia w Twoim domu czy biurze. Jeśli jesteś ofiarą zalania – nie zwlekaj i skontaktuj się z nami.

sprzątanie piwnicy po zalaniu Biała Podlaska

Wiemy, że zanieczyszczenia, jakie przynosi awaria kanalizacji, to ogromny bałagan i stres. To również ścieki, których nie powinno usuwać się domowymi sposobami, gdyż te bardzo szybko okażą się niewystarczające podczas gruntownych porządków.

Usunięcie brudnej wody i nieczystości, to tylko wstęp do pełnego sukcesu. Technicy zajmują się m.in. doborem metody pełnej dezynfekcji zanieczyszczonych ścian. Toksyny, jakie znajdują się w wodzie z kanalizacji, to prawdziwa bomba biologiczna. Może być powodem do natychmiastowego rozprzestrzeniania się chorób zakaźnych. Oznacza to, że pomoc specjalistów nie tylko jest zalecana, ale konieczna.

Dezynfekcja mieszkania po wylaniu szamba w Białej Podlaskiej

Wśród etapów sprzątania mieszkania po zalaniu fekaliami jest pełna dezynfekcja pomieszczeń przeprowadzona przez ekipę specjalistów. Tylko oni są w stanie gruntownie pozbyć się toksyn, grzybów, chorób zakaźnych, które w szybkim tempie rozprzestrzeniają się w okolicy. Mogą dostać się do wody potnej czy gleby i być czynnikiem odpowiedzialnym za wiele chorób.

Jeżeli jesteś ofiarą wylania fekaliów na podłodze, wówczas koniecznie skontaktuj się z firmą Kastelnik. Przeprowadzamy rutynową dezynfekcję pomieszczeń po wylaniu fekaliów, która neutralizuje bakterie, grzyby i wirusy, tak by jak najszybciej ofiara awarii mogła wrócić do swojego mieszkania czy biura.

Kastelnik – dezynfekcja ozonem – kontakt 7 dni w tygodniu

Pomiędzy wieloma metodami skutecznego usuwania toksyn z zanieczyszczonych powierzchni jest użycie silnie stężonego ozonu. To gaz, który ma niesłychanie silne właściwości biobójcze i jest generowany w ozonatorach, a następnie rozpylany jest w skażonych pomieszczeniach. Dociera on do każdego zakamarku, przez co zapewnia skuteczne i całościowe pozbycie się bakterii i wirusów.

Jest to metoda szybka i ekologiczna, gdyż w procesie dezynfekowania ozonem nie wytwarzają się żadne substancje wtórne. Wystarczy dobrze przewietrzyć dekontaminowane pomieszczenia i wrócić do ich bezpiecznego użytkowania.

 Jakie są metody usuwania skutków zalania?

Gruntowne usuwanie skutków zalania domu obejmuje wiele etapów. Wśród pierwszych kroków ekipy sprzątającej znajduje się oczywiście zabezpieczenie zalanego terenu i pozbycie się uszkodzonych mebli, sprzętów. Jeśli mogą one być niebezpieczne, wówczas niezbędna jest opcja transportu ADR.

Specjaliści do sprzątania po zalaniu posiadają wszystkie uprawnienia dające im możliwość szybkiego i bezpiecznego transportu uszkodzonego mienia. Należy pamiętać, że samodzielne wyrzucenie skażonego sprzętu jest niezgodne z prawem i podlega wysokim karom.

Kolejnym etapem prac porządkowych po zalaniu jest pozbycie się zalegającej wody oraz zanieczyszczeń i ścieków. W tym wypadku nie wystarczy zwykła pompa, a konieczna jest odpowiednio dobrana pompa, jak zanurzeniowa, pompa hydrauliczna, pompa do wody zanieczyszczonej piachem i kałem. Posiada ona specjalny rozdrabniacz, które ułatwia usuwanie nieczystości.

Jeżeli jesteś ofiarą zalania – nie czekaj, tylko skontaktuj się z technikami, którzy są dostępni pod telefonem przez całą dobę. Działają szybko, metodycznie i bezpiecznie. Wieloletnie doświadczenie w pracach po awariach kanalizacji pozwala im na prędkie i skuteczne działania.

sprzątanie po zalaniu fekaliami

Czy dezynfekcja pomieszczeń po wylaniu fekaliów jest niezbędna?

Niestety, woda znajdująca się w kanalizacji zawiera całe mnóstwo niebezpiecznych dla zdrowia toksyn i może być powodem wielu chorób. Unoszące się w powietrzy zarazki i bakterie bardzo szybko się roznoszą, przez co nawet samo wejście do skażonego miejsca bez specjalnej ochrony, może być powodem wielu schorzeń.

Dekontaminacja zanieczyszczonych powierzchni to konieczność, jeśli chcemy w pełni zadbać o nasze zdrowie. Przepisy prawne są również dobitne – po wylaniu szamba nakazane jest podjęcie skrupulatnych działań antyseptycznych. By mieć pewność, że wykonana została pełna dekontaminacja – wybierz specjalistów, którzy wykonają profesjonalną dekontaminację po wylaniu szamba.

Specjalistyczne usługi sprzątania po zalaniu Biała Podlaska

Jeżeli jesteś ofiarą zalania i szukasz specjalistów w działaniach porządkowych po wylaniu szamba, wybierz rodzinną firmę z doświadczeniem. Od dekady Kastelnik usuwa skutki powodzi, wylania fekaliów czy podtopień garażu. Zadzwoń do nas i pozwól nam pomóc sobie podczas sprzątania po zalaniu.

Kastelnik – neutralizacja zapachów – potwierdzona certyfikatem

W ofercie naszej firmy znajdziesz poniższe usługi:

 • sprzątanie domu po zalaniu w Biała Podlaska;
 • oczyszczanie pomieszczeń suchym lodem;
 • szybkie usuwanie bakterii i wirusów po zalaniu;
 • specjalistyczne suszenie ścian i tynków;
 • gruntowne czyszczenie pomieszczeń po wybiciu kanalizacji;
 • kompleksowe odgrzybianie starych pomieszczeń;
 • certyfikowany transport ADR;
 • ozonowanie pomieszczeń po zalaniu;
 • pełne usuwanie nieprzyjemnych zapachów po wylaniu fekaliów
 • dezynfekcja mieszkania wodorem;
 • pełne czyszczenie pomieszczeń po wylaniu szamba;
 • neutralizowanie stęchlizny i pleśni;
 • szybkie osuszanie ścian klatek schodowych.

dezynfekcja mieszkania po zalaniu fekaliami

Kastelnik – specjaliści od suszenia mokrych ścian

Szukasz firmy, która pomoże osuszyć ściany budynków? Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez cały rok! Specjalizujemy się w metodycznym osuszaniu tynków, podłóg, ścian czy drewna. Posiadamy nie tylko nowoczesny sprzęt, którym w szybki sposób osuszamy zwilgotniałe pomieszczenia, ale posiadamy także szereg usług dezynfekcyjnych po zalaniu czy podtopieniu.

Certyfikowane osuszanie mieszkania po zalaniu

Jesteśmy na rynku od 2013 roku i działamy w obszarze sprzątania mieszkań i pomieszczeń po zalaniu, wylaniu szamba, zalania piwnicy fekaliami. Szybko i sprawnie pozbywamy się pleśni czy stęchlizny, a także neutralizujemy grzyba ze ścian. Wśród naszych usług znajdziesz także pomiar wilgotności w pomieszczeniach czy skrupulatną dezynfekcję mieszkania po zalaniu.

Warto dodać również, że działamy zgodnie z najnowszymi wytycznymi. Firma Kastelnik posiada certyfikat  IICRC, który pozwala nam realizować usługi według światowych standardów. Certyfikat zawodowy IICRC o numerze 8680154-2022 został przyznany Dorocie Kastelnik, szefowej działu osuszania i specjalistce w tej dziedzinie. Postaw na sprawdzonych fachowców!

Usługi sprzątania po zalaniu dostępne są w takich miastach jak:

firma sprzątająca Kastelnik

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Kastelnik to firma, która od lat zajmuje się usuwaniem usterek po zalaniu mieszkania czy podtopienia. Wieloletnie doświadczenie wpływa na wysoką jakość usług i pozwala na szybkie i bezpieczne usuwanie usterek. Możesz liczyć na szybkie i skrupulatne usunięcie problemu.

FAQ pytania klientów z lubelskiego

Jaka jest cena sprzątania po zalaniu?

W zależności od ilości prac, jakie wykona ekipa techników, ceny sprzątania po zalaniu w Biała Podlaska rozpoczynają się od 800 zł netto za usunięcie zanieczyszczeń z jednego pomieszczenia. Cena wzrasta wraz z większą ilością prac porządkowych.

Co skutecznie usuwa bakterie z fekaliów?

Jeżeli jesteś ofiara zalania przez fekalia czy wlania szamba, wówczas koniecznie skontaktuj się ze specjalistyczną firmą sprzątającą. Posiada ona preparaty, które bezpiecznie neutralizują bakterie kałowe. Wśród skutecznych metod znajduje się m.in. ozon w silnym stężeniu czy wodór.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%